A |
1. | Babič Katja | 7210498 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Kölner Blaž | 7210500 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Babič Silvo | 1425109 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Kavčič Jure | 1425115 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Kavčič Domen | 2069807 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Turk Nejc | 1425107 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Seljak Luka | 8011033 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Zavrl Zala | 9011122 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Poženel Natan Maj | 2107053 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Kern Tina | 1425105 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Ravnikar Nika | 1425106 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Pust Tomaž | 2088287 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Blaž Matic | 9101667 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Korenjak Miha | 2113844 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Raj Nastja | 2112852 | A | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
17. | Dudic Marko | 1418841 | A | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
18. | Eržen Valentin | 1000555 | A | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Kenda Klemen | 2142777 | A | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Obid Marko | 2107057 | A | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Blok Kristian | 1406288 | A | OK SNAB | Denmark | |
22. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
23. | Kmetec Barbara | 1408132 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
24. | Eržen Boris | 520504 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
25. | Sladič Roman | 442575 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
26. | Cankar Uroš | 980588 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
27. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | A | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
28. | Bončina Igor | 4625871 | A | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
29. | Petrovič Dušan | 1566506 | A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
30. | Radovan Dalibor | 2107073 | A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
B |
1. | Cokan Jan | 2113837 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Paradiž Petra | 1425118 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Bogataj Spela | 2052362 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Šuc Timotej | 2113841 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Seljak Borut | 9999940 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Seljak Jaka | 2069825 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Zupan Romana | 1425101 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Zupan Tilen | 1425102 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Jeraj Nataša | 2113838 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Raj Ema Pika | | B | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
14. | Krivičić Dragan | 218959 | B | OK Perkmandeljc Trbovlje | Slovenia | |
15. | Eržen Nea | 2052183 | B | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Obid Maja | 2127797 | B | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Istenič Maja | 2127789 | B | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Obid Neža | 2107054 | B | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Mikuž Denis | | B | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Sedej Vlado | 1398546 | B | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Plavčak Ana | 2045587 | B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
C |
1. | Lončar Naja | 2052385 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Šuc Enej | 2113839 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Šuc Tin | 438998 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Kurinčič Jakob | 2069815 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Kurinčič Jerca | 2069797 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Frantar Rok | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Frantar Brina | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Jeraj Ajda | 2113834 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Jeraj Mija | 2069813 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Slemc Jakob | | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Gorjup Poženel Darja | 2113845 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Poženel Leila Ema | 2107083 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Rajer Sandi | 2069834 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Kölner Anže | 2069806 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Kölner Brina | 2113842 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Zupan Lara | 1425103 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Mezga Frida | | C | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
18. | Mezga Tanja | | C | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
19. | Raj Lili Ivana | | C | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
20. | Obid Anze | 2132996 | C | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Eržen Nika | 2107055 | C | OK Azimut | Slovenia | |