v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
KievOPEN-2017->Entries by countries  (number of entries: 496)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Тренер / Coach Розряд / Qualification Представник / Representative
1.Дудник ТатьянаM12Individuals/No club I-ю
2.Baidalokha RaisaM12Individuals/No club I-ю
3.Dubovik AntonM12Individuals/No club I-ю
4.Вакулюк ВеронікаM12Individuals/No club I-ю
5.Грушка МакарM12Individuals/No clubYES Дяченко В.Ю Б/Р Дяченко В.Ю
6.Молочко АнтонінаKidsIndividuals/No clubYES Б/Р
7.Khomenko Tymofii502262KidsIndividuals/No clubYES Б/Р Ivan Khomenko
8.Нагорный ИльяM16Individuals/No clubYES Мізернюк В.В. КМС Нагорный Илья
9.Kremenetskyy VladyslavM20Individuals/No club ІІ Vladyslav Kremenetskyy
10.Чумак Дмитрий335913M21EIndividuals/No clubYES I-ю Дмитрий Чумак
11.Денека КостянтинM21EIndividuals/No clubYES I-ю Костянтин Денека
12.Shtelmah MaksimM21EIndividuals/No clubYES Chernysh E.Y. МС Maksim Shtelmah
13.Греля Богдан1006063M21EIndividuals/No clubYES Пронтішева Л.П. КМС Греля Б.Й.
14.Kulikovskyi VolodymyrM21EIndividuals/No club ІІІ-ю Volodymyr Kulikovskyi
15.Романов ГеоргійM21EIndividuals/No club Калинкин А.Б. Стрижак Е.А МС Калинкин А.Б.
16.Pendeliuk FedirM21EIndividuals/No clubYES І Pendeliuk Fedir
17.Марич Костянтин9992125M21EIndividuals/No clubYES МС Костянтин Марич
18.Koval Denys1407030M21EIndividuals/No clubYES МС Коваль
19.Дяченко Вадим502529M21EIndividuals/No clubYES Терпай Д.Ю. МС Вадим Дяченко
20.Sur SergiiM55Individuals/No clubYES Б/Р Сергей Сур
21.Сучок НиколайM55Individuals/No clubYES I-ю Николай Сучок
22.Овчаренко ЛиляW14Individuals/No clubYES Свидницкая Л.Г. I-ю Волков А.
23.Гуценко ЛизаW18Individuals/No clubYES Свидницкая Л.Г. КМС Волков А.
24.Husak TetianaW18Individuals/No clubYES I-ю Tetiana Husak
25.Петровська ЯнаW18Individuals/No clubYES Панчук Л.С. Б/Р Яна Петровська
26.Шевченко МаріяW21AIndividuals/No clubYES Б/Р Шевченко М.В.
27.Кулічова ЛюбовW21AIndividuals/No clubYES Черниш Т.А. КМС Любов Кулічова
28.Панчук МаріяW21AIndividuals/No clubYES Панчук Л.С. Б/Р Марія Панчук
29.Медвідь АнастасіяW21AIndividuals/No clubYES КМС Анастасія Медвідь
30.Bilous LiliyaW21AIndividuals/No club I-ю Liliya Bilous
31.Гавриленко Олена1407029W21AIndividuals/No clubYES Гавриленко В.С. МС Гавриленко В.С.
