Balaton MTBO WRE (Middle+Long), Hungarian Cup, Austria Cup->Entries by name (number of entries: 68)
1. | Andrejc Gregor | 8654104 | M40 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
2. | Ár János Dániel | | M14 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
3. | Árné Molnár Krisztina | | W40 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
4. | Autrata Vlastimil | 2051944 | M50 | RC&P TEAM Bratislava | Slovakia | |
5. | Balázs Ottó | 45343 | M50 | Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
6. | Baumann Viola | | Open Long | Individuals/No club | | |
7. | Bedő Csaba | 8648821 | M21E WRE | Balatonfüredi Sport Club | Hungary | |
8. | Bettega Enrico | 8670982 | M15-17 | G.S. Pavione | Italy | |
9. | Bettega Matthew Aldo | 8670981 | M15-17 | G.S. Pavione | Italy | |
10. | Boros Zoltán | 8480628 | M70 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | |
11. | Csordás Kornél | 8150377 | M21B Short | Rehab SC | Hungary | |
12. | Dankó István | 8646369 | M50 | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
13. | Danninger Mario | 52874 | M21B Short | HSV Graz MTBO | Austria | |
14. | Dinyák Gábor | 8102040 | M21E WRE | Veszprémi Tájfutó Club | Hungary | |
15. | Ember Ágoston | 8645182 | M40 | Mecsek Maraton Team | Hungary | |
16. | Ember Olivér | | Family | Mecsek Maraton Team | Hungary | |
17. | Finder Gaby | 8062865 | W50 | Naturfreunde Steiermark | Austria | |
18. | Gárdonyi Soma | 8180976 | M15-17 | Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakosztály | Hungary | |
19. | Gere Roland | | Family | Individuals/No club | | |
20. | Gramaccia Danilo | 8004752 | M50 | ASD Semiperdo Maniago | Italy | |
21. | Grassinger Helmut | 46274 | Open Long | Vereinslos | Austria | |
22. | Hidas Sándor | 8120248 | M70 | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
23. | Horvath Pal | 307559 | M50 | Soproni MAFC | Hungary | |
24. | Horvath Zsombor | 2025024 | M21B Short | Soproni MAFC | Hungary | |
25. | Jankó Tamás | 8300958 | M60 | HSV Pinkafeld | Austria | |
26. | Kárpáti Gábor | | M40 | Orvosegyetem SC | Hungary | |
27. | Kinde Kalman | 8019680 | M50 | Veszpremi Honved Sportegyesulet | Hungary | |
28. | Kinde Merse Márk | 5613 | M15-17 | Veszpremi Honved Sportegyesulet | Hungary | |
29. | Kiss Gábor | 46091 | Open Long | Soproni MAFC | Hungary | |
30. | Kiss László | 8050673 | Family | MEAFC | Hungary | |
31. | Krasznai Orsolya | 2121342 | W50 | Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
32. | MAIER Curt | 9911111 | M70 | ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTEN | Austria | |
33. | Máthé Tamás | 8701019 | M40 | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
34. | Mihelič Pogorelčnik Anja | 8564106 | W21B Short | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
35. | Molnár Attila | 8484444 | M21B Short | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
36. | Molnár Attila | 8030402 | M21B Short | Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club | Hungary | |
37. | Molnár Botond | 8300402 | M15-17 | Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club | Hungary | |
38. | Morandini Kristóf | | M21B Short | Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
39. | Mörk Péter | 222917 | M21B Short | MEAFC | Hungary | |
40. | Müller Irene | | W50 | Orienteering Klosterneuburg | Austria | |
41. | Müller Matej | 8240596 | M21E WRE | ŠK VAZKA Bratislava | Slovakia | |
42. | Németh Ágnes | 339831 | W50 | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
43. | Németh Zsolt | 8111665 | M50 | Veszpremi Honved Sportegyesulet | Hungary | |
44. | Paulovits László | 700122 | M50 | Crosskovácsi | Hungary | |
45. | Plájer Lajos | 433298 | M60 | Soproni MAFC | Hungary | |
46. | Pogorelčnik Primož | 8654105 | M21B Short | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
47. | Rochford Iain | 8000061 | M60 | Orienteering Klosterneuburg | Austria | |
48. | Stockmayer Josefin | 8117116 | W40 | HSV OL Wiener Neustadt | Austria | |
49. | Stockmayer Manfred | 8631100 | M50 | HSV OL Wiener Neustadt | Austria | |
50. | Szabó Csaba | 700727 | M21B Short | Soproni MAFC | Hungary | |
51. | Szabó Gábor | | Open Long | Individuals/No club | | |
52. | Szabóné Erős Gabriella | 7720219 | W21B Short | Soproni MAFC | Hungary | |
53. | Szundi Attila | 8664644 | M21E WRE | Diósgyőri Tájfutó Club | Hungary | |
54. | Tamás Bence | 45541 | M14 | ÖTK - Wien | Austria | |
55. | Tamás Bianka | 8009961 | W21E WRE | ÖTK - Wien | Austria | |
56. | Tarcsai László | | Open Short | Navigátor SE | Hungary | |
57. | Tömördi Ágnes | 2019916 | W50 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | |
58. | Tönköly Erika | | W50 | Száguldó Virágok | Hungary | |
59. | Tóth Gergely | | Open Long | Individuals/No club | | |
60. | Tóth Zoltán | 8646370 | M21E WRE | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
61. | Tüdős Éva | | Open Long | Individuals/No club | | |
62. | Vajda Péter | 8012262 | M21B Short | ÖTK - Wien | Austria | |
63. | Vajda-Kovács Ágnes | 8212072 | W21B Short | ÖTK - Wien | Austria | |
64. | Vargyai József | | M60 | Individuals/No club | | |
65. | Viraszkó Panna | | Family | Diósgyőri Tájfutó Club | Hungary | |
66. | Viraszkó Zoltán | 8645175 | M21E WRE | ÖTK - Wien | Austria | |
67. | Vodovnik Mirko | 8654103 | M60 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
68. | Wieland Reinhard | 8050009 | M60 | Radclub Schnaittachtal | Germany | |