v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Baden-Württembergische Meisterschaft Mitteldistanz ->Entries by classes  (number of entries: 112)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

H12 begleitet
1.Jean-marie WurtzH12 begleitetIndividuals/No club
2.Wurtz ReginaH12 begleitetIndividuals/No club
3.Weber Justus8220409H12 begleitetSV WannweilGermany

D12 Begleitet
1.Bauerfeld Livia1409467D12 BegleitetOL-Team FilderGermany
2.Funk Teresa236892D12 BegleitetOL-Team FilderGermany

H12
1.Breisacher Adrian2092856H12 Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Hay Jack1967296H12 OC MünchenGermany
3.Funk Matthias236893H12 OL-Team FilderGermany
4.Bauerfeld Nico8050004H12 OL-Team FilderGermany
5.Möschle Peter231958H12 OLG OrtenauGermany
6.Näger Elia6504H12 OLG OrtenauGermany
7.Weber Jonas8311206H12 SV WannweilGermany
8.Breckle Kai1091107H12 TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
9.Gräf AndreH12 TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
10.Tevini Janne7204576H12 TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

D12
1.Breitwieser Julia2092840D12Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Fritz Julia8248428D12OL-Team FilderGermany
3.Fritz Marlene8442448D12OL-Team FilderGermany
4.Buser Mara6550D12OLG OrtenauGermany
5.Dammeier Lotta2045569D12SV WannweilGermany
6.Breckle Anja1703005D12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

H14
1.Bieling Joseph2092853H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Grunwald Jori2800126H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
3.Breitwieser Jakob2092851H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
4.Dunkel Jonathan2078956H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
5.Váradi Bence206248H14OL-Team FilderGermany
6.Schmidt Noah8647300H14OL-Team FilderGermany
7.Hoferer Jakob8090804H14OLG OrtenauGermany

D14
1.Pichel Lola8140104D14Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Schüßler Nora2092842D14Gundelfinger TurnerschaftGermany
3.Schüßler Fiona2092854D14Gundelfinger TurnerschaftGermany
4.Kagelmacher Chiara425449D14TV MönchweilerGermany

H16
1.Funk Gregor236905H16OL-Team FilderGermany
2.Schweiker Ben2060360H16SV WannweilGermany
3.Dammeier Per437635H16SV WannweilGermany
4.Stöhr Linus7161101H16SV WannweilGermany
5.Werner Manuel7061201H16SV WannweilGermany
6.Lösel Rico2041788H16TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

H18
1.Funk Ilija410569H18OL-Team FilderGermany
2.Krassowizkiy Michael2803H18TGV HornGermany
3.Stöhr David7990125H18SV WannweilGermany
4.Maiwald Lars7204097H18TV MönchweilerGermany

D18
1.Zühl Clara2050454D18Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Pirc Vanessa2050460D18Gundelfinger TurnerschaftGermany
3.Vavra Helen681609D18Gundelfinger TurnerschaftGermany
4.Pester Helen410523D18LSG WeiherGermany

H19
1.Holbein EtienneH19Individuals/No club
2.Varbiro Pal1850226H19OL-Team FilderGermany
3.Schwind Klaus8160571H19OLG OrtenauGermany
4.Funk Benedikt2045589H19OLG OrtenauGermany
5.Schach Jakob8050991H19SV WannweilGermany
6.Nadelstumpf Bruno8290494H19SV WannweilGermany
7.Schach Jonathan8093731H19SV WannweilGermany
8.Dammeier Sascha8024025H19SV WannweilGermany
9.Bernardin Alex894482H19TV MönchweilerGermany
10.Krassow Rostislaw440445H19OLF MainzGermany

D19
1.Varbiro Laura1830712D19OL-Team FilderGermany
2.Maiwald Ilse410564D19TV MönchweilerGermany
3.König Katharina410545D19LSG WeiherGermany

H35
1.Siriza Juri7208103H35OL-Team FilderGermany
2.Haenelt Stephan997926H35OL-Team FilderGermany
3.Hoferer Andreas7203663H35OLG OrtenauGermany
4.König Stefan8632428H35OLG OrtenauGermany
5.Schmidt Marcus1396451H35TSG 1885 Wiesloch e.V.Germany

H45
1.Wüstenhagen Rolf8120570H45Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Weinig Peter1971255H45OC MünchenGermany
3.Heim Peter652010H45OL-Team FilderGermany
4.Müller Andreas236910H45OL-Team FilderGermany
5.Bauerfeld Thomas8050003H45OL-Team FilderGermany
6.Váradi Attila363479H45OL-Team FilderGermany
7.Herzog Martin8001912H45OLG OrtenauGermany
8.Breckle Hans681223H45-Karlsbad-Germany
9.Finocchio Jean Luc1670782H45ASOP ERSTEINFrance
10.Hirschmiller Rainer8180294H45TGV HornGermany
11.Werner Lutz7021170H45SV WannweilGermany
12.Maiwald Wolfram410529H45TV MönchweilerGermany
13.Kovacs Attila2050467H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
14.Dunay Torsten7204583H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
15.Lösel Frank7836H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

D45
1.Meinhold Sylke2091758D45OL-Team FilderGermany
2.Funk Verena2422D45OL-Team FilderGermany
3.Fritz Kristine9050050D45OL-Team FilderGermany
4.König Kirsten8636991D45OLG OrtenauGermany
5.Hirschmiller Renate1393102D45TGV HornGermany
6.Dammeier Johanna7712345D45SV WannweilGermany
7.Greiselis-Bailer Stefanie690407D45LSG WeiherGermany
8.Spehr Uta4840D45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
9.Breckle Anke710402D45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
10.Schwab Lisa410568D45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

H55
1.Bohsmann Michael9767617H55OL-Team FilderGermany
2.Schmidt Jürgen2023909H55OL-Team FilderGermany
3.Laue Martin435446H55OLG OrtenauGermany
4.Eyrich Ewald770002H55OLG OrtenauGermany
5.Pflästerer Klaus7580328H55Athletik Club 1892 Weinheim e.V.Germany
6.Fugmann Winfried8636066H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
7.Paprotta Hans-Joachim8625759H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
8.Gut Christoph8201159H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
9.Krassowizkiy Yuriy2842H55TGV HornGermany
10.Nadelstumpf Klaus410509H55SV WannweilGermany
11.Schuh Klaus410513H55TV MönchweilerGermany
12.Döhler Bernd8190454H55TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

D55
1.Junker Petra1414961D55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
2.Schach Sybille410553D55SV WannweilGermany
3.Franz-Nadelstumpf Sigrun410537D55SV WannweilGermany
4.König Eva410575D55LSG WeiherGermany

H65
1.Leukert Dietmar6385H65OL-Team FilderGermany
2.Wörner Siegfried9772222H65OL-Team FilderGermany
3.Gartner Bernhard235691H65OL-Team FilderGermany
4.Hartmann Hans9500630H65TGV HornGermany
5.Schach Walter410578H65SV WannweilGermany

H75
1.Horn Gerhard9200007H75TGV HornGermany

offen lang
1.Leineweber Stephan236907offen langOL-Team FilderGermany