32.Нікіфорова Анна1301810W21AIndividuals/No club Середюк С.В. І Анна Нікіфорова
33.Alekseeva TetyanaW35Individuals/No club Б/Р Tetyana Alekseeva
34.Hrek MartaW35Individuals/No clubYES ІІІ Marta Hrek
35.Chornobryvtseva OlyaW40Individuals/No clubYES ІІ Olya Chornobryvtseva
36.Михаил ТкачукM50Individuals/No clubYES Б/Р Ткачук Михаил
37.Kovalchuk YuriyOPEN beginnersIndividuals/No club Б/Р Yuriy Kovalchuk
38.Anisov AndriiOPEN beginnersIndividuals/No club none Б/Р Andrii Anisov
39.Tkachenko YuriiOPEN beginnersIndividuals/No club Б/Р Yurii Tkachenko
40.Гоцкало НадiяOPEN beginnersIndividuals/No clubYES Б/Р Надiя Гоцкало
41.Levitsky Nazar1391202M18Individuals/No clubYES Коченюк.М.М КМС Nazar Levitsky
42.Mazur YevhenM21AIndividuals/No clubYES Yevhen Mazur КМС Yevhen Mazur
43.Ткачук ВадимM21AIndividuals/No club ІІ Вадим Ткачук
44.Живолуп ОлександрM21AIndividuals/No clubYES I-ю Олександр Живолуп
45.Гавриленко Віталій1407028M21AIndividuals/No clubYES Черниш Є.Ю. МС Віталій Гавриленко
46.Юрченко ОлексійM21AIndividuals/No clubYES Кримцева А. А. Б/Р Юрченко Олексій
47.Редька ДмитроM21AIndividuals/No clubYES Б/Р
48.Петренко ЕгорM21AIndividuals/No clubYES Волков А.Ю. КМС Егор Петренко
49.Kovalenko YuriyM21AIndividuals/No clubYES КМС Yuriy Kovalenko
50.Rudenko YevhenM21AIndividuals/No clubYES ІІ Yevhen Rudenko
51.Klymenchuk JenyaM21AIndividuals/No clubYES І
52.Бабкин КирилM21AIndividuals/No clubYES КМС Марчук О.
53.Karutsak AndriyM21AIndividuals/No clubYES Б/Р Каруцак Андрій
54.Пігурський ОлександрM21AIndividuals/No clubYES I-ю Олександр Пігурський
55.Sorokin SergeyM21AIndividuals/No clubYES Sorokin S., Troyan N. КМС Sergey Sorokin
56.Нечипорук ОлегM35Individuals/No clubYES I-ю Олег Нечипорук
57.Скульський АндрійM35Individuals/No club Б/Р Андрій Скульський
58.Volkov Alexander1007050M35Individuals/No clubYES Individual МС Alexander Volkov
59.Nikolskyi AnatoliiM35Individuals/No clubYES Berezovskyi I-ю Nikolskyi
60.Braha VolodymyrM35Individuals/No clubYES I-ю Volodymyr Braha
61.Fedorova OlenaW21EIndividuals/No clubYES Berezovskiy МС Fedorova
62.Клочков ОлегM40Individuals/No clubYES I-ю Олег Клочков
63.Ковтуненко Володимир1407026M40Individuals/No clubYES Черниш Є.Ю. КМС Володимир Ковтуненко
64.Бачинський Віктор1301882M45Individuals/No clubYES КМС Віктор Бачинський

Azerbaijan
1.Tuzov Vladislav1402717M21AAzerbaijan OFAzerbaijanYES ІІ

Belarus
1.Karelina Sofia2066940W14LegendaBelarusYES I-ю Alena Karelina
2.Karelina Alena259942W40LegendaBelarusYES І Alena Karelina
3.Karelina Polina2066928W12LegendaBelarusYES II-ю Alena Karelina
4.Tomasheva Olga206263W16LegendaBelarusYES І Alena Karelina

Belgium
1.De Meyer Betty8499499W50TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken
2.Verbraken Linda8643047W50TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken
3.Vervoort Karl8124124M40TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken
4.Goossens Dirk8625757M40TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken

Finland
1.Beitnes Amund9101460M40OK77Finland - Б/Р Amund Beitnes

Hungary
1.Lovas Zoltán232786M55Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHungary I-ю Zoltán Lovas
2.Fehér Mihály45595M55Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHungary I-ю Zoltán Lovas
3.Knódel Éva232785W55Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHungary I-ю Zoltán Lovas

Moldova
1.Fomiciov Anatolii1391359M20SK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES A.Severuhin МС N.Bondarenko
