2. Munich O-Cup 2019->Entries by name (number of entries: 43)
1. | Angelov Ivan | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
2. | Assion Jean-charles | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
3. | Babenko Ivan | | Bahn A - Lang | UKRAINE | Ukraine | |
4. | Beierlein Uwe | 9002242 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
5. | Cherniavsky Inessa | 7204579 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
6. | Cherniavsky Sergey | 8303014 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
7. | Compeyron Robin | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
8. | Danninger Alexandra | 1234565 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
9. | Danninger Bastian | 8333838 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
10. | Danninger Tobias | 7898789 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11. | Ebert James | 422695 | Bahn C - Kurz | TSV Jetzendorf | Germany | |
12. | Ebert Josephine | 1982725 | Bahn B - Mittel | TSV Jetzendorf | Germany | |
13. | Ebert Roger | 2048520 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
14. | Enborg Andreas | 790713 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
15. | Enborg Anna | 821217 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
16. | Enborg Wilma | 14914 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
17. | Fischer Peter | 1413419 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
18. | Flake Christoph | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
19. | Garus Rainer | 8320666 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
20. | Gutsul Anton | | Bahn A - Lang | UKRAINE | Ukraine | |
21. | Harter Leonie | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
22. | Huber Klaus | 8004002 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
23. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
24. | Ivansson Jan | 8111122 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
25. | Jaeckel Christoph | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
26. | Kirsch Alois | 7207177 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
27. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
28. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
29. | Manoilova Olga | 235848 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
30. | Mardones Diego | 7997396 | Bahn A - Lang | Club de Orientacion Prismaventura | Chile | |
31. | Mardones Simon | | Bahn C - Kurz | Club de Orientacion Prismaventura | Chile | |
32. | Novello Elena | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
33. | Portail Matthieu | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
34. | Schmidt Johanna | 502920 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
35. | Silfwergard Örjan | 1399963 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
36. | Steinhauser-Kirsch Susanne | 364334 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
37. | Stoffel Rainer | 2074300 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
38. | Stotska Khrystyna | | Bahn A - Lang | UKRAINE | Ukraine | |
39. | Trotter Guido | 7130313 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
40. | Tsarev Maxim | 1595559 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
41. | Vázquez-Ruiz Antonio | 1404302 | Bahn A - Lang | GODIH Albacete | Spain | |
42. | Viskup Peter | 8049 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
43. | Weinig Peter | 8255255 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |