v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk2dages 2020->Entries by name  (number of entries: 1396)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid FÆRGEANKOMST FÆRGEAFGANG Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentarer
1.Aakre Elling236004H70AAndebu ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
2.Aakre Gry212833D45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Aakre Leistad Vilde212805D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Aamand Bjørbæk Hilde60572D45BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
5.Aamodt Amélie510753D20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
6.Aamodt Eilert222524H50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H3 - - -
7.Aamodt Marius510756H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
8.Aamodt Morten504478H55ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
9.Aarvik-hansen Ingar233937H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
10.Aas Henrik Fredriksen508500H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X -
11.Aas Kristian Fredriksen222221H20AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
12.Aase Håkon197099H21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
13.Aasen Bjørn145484H55AKRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Aasheim Harald211645H70AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
15.Aasheim Lars Harald157763H21AKBækkelagets SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - - aasheimjr95@yahoo.com
16.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - erik@aderstedt.se
17.Aderstedt Althoff Elsa503711D20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
18.Aderstedt Althoff Fritjof503815H20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
19.Aderstedt Althoff Karl503816H14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
20.Agerbo Emilia Flaa233882BEG2 (-20 ÅR)Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
21.Agerbo Frantz JohanH35BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
22.Agerbo Hanna Flaa225062BEG2 (-20 ÅR)Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
23.Agerbo Ingvild Flaa233844BEG2 (-20 ÅR)Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
24.Åhl Jörgen508018H45AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
25.Ahola Joonas8636177H21ENAVIFinland Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Åkesson ErikH20EVäxjö OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - - - erik.axel.akesson@gmail.com
27.Aksland Julie502999D16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 D2 - - -
28.Aksland Nina213431D12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
29.Aksland Tor Gunnar503032H45ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
30.Alstadsæther Tom Andre211445H35BEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - Begge dage, 10/3 jan
31.Althoff Karin503709D45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
32.Amdal Markus229676H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
33.Åmdal Tor246757H50AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
34.Andenæs Aleksander213156H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 D/H - X -
35.Andenæs Elias510466H16BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H4 - X -
36.Andersen Arild229706H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - - -
37.Andersen Emilie Westli236005D21ELøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 D2 - - -
38.Andersen Jan Morten207675H60AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
39.Andersen Jeppe Rolf223192H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
40.Andersen Karoline207592D21ATyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - karoline_andersen@hotmail.com
41.Andersen Knut214744H35BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
42.Andersen Per Olav37027H45AKVang OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - H50 på søndag.
43.Andersson Carl-HenryH70AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
44.Andersson GertH50AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select X - -
45.Andersson IdaD14AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
46.Andersson IdaD35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
47.Andersson JohannaD45BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
48.Andersson MelkerH20AKEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - melker.12365@telia.com
49.Andersson Melvin192373H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
50.Andersson TommyH45AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - tommy.andersson@pe.se Lejebrikke
51.Andersson UlfH55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - ulfa61@gmail.com lejebrikke hver dag
52.Andreassen Anne Lise238121D65ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
53.Andresen Morten500673H55AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
54.Ånesland Ingeborg224874D14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
55.Ånesland Steinar203295H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
56.Anholt Bjørnar236821BEG2 (21- ÅR)Stokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
57.Anholt Victoria Rodrigues223965D12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
58.Ankerfelt Ronja186401D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
59.Arenth Ole Jørgen Bogen502377H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - ole.arenth@gmail.com
60.Arildsen Kjeld97720H55Anordjysk2dagesDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - H55A lørdag og H21A søndag
61.Arildsen KjeldH55AOK VendelboerneDenmarkYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H1 X - - kjeld.arildsen@gmail.com test
62.Arnesen Marianne220077D45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
63.Arnø Johannes225583H20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
64.Arntzen Bjørn-willy500222H50ALierbygda o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
65.Arntzen Sander504494H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X - Ny brikke 10/3
66.Arntzen Stine208739D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
67.Aronsson ArvidH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - - - arvidaronsson02@gmail.com lejebrikke hver dag
68.Aronsson TorbjörnH60AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 H3 X - - aron.sson@telia.com Lejebrikke hver dag
69.Årsvoll Gabriel510327H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H4 - - -
70.Arvesen Mariann211880D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
71.Åsberg JanH70AHäverödals SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 X - - asberg1411@gmail.com
72.Åserud Sørensen Henrik204567H20AKOdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
73.Aubert Aksel Nikolai29302H14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
74.Aubert Espen96766H40AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
75.Aukrust Osmoen Ivar199444H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
76.Aune Karoline507042D21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - - Karoline.aune@gmail.com
77.Aunmo Audun216940H10BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
78.Aure Odd89873H75ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
79.Aurebekk Knut208689H50ATorridal ilNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - - Kn-aur@online.no
80.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - dag.ausen@imatis.com
81.Ausen Elise213400D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
82.Ausen Martin229527H20AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
83.Baier Jakob191132H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
84.baier Per191162H50ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
85.Bakken Olav203514H55AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - -
86.Baklid Jenny508250D20EKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D2 - X -
87.Bårdsen Pål169769H50AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - - palb@o-klubb.no
88.Barikmo ThorbjørnH35BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
89.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
90.Bedford Pedersen Øystein510513H75AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
91.Beier Isabella190825D14ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
92.Bekkevold June Rogstad211915D16ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
93.Bekkevold Tage Rogstad213057H14BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
94.Berg Elise Nilsen71839D14BFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kristin.nergaard.berg@gmail.com
95.Berg Hakon203615H21AMStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
96.Berg Henriette213154D16ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
97.Berg Johanne202138D14BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
98.Berg Kristian509051H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
99.Berg Ragnar197800H65AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
100.Berg Stine Sønsterud202140D45BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
101.Berg Sunniva178225D21AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
102.Berg Torstein202139H45AKLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
103.Bergan Arne502336H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
104.Bergan Eline206436D12BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jabergan@gmail.com
105.Bergan Erik234037BEG2 (-20 ÅR)Kongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
106.Bergan Harald502337H35BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
107.Bergan Ingrid205547D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
108.Bergan Jan Olav205394H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
109.Bergan Jørn220929H21AKVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jabergan@gmail.com
110.Bergan Mathias180195H20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
111.Bergan Olav221136H14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jabergan@gmail.com
112.Bergan Tom181103H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
113.Bergdahl ElvinaD14AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
114.Bergdahl LovaD10AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
115.Berge Erlend Odd504439H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
116.Berge Harald408467H55ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
117.Berge Randi Fallbakken507028D55ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
118.Bergenfur HannesH21AMIK Vikings OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
119.Bergenfur MatsH45AIK Vikings OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mats.bergenfur@gmail.com
120.Bergsløkken Bjørn Olav229660H60AGrue ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
121.Berntsen Tore197824H70ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
122.Berntzen Julie225581D20AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
123.Berntzen Raymond225524H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
124.Birath ChristinaD60AStenungsunds OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D2 X - -
125.Birkeland Anne Kari203399D45BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
126.Birkeland August Asheim507601H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - H21E mellemdist.