2.Fomiciov Ivan1300760M21ESK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES A.Severuhin МС N.Bondarenko
3.Fomiciov Vasily1000368M21ESK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES A.Severuhin МС N.Bondarenko
4.Nadrag Valerya1300759W18SK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES A.Severuhin, T.Bakulina І N.Bondarenko
5.Burdeinii Ilia1300214M18SK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES A.Burdeinii І N.Bondarenko
6.Burdeinii Alexei1302749M65SK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES ІІ N.Bondarenko
7.Korostiliova Anastasia1300758W16SK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES A.Severuhin І N.Bondarenko
8.Bondarenco Nataly1300762W45SK «TIRAS-ORIENT»MoldovaYES A.Severuhin І N.Bondarenko

Netherlands
1.Mensink Manon6278W40ArgusNetherlands I-ю Manon Mensink
2.Dorregeest EvertOPEN beginnersArgusNetherlands I-ю Manon Mensink

Poland
1.Yuriy Badan1300892M21EWKS ŚląskPolandYES МС Badan Yuriy
2.Karpenko Yuliya1300874W21EWKS ŚląskPolandYES МС Badan Yuriy
3.Babych Serhiy1301860M21EUKS Azymut DębówPolandYES Заліско О.К., Цепурдей О.В. МС Serhiy Babych

Sweden
1.Skogtjarn Pal610910M21ESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden I-ю Pal Skogtjarn
2.Skogtjarn Barbara440124W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden I-ю Pal Skogtjarn

Ukraine
1.Gorodynets Artem7000090M21EO-club, KyivUkraineYES Петров В. Ж. МСМК Петров В. Ж.
2.Tsyren Ievgenii7000060M21EO-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. МСМК Петров В.Ж.
3.Фокін Сергій1008063M55O-club, KyivUkraineYES І Сергій Фокін
4.Бобровский АлександрM55O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. ІІ Петров В.Ж.
5.Mykhailichenko Oleksandr1008074M55O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. І Петров В.Ж.
6.Петров Виталий1300333M55O-club, KyivUkraineYES Петрова Н. М. МС Петров В. Ж.
7.Залесов АлександрM55O-club, KyivUkraineYES Залесова Н.И. І Петров В.Ж.
8.Чуріков ВолодимирM55O-club, KyivUkraineYES КМС Володимир Чуріков
9.Bozhko Mykola1304085M55O-club, KyivUkraineYES I-ю Tetyana Bozhko
10.Letychevska VeronikaW21AO-club, KyivUkraineYES МС Veronika Letychevska
11.Druzhynina MarynaW35O-club, KyivUkraineYES ІІІ Druzhinin
12.Bozhko Tetyana1000412W55O-club, KyivUkraineYES I-ю Tetyana Bozhko
13.Залесова НаталияW55O-club, KyivUkraineYES Залесов А.Ю. КМС Петров В.Ж.
14.Stepanenko Ellaida1008073W75O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. КМС Петров В.Ж.
15.Шеренковська Олена1395206W40O-club, KyivUkraineYES Нiкiтенко Д.М. І Петров В.Ж.
16.Бубнов Алексей1633879M50O-club, KyivUkraineYES І Петров В.Ж.
17.Петров Олександр1008064M50O-club, KyivUkraineYES КМС Петров О.
18.Tsymbalenko Natalia1000425W50O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. КМС Петров В.Ж.
19.Letychevskyy FeliksM14O-club, KyivUkraineYES I-ю
20.Druzhynin VladyslavM14O-club, KyivUkraineYES II-ю Druzhinin
21.Holoborodko AndriyM21AO-club, KyivUkraineYES I-ю Andriy Holoborodko
22.Матвєєв Володимир7000040M21AO-club, KyivUkraineYES Петров В. Ж. ІІ Петров В.Ж.
23.Шабанов IгорM35O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. ІІ Петров В.Ж.
24.Tarasiuk SerhiiM35O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. ІІ Петров В.Ж.
25.Іванов ВолодимирM65O-club, KyivUkraineYES Петров В. Ж. ІІІ Петров В. Ж.
26.Явдощук Тетяна1300770W45O-club, KyivUkraineYES Голокоз КМС Петров В.Ж.
