v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
3. Winter O Cup->Entries by classes  (number of entries: 159)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Başol Kuzey501832M10Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
2.Başol Deniz501833M10Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Dündar Deniz2104837M10Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

W10
1.Grosu Mia1000322W10SOTTMoldova
2.ATANASOVA Yoana2008685W10SKO TRAPEZITSA-1954 Veliko TırnovoBulgaria
3.Arıkan Irmak Ekin2104890W10Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

M12
1.Tural Ateş2104885M12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
2.Erdoğan Ege2104816M12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Karaağaç Aybars Kağan2104807M12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

W12
1.MARINOVA Marina412931W12SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
2.Yalçın Pelin2104836W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
3.Cebeci Ilke Dora2104851W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Demircan Ada2104879W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
5.Yılmaz Derin Elif2104876W12Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

M14
1.Șilonosov Vladimir1000371M14SOTTMoldova
2.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
3.Tunçelli ErenM14Uzunköprü 18 Kasım Kurtuluş SporTurkey
4.DRAGOEV Tervel7300416M14SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
5.DRAGOEV Ivaylo2800461M14SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
6.Arıkan Toprak Işık2104889M14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
7.Artuç Orkun2104820M14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
8.Mirza Aral Bora2104874M14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

W14
1.KIROVA Anita412932W14SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
2.DELIGROZEVA Mariya2008643W14SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
3.Şansal Azra Derin2104806W14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Aslan Damla2104850W14Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

M16
1.Grosu Daniil1000364M16SOTTMoldova
2.Tek Orkunt8636946M16Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
3.Şahin Talha2028875M16Rota Oryantiring Spor KulübüTurkey
4.Üstündağ Ümit1181983M16Rota Oryantiring Spor KulübüTurkey
5.Üstündağ Uğur1979821M16Rota Oryantiring Spor KulübüTurkey
6.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
7.Tunçelli EgeM16Uzunköprü 18 Kasım Kurtuluş SporTurkey
8.Tunçelli ZekiM16Uzunköprü 18 Kasım Kurtuluş SporTurkey
9.Özbey Ahmet7202345M16Demirtaş Spor KulübüTurkeyYES
10.Ökmenler Ali Nihat2104822M16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
11.Camuka Emirhan2029513M16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
12.Karaağaç Alpertunga2028665M16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

W16
1.Hrolivici Alexandra1000393W16SOTTMoldova
2.Pisaniuc Olga1000385W16SOTTMoldova
3.Yenidünya Aleyna887757W16Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
4.Heybetli Hazra Derin2104846W16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
5.Öğrenci Ece2104818W16Kuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

M18
1.Oran Uğur8636941M18Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
2.YALÇIN EnesM18Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
3.Kızıltaş Aziz2083683M18Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
4.Kılıç Halil Ibrahim8636943M18Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
5.Aydın AliM18Niksar Belediyesi Spor KulübüTurkeyYES
6.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
7.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
8.Vígh Loránd9102819M18C.S. TranSilva ClujRomania
9.NIKOLOV Deyan 2044930M18SKO DIANNA YAMBOLBulgaria

W18
1.Mariia Meskina2040367W18Cheshire catRussiaYES
2.KOÇAK MelikeW18Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
3.Karabulut Nur8636949W18Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkey
4.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
5.Bartha Dorottya1301763W18C.S. TranSilva ClujRomania
6.GEORGIEVA Niya9102938W18SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
7.PENEVA Denitsa2030007W18SKO SINI KANINI SLIVENBulgaria

M20
1.Cemek EmirhanM20İTÜ Orienteering KulübüTurkeyYES
2.Cabîș Vladimir1000398M20SOTTMoldova
3.Aydın Adem417977M20Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkey
4.Aydoğdu Yusuf Emre8636942M20Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
5.Başar Kadir8636944M20Ankara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
6.Kılınç İsmail9200566M20Rota Oryantiring Spor KulübüTurkey
7.Yalçın Haktan2084328M20ODTÜ Oryantiring ve Navigasyon TakımıTurkeyYES
8.GEORGIEV Plamen9102936M20SKO DIANNA YAMBOLBulgaria

W20
1.Diucareva Daria1000395W20SOTTMoldova
2.ATANASOVA Elitsa1006078W20SKO TRAPEZITSA-1954 Veliko TırnovoBulgaria

M21E
1.Berkan Ahmet2073030M21EIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.ATANASOV Apostol7226349M21ESKO TRAPEZITSA-1954 Veliko TırnovoBulgaria
3.Kurt Mert2104842M21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
4.Özdemir Abdullah2083721M21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
5.Kalın CanerM21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey

W21E
1.Basol Pinar8220088W21EIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Kızılgüneş Mine8636947W21EAnkara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
3.Giuganino Barbara7202221W21ECO2ItalyYES
4.Seçer Gizem2083720W21EKuzey Geyikleri Doğa Sporları KulübüTurkey
5.Chapatte CoralineW21ERunCoraSwitzerland

M21A
1.Bosnalı Mustafa Yasin2078633M21AIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
2.YILDIRIM Alper Kaan8300589M21AIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
3.AKSOYLU TanerM21AIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
4.Başdoğan HarunM21ABireysel BaşvurularTurkey
5.Günal YunusM21AÇanakkale 18 Mart ÜniversitesiTurkey
6.Özkan AydınM21AÇanakkale 18 Mart ÜniversitesiTurkey
7.Akgün HasanM21ARota Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
8.Yıldırım Burhan1395247M21ARota Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
9.Karpuzoğlu Veli1395246M21ARota Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
10.Ateş Adem1979821M21ARota Oryantiring Spor KulübüTurkey
11.Arslan Erdi9200567M21ARota Oryantiring Spor KulübüTurkey
12.Gümüş HakanM21AAdrenalin Spor KulübüTurkeyYES
13.Yazıcı OğuzhanM21AÇan Akademik Gençlik ve Spor KulübüTurkey
14.Bayrak MustafaM21AYıldız Teknik Üniversitesi Spor KulübüTurkey