127.Birkeland Kristian225002H14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
128.Birkeland MonicaBEG1Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
129.Birkeland Per Are203397BEG1Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
130.Birkeland Roy197888H55ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
131.Birkeland Tuva224905BEG1Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
132.Birkelund Amalie212070BEG2 (-20 ÅR)Asker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
133.Birkelund Martin207566H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
134.Birkelund Mathias191071H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 H4 - X -
135.Birkelund Mikael507449H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
136.Birkelund Nina191119D40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
137.Birkenes EspenH45ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
138.Birkenes Lars225105H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H14B på søndag
139.Birkenes SiriD21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
140.Biseth Arne234144H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
141.Biseth Olai236317H10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
142.Bisgaard Christiansen Matilde210700D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
143.Bjerva Elin510312D40ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
144.Bjerva Ronald238049H75ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
145.Bjørbæk Bård82949H65ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
146.Bjordal Heidi89470D45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
147.Björkdahl UlfH60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - bjorkdahlulf@gmail.com
148.Bjørlo Håkon Raadal506934H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - haldenhakon@hotmail.com Losen
149.Bjørnerød Karoline504584D20EOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
150.Bjørnerød Jr. Alfred504585H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
151.Bjørnsen Jack197830H60AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
152.Blandkjenn SolveigD21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 X - - solveig.blandkjenn@gmail.com Trenger leiebrikke hele helgen
153.Blomkvist HåkanH50ASkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - hakan.blomkvist@gmail.com
154.Blomkvist TindraD12ASkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - hakan.blomkvist@gmail.com
155.Blomström ErikH35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
156.Blomström EvaD70AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
157.Blomström StenH65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
158.Bøckman Christiane Ruud504438D20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
159.Bøckman Hildegunn Ruud184176D21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
160.Bøckman Oluf221130H55AKKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
161.Bøhlerengen Bo Utseth223652H20BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 H2 - X -
162.Bøhlerengen Boye Dirro216858H50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - - -
163.Bøhlerengen Synne Utseth223941D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D/H - X -
164.Booth Tina213740D16AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D3 - - -
165.Bordøy Elin187285D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
166.Borge Hovi Grete502919D60ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
167.Borgejordet Simones Mina213054D20BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minabs2003@gmail.com
168.Borgersen Atle203672H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
169.Borgersen Pernille Nauf203284D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
170.Borkamo Ada Othilie Dahl212548D20AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
171.Borkamo Anne Carine Dahl217113D21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - acob77@gmail.com
172.Borkamo Erling Dahl210711H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
173.Borkamo Nora Dahl192653D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X borkamo@gmail.com Ønsker Åpen 5
174.Borkamo Sondre Dahl212505H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
175.Borkamo Tuva Dahl228518D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
176.Börnstedt LisaD20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
177.Braaten Ingvar510765H55AKModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - solmoveien@yahoo.no
178.Braathen Reidun168932D60AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
179.Brandal Torgeir192953H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
180.Bråten Arnhild Ufsvatn507023D50AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - arnhildub@gmail.com
181.Bråten Geir245669H55AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - gei-bra2@online.no
182.Bratland Solberg Elisabeth208647D45BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
183.Bratland Solberg Gaute208755H12BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker å starte så tidlig som mulig
184.Bratland Solberg OlavH16BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Leie brikke
185.Bratland Solberg VegardH10BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Leie brikke
186.Bredholt Anne Berit191349D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
187.Bredland Else-Margrethe158601D70ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
188.Bredland Floke158606H75ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
189.Breien Abrahamsen Anker234480H14BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
190.Breiland Andreas193125H21AKÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - - -
191.Breiland Harry509012H70AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
192.Brekmo Vetle165084H21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H1 - - -
193.Brevik Astrid509123D50AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - ast-brev@online.no
194.Brevik Aud Ellen505392D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - snorre.frydenlund@gmail.com
195.Brevik Gina224113D16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -
196.Brevik Hallgeir187112H20AKStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - ast-brev@online.no Ønsker å løpet H20AK på lørdag (langdistanse) og H20A på søndag (mellomdistanse)
197.Brevik Håvar211350H55AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
198.Brevik Monica212503D20AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -
199.Brodin Maria94472D21AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - maria.brodin@gmail.com
200.Bruem Sgrid213445D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
201.Brurberg May Bente222337D55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
202.Bryne Amelia Aune242455BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
203.Bryne Stephen Roger217741D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - Åben 2 begge dager
204.Brynhildsen Margareta211574D70AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - marg47@online.no
205.Byrkejeflot VetleH10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
206.Byström Johan190823H55ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
207.Carlsen Henning B.190570H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - - -
208.Carlsson ThomasH21AKÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Söndag klass H40A. En träningskarta till Bana 7
209.Cassidy Julie Jakobsson247986D14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
210.Cederberg PeterH55AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Pc2md@hotmail.com Lejebrikke lörd of sönd
211.Ceeberg Anne Marie186972D70AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
212.Ceeberg Bjoern H.203393H70AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
213.Christensen Bjørn221269H60AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 H4 - - -
214.Christensen Hugo402848H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
215.Christiansen Alva195899D14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
216.Christiansen Åsa181704D45BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
217.Christiansen Håkon194879H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - hakonfc@gmail.com
218.Christiansen Ole184284H70ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
219.Christiansen Rune507646H50ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
220.Christiansen Tuva229434D20CSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
221.Classon BengtH55AKOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
222.Classon ElinD21EOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D2 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
223.Classon ErikH21EOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
224.Cliffordson Amanda192613D14ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
225.Colding Christian502342H21ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
226.Conway Adam201777H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
227.Conway Phil201600H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
228.Dalan Eiril506800D21BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
229.Dale Arnstein190986H50AOL Vallset/StangeNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - ard@norconsult.no
230.Dale Jostein Svaland191177H20EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
231.Dale Magnus Svaland217242H14BOL Vallset/StangeNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - inger.svaland@inn.no
232.Damsgaard Hannah Broers223503D10BHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - X -
233.Damsgaard Ingrid Broers233687BEG2 (-20 ÅR)Hisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - X - Kun lørdag
234.Damsgaard Julia Broers233923BEG2 (-20 ÅR)Hisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - X - Kun lørdag
235.Danielsen LinneaD14BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
236.Danielsson UlfH50AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
237.Davies Celia Sophia225300D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
238.Deisz Sindre Østgulen504503H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - sindre.deisz@hotmail.com
239.Dejgaard Magnus174863H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
240.Delange Nilsen AleksanderH14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 D/H - X -
241.Dolven Haakon228441H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
242.Dolven Karin Halsaa212264D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
243.Dolven Olaf Halsaa503559H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
244.Drage Vetle502338H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
245.Drange Ove222569H65AVaregg FleridrettNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
246.Duus Maline248000D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
