v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4 days Transylvania Open 2018 - ed. 17->Entries by name  (number of entries: 309)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Ábrány Sándor2118614M60CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Agheorghiesei Alexandru211837M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Agheorghiesei Cezar211839M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Agheorghiesei Rares211840M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Ákos Szecsődi45498M75Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
6.Albert Mátyás2037704M14C.S. TranSilva ClujRomania
7.Alexandru Rus211836M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Alksne Paula200011W18IK AuseklisLatviaYES
9.Allwinger Herwig7000500M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
10.Allwinger Otto8050401M14Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
11.Allwinger Tünde1501000W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustria
12.Arnicans Roberts4660144M12IK AuseklisLatviaYES
13.Árva Norbert2061649M16CS Ady Liceum OradeaRomania
14.Asboltne Kerekes Agnes416604W45Debreceni Ifj. Kult. Szov.Hungary
15.Aughuet Laurence1405887W45ASUB OrientationBelgiumYES
16.Bacs Andrei1396160M70C.S. OtopeniRomania
17.Baltmane Paula2085068W16IK AuseklisLatviaYES
18.Barbu Andreea1007408OpenC.S. OtopeniRomania
19.Barbu Gabriel Nicolae1007405M35C.S. OtopeniRomania
20.Bartha Dorottya7205531W18C.S. TranSilva ClujRomania
21.Berke Kristine8632444W16IK AuseklisLatviaYES
22.Berke Laura8632060W14IK AuseklisLatviaYES
23.Biro Laurentiu211835M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
24.Birzkope Marta7100777W12IK AuseklisLatviaYES
25.Blaskó Nóra2118606W14CS Ady Liceum OradeaRomania
26.Bluma Irbe9200246W16IK AuseklisLatviaYES
27.Bogdanovits Andras jr8654847M45HBS HungaryHungary
28.Bogdanovits Andras snrM70HBS HungaryHungary
29.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomania
30.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania
31.Bostan Adrian7205775M35CSU BrasovRomania
32.Botoș Sorin7211386M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
33.Brettschneider Gerhard5075M55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
34.Brettschneider Gudrun5066W55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
35.Brettschneider Max5078OPTKaulsdorfer OLV BerlinGermany
36.Brettschneider Moritz5056M21EKaulsdorfer OLV BerlinGermany
37.Carla Sebestyen442842W10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
38.Catana Alexandru7205521M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
39.Catana Gabriel2061635M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
40.Centea DanM10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
41.Centea Razvan211764M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
42.Chereches Cosmin1006649M21EC.S. TranSilva ClujRomania
43.Chiriac Andrei211763M10C.S. Pro-Silva ZalauRomania
44.Cioban Adina211785W10CSO DUDU FlorestiRomania
45.Cioban Dumitru2072520M70CSO DUDU FlorestiRomania
46.Cioban Julia350826W45CSO DUDU FlorestiRomania
47.Cioban Paul8649283M40CSO DUDU FlorestiRomania
48.Ciocian Rebeca2069210W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
49.Colcear David2042232M14CSU BrasovRomania
50.Conceição DianaOpenADFAPortugalYES
51.Corsatea Horia2050627M12C.S. Chimia VictoriaRomania
52.Costache Robert211745M12CSU BrasovRomania
53.Creciun Alexandra2061634W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
54.Cretu Ilie338707M60PC IasiRomania
55.Crisan Ionut7205526M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
