5 Days DURMITOR ORIENTEERING CHALLENGE 2021->Entries by name (number of entries: 90)
1. | Attinger Judith | 8130467 | W45 | OL Zimmerberg | Switzerland | YES |
2. | Bailey Vicky | 7040391 | W21E | Eborienteers | United Kingdom | YES |
3. | Balogh András | 2111520 | M20 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
4. | Baumann Ernst | 8150750 | M70 | ULU`S REISEWELT | Switzerland | YES |
5. | Baumann Rita | 8400938 | W70 | ULU`S REISEWELT | Switzerland | YES |
6. | Biland Christian | 8020565 | M60 | ULU`S REISEWELT | Switzerland | YES |
7. | Boeykens Jennifer | 1019998 | W35 | Omega | Belgium | YES |
8. | Bognár Zoltán | 8111011 | M20 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
9. | Bubnov Ivan | 8219732 | M21E | Endurance club | Russia | YES |
10. | Caraglio Michele | 1416558 | M21E | A.S.D. Agorosso Orienteering S. Alessandro | Italy | YES |
11. | Diachenko Iryna | 1300269 | W60 | Kiev | Ukraine | YES |
12. | Francis Kevin | 7110582 | M35 | Individuals/No club | | YES |
13. | Franco Michele | 8237693 | M21E | ASD Erebus Orientamento Vicenza | Italy | YES |
14. | Gashi Kristian | | Open 3 | Alpine Club prishtina | Kosovo | YES |
15. | Gavrilenko Lidia | 1300268 | W60 | KSO MIDIZ | Ukraine | YES |
16. | Giuliani Luigi | 1416514 | M21E | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
17. | Gygax Martin | 8662199 | M45 | OLG Biberist SO | Switzerland | YES |
18. | Haberkorne-Vimba Eva | 2300823 | W45 | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | YES |
19. | Hasanramaj Nazmi | | Open 3 | Alpine Club prishtina | Kosovo | YES |
20. | Hay Jack | 8102007 | M16 | OC München | Germany | YES |
21. | Hay Lukas | 1971255 | Kids boys | OC München | Germany | YES |
22. | Hay Sylvia | 1967296 | Open 2 | OC München | Germany | YES |
23. | Hlushenkov Vitalii | 9200168 | M50 | O-club, Kyiv | Ukraine | |
24. | Hofer Michael | 8100000 | M35 | OLG Aesch | Switzerland | |
25. | Hutsalenko Tetiana | 8112325 | W60 | Lutsk | Ukraine | YES |
26. | Iennaco Luca | 337706 | M21A | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
27. | Jacsev Fülöp | 45138 | M18 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
28. | Jámbor Zsigmond | 8150494 | M18 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
29. | Josifovic Milos | 2077046 | M21A | PSK Pobeda | Serbia | YES |
30. | Juhász Júlia | 2092464 | W35 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
31. | Karjalainen Jouko | 9201940 | M70 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
32. | Khaliava Ievgen | 535104 | M45 | Kiev | Ukraine | YES |
33. | Komatović Nikola | | Open 2 | PSK Pobeda | Serbia | YES |
34. | Komatović Tamara | 1452982 | W21A | PSK Pobeda | Serbia | YES |
35. | Krstekanic Nemanja | 2140620 | M21A | PSK Pobeda | Serbia | YES |
36. | Liljeström Åge | 9201973 | M70 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
37. | Liljeström Irma | 1400490 | Open 2 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
38. | Marchenko Nadiia | | W70 | Zaporizhzhia | Ukraine | YES |
39. | Marić Mario | 2140619 | M21A | PSK Pobeda | Serbia | YES |
40. | Markovic Dusan | 8077070 | M21E | PSK Pobeda | Serbia | YES |
41. | Markovic Ivana | 2077069 | W20 | PSK Pobeda | Serbia | YES |
42. | Markovic Srdjan Djidji | 8463111 | M50 | PSK Pobeda | Serbia | YES |
43. | Marosi Ákos | 8664616 | M18 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
44. | Migliore Andrea | 8010170 | M21A | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
45. | Milojkovic Aleksandar | | M50 | OK Paracin | Serbia | |