247.Dybesland Øystein239380H55AKSøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
248.Dybvik Alexander G94396H12AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
249.Dybvik Anikken223932D45BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - anikken@yahoo.com
250.Dybvik Jens G195951H14AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
251.Dybvik Kenneth195593H35BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
252.Dybvik Martin G.195896H16BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
253.Ebner Cora190124D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
254.Edvardsen Thor510632H80ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - toredva@online.no
255.Eger Johan500586H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
256.Eger Kristin196870D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
257.Eger Marte196871D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
258.Eger Per Oivind196869H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
259.Eidsten Anne Maren211908D16BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - svend.eidsten@gmail.com
260.Eidsten Nina507862D21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - nina.eidsten@bfk.no
261.Eidsten Svend507972H21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - svend.eidsten@gmail.com
262.Eijsink Vincent91575H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
263.Eik Adriana222156D21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D/H - - -
264.Eik Harald237882H50AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
265.Eikås Brage182096H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
266.Eikås Ingeborg181214D16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
267.Eikås Jo Børre206461H50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
268.Eikås Wenche207892D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
269.Eiken Barbara Willkommen220733D50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
270.Eiken Terje Ulla190660H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
271.Eikeskog Oddgeir510521H50ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
272.Ekeberg Bjørn500261H21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - bekeberg@gmail.com
273.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
274.Ekeland Jon Terje211559H50AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
275.Ekström SandraD21AKOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D3 X - - D21AK lørdag, D21A søndag Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
276.Eliassen Bendik500903H20EFrederikstad SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
277.Eliasson MattiasH21AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
278.Elmi Aisha Rostveit228466BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
279.Elmi Anders Rostveit217748H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
280.Elmi Aron Rostveit242393BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
281.Emilsson Bo508992H55AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
282.Enbom AndreaD14AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
283.Enbom KatarinaD40AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
284.Enbom LinnD14AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
285.Enbom RobertH40AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - robert.enbom@telia.com Lejebrikke
286.Engehult Emma213060D20AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
287.Engehult Rasmus212066H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
288.Engehult Rune207904H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - engehult@nenett.no H50A søndag
289.Engesli Eirik213039H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
290.Engesli Elias213028H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
291.Engesli Even212933H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
292.Engesli Vegard505881H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
293.Engzelius Margrete224573D55AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - marengze@gmail.com
294.Erichsen Knut211674H21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - ke-erich@online.no
295.Eriksen Are195715H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
296.Eriksen Eirik507668H75AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
297.Eriksen Jan Richard209846H55AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
298.Eriksen Jarle199435H35BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
299.Eriksen Simen Dalen239477H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
300.Eriksen Svein186942H70ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
301.Eriksson Alva Zahl247985D10BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
302.Eriksson HelenaD50AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - helene.mar.eriksson@vgregion.se
303.Eriksson Klara Zahl219186BEG2 (-20 ÅR)Kongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
304.Eriksson Lars Johan ZahlH40AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
305.Eriksson Linda Zahl219187D40AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
306.Eriksson MariaD21AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
307.Eriksson Nils Zahl219185H12BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
308.Eriksson StefanH50AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
309.Eskilt Einar211388H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
310.Espelin Håvard226644H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
311.Espelin Tarje500262H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
312.Evensen Amalie Bjerke241887D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
313.Evensen Ann Kristin Bjerke402611D21AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
314.Evensen Nelly Bjerke241889D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
315.Evensen Simen Vedvik242445D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben3 begge dager
316.Fagerland Isak233641H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - theresegisle@hotmail.com
317.Falck Weber Jonas90757H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
318.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
319.Fingarsen Sander Tonjer500284H20EElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
320.Finsrud Felix502244H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - X -
321.Finstad Emma Margrethe223929BEG2 (-20 ÅR)Raumar orienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
322.Finstad Maren Julie223651BEG2 (-20 ÅR)Raumar orienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mari@nordbymaskin.no
323.Fiskum Gustav186224H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - gustav.f@live.com Kapteinen
324.Fjære Jørgen203391H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
325.Fjære Karoline221357D20CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
326.Fjære Kristoffer203392H20AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
327.Fjære Torill Hynne221399D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
328.Fjeldbo Kristine508140D21AKTyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - krfjeldbo@hotmail.com
329.Fjeldstad Kaja Holte213456D10APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - truls@h-f.priv.no
330.Fjeldstad Vilma Holte213262BEG2 (-20 ÅR)Porsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - truls@h-f.priv.no
331.Fjlestad Truls229515H45AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
332.Flaa Per Johan203292H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H21C på søndag
333.Flaatten Gjøran Nicolai206430H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
334.Flaatten Ole91507H21AMOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
335.Flaatten Øyvind91505H45AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
336.Flaten Arild217372H21AKVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - flatenarild@gmail.com
337.Flaten Elise217447D10BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - flatenarild@gmail.com
338.Flaten Jørgen234195H14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - flatenarild@gmail.com
339.Flatin Inger-lene211786D21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - ilflatin@online.no
340.Flatin Erichsen Sindre211704H14BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - sindrefler@gmail.com
341.Fleisje Kristin502470D55ANittedal OrienteringNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - kfleisje@online.no ikke nattløp
342.Flesseberg Mathilde Sæter210112D20AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
343.Fliid Brede Ekeberg211768H35BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
344.Fliid Hilde Ekeberg211734D21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
345.Fliid Kristian Ekeberg212732H14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
346.Føllesdal Dagfinn508534H85AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
347.Førlie Geir502549H55AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
348.Forsell Sven ErikH75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
349.Forsell-Pirozzi BrittD75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
350.Foss Trond295484H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - H50A på søndag
351.Fossheim Arne504115H55AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - - Ønsker H55A på søndag
352.Fossheim Emil Ruud502890H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
353.Fossheim Silje Ruud507222D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
354.Fossøy Aurora510702D21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - - aurorafossoy@hotmail.com
355.Fossøy Sølvi Helene211620D21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - so-fosso@online.no Begge dage, ændret 10/3 jan
356.Fossøy Synne98004D21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D4 - - - synnefos@hotmail.com
357.Fossum Egil193466H50AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - egilfossum@msn.com
358.Fossum Even206421H20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
359.Fossum Magnus186064H20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
360.Fougner Jon Clemet501329H80AHeming OrienteringNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - jon.fougner@vikenfiber.no
361.Fredh Linda506342D40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
362.Fredh Morten208419H35AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - morten.h.tangen@gmail.com
363.Fremmersvik Johanne Riis247956D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
364.Fremmersvik Troels Riis248056H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
365.Fridsell PärH50AOK Pan-KristianstadSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - par.fridsell@gatokantsten.se
366.Friestad Gaute504430H21AKNydalens SkiklubNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - - - gaute_friestad@hotmail.com Ønsker å løpe H21E på søndagen.
