M21E |
1. | Rózsa László | 1566998 | M21E | Megalódusz SE | Hungary | |
2. | Garde Yoann | 9843107 | M21E | Team Elite MTBO | France | |
W21E |
1. | Walther Katja | 7170678 | W21E | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
2. | Garde Hana | 9840305 | W21E | Team Elite MTBO | France | |
3. | Benke Noemi | 2066499 | W21E | Orvosegyetem SC | Hungary | |
M14 |
1. | Kinde Merse Márk | 5613 | M14 | Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
M15-17 |
1. | Buschek Anton | 46216 | M15-17 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
2. | Hnilica Hannes | 8070504 | M15-17 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
3. | Paradi Gergely | | M15-17 | Hangya SE Budapest | Hungary | |
4. | Bence Hudák | | M15-17 | Hangya SZKE | Hungary | |
5. | Horváth Balázs Máté | | M15-17 | Aktív Mindennapok Családi Rekreációs és Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
M18-20 |
1. | Micko Tobias | 9085009 | M18-20 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
M21B(short) |
1. | Hidas Zoltán | | M21B(short) | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
2. | Vajda Peter | 2082356 | M21B(short) | Tapolcai Honvéd SE | Hungary | |
3. | Molnár Attila | 8484444 | M21B(short) | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
4. | Buschek Michael | 320247 | M21B(short) | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
5. | Melcher Michael | 620216 | M21B(short) | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
6. | Ember Ágoston | | M21B(short) | Mecsek Maraton Team | Hungary | |
7. | Kinde Kalman | 8019680 | M21B(short) | Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
M40 |
1. | Lizán Péter | | M40 | Individuals/No club | | |
2. | Kárpáti Gábor | | M40 | Műegyetemi Atlétikai és Football Club | Hungary | |
3. | Máthé Tamás | 2087747 | M40 | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
4. | Hnilica Thomas | 8171068 | M40 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
5. | Mörk Péter | 222917 | M40 | Mazsola Tájfutó és Természetbarát Sportegyesület | Hungary | |
M50 |
1. | Jankó Tamás | 8300958 | M50 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | |
M60 |
1. | Hidas Sándor | 233501 | M60 | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
W18-20 |
1. | Hnilica Jana | 8240102 | W18-20 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
2. | Hnilica Lea | 8120500 | W18-20 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
W21B(short) |
1. | Hidas - Meszaros Eszter | | W21B(short) | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
W40 |
1. | Hnilica Sonja | 8050268 | W40 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
W50 |
1. | Finder Gaby | 9650628 | W50 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
W60 |
1. | Králová Eva | 2051947 | W60 | ŠK VAZKA Bratislava | Slovakia | |
Open Advanced |
1. | Paradi Csaba | | Open Advanced | Individuals/No club | | |
2. | Zoltán Horváth | | Open Advanced | Aktív Mindennapok Családi Rekreációs és Szabadidősport Egyesület | Hungary | |