27.Uskova Svetlana1008076W45O-club, KyivUkraineYES I-ю Svetlana Uskova
28.Letychevska OksanaW45O-club, KyivUkraineYES I-ю
29.Baglyk Olena1008099W45O-club, KyivUkraineYES Холявко Е.В. КМС Петров В.Ж.
30.Коба Олексiй7052971M40O-club, KyivUkraineYES Нiкiтенко Д.М. ІІ Петров В.Ж.
31.Гераськiн Сергiй1395207M40O-club, KyivUkraineYES Мiцевiч О.М. ІІ Петров В.Ж.
32.Hlushenkov Vitalii9200168M40O-club, KyivUkraineYES КМС Петров В.Ж.
33.Шеренковський Олег1395208M40O-club, KyivUkraineYES Нiкiтенко Д.М. ІІ Петров В.Ж.
34.Uskov AndreiM45O-club, KyivUkraineYES Б/Р Svetlana Uskova
35.Павлов АлександрM45O-club, KyivUkraineYES Трухан І Александр Павлов
36.Druzhynin ViacheslavM45O-club, KyivUkraineYES І Druzhinin
37.Трухан ИгорьM45O-club, KyivUkraineYES Б/Р Игорь Трухан
38.Бенке Артур1633881M45O-club, KyivUkraineYES КМС Артур Бенке
39.Vusatyuk OleksandrM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
40.Golovach DanyloM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
41.Buriy MaksimM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
42.Goshenko IgorM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
43.Hadjiu TimofiyM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
44.Savchuk VitaliyM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
45.Sviderskiy IgorM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
46.Naboka DmytroM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
47.Muchak Oleg1007705M16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
48.Teremetskyi Timofiy1302734M16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
49.Knyazev Artem1007704M16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
50.Matyash Vyatcheslav1007708M20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
51.Polianitsa Stanislav1006049M20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
52.Раєвський Сергій1006367M21ELeader-tourUkraineYES КМС Іванько Олексій
53.Калінкін Олександр1302819M21ELeader-tourUkraineYES МС Калінкін
54.Іванько Олексій1006415M21ELeader-tourUkraineYES КМС Олексій Іванько
55.Pyvovar Oleksandr2040827M55Leader-tourUkraineYES І Berezovskyi Vasyl
56.Serikova VladaW14Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
57.Давиденко КатеринаW14Leader-tourUkraineYES I-ю Юрий Давиденко
58.Matveeva IrinaW14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
59.Savchenko TetyanaW18Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
60.Kobets Svitlana1007669W18Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
61.Дворніков Данило1006443M14Leader-tourUkraineYES Іванько О. ІІІ Іванько Олексій
62.Mashkov IllyaM14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
63.Tatrnikov Mykhailo2103535M14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
64.Yatsenko VolodymyrM14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
65.Пархомчук СвітланаOPEN beginnersLeader-tourUkraineYES Купрієць А.В. Б/Р Купрієць Антон
66.Zvyahin Mykyta9102711M18Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
67.Anopko Nikita1007706M18Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
68.Kupriets Anton895135M21ALeader-tourUkraineYES Трохимчук Ю.В. МС Березовський В.А.