367.From JanH65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
368.From LenaD60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
369.Frøyd Jørgen224369H21ELarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
370.Frøyd Magnus216928BEG2 (-20 ÅR)Larvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
371.Frøysnes Ingrid Helland224134D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
372.Frydenlund Egil505539H20AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - egil.frydenlund@gmail.com
373.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - snorre.frydenlund@gmail.com
374.Furland Sindre510316H12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
375.Furland Sturle510317H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
376.Furland Tom510420H50ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
377.Galteland Torleif212659H21AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Ønsker Åben 2 på lørdag
378.Gamberg EmilH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
379.Gamberg StinaD10BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
380.Gåsvær Ingunn86205D45BTorridal ilNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
381.Gatevold Jan221108H55APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
382.Gilljam Jakob245641H16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane5 H4 - X -
383.Gisholt Helge238122H50AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
384.Gjedebo Jakob217720H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X -
385.Gjelstad Astrid221371D70ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
386.Gjelstad Oddvar242473H80ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
387.Gjelstad Trond208740H50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
388.Gjerdalen Endre223526H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
389.Gjermstad Kirsten88779D35BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
390.Gjestrud Anna Værvågen213371D14BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
391.Gjestrud Halvor Værvågen234488H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
392.Gjestrud Torgrim239079H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
393.Gjone Benjamin233678H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
394.Gjone Daniella213501D14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
395.Gjone Gabriel508253H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
396.Gjone Knut223921H35BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
397.Gjone Sigrun224334D21CSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
398.Glittum Arve509551H60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
399.Glittum Inge510625H60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
400.Glittum Siri Oline188464D21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
401.Glorvigen Jørgen243936H20AElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - X -
402.Godager Svein480067H55AKLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
403.Graff-Wiik Marthe211867D16BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
404.Gran Kyrre2250484H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - -
405.Grande Tone511063D60AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - tonegrand@gmail.com
406.Green UlrikaD60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
407.Greve Jensen Thomas186416H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
408.Grinde Bjørn506358H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
409.Grønhovd Arno77375H21AModum OLNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - arnolainen@gmail.com
410.Groth BjörnH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
411.Groth LukasH16AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
412.Groth NellyD12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
413.Gulbrandsen Per Olav509442H50ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - pogulbrandsen@gmail.com Lagleder Larvik Ok
414.Gulliksen Anund Sørebø212652H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
415.Gulliksen Ellen Støkken172190D10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
416.Gulliksen Erlend Sørebø213180H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
417.Gulliksen Gulllik171947H65ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
418.Gulliksen Kine506937D21EBækkelagets SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - - kinegu@hotmail.com
419.Gulliksen Per Øyvind S.207906H35BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
420.Gunbjørnsen Odd186282H80AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
421.Gundersen Henrik222572H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
422.Gunnarsson ConnyH55AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
423.Gunnerød Bjørn501122H80AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
424.Gunnerød Niclas509334H14BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
425.Gustafsson Anders189130H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gustafsson@heras.no
426.Gustafsson Ellen202996D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
427.Gustafsson Ingvild501608D16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
428.Gustafsson Jarand211944H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
429.Gustafsson Per203004H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
430.Gylver Oyvind195801H65AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - oyvgyl@gmail.com
431.Haare Emma Grete Feyling150384D65AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
432.Haare Erik184369H21AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
433.Haare Hans Lyder186999H70AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
434.Haarr Paul Terje510634H60AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
435.Haarr Per Olav206339H50AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
436.Haavengen Åsne510900D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
437.Haavengen Bjørn188468H21AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
438.Haga Filip245643H12BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
439.Hågård Hans Mathias Økern507392H14AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 H4 - X -
440.Hågård Håvard187048H50AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
441.Hågård Julie Økern226183D12BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
442.Hagelia Gina248755D14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - siri.hagelia@gmail.com
443.Hagelia Jakob234337H21AKVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jhagelia@gmail.com
444.Hagelia Oskar234104H14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jhagelia@gmail.com
445.Hagelia Signe248756D12BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jhagelia@gmail.com
446.Hagelia Siri509010D40AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - siri.hagelia@gmail.com
447.Hagen Kathinka Zahl504706D16AFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D3 - X - hagen@shconsulting.no
448.Hagen Sondre Zahl509131H20EFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - X - hagen@shconsulting.no
449.Hagen Stein H.504815H21AFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - - - hagen@shconsulting.no
450.Håkansson HannesH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
451.Håkansson LeoH16BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
452.Halsaa Vera225308D45BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
453.Halsall Tony501219H21COtra ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H4 - - - tony@otrail.no Åben3
454.Halvarsson ChristinaD55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 D3 X - - c.halvar@telia.com lejebrikke hver dag
455.Halvorsen Ane Birgit239082D21BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
456.Halvorsen Helge187324H80ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
457.Halvorson Per Ivar132716H55AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - tilføjet 10/3 jan
458.Hansen Anne-marthe201984D35BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
459.Hansen Jan Petter1963017H55AIL GularNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - janpetter.hansen@gmail.com
460.Hansen Jens507881H55AKJydske Dragonregiments IdrætsforeningDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - Jejh@dsb.dk Klubben er JDRI
461.Hansen Trude189096D45AKBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Skal kun delta lørdag
462.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
463.Hanssen Even Woldstad221355H55AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
464.Hansson BirgitD60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - bibbi.hansson@gmail.com
465.Hansson JanH60AStenungsunds OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - jan.hansson@worley.com
466.Harstad Trude208955D45ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
467.Harstad Rinde Sondre245746H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
468.Harstad Rinde Tobias245747H12ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
469.Haug Bjørnar Andre189148H45AKSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
470.Haug Erlend178185H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
471.Haug Ingunn Anda199634D21AKSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
472.Haug Magnus224844H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
473.Haug Martine Arntzen212372D14BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
474.Haug Øyvind203469H45AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
475.Haug Rolf Trygve178360H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
476.Hauge Inge173172H50AHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
477.Hauge Lene212884D20CHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - X - Kun lørdag
478.Hauge Marianne234915D45AHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
479.Haugen Lund KerstinD60AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
480.Haugerud Hans Johan184523H55AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
481.Hedberg AndersH21EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - hedis90@gmail.com
482.Hedin Pontus202967H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
483.Heegaard Bror510512H75AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
484.Heggedal Isa500011D50AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - -
485.Heggedal Unn Hilde94332D60AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
486.Heiebråten Eivind Bøhn212882H21BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
487.Heivoll Reidar197876H65ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
488.Heivoll Signe197880D70ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
489.Helgesen Oda Fjermestad189114D14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
490.Helgesen Simon Fjermestad223525H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H4 - - -
491.Helleren Ørum Håvard239486H10BSøgne og Songdalen okNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
492.Hellerud Niels Christian206905H21EHalden SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
493.Helsør Øyvind248551H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
494.Helweg Lasse220998H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
495.Henriksen Jan Tore206304H55ANorges Bank BILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
496.Henriksen Maren190259D16AVang OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
497.Henriksson Björn190824H45ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - bh@gothiamarine.se
498.Henriksson Ivar202966H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
499.Hermansson ArvidH14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
500.Hermansson DavidH16AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
501.Hermansson JohnH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
502.Hermansson TomasH50AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
503.Herum Hanne510526D60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
504.Hestad Geir224155H35BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
505.Hestad June224150D12BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
506.Hetland Sara212852D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
507.Hetlevik Elisabeth216819D55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
508.Hiis Eirunn236400D45BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Eirunnh@online.no
509.Hiis Ludvik224030H10BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
510.Hiis Teodor224323H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
511.Hjelmtvedt Alf Johan501244H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
512.Hjelseth Larsen Tine234817D21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
513.Hjermann Madli506355D35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
514.Hjorthaug Johan224142H12BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
515.Hjorthaug Kirstine Sunde223989BEG1Sandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
516.Hoboel Vigdis507713D21AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
517.Hobøl Erling201869H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
518.Hobøl Eskil250265H12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
519.Hobøl Sigurd212542H14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
520.Hofoss John503035H60AHadeland OLNorway Krs-Hir 11.15 Senere en 14.00 Please select Please select - - - john@safir.no KOmmer med Stenaline lørdag morgen.....