56.Cserveny Judit505203W50C.S. Compass ClujRomania
57.Csis IldikoOpenC.S. TranSilva ClujRomania
58.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
59.Culcean Roxana 7205533W20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
60.Czinege Tímea1006644OPTC.S. TranSilva ClujRomania
61.Czinege Zoltán1006643OPTC.S. TranSilva ClujRomania
62.Dalya Zsolt2061622M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
63.Darjan Florin211765M35C.S. Pro-Silva ZalauRomania
64.David Julia211859W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
65.David Forvith Noemi222710OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
66.Deák Attila2061644M40CS Ady Liceum OradeaRomania
67.Deák Attila sr.2118615M70CS Ady Liceum OradeaRomania
68.Deák Bernadett2061643W16CS Ady Liceum OradeaRomania
69.Deconescu Natalia1201055W60CS Orienteering Masters HunedoaraRomania
70.Demian Bogdan7300259M45CSO DUDU FlorestiRomania
71.Demian Luca211789M12CSO DUDU FlorestiRomania
72.Denisa Rus348957W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
73.Diana Maria Pop2050624W12C.S. Chimia VictoriaRomania
74.Dinu Gheorghe2042224M50CSU BrasovRomania
75.Divin Anna2118619OPT-SHCS Ady Liceum OradeaRomania
76.Divin György2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
77.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania
78.Divin Péter2061645M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
79.Donogan Kinga2061606W45C.S. TranSilva ClujRomania
80.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
81.Dopovecz Iuliu Sr.7209808M80+C.S. BABARUNCARomania
82.Dumitrascu Irina1007409W35C.S. OtopeniRomania
83.Dumitrean Sergiu1899404M14Maratin Rivulus DominarumRomania
84.Duze Dace202123W60IK AuseklisLatviaYES
85.Edgren Aina951601W21EGöteborg-Majorna OKSweden
86.Elson Robert9200580M65AustralopersAustralia
87.Enyedi Andrei1006646M65C.S. TranSilva ClujRomania
88.Esztergár Ildiko2061607OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
89.Fazakas Emoke2072519W40CS ORIENTER Tg MuresRomania
90.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
91.Ferenczi Márk2061646M21ECS Ady Liceum OradeaRomania
92.Flueras Anamaria211792W10Individuals/No club
93.Freimane Beata8000888W65+IK AuseklisLatviaYES
94.Freimane Kristine8060194W21EIK AuseklisLatviaYES
95.Freimanis Patriks8111800M65IK AuseklisLatviaYES
96.Frias Prieto Irene Pilar403758OPT-SHCOMASpainYES
97.Gailis Rihards2021101M18IK AuseklisLatviaYES
98.Galateanu Adela2075027W18UNEFS BucharestRomania
99.Galateanu Andrei2075029M14UNEFS BucharestRomania
100.Galateanu Lucian425851M65UNEFS BucharestRomania
101.Gaumiga Antra7034197W55BebriLatviaYES
102.Gaumigs Andrejs8025907M55BebriLatviaYES
103.Gaylord Rich432253M70CAOC USAUnited States
104.Gergely Enikő2132600W21EC.S. Compass ClujRomania
105.Gergely Zsofi + Marci211793W10C.S. Compass ClujRomania
106.Gericke Madeline5032OPT-SHKaulsdorfer OLV BerlinGermany
107.Germán - Salló Zoltán Jr.2061621OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
108.Germán-Salló Zoltán7210411M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
109.Gobl Edmund211767M65C.S. Pro-Silva ZalauRomania
110.Gofchtein SemionM80+Ind. IsraelIsrael
111.Gonzalez Ocon Antonio7201352OPTCOMASpainYES
112.Gran Kyrre7211416M45Fet olagNorway
113.Grantskalna Grieta4660139W12IK AuseklisLatviaYES
114.Grecu Horatiu7300253M40Mentor Silva BucharestRomania
115.Grecu Mihnea1006671M40Mentor Silva BucharestRomania
116.Grecu Radu1006667M10Mentor Silva BucharestRomania
117.Grigor Costan1165557M55Garage Racing B.MareRomania
118.Gulbe Marta8630818W14IK AuseklisLatviaYES
119.Gyongyi GorogW10Individuals/No club