69.Андрийченко ВладимирM21ALeader-tourUkraineYES Іванько О. I-ю Іванько Олексій
70.Гонгальский АндрейM21ALeader-tourUkraineYES I-ю Андрей Гонгальский
71.Барановський Віктор895136M65Leader-tourUkraineYES I-ю Віктор Барановський
72.Litvinenko OleksandraW12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
73.Petrunyak Tetyana1007707W12Leader-tourUkraineYES II-ю Berezovskyi Vasyl
74.Trokhimchuk Iulia1007668W16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
75.Koroliuk Anastasiya1007703W20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
76.Polianitsa Olga2040816W20Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
77.Vorchilo Olena2040811W20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
78.Moskalenko DariyaW21ELeader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
79.Podgaietskyi Andrii2040826M40Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
80.Berezovskyi Vasyl2040819M40Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
81.Давиденко ЮрийM40Leader-tourUkraineYES I-ю Юрий Давиденко
82.Голубничий ОлегM40Leader-tourUkraineYES I-ю Олег Голубничий
83.Халява Євген515304M40Leader-tourUkraineYES I-ю Євген Халява
84.Штанько Сергій1006418M40Leader-tourUkraineYES Іванько О. І Іванько Олексій
85.Voloschuk BogdanM12Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Волощук Ю.І. ІІІ-ю Sergiy Kulakevych
86.Kulakevych Sergiy8639463M35Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Ольховик Л.І ІІ Sergiy Kulakevych
87.Kulakevych Viktoria BeatrizW12Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Кулакевич В.А. ІІІ-ю Sergiy Kulakevych
88.Voloschuk YuriyM40Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Ольховик Л.І. ІІ Sergiy Kulakevych
89.Kulakevych ViktorM40Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Ольховик Л.І ІІ Sergiy Kulakevych
90.Kudria YuriyM40Orzhiv orienteering club "Ravlyky"Ukraine Ольховик Л.І. ІІ Sergiy Kulakevych
91.Даценко ІванM55Жовті ВодиUkraineYES ІІІ Іван Даценко
92.Даценко АндрійM21AЖовті ВодиUkraineYES Б/Р Іван Даценко
93.Соловьев НиколайM35Жовті ВодиUkraineYES ІІІ Николай Соловьев
94.Sereda Daria1300787KidsOdessa TeamUkraineYES Б/Р Sereda Oleksii
95.Капустинский ПашаM16Odessa TeamUkraineYES Герт Георгий I-ю Капустинский
96.Sereda Ganna7000807W21AOdessa TeamUkraineYES ІІІ Sereda Oleksii
97.Григоренко Светлана 1409422W75Odessa TeamUkraineYES Б/Р Просолов К.
98.Malyi RomanOPEN beginnersOdessa TeamUkraineYES Б/Р Yuriy Malyi
99.Sereda Oleksii7543210M21AOdessa TeamUkraineYES ІІІ Sereda Oleksii
100.Malyi YuriyM21AOdessa TeamUkraineYES ІІ Yuriy Malyi
101.Prasolov Konstantin1393135M40Odessa TeamUkraineYES КМС Прасолов Константин
102.Trimboy Igor9200155M40Odessa TeamUkraine Гердт Георгий I-ю В.В.П
103.Sobchuk IvanKidsSobchuksUkraineYES Б/Р Serhii Sobchuk
104.Sobchuk AnnaW14SobchuksUkraineYES ІІІ-ю Serhii Sobchuk
105.Sobchuk Olha1470603W35SobchuksUkraineYES І Serhii Sobchuk
106.Sobchuk Serhii1410446M40SobchuksUkraineYES ІІ Serhii Sobchuk
107.Гавриленко Лідія1300268W55Veterans of Kyiv 60+UkraineYES I-ю Татьяна Горбунова
108.Левицька АллаW55Veterans of Kyiv 60+UkraineYES ІІ Татьяна Горбунова
109.Закревська СофіяW75Veterans of Kyiv 60+UkraineYES ІІ Татьяна Горбунова
110.Робак Володимир1391356M65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES МС Татьяна Горбунова
111.Тютюнникова ВіраW65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES Б/Р Татьяна Горбунова
112.Єфименко Леся1302748W65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES I-ю Татьяна Горбунова
113.Горбунова Татьяна1000403W65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES I-ю Татьяна Горбунова
114.Sityashenko RomanM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska ІІІ-ю M.Narovlianska
115.Gordienko TimofeyM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю M.Narovlianska
116.Orlovsky SvyatoslavM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю M.Narovlianska
117.Kardashevska ValeriyaKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р M.Narovlianska
118.Kobec IvanKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю M.Narovlianska
119.Doroshenko MariyaKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р M.Narovlianska
120.Vaytishin AlekseyM18Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska І M.Narovlianska
121.Bendas DmytroM12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. II-ю Bezkorovayniy A.M.
122.Bolgov DmitriyM12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. ІІІ-ю Bezkorovayniy A.M.
123.Kutovuy BogdanM12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. II-ю Bezkorovayniy A.M.
124.Arakcheev DanilKidsOС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. II-ю Bezkorovayniy A.M.