521.Hogedal ErikH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - erik.hogedal@gmail.com Lejebrikke hver dag
522.Hogedal GabrielH12AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
523.Hogedal GunillaD65AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - guhogis@gmail.com Lejebrikke
524.Hogedal LarsH70AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - lahogis@gmail.com Lejebrikke
525.Høigilt VildeD14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
526.Høilund Randi213223D40AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
527.Høilund Dragseth Sivert201987H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
528.Høivold Erik217636H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
529.Høivold Iselin231509D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
530.Høivold Selma503909D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - selma.hoivold3@gmail.com
531.Hokholt Emil Westerlund225739H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
532.Holmberg GunillaD60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - holmberggunilla@gmail.com
533.Holme Andreas224242H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
534.Holo Tarjei203231H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - - tarjei.holo@gmail.com
535.Holt Anders Kristian182126H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker H50 søndag
536.Holt Henrik R.186936H20EHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
537.Holte Mona229515D40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
538.Holtermann Une213375D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Une.holtermann@gmail.com
539.Holtskog Sigurd211684H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - X
540.Holtskog-feremans Emilie211854D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
541.Holtskog-feremans Juliette212977D12ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
542.Homme Daniel NicolaiH12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
543.Homme JarlH21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
544.Homme Rebecca GraceD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
545.Hott Holger213513H45AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
546.Hovi Harald239501H65ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
547.Hovland Kaisa228477D12BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
548.Høyer Iversen Daniel229438H21AMKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - H21AM lørdag, H21 søndag
549.Hvenekilde Sissel Nordby217731D45BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
550.Hvenekilde Tale Nordby506980D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D4 - X -
551.Hvoslef Henrik193993H75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
552.Hygen Ingrid Marie Stubban501167D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -
553.Hylleseth Øyvind190618H55ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - oyvind.hylleseth@sf-nett.no
554.Instanes Ine199367D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
555.Instanes Malene199366D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
556.Instanes Tanja226658D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
557.Isachsen Marit181811D21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Løper kun langdistanse lørdag
558.Ishøi Astrid174862D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
559.Jakobsen Elisabeth Aune217848D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben 2 begge dager
560.Jakobsen Emma Aune Rytter198018D14AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
561.Jakobsen Erik Rytter208926H40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H2 - - -
562.Jakobsen Espen504561H21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - espenjak@gmail.com
563.Jakobsen Tordis Rytter197740D75AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
564.Jauhojärvi Tommy509222H50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H3 - - -
565.Javenes Flaa Mette225005D21CBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
566.Javenes Flaa Sigmund224819H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H14B på søndag
567.Jedeur-palmgren SvanteH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
568.Jegtvik Andre500282H45AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
569.Jegtvik Mille212335D20EKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
570.Jensen Atle Skjelbred244781H35BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - H21C Lørdag, H35B Søndag
571.Jensen Åhl Eric508019H14AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
572.Johannesdal AnnaD35BSkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - anna.johannesdal@gmail.com
573.Johannesdal LeaD14ASkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - anna.johannesdal@gmail.com
574.Johannesen Jackob213651H14AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
575.Johannessen ÅshildD21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select X - -
576.Johannessen Eirik Holt227556H21AMRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
577.Johannessen Fabian506791H14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
578.Johannessen Jan Løken222129D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben 4 begge dager
579.Johannessen Liv224326D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
580.Johannessen Nils Arne187174H45AKKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
581.Johannessen Paul225058H21BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
582.Johannessen Petter F.231518H65AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
583.Johannessen Simon212198H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
584.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
585.Johansson Benjamin224405BEG2 (-20 ÅR)Stokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
586.Johansson FilipH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
587.Johansson Inger Marie504687D65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
588.Johansson Malin223948BEG2 (-20 ÅR)Stokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
589.Johansson Ole504613H65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
590.Johansson StefanH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
591.Johansson Stefan LH50AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
592.Johnsen Espen182118H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
593.Johnsen Ludvig203443H21AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
594.Johnsen Mina Akiko212043D16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minaakikojohnsen@gmail.com
595.Jones Benjamin221185H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - X -
596.Jones Henrik222602H14AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D/H - X -
597.Jones Matthew506654H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - - -
598.Jongenburger Alexander247904H35BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
599.Jongenburger Idar204554H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
600.Jongenburger Kalle189038H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
601.Jongenburger Melvin204570H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
602.Jonsmyr Svein Roar203394H55AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
603.Jonsson AntonH14AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
604.Jonsson MalinD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - mj_jonsson@hotmail.com
605.Jonsson WilmaD12AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select X - -
606.Jørgensen Aleksander216720H20EHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
607.Jørgensen Arne Håkon174694H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
608.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
609.Jørgensen Gun Inger501321D70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
610.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
611.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
612.Jørgensen Sebastian211761H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
613.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
614.Josephsen Leo Røvær506226H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
615.Juliussen Anna Strøm223934D12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
616.Juliussen Ellen Strøm238018D40ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
617.Juliussen Erik Strøm506703H40ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
618.Juliussen Ingrid Strøm242746D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
619.Juveli Anette198905D21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
620.Juveli Jonas Sommerstad503556H21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
621.Kaiser Henrik203306H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
622.Kaiser Kristian229743H12AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
623.Kaiser Martin222549H16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
624.Kaiser Stine97533D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
625.Kalleson Elin206250D45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
626.Kalleson Mari223923D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 D4 - X -
627.Kalleson Tina206498D20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D3 - X -
628.Kalliokoski Jooseppi203926H21EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 - - -
629.Källvik Per508030H55AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
630.Källvik Leufvén Erika508020D20EÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
631.Kalsås Audun224239H10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Åben Bane5 lørdag og søndag
632.Kalsås Edvald224299H10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 D/H - - -
633.Kalsås HansH10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Åben Bane5 lørdag og søndag
634.Kalsås KerstinD35AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select X - -
635.Kalsås KnudH21AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select X - -
636.Kalsås Sanna224456D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
637.Kaminsky Jens508048H65AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 - - - jens.ee.kaminsky@gmail.com Söndag start 10-11
638.Karlsen Lilly Norling213187D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Mari.norling@gmail.com
639.Karlsson AntonH21EOK KullingshofSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - akarlsson1994@gmail.com Lejebrikke lördag & söndag
640.Karlsson BjörnH55AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
641.Karlsson ElinD35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
642.Karlsson Maja202968D16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
643.Kastrup AntonH20ESävedalens AIKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - - - anton.kastrup@elev.olofstrom.se Lejebrikke Lørdag og søndag
644.Keilholz Holger243768H45ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 H4 - - -
645.Keilholz Mareike224361D14BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 D/H - - -
646.Keilholz Marlene225404D10ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 D4 - X -
647.Kihle Tiril212654D20BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D4 - X -
648.Kindlund CorneliaD16AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
649.Kindlund JohannaD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
650.Kindlund TildaD14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select X - -
651.Kinn Anne Aarhus223949BEG2 (-20 ÅR)Porsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
652.Kinn Håkon Aarhus223777H12BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
653.Kinn Ingrid Aarhus213812D10APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
654.Kinn Magnus Aarhus188892H40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
655.Kirste Bjørn Richard195867H55ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - leder@skienok.no
656.Kittilsen Runar509136H70AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - rukittil@hotmail.com
657.Kittilsen Tora207404D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
658.Kittilsen Una206519D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
659.Kittilsen Vegard504704H20EFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
660.Kjellevold John Ivar184426H75AModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - johnivar45@gmail.com
661.Kjellvold Annabel Aunmo504911D16BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
662.Kjellvold Hedda Kind223849D16BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
663.Kjerkol Syver Søyland199661H20CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - syverkjerkol@icloud.com
664.Kjetså Ove510999H21COtra ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H4 - - - tony@otrail.no Åben3
665.Klausen Aksel233605H12AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
666.Klausen Lukas213015H20AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
667.Klausen Ylva212981D14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
668.Klavenes Anders Hasaas239078H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
669.Klavenes Einar199378H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - H45A på søndag
670.Klavenes Karen Hasaas224040D10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
671.Klavenes Kari Hasaas199431D45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - D45A på søndag
672.Klavenes Ragne Hasaas206452D14BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
673.Kleijn MariaD50AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Kleijnma@gmail.com Lejebrikke dag 1 og 2
674.Klev Emma Nielsen247858D21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net Can’t run same time as Jon Simen Klev
675.Klev Folmer Nielsen233615H10BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net
676.Klev Jon Simen247860H21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net Can’t run same time as Emma Klev
677.Klev Snorre Nielsen233622H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net
678.Kløve Magne211547H50AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - magne.klove@gmail.com
679.Kløvstad Hans Jacob510511H70AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
680.Klungland Ellie Marlene247785D14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
681.Klyve Lars188983H65AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
682.Knudsen Joachim228461H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - joasanknu@ebnett.no
683.Knutheim Geir Thomas89747H45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
684.Knutheim Oskar213284H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
685.Knutheim Sivert212857H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
686.Knutsen Arne Bjørn510518H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
687.Knutsen Kristian510519H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
688.Kollstrøm Kari224869D14BRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
689.Kollstrøm Knut Ivar220721H50ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - knut.kollstrom@gmail.com
690.Kollstrøm Reidar212277H16BRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
691.Kolshus Eskil506820H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X -
692.Kolshus Kristine217701D45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
693.Kongsfjell Eigil184298H80ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
694.Kontautas Donatas503666H35AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
695.Kontautas Edvinas242481H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
696.Koren Hallvard504468H55AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H3 - - -
697.Koren Halvorsen Anne Marie502234D45BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
698.Körle NilsH20EOK LandehofSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - nils02korle@gmail.com Behöver låna EMIT lördag och söndag.
