v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk2dages 2020->Entries by name  (number of entries: 176)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid FÆRGEANKOMST FÆRGEAFGANG Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentarer
1.Aakre Gry212833D45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Aakre Leistad Vilde212805D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - erik@aderstedt.se
4.Aderstedt Althoff Elsa503711D20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Aderstedt Althoff Fritjof503815H20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Aderstedt Althoff Karl503816H14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.Alstadsæther Tom Andre211445H35BEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
8.Althoff Karin503709D45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Andersen Jan Morten207675H60AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
10.Arildsen KjeldH55AOK VendelboerneDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H1 X - - kjeld.arildsen@gmail.com test
11.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
12.Berntzen Julie225581D20AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
13.Berntzen Raymond225524H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
14.Birkeland Roy197888H55ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
15.Borge Hovi Grete184157D60ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
16.Borgejordet Simones Mina213054D20BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minabs2003@gmail.com
17.Breiland Andreas193125H21AKÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H1 - - -
18.Byrkejeflot VetleH10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
19.Christensen Hugo402848H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
20.Dolven Haakon228441H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Dolven Karin Halsaa212264D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Duus Maline248000D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
23.Eriksen Eirik507668H75AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Fliid Brede Ekeberg211768H35BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
25.Fliid Hilde Ekeberg211734D21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
26.Fliid Kristian Ekeberg212732H14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
27.Fossøy Sølvi Helene211620D21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - so-fosso@online.no
28.Gamberg EmilH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
29.Gran Kyrre2250484H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - -
30.Gulliksen Anund Sørebø212652H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
31.Gulliksen Erlend Sørebø213180H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
32.Gulliksen Per Øyvind S.207906H35BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
33.Hagen Kathinka Zahl504706D16AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D3 - X - hagen@shconsulting.no
34.Hagen Sondre Zahl509131H20EFossum IFNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - X - hagen@shconsulting.no
35.Hagen Stein H.504815H21AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - - - hagen@shconsulting.no
36.Hansen Anne-marthe201984D21CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
37.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
38.Haug ErlendD10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
39.Hermansson ArvidH14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
40.Hjelmtvedt Alf Johan501244H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
41.Hogedal ErikH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - erik.hogedal@gmail.com Lejebrikke hver dag
42.Høilund Randi213223D40AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
43.Høilund Dragseth Sivert201987H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
44.Høivold Selma503909D20EIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - selma.hoivold3@gmail.com
45.Holtskog Sigurd211684H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
46.Holtskog-feremans Emilie211854D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
47.Holtskog-feremans Juliette212977D12ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
48.Holtskog-feremans PaulineD10ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - X
49.Homme Daniel NicolaiH12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
50.Homme JarlH45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
51.Homme Rebecca GraceD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
52.Hovi Harald184572H65ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
53.Instanes Ine199367D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
54.Instanes Malene199366D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
55.Instanes Tanja226658D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
56.Jedeur-palmgren SvanteH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
57.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
58.Johansson Inger Marie504687D65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
59.Johansson Ole504613H65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
60.Johansson StefanH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
61.Jones Benjamin221185H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 H4 - X -
62.Jones Henrik222602H14AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 H4 - X -
63.Jones Matthew506654H45AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
64.Jonsson AntonH14AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
65.Jonsson MalinD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
66.Jonsson WilmaD12AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
67.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
68.Jørgensen Gun Inger501321D70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
69.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
70.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
71.Kindlund CorneliaD16AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
72.Kindlund JohannaD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
73.Kindlund TildaD14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
74.Kittilsen Tora207404D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
75.Kittilsen Una206519D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
76.Kittilsen Vegard504704H20EFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
77.Knudsen Joachim228461H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X - joasanknu@ebnett.no
78.Körle NilsH20EOK LandehofSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - nils02korle@gmail.com Behöver låna EMIT lördag och söndag.