125.Nasikovskiy AlexanderM21EOС OrientaUkraine Bezkorovayniy A.M. ІІ Bezkorovayniy A.M.
126.Bezkorovayniy Andriy7200271M21EOС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. КМС Bezkorovayniy A.M.
127.Kutova NataliaW21AOС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. І Bezkorovayniy A.M.
128.Kutovuy ArturM14OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. I-ю Bezkorovayniy A.M.
129.Girchenko KarinaW12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. ІІІ-ю Bezkorovayniy A.M.
130.Chimeris AnnaW12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. I-ю Bezkorovayniy A.M.
131.Tkachenko Viktoriya7200281W20OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. І Bezkorovayniy A.M.
132.Chimeris GeorgiyM45OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. КМС Bezkorovayniy A.M.
133.Старікова Надія1003083W21At/c GlobusUkraineYES Б/Р Dmytrij Starikov
134.Starikov DmytrijM21At/c GlobusUkraineYES І Dmytrij Starikov
135.Tomashevskiy NazarM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena II-ю Dotsenko Olena
136.Fokin LukaM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
137.Gavriluk TarasM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
138.Chashka ArtemM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena II-ю Dotsenko Olena
139.Vlasenko OlenaKidsSeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
140.Gavriluk MihayloKidsSeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
141.Люлевич ВалеріяKidsSeverUkraineYES Б/Р Люлевич ЄЄ
142.Zavizion AndriiyM16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
143.Sidorenko AndriyM16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
144.Laguta Vadim1000441M16SeverUkraineYES Dotsenko Olena КМС Dotsenko Olena
145.Konovalov OleksiiM16SeverUkraineYES Konovalov S КМС Kostina O \ Dotsenko O
146.Нестерець ЄвгенM21ESeverUkraine Доценко Е. ІІ Нестерець Євген
147.Slavitskaya OleksandraW14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
148.Pashchenko KristinaW14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
149.Pihovkina KaterinaW14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
150.Sereda Olha7024024W14SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІ Sereda Oleksii
151.Zlatieva DariyaW21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
152.Dotsenko Olena100429W21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena МС Dotsenko Olena
153.Magliovana ValentynaW21ASeverUkraineYES КМС О.Доцeнко
154.Taraneneko NataliaW35SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІ Dotsenko Olena
155.Костіна Олена2011665W35SeverUkraineYES Шуняков В.А. МС Костіна О.А.
156.Піховкіна Поліна1391358W40SeverUkraineYES Доценко О. КМС Доценко О.
157.Zavizion MatviiyM14SeverUkraineYES Dotsenko Olena II-ю Dotsenko Olena
158.Lazarenko YaroslavM14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
159.Tkachuk AndriiM18SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
160.Люлевич ЄвгенM21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena Б/Р Євген Люлевич
161.Магльований ДмитроM21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
162.Афанасьєв МихайлоM21ASeverUkraineYES КМС Афанасьєв Михайло
163.Sheludko Mariya201111W16SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІ Dotsenko Olena
164.Panukova AnastasiyaW16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
165.Bilyakova AnastasiyaW16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
166.Єфименко АннаW21ESeverUkraineYES КМС Анна Єфименко
167.Куценко ОленаW45SeverUkraine Шуняков В.А. І Костіна О.А.
168.Вареник ЄгорM12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю Купрієнко Г.Г.
169.Пилипенко СофияKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
170.Карнаух ОлександраKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
171.Коротков НикитаKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
172.Лисиця ЄгорKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
173.Назаров МатвійKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
174.Карнаух МартаKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
175.Бутько ЄлізаветаW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІ Купрієнко Г.Г.
176.Криволап КаролінаW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІ Купрієнко Г.Г.
177.Яловець АннаW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ Купрієнко Г.Г.
178.Зільбович КсеніяW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ Купрієнко Г.Г.
179.Слесарь ІлляM14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІ Купрієнко Г.Г.
180.Коваль МаріяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю Купрієнко Г.Г.
181.Казанцева МаріяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю Купрієнко Г.Г.
182.Громова КарінаW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю Купрієнко Г.Г.
183.Демещук ОлександраW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю Купрієнко Г.Г.