699.Kornmo Halvard184355H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
700.Kornmo Sondre213405H14APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
701.Kristensen Arne96681H55AKStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
702.Kristensen Dan Huva506341H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - dan@padlekurs.net Skal løpe åpen klasse pga fri start tid
703.Kristensen Maja228465D12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
704.Kristensen Mika Johan234071H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
705.Kristiansen Adam502914H20AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
706.Kristiansen Selma502913D20AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D2 - - -
707.Kristiansen Vegar502912H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
708.Kristoffersen Anders207999H21EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
709.Krogh Arnhild504688D50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
710.Krogh Jonas504807H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X - Skal løpe åpen bane 2, lørdag og søndag..
711.Kruke Per504470H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
712.Kulberg Christian Jørgen247859H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kulberg@online.no
713.Kvaale Eilev212369H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
714.Kvala Knut Steffen504279H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
715.Kvala Linnea208728D10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
716.Kvarme Hanne-Kristin192581D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - hanne-kristin.kvarme@idrettsforbundet.no
717.Kvarme Ingeborg505432D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X - ingeborgkvarme@gmail.com
718.Kvarme Jon Erik505431H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - jekvarme@online.no
719.Kvarme Marie507448D16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - jekvarme@online.no
720.Kvikstad Ole Solli223805H14BOL Toten-TrollNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - hilde@floriss.no
721.Kvisli Harald207900H55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - harald.kvisli@gmail.com
722.Kvistad Ingrid504457D50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
723.Ladim Christopher212141H20EOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
724.Ladim Sondre503554H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
725.Lainema IlkkaH70AMS ParmaFinlandYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - ilkkalainema@gmail.com
726.Lamark Ingrid509447D20EGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select D2 - - -
727.Lamark Øyvind509449H16AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 H2 - - -
728.Lamark Trond509448H50AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
729.Lamark Vibeke509450D50AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
730.Lande Asbjørn505632H14AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
731.Lande Eivind500534H50AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - eivind_lande@yahoo.no
732.Lande Ragnar505675H16AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
733.Lande Steinar227677H45ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
734.Landstad Magnus195788H50ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
735.Landstad Omund Thu223522H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H4 - - -
736.Landsverk Eilef251095H65ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
737.Langberg Ragnar186865H55AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
738.Langeggen Erlend211331H20AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
739.Langeggen Ingvild192879D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
740.Langenes Torgersen Amanda243552D14BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 D/H - - -
741.Langseth Gerd216681D75ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
742.Langum Karen221512D45AKRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
743.Lanne ArvidH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
744.Lannhult Alexander508284H14AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - - alexander@lannhult.se
745.Lannhult Linus508579H40AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 Please select - - - linus@lannhult.se
746.Lannhult William508678H12AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 Please select - - - william@lannhult.se
747.Larsen Bjørn Victor180836H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
748.Larsen Katrine Hjelseth221138D45AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
749.Larsen Marianne Mellbye507111D21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D2 - - -
750.Laugaland Ola Magnus500520H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
751.Laurantsen Endre114911H21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - endlau@gmail.com
752.Laurantsen Martin114910H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - martinlaurantsen@gmail.com
753.Laurantsen Rune505485H60ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
754.Lenkei ZsoltH21AIFK Mora OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - zslenkei@gmail.com
755.Ler Jørgen213150H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
756.Lesteberg Ann-Karin211454D21BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
757.Lesteberg Eirik242272H12BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
758.Lesteberg Ingrid247684D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
759.Lesteberg Magnus242271H10BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
760.Lesteberg Ola221224H21AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
761.Levang Gustav201921H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H4 - - -
762.Levang Tormod223519H10BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
763.Liderfelt Harry202975H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
764.Lie Anine Kjørholt213424D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 D1 - - - klieanine@gmail.com
765.Lie Bjørn501731H50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
766.Lie Lars Rune206364H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
767.Lien Even217882H14AGjø-Vard o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 H4 - X - oyvind@familienlien.com
768.Lien Lars508130H16AGjø-Vard o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X - oyvind@familienlien.com
769.Lilja HannaD12AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
770.Lilja MatsH50AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
771.Liljenfeldt Albin202970H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
772.Lind Felix509253H14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - febbeboy@gmail.com
773.Lind Lottie509252D45AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - lottie.lind@hotmail.com
774.Lind Mikael509359H45AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - tallberg71@gmail.com
775.Lindaas Gaute500901H20AKElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - X -
776.Lindaas Mats209963H20EElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
777.Lindblom WilmerH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
778.Lindhe Ulla183995D75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - lindhe.hvoslef@comhem.se
779.Lind-larsen Erika212454D16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
780.Lind-larsen Kristian217837H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
781.Lind-larsen Kristin242454D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
782.Lind-larsen Tore242456H14BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
783.Lindløv Inger504465D70AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
784.Lindløv Knut505703H75AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
785.Lindqvist Carl-johan236848H21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X vasajoki@hotmail.com børnepass av 1 1,5 åring og en 5 åring
786.Lindqvist Charlotte223974D21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
787.Lindqvist Douglas234592H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
788.Lindqvist Rebecca244687D10BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
789.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
790.Linløkken Alexandra208390D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane2 D2 - X -
791.Linløkken Mathias203470H14AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - -
792.Linløkken Terje210922H55AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - - tlinlokken@gmail.com Ansvar påmelding
793.Linnebo Anne Kathrine207706D50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - - -
794.Linnebo Martin Johannessen504032H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X - Ønsker Åben2 på lørdag og H16A på søndag
795.Linnebo Øyvind Johannessen504450H55AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
796.Lium Asgeir509002H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 H2 - - -
797.Ljung CarinaD45BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
798.Ljung HugoH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
799.Loeken Halvor206488H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
800.Loeken Mona Dalegard200603D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
801.Loeken Syver178250H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
802.Løken Øyvind187141D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - Åben1 begge dager
803.Løken Selmer212650H12AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
804.Løken Solan212222BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
805.Løland Trygve203291H70ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
806.Løland Widar Taxth245776H70AHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
807.Løvgren AudunH45AKIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
808.Løvgren BeritD21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
809.Løvgren Finn510514H85AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
810.Løvgren Ingrid510623D21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
811.Løvgren Simen510621H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
812.Ludvigsen Bjørn W.500674H75AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
813.Lund ArneH60AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
814.Lund ErikH20AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
815.Lund JohanH20AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
816.Lund MariaD21AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - kerstinhaugenlund1@gmail.com Vi ska inte springa på fredag. Vi behöver Emitbricka på lördag och söndag.