79.Kornmo Halvard184355H20APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
80.Kornmo Sondre213405H14APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
81.Kristensen Dan Huva506341H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
82.Kristensen Maja228465D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
83.Kristensen Mika Johan234071H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
84.Kruke Per504470H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
85.Kvisli Harald207900H55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - harald.kvisli@gmail.com
86.Landsverk Eilef251095H65ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
87.Lanne ArvidH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
88.Laugaland Ola Magnus500520H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H1 - - -
89.Laurantsen Martin114910H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - martinlaurantsen@gmail.com
90.Ler Jørgen213150H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
91.Lindblom WilmerH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
92.Lunde Rolf206414H65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
93.Lye Rolf507823H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
94.Mathisen Roar192566H50ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
95.Mathisen Sindre239020H16ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
96.Meum Byrkjeflot TorgeirH21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
97.Mikkelsen Christine193027D21EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 D2 - - -
98.Mikkelsen Ine186172D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
99.Mikkelsen Lise222250D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
100.Møklegård Pihl Sivert507052H20EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - X -
101.Myhre Ingjerd200004D21EIL TyrvingNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - - i_myhre@hotmail.com
102.Myhre ThomasH14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
103.Nilsen Andrea Malene248145D12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
104.Nilsen Kaia Eveline247893D10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
105.Nilsen Therese236001D45BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - nilsen.therese@gmail.com
106.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - v.nilsson@kodebor.se
107.Nilsson HansH50AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
108.Nord Knut-erikH21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
109.Nord Thea A BD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
110.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - robinnyqvist@gmail.com bor och reser med Kungälvs OK
111.Nysæter Åse507858D45AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - frodenys@gmail.com
112.Nysæter Frode184474H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - frodenys@gmail.com
113.Nysæter Simon184476H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - frodenys@gmail.com
114.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
115.Olsen Arne Jacob Nystrøm195677H16AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
116.Olsen Kirsti Aas511092D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
117.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D20EStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
118.Olsen Stein Arne510413H55AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - stein.arne.olsen@broadpark.no
119.Olsson IsakH20EOK OrionSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - is4kolsson@gmail.com Lejebrikke lørdag og søndag
120.Omland Harald507027H55AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - harald@huldrafilm.no Går det å få 55AK på lørdag og 55A på søndag?
121.Paulsen Arve510308H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
122.Petersen Jan101474D20EOK VendelboerneDenmarkYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select X - - test
123.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - - Annemarthe@hotmail.com
124.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
125.Pihl SverreH10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
126.Rane Kathrine JohanneD21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
127.Rekaa Sveinung505373H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
128.Ringvoll Amalie206417D16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
129.Ringvoll Anne222687D10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
130.Ringvoll Geir Jonny192904H45AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H3 - - -
131.Ringvoll Ingrid206523D14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
132.Robertsen Frode507859H55AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
133.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
134.Rosenvold Camilla L.246563D21AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
135.Rosenvold Hilde Kristine246565D50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
136.Ryeng Grethe Lill504462D65AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
137.Sandven Kristin196856D50ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
138.Sandven Synne505752D14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
139.Schatvet Heidi209283D55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
140.Schjerven Eline192960D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - eline.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
141.Schjerven Liv82130D45ALardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - liv@schjerven.net skal løpe lørdag og søndag
142.Schjerven Mina234921D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - mina.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
143.Skjønhaug Gaute213595H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
144.Skjønhaug Torgeir201986H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - - Vil løpe H45A på søndag
145.Skovlyst Ragnhild MyrvoldD10AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
146.Skriubakken Håvard246568H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
147.Skriubakken Jon502929H50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
148.Smemo Sigurd199646H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X - sigurdsmemo@gmail.com
149.Sørensen Iselin507755D20AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - - Kss67@live.no
150.Sørensen Kristin189053D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
151.Sørensen Malin204574D21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - -
152.Sørensen Martin234854H21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
153.Sørensen Øystein232977H21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - oystein_sorensen@hotmail.com
154.Sørensen Rune189047H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
155.Sparre Knudsen Kristine245658D20BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
156.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - janka48@hotmail.com
157.Stokkeland Sturla507658H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H1 - - -
158.Tobiassen Marius503931H14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D/H - X -
159.Tobiassen Morten503933H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - - -
160.Tømt Henrik Andreas207732H16AImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - henriktomt@gmail.com
161.Tømt Per Kristian206546H50AImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - perktomt@gmail.com
162.Tømt Sandra Sofie246774D14BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - sandra.tomt@gmail.com
163.Tørå Gunnar Dag506769H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
164.Torgersen Per W.185934H65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
165.Undeland Johan Kristian510411H20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
166.Undeland Karl Anton244780H21BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
167.Undeland Merete507843D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
168.Undeland Nina Marie506827D21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
169.Utstumo OddH70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
170.Vågsnes Edvard507617H10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
171.Vågsnes Kristian192907H45AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H3 - - -
172.Vølstad Njål Helge R206915H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
173.Vongraven Turid505487D55ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - Turidvon@online.no
174.Wold Hakon189075H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
175.Wold Jens211942H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
176.Yri Carl-fredrikD10AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -