v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
5. Munich O-Cup 2018 & 2. ObbO-Tour Lauf 2018->Entries by classes  (number of entries: 80)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

D-12 (Bahn D)
1.Rößler KristineD-12 (Bahn D)Individuals/No club
2.Atkinson AnaisD-12 (Bahn D)Individuals/No club
3.Kozhevnikov AlexanderD-12 (Bahn D)Individuals/No club
4.Natho Yara2084429D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
5.Leukert Lina8728D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
6.Natho Leonie2061245D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
7.Leukert Ida211635D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
8.Baath Lena7080601D-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
9.Baath Fina7061302D-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
10.Griesenbrock AK Marion2066169D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
11.Griesenbrock Amelie2066161D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
12.Esanu Helen2066162D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
13.Esanu AK Conny2066170D-12 (Bahn D)OL ForsternGermany

H-12 (Bahn D)
1.Danninger Bastian8333838H-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
2.Schram Valentin7091108H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
3.Richter Philip2088495H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
4.Montes Marcel8010107H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
5.Holfert Johannes2088496H-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
6.Stumpfegger Bastian2800939H-12 (Bahn D)OL ForsternGermany

D-14 (Bahn C)
1.Stumpfegger Anna7300376D-14 (Bahn C)OL ForsternGermany

H-14 (Bahn C)
1.Munteanu VladH-14 (Bahn C)Individuals/No club
2.Pelletier AlixH-14 (Bahn C)Individuals/No club
3.Hay Jack8102007H-14 (Bahn C)OC MünchenGermany
4.Baath Ole Magnus8130206H-14 (Bahn C)TSV JetzendorfGermany

H-18 (Bahn B)
1.Quast JanisH-18 (Bahn B)Individuals/No club

D19- (Bahn A)
1.Schwendemann Mona236398D19- (Bahn A)Individuals/No club
2.Ritzenthaler Kristin8632427D19- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
3.Ritzenthaler Kayla2099899D19- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
4.Lorenz-Baath Katrin780822D19- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
5.Ehrl Blandine2801196D19- (Bahn A)OL ForsternGermany

H19- (Bahn A)
1.Reuter Stefan1918125H19- (Bahn A)Individuals/No club
2.Yordanov Teodor1840330H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
3.Iarko Vitalii2119193H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
4.Kolev Todor7799779H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
5.Hergert Alexander9999909H19- (Bahn A)OLV LandshutGermany
6.Körner Ralph9500000H19- (Bahn A)OLV LandshutGermany
7.Körner Christoph8230289H19- (Bahn A)OLV LandshutGermany
8.Tsvelykh IvanH19- (Bahn A)UKRAINEUkraine
9.Gutsul AntonH19- (Bahn A)UKRAINEUkraine
10.Babenko IvanH19- (Bahn A)UKRAINEUkraine

D35- (Bahn B)
1.Mühlberger DanielaD35- (Bahn B)Individuals/No club
2.Burrell Teresa7207903D35- (Bahn B)OC MünchenGermany
3.Ebert Josephine1982725D35- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany
4.Kirchfeld Iris7150277D35- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany

H35- (Bahn A)
1.Doyscher Dominik2107009H35- (Bahn A)Individuals/No club
2.Kappes EduardH35- (Bahn A)Individuals/No club
3.Bernt Franz8657248H35- (Bahn A)Individuals/No club
4.Atkinson NeilH35- (Bahn A)Individuals/No club
5.Neumüller Mathias7208679H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
6.Weinig Peter8255255H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
7.Kozhevnikov Arist9812510H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
8.Danninger Tobias7898789H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
9.Natho Ronny661177H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
10.Lang Florian2067871H35- (Bahn A)OLV LandshutGermany
11.Ebert Roger2048520H35- (Bahn A)TSV JetzendorfGermany
12.Johansson Bernt8121054H35- (Bahn A)Orientierungslaufclub StubaiAustria
13.Ivansson Jan8111122H35- (Bahn A)Orientierungslaufclub StubaiAustria

D45- (Bahn B)
1.Leukert Kristin7118118D45- (Bahn B)OC MünchenGermany
2.Manoilova Olga235848D45- (Bahn B)OC MünchenGermany

H45- (Bahn B)
1.Fischer Peter1413419H45- (Bahn B)OC MünchenGermany
2.Zölde Norberth8404840H45- (Bahn B)OLV LandshutGermany
3.Baath Veikko7640629H45- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany
4.Stumpfegger Markus7161209H45- (Bahn B)OL ForsternGermany

D55- (Bahn C)
1.Vogel Gabriele2130083D55- (Bahn C)OLV LandshutGermany

H55- (Bahn B)
1.Garus Rainer8320666H55- (Bahn B)OC MünchenGermany
2.Kolehmainen Ari1962000H55- (Bahn B)OC MünchenGermany
3.Huber Klaus8004002H55- (Bahn B)OLV LandshutGermany
4.Zoltner Helge8181062H55- (Bahn B)OLV LandshutGermany
5.Werthmann Arndt2048140H55- (Bahn B)OLV LandshutGermany
6.Lorenz Rudi6394H55- (Bahn B)OLA TSV DeggendorfGermany
7.Hjertén Stefan6516H55- (Bahn B)OLV SteinbergGermany
8.Dreier Johannes2041782H55- (Bahn B)OL ForsternGermany

Jedermann Kurz (Bahn C)
1.Flores LauraJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
2.Danninger Alexandra1234565Jedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
3.Girón DanielJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
4.Danninger JannikJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
5.Torrademé Rosa M.Jedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club

Jedermann Lang (Bahn B)
1.Angelov IvanJedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
2.Hirz Carina8657183Jedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
3.Kolehmainen Emilia962605Jedermann Lang (Bahn B)OC MünchenGermany