v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Falco Cup 2018->Entries by classes  (number of entries: 97)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Open
1.Narvaiss Normunds1313268OpenIndividuals/No club
2.Gunnarsson Inga426849OpenIndividuals/No club
3.Yuen Wangki2027108OpenIndividuals/No club
4.Narvaišs Normunds1313268OpenIndividuals/No club
5.Urquhart Graham33394OpenOctavian DroobersUnited Kingdom
6.Urquhart Elizabeth8655906OpenOctavian DroobersUnited Kingdom
7.Keresteš Krešo581321OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
8.Kacin Emil300748OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
9.Keresteš Mateja406794OpenSlovenian TrailO TeamSlovenia
10.Furucz Ján8100009OpenFarmaceut BratislavaSlovakia
11.Li Tak Kun1814532OpenHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
12.Ho Chun Ho1814696OpenHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
13.Kewley John9063528OpenManchester and District Orienteering ClubUnited Kingdom
14.Phillips Iain7003212OpenLeicestershire Orienteering ClubUnited Kingdom
15.Sławiński Tadeusz2077831OpenOrientop WrocławPoland
16.Puternicka Joanna9870922OpenOrientop WrocławPoland
17.Wieszaczewski Jacek852702OpenOrientop WrocławPoland
18.Crawford Sharon992444OpenRocky Mountain Orienteering ClubUnited States
19.梁智恒 Liang Chi Hang7300393OpenOrienteering SeedsHong Kong S.A.R., China
20.Dobra Tom7746016OpenUniversity of Bristol Orienteering ClubUnited Kingdom
21.Mikolavičius Gintaras8638417OpenOSK FalcoLithuania
22.Kukenys EgidijusOpenOSK FalcoLithuaniaYES
23.Gieseler Christian7160682OpenOLG SiegerlandGermany
24.Jensen Herluf9441867OpenSvendborg OKDenmark
25.Tsang Michael Chun Chi8657210OpenScout Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
26.Dæhli Sigurd530506OpenLøten OrienteringslagNorway
27.Waaler Ole-johan2077225OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
28.Waaler Martin Aarholt262683OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
29.Waaler Lars Jakob404242OpenPorsgrunn OrienteringslagNorway
30.Arai Masatoshi212268OpenJapan Trail-O TeamJapan
31.Suzuki NorihiroOpenJapan Trail-O TeamJapan
32.Hashimoto TomohiroOpenJapan Trail-O TeamJapan
33.Tashiro Masayuki2066901OpenJapan Trail-O TeamJapan
34.Onishi MasamichiOpenJapan Trail-O TeamJapan
35.Kyrychenko Vitaliy7000027OpenDriadaUkraine
36.Stoian Liudmyla895113OpenDriadaUkraine
37.Kyrychenko Oleksii2300085OpenDriadaUkraine
38.Stoian Sergii7887787OpenDriadaUkraine
39.Sterner Magnus10508OpenSträngnäs-Malmby OLSweden
40.Lapina Ilze7000195OpenZiemeļkurzeme OKLatvia
41.Silvervret Lars259288OpenOK HedströmmenSweden
42.Fredholm Martin501786OpenOK LinnéSweden
43.Fredholm Eva501811OpenOK LinnéSweden
44.Fredholm Owe894284OpenOK LinnéSweden
45.Kobzarev Alexander887952OpenOrienta PODARussia
46.Blyakhman Anatoly1601770OpenRostov-on-DonRussia
47.Oginskii EduardOpenRus-PskovRussia
48.Mazan Bartłomiej921001OpenWKS Śląsk WrocławPoland
49.Mazan Aleksandra8650884OpenUKS"Traper"ZłocieniecPoland
50.Korchagina Olga1601265OpenEkaterinburgRussia
51.Ekelöf Roland340714OpenStigmännen Karlshamns OKSweden
52.Hui Yau Chiu9871009OpenHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China
53.Kwong Man Fai Timothy9709394OpenHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China
54.Bromley Gardner Charles9170791OpenBritish Army Orienteering Club (UK)United Kingdom
55.Stankevič Robertas682062OpenRASKK - Vilniaus SCLithuania
56.Čaikovskienė RūtaOpenRASKK - Vilniaus SCLithuania
57.Tertsunen Ari2080682OpenTuusulan Voima-Veikot ry.Finland
58.Vovk VladyslavOpenOSK ProlisokUkraine
59.Hoienko YevhenOpenOSK ProlisokUkraine
60.Plauska AlgimantasOpenMarijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"LithuaniaYES

Paralympic
1.Jakobsen Svein7207891ParalympicIndividuals/No club
2.Keighley Richard9111945ParalympicWimborne orienteersUnited Kingdom
3.Saxtorph Søren246247ParalympicBallerup OKDenmark
4.Lažinskienė LaimaParalympicLietuvos neįgaliųjų sporto federacijaLithuaniaYES
5.Gavrilovas BorisasParalympicLietuvos neįgaliųjų sporto federacijaLithuaniaYES
6.Borisenkova Marina254100ParalympicOrienteering club "RUS"Russia
7.Kucherenko Dmitry6303001ParalympicRostov-on-DonRussia
8.Trifanova OlgaParalympicRostov-on-DonRussia
9.Shmatov PavelParalympicRussia National TeamRussia
10.Khalanskiy ArtemParalympicRussia National TeamRussia
11.Kozina LiubovParalympicRussia National TeamRussia
12.Salakhova NataliiaParalympicEkaterinburgRussia
13.Lukaševičs VjačeslavsParalympicISRK ,,KRĀSLAVA"Latvia
14.Dokuchaev DmitryParalympicFSKI "Radolik"Russia
15.Dailydė IrmantasParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
16.Takulinskas VirginijusParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
17.Šimkovič TadeušParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
18.Kasanavičius PetrasParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”Lithuania
19.Miliauskaitė EmilijaParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
20.Takulinskienė GritaParalympicKauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA”LithuaniaYES
21.Nemeikšis StasysParalympicŽmonių su fizine negalia sporto klubas "Entuziastas"LithuaniaYES
22.Vasiliauskas AlgimantasParalympicMarijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė"LithuaniaYES
23.Kalėdaitė IngaParalympicMarijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė"LithuaniaYES
24.Kalėdienė ValentinaParalympicMarijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė"LithuaniaYES
25.Matulaitis AlmasParalympicMarijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"LithuaniaYES
26.Žiemys GražvydasParalympicMarijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis"LithuaniaYES
27.Aleksandrovič VeslavParalympicNSK AtramaLithuaniaYES
28.Jakubovskis GuntisParalympicIADC "AUSMA"Latvia
29.Strods Valdis ParalympicIADC "AUSMA"Latvia

Junior
1.Mierlauks Kristaps2011751JuniorIndividuals/No club
2.Lapina Laura Eliza7201414JuniorAuseklis IKLatvia
3.Pavlov Andrei1407022JuniorRostov-on-DonRussia
4.Stulginskaitė ŪlaJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
5.Ivleva AnastasijaJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
6.Stanaitis Rimantas822166JuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
7.Rudinskij DanielJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania
8.Stulginskas DžiugasJuniorRASKK - Vilniaus SCLithuania