120.Håkansson Henrik950831M21EGöteborg-Majorna OKSweden
121.Hardy Jan1418737W65+AustralopersAustralia
122.Hase Michael8630265M50TSV KarlshorstGermany
123.Hegedus Abel1396181M60Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
124.Heim Klara2061626OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
125.Heim Laszló2061625M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
126.Heim Sara201549W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
127.Heinrihsone Ilona2021156W40IK AuseklisLatviaYES
128.Heinrihsons Arnis2021234M45IK AuseklisLatviaYES
129.Henrietta Paskucz-Szathmáry W12Tipo Orienteering ClubHungary
130.Hidman Niklas8090589M21EHalmstad OKSweden
131.Hreniuc David2069204M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
132.Ioan Iacob7209829M14C.S. BABARUNCARomania
133.Irina FarcasM12Individuals/No club
134.Izsák András2061624M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
135.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
136.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
137.Johansens Pauls1006180M18IK AuseklisLatviaYES
138.Jurvakainen Tuija445316W55Rasti-HyryFinland
139.Karlsson Karin1401382W21EHalmstad OKSweden
140.Kerekes Kinga2061618W45C.S. Compass ClujRomania
141.Kirvesmies JuhaM55Lahden Suunnistajat -37Finland
142.Kirvesmies VuokkoW55Lahden Suunnistajat -37Finland
143.Kiss Attila2061616M50C.S. Compass ClujRomania
144.Kiss Csongor211798M10C.S. Compass ClujRomania
145.Kiss Mihaly7210412M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
146.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
147.König Péter2118618M50CS Ady Liceum OradeaRomania
148.Kosmaceva Tamara8650334W60IK AuseklisLatviaYES
149.Kotai Alexandro2061634M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
150.Kuszalik JozsefM35C.S. TranSilva ClujRomania
151.Kuszalik JuliaOpenC.S. TranSilva ClujRomania
152.Kuzmis Tonya334274W40CAOC USAUnited States
153.Lapina Laura7201414W18IK AuseklisLatviaYES
154.Lapina Sanda7205490W14IK AuseklisLatviaYES
155.Lazar Sergiu2050626M14C.S. Chimia VictoriaRomania
156.Lazdane Taiga8082002W16IK AuseklisLatviaYES
157.Lazdans Emils8082004M14IK AuseklisLatviaYES
158.Lecinskis Emils2082442M14IK AuseklisLatviaYES
159.Lice Licite Liene4660136W12IK AuseklisLatviaYES
160.Licis Arno2011768M75IK AuseklisLatviaYES
161.Lodor Codruta2050622W14C.S. Chimia VictoriaRomania
162.Maiorescu Gabriel1302737M60Mentor Silva BucharestRomania
163.Maiorescu Niculina1302808W60Mentor Silva BucharestRomania
164.Májer Réka1006656W40C.S. TranSilva ClujRomania
165.Mandel Réka430647W20CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
166.Manea Carina435420OpenOK Silva CampinaRomania
167.Manu Cristian222835M10Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
168.Maria-Ruxandra Dopovecz7209809W50C.S. BABARUNCARomania
169.Marton Dorottya2118601W14CS Ady Liceum OradeaRomania
170.Marton Janos8130268M45C.S. Compass ClujRomania
171.Mate Sergiu2061603M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
172.Mátyás PetraW10C.S. TranSilva ClujRomania
173.Mátyás Zoltán2061609M50C.S. TranSilva ClujRomania
174.Moisescu CezaraW10Individuals/No club
175.Moisescu SebastianM10Individuals/No club
176.Moldovan Laszlo2132591M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
177.Moldován Réka211773OPT-SHCS ORIENTER Tg MuresRomania
178.Mózes Róbert2061623M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
179.Muller Csaba211797OPT-SHC.S. Compass ClujRomania
180.Muller Kati2061617W55C.S. Compass ClujRomania
181.Néda Ágnes1006651W21EC.S. TranSilva ClujRomania
182.Néda Katalin7205532W21EC.S. TranSilva ClujRomania
183.Nicolae Tulban7209807M45C.S. BABARUNCARomania