W21A
1.Kulaçoğlu Burcu666014W21AIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Dursun Yagmur2028681W21AIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
3.Uyanık EceW21ABireysel BaşvurularTurkey
4.Yay Saniye8636948W21AAnkara Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
5.Fenmen Nermin7000017W21AAnkara GSGMTurkeyYES
6.Karpuzoğlu Tuğba1400111W21ARota Oryantiring Spor KulübüTurkeyYES
7.Başer Gümüş IrmakW21AAdrenalin Spor KulübüTurkeyYES
8.Serttaş AslıW21AODTÜ Oryantiring ve Navigasyon TakımıTurkeyYES

M35
1.Litenkov Alexey1600871M35Individuals/No club
2.Burgaç İlker7500111M35Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
3.Merk MehmetM35Kahramanmaraş Simya Eğitim KurumlarıTurkey
4.Sungur Fırat1902711M35İstanbul GSGMTurkeyYES
5.Yakhin Ivan8644888M35Yekaterinburg RussiaYES
6.KOLEV Vladimir2072550M35SKO VARIANT 5 TIRGOVISTEBulgaria
7.KOJUHAROV Iliyan2800722M35SKO MARATONETS PAZARCIKBulgaria
8.Sungur Firat1902711M35ISTANBUL GSMTurkey

W35
1.Uz ItirW35PAN OrienteeringTurkeyYES
2.ATANASOVA Mariyana2008676W35SKO TRAPEZITSA-1954 Veliko TırnovoBulgaria

M40
1.KIROV Nedyalko2800718M40SKO DIANNA YAMBOLBulgaria

W40
1.Karaağaç Şermin208661W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Şen Sibel1690207W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Kilicoglu Banu2028729W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
4.Demircan DidemW40Bireysel BaşvurularTurkey
5.Anastasia Meskina1633789W40Cheshire catRussiaYES
6.Dobrynina Iuliia1005407W40Yekaterinburg Russia
7.GEORGIEVA Radina2008657W40SKO DIANNA YAMBOLBulgaria

M45
1.Yildiz NecatiM45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Karaagac Tamer2028682M45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Çelebi Ali1395250M45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
4.Kilicoglu Berkay8000014M45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
5.Sen Sinan1681227M45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
6.Pavlov Andrey8638599M45MetallKomplektRussiaYES
7.Öğrenci Arif Selçuk2104861M45Bireysel BaşvurularTurkey
8.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
9.Tunçelli HüseyinM45Uzunköprü 18 Kasım Kurtuluş SporTurkey
10.Dobrynin Vladimir1005405M45Yekaterinburg Russia
11.DRAGOEV МilenM45SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
12.ATANASOV Aleksandir2008678M45SKO TRAPEZITSA-1954 Veliko TırnovoBulgaria

W45
1.Övünç AyşegülW45PAN OrienteeringTurkeyYES
2.Yıldız EmineW45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Ökmenler KezbanW45İstanbul GSGMTurkeyYES
4.ILIEVA Pavlina2800439W45SKO KOMPAS RADNEVOBulgaria

M50
1.Söylemez AytekinM50PAN OrienteeringTurkeyYES
2.KOCALAR Dinçer2074586M50Bireysel BaşvurularTurkey
3.İlgenli Rahim2083726M50AKUT Oryantiring SKTurkeyYES
4.Tőkés Árpád1006655M50C.S. TranSilva ClujRomania
5.Ökmenler Nevzat2029506M50İstanbul GSGMTurkeyYES
6.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
7.ILIEV Slav8625790M50SKO KOMPAS RADNEVOBulgaria

W50
1.Turan Serpil2028669W50Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES
2.JEÇEVA Mariana2008619W50SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
3.KADIEVA Snejana2008613W50SKO BROWN TEAM VELİKO TIRNOVOBulgaria

W55
1.Marușceac Elena1000408W55SOTTMoldova
2.Baculina Tatiana1000301W55SOTTMoldova
3.SOTIROVA Pepa2008651W55SKO DIANNA YAMBOLBulgaria
4.KIROVA Mariya412938W55SKO DIANNA YAMBOLBulgaria

M60
1.Öz Kadir ErcanM60Çan Akademik Gençlik ve Spor KulübüTurkey

W60
1.Knudsen Lis504392W60Faaborg OKDenmark

M70
1.Knudsen Leif Skovgaard504393M70Faaborg OKDenmark

Open
1.Kumaş SuatOpenBireysel BaşvurularTurkeyYES
2.Orallı SalihOpenBireysel BaşvurularTurkeyYES
3.DRAGOEVA Svetla1401678OpenSKO DIANNA YAMBOLBulgaria
4.KOLEVA Viktoriya412638OpenSKO VARIANT 5 TIRGOVISTEBulgaria
5.STOIMENOVA Nikoleta2030004OpenSKO MARATONETS PAZARCIKBulgaria

RunO
1.NIKOLOV NikolayRunOSKO DIANNA YAMBOLBulgaria
2.KOZAREV KeazimRunOSKO VARIANT 5 TIRGOVISTEBulgaria