817.Lund Olav Kristian228395H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
818.Lundberg William Tønnesen224973H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
819.Lunde Astrid243546D70ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
820.Lunde Rolf206414H65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
821.Lundemoen Kristine Schütt213581D12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
822.Lurås Åse223907D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
823.Lurås Gunnhild507320D35BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
824.Lurås Ingrid223657D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
825.Lye Henrik Kaupang212147H16ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
826.Lye Rolf507823H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
827.Lynnebakken Vetle503555H21AMKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
828.Lysheden Vogt Elsa224287D14AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
829.Lysnes Roger182119H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
830.Lysnes Tone Sølie182120D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
831.Madsen Øystein239500H75AHaugerud IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - omadsen@getmail.no
832.Madslien Ole Gunnar Kleppa217671H16ALillehammer orienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X - Valborg.madslien@icloud.com
833.Markussen Anette Jauhojärvi508900D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
834.Martinsen Einar209430H50AVindafjord OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - - lio2@haugnett.no
835.Mathiasson LarsH70AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
836.Mathisen Knut Wiig222625H60APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
837.Mathisen Magne Wiig480109H45APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magne.w.mathisen@gmail.com
838.Mathisen Rasmus186855H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rasmus.mathisen@gmail.com
839.Mathisen Roar192566H50ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
840.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - sara.t.mathisen@gmail.com
841.Mathisen Sindre239020H16ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
842.Mathisen Tobias203281H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - mathisen.tobias@gmail.com
843.Mattsson Anna-KarinD45ASkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - hakan.blomkvist@gmail.com
844.Mcfadzean JaredH10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D/H - - - Åben 3 lørdag og søndag. skal leje brikke
845.Mcfadzean Ulrik247991H16BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D/H - - -
846.Melin HansH55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - söndag start 10-11
847.Melin JaneD60AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - söndag start 10-11
848.Mella Thor187259H55AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - - Skal løpe åpen bane 1, lørdag og søndag.
849.Melling Martin Nøkleby508142H16ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
850.Mestad Askil506923BEG1Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben4
851.Mestad Eirill507973BEG1Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben4
852.Mestad Ildrid507974BEG1Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben5
853.Mestad Ivar506932BEG2 (21- ÅR)Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben2
854.Meum Byrkjeflot TorgeirH21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
855.Mikkelsen Andreas239546H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
856.Mikkelsen Christine506655D21EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 D2 - - -
857.Mikkelsen Ine186172D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
858.Mikkelsen Lise222250D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
859.Mobråthen Ingrid217780D20ESandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
860.Moen Stein Magnus89091H55AGrue ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
861.Mohlin AndersH65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
862.Mohlin BrithD65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
863.Mohlin FelixBEG2 (-20 ÅR)IK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
864.Mohlin LinneaBEG2 (-20 ÅR)IK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
865.Møklegård Pihl Sivert507052H20EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - X -
866.Møller Christian501717H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
867.Mork Eira228513D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
868.Mork Kristian212631H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
869.Mork Randi207703D21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
870.Mork Rune Kristian207903H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
871.Mose Jensen Jes186421H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
872.Myhre Ingjerd200004D21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - - i_myhre@hotmail.com
873.Myhre Øivind502355H55AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
874.Myhre Thomas234052H14BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
875.Myhren Tuva Krafft245768D20AHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D3 - X - Ønsker D20 AK søndag
876.Myklebost Aksel Johannes207692H10BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - - H10B lørdag, H10A søndag
877.Myklebost Andreas Vistnes505816H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
878.Myklebost Jon229435H50ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
879.Myklebost Jonas Vistnes505817H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 H4 - - -
880.Myklebost Lars207692H50ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
881.Myklebost Marta212627D14BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - - D14B lørdag, D14A søndag
882.Myre Odd Kristian Hagen224235H20AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H4 - - -
883.Myrland Trygve223595H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
884.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
885.Næss Birkeland Lene98154D45BSøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
886.Næsset Ingvild Ramtvedt229646D21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D2 - - -
887.Najbjerg Nina179142D21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
888.Nastad Eirik207602H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
889.Nastad Mone207422D45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
890.Nastad Una212614D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
891.Nergaard Inger198006D65AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
892.Nermoen Sigrid212419D16AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -
893.Nikolaisen Alfred178983H12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
894.Nikolaisen Per-ivar186830H40AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
895.Nilsen Andrea Malene248145D12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
896.Nilsen Espen Fyhn204102H50AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
897.Nilsen Kaia Eveline247893D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
898.Nilsen Kåre221150H75AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - ka-n@online.no
899.Nilsen Ola219489H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
900.Nilsen Therese236001D45BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - nilsen.therese@gmail.com
901.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - v.nilsson@kodebor.se
902.Nilsson HansH50AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
903.Nilsson JohannaD20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
904.Nødland Evelyn Fernandes223561D16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
905.Nøkleby Anne Guro87530D50ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
906.Nomeland Trygve Børte501209H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
907.Nørbech Torgeir1337001H21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - torgeirnorbech@gmail.com
908.Norberg ElliotH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
909.Norberg HugoH16BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
910.Norberg PeterH45AKIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
911.Nord Knut-erikH21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
912.Nord Thea A BD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
913.Nordenfelt Maja202969D16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
914.Nordhagen Eirik505398H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
915.Nordhagen Kaja Winsnes181542D21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D1 - - -
916.Nordhagen Rannveig Winsnes91574D21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D1 - - - rannveigwnordhagen@gmail.com
917.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
918.Nordkvelde Per Dag187249H55AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
919.Nordström FredrikH45AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
920.Nordvi Kjell Magne501926H60AGrue ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
921.Nordwall MariaD65AOK KolmårdenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select - - - maria.nordwall@gmail.com leiebrikke lö sö
922.Nørgaard Larsen Hans Kresten61967H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
923.Nyberg ÅsaD55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select X - - asny64@gmail.com lejebrikke hver dag
924.Nyberg Henrik228517H14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
925.Nyberg Vilmer225016H16BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
926.Nygård Emil225087H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
927.Nygård Simen225053H10BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
928.Nygård Svein229680H50ANorges Bank BILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
929.Nygårdseter Emma Smeland206435D50AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - nygardseter@getmail.no
930.Nygårdseter Sten Åge206434H50AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - - nygardseter@getmail.no
931.Nyhaug Arild204534H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
932.Nyhaug Mathias505200H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
933.Nyhus Åse Aud Moldal184628D21CBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
934.Nyhus Guttorm203294H45AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
935.Nyhus Kristian203400H21AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
936.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - robinnyqvist@gmail.com bor och reser med Kungälvs OK
937.Nysæter Åse507858D45AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - frodenys@gmail.com
938.Nysæter Frode184474H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - frodenys@gmail.com
939.Nysæter Gaute170884H14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gautenys@gmail.com
940.Nysæter Gisle217460H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - gisnysa@online.no Ønsker H45AK på lørdag
941.Nysæter Simon184476H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - frodenys@gmail.com
942.Nystuen DanielH20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - drakulanys@gmail.com
943.Oaland Ove216734H65AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - - -
944.Øfsthus Anne Lise502379D75AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
945.Øfsthus Arne502245H80AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
946.Oftedal Gunhild184386D35BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
947.Oftedal Lars212653H10BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
948.Oftedal Sigurd R.205576H40ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
949.Oftedal Vebjørn212395H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
950.Øie Marius501531H21AKLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
951.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
952.Olaussen Anders Felde182081H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - andersfo95@gmail.com
953.Olaussen Ask231284H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
954.Olhans LinusH21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
955.Olofsson Linnea506938D21EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - -
956.Olsen Aksel505300H40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Ønsker Åben 2 begge dager
957.Olsen Arne Jacob Nystrøm195677H16AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
958.Olsen Kirsti Aas511092D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
959.Olsen Øystein89387H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
960.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D20EStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
961.Olsen Stein Arne510413H55AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - stein.arne.olsen@broadpark.no
962.Olsrød Bjørnar203614H50AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - bjornarolsrod@hotmail.com
963.Olsson IsakH20EOK OrionSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - X - is4kolsson@gmail.com Lejebrikke lørdag og søndag
964.Omland Harald507027H55AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - - harald@huldrafilm.no Går det å få 55AK på lørdag og 55A på søndag?