184.Nikolaus Liviu300963M55MTV BambergGermany
185.Nimara Florin211829M50C.S. OtopeniRomania
186.Nistoreanu Valentina1302893W65+Mentor Silva BucharestRomania
187.Nyilas Boglárka2118607W12CS Ady Liceum OradeaRomania
188.Olaru Maricel866000M21ECAOC USAUnited States
189.Oprea Bianca2042231W14CSU BrasovRomania
190.Ozola Eliza9200911W18IK AuseklisLatviaYES
191.Pagaime Levi1457148M21EADFAPortugalYES
192.Pálfi Előd2061627M45CS ORIENTER Tg MuresRomania
193.Pálfi Tamás9102818OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
194.Pálhegyi Orsolya2118603W14CS Ady Liceum OradeaRomania
195.Pap Gáspár2118610M45CS Ady Liceum OradeaRomania
196.Partanen Timo445381M55Rasti-HyryFinland
197.Pascu Ana2050625W10C.S. Chimia VictoriaRomania
198.Peles Vlad2069205M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
199.Petru Tulban7209819M12C.S. BABARUNCARomania
200.Ples Brigitta2118604W14CS Ady Liceum OradeaRomania
201.Pop Ioana8648831W20Maratin Rivulus DominarumRomania
202.Pop Lucia2069201W50Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
203.Pop Maria8648832W21EMaratin Rivulus DominarumRomania
204.Pop Mircea8648833M40Maratin Rivulus DominarumRomania
205.Pop Serban7205534M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
206.Pricop Paul7205803M21ECSU BrasovRomania
207.Priedite Iveta2057533W55IK AuseklisLatviaYES
208.Prindule Aina200010W60IK AuseklisLatviaYES
209.Ráduly Annamária7210418W21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
210.Ráduly Csongor7210419M18CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
211.Ráduly Réka7210420W16CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
212.Ráduly Róbert Kálmán7210417M35CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
213.Rob Claudiu2042233M21ECSU BrasovRomania
214.Robinson Richard1405888M50ASUB OrientationBelgiumYES
215.Rode Gerrit7000024M45Ski-Club Helsa e.V.Germany
216.Roman Alexandra7205522W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
217.Rusu Constantin211879M80+C.S. TranSilva ClujRomania
218.Sabou Codruta2069207W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
219.Sabou Tania2069208W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
220.Sárközi Zsuzsa2061639W45C.S. TranSilva ClujRomania
221.Saulite Emils2073763M14IK AuseklisLatviaYES
222.Saulite Matiss8632861M16IK AuseklisLatviaYES
223.Savini Marco211787M10CSO DUDU FlorestiRomania
224.Schmidt Claudiu2042240M14CSU BrasovRomania
225.Sebestyen Istvan7777740M35Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
226.Seglina Silvija2005129W65+IK AuseklisLatviaYES
227.Settergren Malin900216W21EHalmstad OKSweden
228.Silins Valters1603089M45IK AuseklisLatviaYES
229.Simion Suciu7210423M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
230.Sipos BiancaW10Individuals/No club
231.Sipos NadiaW10Individuals/No club
232.Sneidere Madara80001515W21EIK AuseklisLatviaYES
233.Sneiders Rihards8629977M21EIK AuseklisLatviaYES
234.Solmanis Davis8077888M21EIK AuseklisLatviaYES
235.Solmanis Uvis2049468M12IK AuseklisLatviaYES
236.Stage Emilija7888000W18IK AuseklisLatviaYES
237.Stana Gustavs8006008M14IK AuseklisLatviaYES
238.Stana Kristians200008M18IK AuseklisLatviaYES
239.Steina Mudite2045381W55IK AuseklisLatviaYES
240.Steselis Renars7202726M16IK AuseklisLatviaYES
241.Strambu Luca2061632M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
242.Stüdeli-Fey Eniko1407749W40C.S. TranSilva ClujRomania
243.Stupu Anca211743W21ECSU BrasovRomania
244.Stupu Iulia222742W14CSU BrasovRomania
245.Stupu Petru2042235M45CSU BrasovRomania
246.Stupu Sonia211818W10CSU BrasovRomania
247.Sturz Lazar Ana-maria2075005W21EC.S. TranSilva ClujRomania