46. | Molnár Péter | 8221822 | M18 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
47. | Navarra Federico | 1415755 | M21E | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
48. | Negri Federica | 8004757 | W21E | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
49. | Novota Lukáš | 8017117 | M18 | ATU Košice | Slovakia | |
50. | Novota Mikuláš | 8017124 | M50 | ATU Košice | Slovakia | |
51. | Petrovic Milena | 1414131 | W21A | PSK Pobeda | Serbia | YES |
52. | Petrović Aleksandar | 1413990 | M21E | OK Strazilovo | Serbia | YES |
53. | Petrović David | 2070984 | M16 | OK Strazilovo | Serbia | YES |
54. | Pinna Lorenzo | 7748749 | M21E | A.S.D. Agorosso Orienteering S. Alessandro | Italy | YES |
55. | Pozzebon Irene | 8202220 | W21E | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
56. | Purrer Johanna | 8020566 | W45 | ULU`S REISEWELT | Switzerland | YES |
57. | Raatikka Marja | 62835 | W70 | Helsingin Suunnistajat | Finland | YES |
58. | Radinović Mihailo | 7202850 | M21E | PSK Pobeda | Serbia | YES |
59. | Radovanovic Slobodan | | M50 | Magic Map | Serbia | |
60. | Ronzani Fabio | 8007146 | M21E | ASD Erebus Orientamento Vicenza | Italy | YES |
61. | Roshchin Mikhail | 7201626 | Kids boys | Moscow State University | Russia | YES |
62. | Roshchin Roman | 8661648 | M35 | Moscow State University | Russia | YES |
63. | Roshchina Ianina | 8518853 | W35 | Moscow State University | Russia | YES |
64. | Roshchina Nadezhda | 7771767 | W20 | Moscow State University | Russia | YES |
65. | Skorpil Marek | 8667965 | M16 | Skorpil Team | Czech Republic | |
66. | Skorpil Martin | | M50 | Skorpil Team | Czech Republic | |
67. | Smilgius Audrius | 7003276 | M35 | Takas OSK | Lithuania | |
68. | Szalay Levente | 8122499 | M21E | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
69. | Szele Bálint | 8238328 | M20 | Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | YES |
70. | Šolmanis Dāvis | 8077888 | M20 | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | YES |
71. | Tatic Dunja | 2116502 | W20 | OK DIF | Serbia | YES |
72. | Tatic Natalija | 8311311 | W21E | OK DIF | Serbia | YES |
73. | Tumak Antonina | 1006027 | W60 | KSO MIDIZ | Ukraine | YES |
74. | Tumak Ivan | 1006026 | M60 | KSO MIDIZ | Ukraine | YES |
75. | Tumak Oleksandra | 337181 | W12 | KSO MIDIZ | Ukraine | YES |
76. | Van De Moortel Bart | 8001502 | M60 | Omega | Belgium | YES |
77. | Van De Moortel Frans | 8001500 | M70 | Omega | Belgium | YES |
78. | Van De Moortel Lily | 2010282 | Kids girls | Omega | Belgium | YES |
79. | Van De Moortel Mats | 1601504 | Open 3 | Omega | Belgium | YES |
80. | Van De Moortel Mila | 211622 | Open 3 | Omega | Belgium | YES |
81. | Van De Moortel Roel | 8000698 | M45 | Omega | Belgium | YES |
82. | Vimba Elizabete | 2008858 | W20 | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | YES |
83. | Vimba Francis | 2008866 | M16 | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | YES |
84. | Vimba Martins | 8017777 | M35 | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | YES |
85. | Vimba Teodors | 2008877 | Kids boys | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | YES |
86. | Weinig Peter | 8255255 | M21E | OC München | Germany | YES |
87. | Wettstein Rolf | 8646152 | M50 | OL Zimmerberg | Switzerland | YES |
88. | Wetzstein Claudia | 8010667 | W45 | ULU`S REISEWELT | Switzerland | YES |
89. | Wetzstein Claudio | 8653043 | M60 | ULU`S REISEWELT | Switzerland | YES |
90. | Zueblin Reto | 8641374 | M45 | OLG Thun | Switzerland | YES |