965.Opland Blu William199484H14BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
966.Opland Ketil199726H21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
967.Ørum Stig Erik197863H21AKSøgne og Songdalen okNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
968.Østbye Harald221167H60AElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
969.Østensen Arne233906H70AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - aostens@gmail.com
970.Otterlei Erlend203228H14AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 H4 - X -
971.Otterlei Svein224118H50AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
972.Ottesen Sander Solheim505389H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - Piggrokke@gmail.com
973.Øverby Håkon217391H14BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
974.Øverby Hans Otto217554H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
975.Øverby Mari217555D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
976.Ovesen Thorunn Aamodt1041944D75ALardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - thorunn.ovesen@visual-mind.com
977.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
978.Øvreås Magnar504511H75ABotne SkiklubbNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magnarov@broadpark.no
979.Øvrebø Kristin Søndrål233626D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
980.Øygarden Ole Andreas89036H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
981.Paulsen Arve510308H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - arve.paulsen@nenett.no
982.Paulsen Ask Sauarlia213168H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
983.Paulsen Oda Vaagen212864D20CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - oda.vaagen.paulsen@nenett.no
984.Paulsen Storm Sauarlia213584H14BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
985.Pedersen Gro504630D60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
986.Pedersen Jon Øivind500053H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
987.Pedersen Øivind504629H21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
988.Pedersen Roar505271H55AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
989.Peikli Bjørnar181492H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
990.Peikli Kaja181460D16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 D2 - - -
991.Peikli Vegard210151H45ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
992.Petersen Jan101474H70AOK VendelboerneDenmarkYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - test
993.Pettersen Dag510510H70AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
994.Pettersen Håvard Wessel188995H45AKBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
995.Pettersen Hedda Wessel225303D12BBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D/H - - -
996.Pettersen Martine224300D16AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D4 - X -
997.Pettersen Ola224741H12AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 H4 - X -
998.Pettersen Terje508912H50AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
999.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - - Annemarthe@hotmail.com
1000.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
1001.Pihl SverreH10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
1002.Polland Bjørn180686H45AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1003.Polland Fredrik199320H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1004.Polland Kristian217123H20COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1005.Råberg Erik200443H40AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - erik.raberg@gmail.com
1006.Rachor Emil Olsen505593H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
1007.Rachor Fridtjof505484H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
1008.Rachor Ulrik Olsen505592H10AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
1009.Ragvin Dag Steinar227683H21ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - d-ragvin@online.no
1010.Råheim Jarl236820H21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - jarl32@hotmail.com
1011.Råheim Kristian234420H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - jarl32@hotmail.com
1012.Råheim Leon234582H10BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - jarl32@hotmail.com
1013.Rake Eivind Lars504463H65ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
1014.Rane Kathrine JohanneD21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
1015.Rasmussen Mona199979D60ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1016.Rastad Mikkel502885H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
1017.Rastad Øystein212379H45AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
1018.Ravndal Ørjan500518H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
1019.Rebård Gjendine Gjelstad207890D20ESandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
1020.Rebård Tiri199599D55ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1021.Reiche Andersen Allan501722H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1022.Reichenbach Anselm509011H20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
1023.Reichenbach Henning504810H16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H4 - X -
1024.Reichenbach Martin510321H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - am.reichenbach@gmail.com kontaktperson for Oppsal orientering
1025.Rekaa Sveinung505373H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1026.Remme Atle186202H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1027.Renard Céline505844D35AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1028.Renard Damien201971H21EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
1029.Renard Elise238174D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1030.Renard Mathis209723H10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1031.Reppesgård Magnar203598H80AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1032.Revhaug Helge510674H70ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
1033.Ribe Anne Karin510423D60AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1034.Ribe Kristen510422H60AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1035.Richter Kim188699H40ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
1036.Richter Mari501267D14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
1037.Richter Markus501266H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
1038.Riis Kirstine214508D21CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1039.Rinde Eivind Frode245745H21AKBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1040.Ringheim Ingvild211958D12ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1041.Ringheim Iril180714D16ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1042.Ringheim Iver195549H20ELarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1043.Ringstad Silje217509D16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
1044.Ringstad Tor Herman506789H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1045.Ringvoll Amalie206417D16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
1046.Ringvoll Anne222687D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
1047.Ringvoll Geir Jonny192904H45AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H3 - - -
1048.Ringvoll Ingrid206523D14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
1049.Robertsen Frode507859H55AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1050.Rød Elisabeth248506D65AAndebu ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1051.Rødnes Ludvig507034H21EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
1052.Rødnes Sigurd506918H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
1053.Rogndokken Sander247913H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - sander.rogndokken@gmail.com
1054.Rognebakke Magnus Skourup212045H16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
1055.Rognebakke Mathias Skourup211840H20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - msrognebakke@gmail.com
1056.Rognerud Bøe Audun219300H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - audunrb@icloud.com
1057.Röhrs Erik509547H21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
1058.Röhrs Joel224303H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
1059.Röhrs Maike223967D14BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
1060.Röhrs Marit244673D21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - merohrs@gmail.com
1061.Romnes Haakon227732H10BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
1062.Romnes Henrik227731H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
1063.Romnes Rune227733H35BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Klasse H50A på søndag
1064.Rønningen Håvard223687H16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
1065.Rønningen Jens Magnus203471D10AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - - Åpen3 begge dager
1066.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1067.Rosenvold Camilla L.246563D21AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
1068.Rosenvold Erik241655H45AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - - erikrosenvold@yahoo.no
1069.Rosenvold Hilde Kristine246565D50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
1070.Røskar Reed Hannah193005D16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
1071.Røskar Reed Sara193012BEG1IK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
1072.Roskifte Kristine500905D40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
1073.Roskifte Olivia217795BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1074.Roskifte Oskar217691H12BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1075.Roskifte Thomas501165H40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
1076.Rossebø Bjørn Egil217104H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
1077.Rossebø Øystein Øye225442H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
1078.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1079.Røste Espen204757H45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1080.Røste Simen Sommerstad192421H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1081.Røste Synne Sommerstad204756D16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1082.Rothamel david217508H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
1083.Rothen Jonas192368H45ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
1084.Runde David510984H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H1 - - -
1085.Runde John504087H21AMKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
1086.Rutberg JonasH60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
1087.Ruud Henrik Drange502540H35ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1088.Ruud Jorun508100D50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
1089.Ruud Line Drange193703D35ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1090.Ruud Signe Drange225370D10BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X
1091.Ruud Steinar210997H80AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1092.Ruud Sunniva Drange237730D10BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X
1093.Ruud Tuva Drange1BØRNE-PRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X Kun børne-p
1094.Rydgren Axel217511H14ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
1095.Ryeng Grethe Lill504462D65AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
1096.Sæbbø Jone506809H45AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
1097.Sæbbø Peter227048H14AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
1098.Sæbbø Vilde Margrethe207851D20AKStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - - Løper D20AK lørdag, og D20E søndag
1099.Sæbbø Wenche M.227050D45AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - - wenche.saebboe@gmail.com 4 stk Sæbbø vil dessverre bli betalt av Haldis Glendrange etter påmeldingsfrist. Beklager dette.
1100.Sælsbråten Andreas236794H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - -
1101.Sælsbråten Elias Vågsnes225130H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 H4 - - -
1102.Sælsbråten Liv Cathrine Hessje507620D20BIK Grane Arendal OrienteringNorway