248.Sturz Lazar FelixM45CSO MadarasRomania
249.Svoboda Jiří8069069M40OK RoztokyCzech Republic
250.Szanto Timea211856OpenCS ORIENTER Tg MuresRomania
251.Szántó István7211385M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
252.Szántó István2072524M65CS ORIENTER Tg MuresRomania
253.Szász Botond7210414M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
254.Szász János7210415M50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
255.Szász Neli2072516W50CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
256.Szep Zoltan7210421M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
257.Szikszai Attila2037714OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
258.Szikszai Balázs2037702M12C.S. TranSilva ClujRomania
259.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
260.Szikszai Ildikó211771OpenC.S. TranSilva ClujRomania
261.Szocs Anett339888OpenC.S. Compass ClujRomania
262.Szocs Laszlo8080923M50C.S. Compass ClujRomania
263.Szocs Sandor211753M80+C.S. Compass ClujRomania
264.Szocs Zoltan Jr.9102817OPTCS ORIENTER Tg MuresRomania
265.Szőcs Attila9102026M21ECS ORIENTER Tg MuresRomania
266.Szőcs Hajnal7211383W50CS ORIENTER Tg MuresRomania
267.Szőcs Zoltan7210413M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
268.Takanen EetuM12Vehkalahden VeikotFinland
269.Takanen TiituW10Vehkalahden VeikotFinland
270.Tamas Lucas8636826M12NORD B.MareRomania
271.Tamas Relu8637582M45Spria B.SprieRomania
272.Tanase Nicolae Puiu1007387M80+C.S. OtopeniRomania
273.Tarr Attila2118617M55CS Ady Liceum OradeaRomania
274.Tautu Ioan211766M70C.S. Pro-Silva ZalauRomania
275.Teca Alina2069202W18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
276.Ticleanu Alexandru8629119OPTMetropolitan BucurestiRomania
277.Ticleanu Mircea211869M65Metropolitan BucurestiRomania
278.Tintar Mihai Andrei8000416M21EUniversitatea CraiovaRomania
279.Tőkés Árpád1006655M50C.S. TranSilva ClujRomania
280.Tőkés Attila2037713M21EC.S. TranSilva ClujRomania
281.Tudorache Alexia2068660W12OK Silva CampinaRomania
282.Tudorache Ana Maria435444OPTOK Silva CampinaRomania
283.Tudorache Mihai7112122M35OK Silva CampinaRomania
284.Ulme Gundega2021237OpenIK AuseklisLatviaYES
285.Urdea Gheorghe2050629M60C.S. Chimia VictoriaRomania
286.Vadean Catalin7205530M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
287.Vandrus Brigitta2118605W14CS Ady Liceum OradeaRomania
288.Varga Agnes211761W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
289.Varga Kata6648W10CS ORIENTER Tg MuresRomania
290.Varga Levente7211384M40CS ORIENTER Tg MuresRomania
291.Veres Koppány238884OPT-SHC.S. TranSilva ClujRomania
292.Vígh Ervin2037708M12C.S. TranSilva ClujRomania
293.Vígh Loránd2037712M18C.S. TranSilva ClujRomania
294.Vimba Elizabete7110102W18IK AuseklisLatviaYES
295.Virág Péter2061608M50C.S. TranSilva ClujRomania
296.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
297.Vitola Benita200009W60IK AuseklisLatviaYES
298.Voltrova Alena8181015W20OK RoztokyCzech Republic
299.Vörös Ádám2061637M16C.S. TranSilva ClujRomania
300.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
301.Wallentin Taerk Nils7788877M21EHalmstad OKSweden
302.Wrzesiński Krzysztof8636526M50Ind. PolandPoland
303.Zagorska Alise8077700W16IK AuseklisLatviaYES
304.Zánkay András416701M70Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungary
305.Zideluns Janis1396657M21EIK AuseklisLatviaYES
306.Zideluns Mikelis8300333M21EIK AuseklisLatviaYES
307.Zsigmond Erika2061613W40C.S. Compass ClujRomania
308.Zsigmond Istvan2061619M45C.S. Compass ClujRomania
309.Zsilkin Victor45916M60Honved Bottyan NyiregyhazaHungary