184.Пономаренко МаріяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю Купрієнко Г.Г.
185.Рибка АнастасіяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. II-ю Купрієнко Г.Г.
186.Кузьменко ЄвгенійM45Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES КМС Купрієнко Г.Г.
187.Kysliak MykolaOPEN beginnersUkrainian huntersUkraineYES Volodymyr Gniedov I-ю Volodymyr Gniedov
188.Marynchenko Mariana1989035W21EUkrainian huntersUkraineYES Volodymyr Gniedov КМС Volodymyr Gniedov
189.Gniedov Volodymyr1970606M40Ukrainian huntersUkraineYES Volodymyr Gniedov КМС Volodymyr Gniedov
190.Ponomarenko MaximM20ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES I-ю Maxim Ponomarenko
191.Fedorinenko DmitroM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
192.Балацький ІлляM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
193.Венгер МиколаM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
194.Телегуз МаксимM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
195.Андрійчук ОлександрM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
196.Калюжний РостиславM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
197.Dyachenko MarinaW12ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
198.Vakulyk VeronikaW16ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
199.Skvyrskiiy StepanM12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
200.Petrov IlliaM12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
201.Surenian Nver9200189M21EKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. МС Nver Surenian
202.Nikolayenko Ruslan1601747M21EKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. МС Ruslan Nikolayenko
203.Fokin ArtemM21EKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. КМС Artem Fokin
204.Lianguzova AlinaW18Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
205.Stelmakh OlenaW21AKyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
206.Nikolaienko Liliia9200197W21AKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. КМС Ruslan Nikolayenko
207.Lavryk Oleg1391205M50Kyivska RusUkraineYES Ткаченко В.В. КМС Ткаченко В.В.
208.Karabinovych OleksandrM14Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. I-ю Єгер А.Є.
209.Panasiuk OleksandrM14Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
210.Marchyshak VadymM14Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. I-ю Єгер А.Є.
211.Vidiborets YiriiM18Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
212.Bondarenko MaksymM18Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. І Єгер А.Є.
213.Kovtun ViacheslavM21AKyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
214.Санькин Александр1008060M35Kyivska RusUkraineYES Ткаченко В.В. МС Александр Санькин
215.Dakal TetianaW12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
216.Vozniuk LiudmylaW12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
217.Федосеева Анна9200193W21EKyivska RusUkraineYES I-ю Анна Федосеева
218.Melnyk Iana1391215W21EKyivska RusUkraineYES МС Iana Melnyk
219.Nashyvochnikov Oleksii1391199M45Kyivska RusUkraineYES Vasyl Tkachenko І Vasyl Tkachenko
220.Стаценко ПавелоM12Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. I-ю Веліканова Н.Л.
221.Кулінченко ЛевM16Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. ІІІ Веліканова Н.Л.
222.Олешко Сергій335907M21EКиев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
223.Бондарчук АнастасіяW14Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. I-ю Веліканова Н.Л.
224.Fursa Olena335911W35Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
225.Білецький КирилоM14Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. ІІІ Веліканова Н.Л.
226.Ільченко ТимофійM14Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. ІІІ Веліканова Н.Л.
227.Голубничий СергійM18Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
228.Іщенко ДмитроM18Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
229.Генін ЛевM18Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
230.Веліканов ЄвгенM21AКиев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
231.Смик ЛюдмилаW16Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. І Веліканова Н.Л.
232.Іщенко АнастасіяW20Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
233.Lysenko AndreiM40KSO KompasUkraineYES І Andrei Lysenko
234.Степанюк КатеринаKidsособистоUkraineYES Б/Р Степанюк Роман
235.Троян-Степанюк АннаW21AособистоUkraineYES І Степанюк Роман
236.Степанюк Роман1300126M21AособистоUkraineYES ІІІ Степанюк Роман
237.Кудрін Володимир9200162M55Orienteering club ORIONUkraineYES Трухан І. КМС Рудич Людмила
238.Міончинська Леся1008071W21AOrienteering club ORIONUkraineYES Петрова Н., Бакута А. І Рудич Людмила
239.Рудич Людмила9200163W50Orienteering club ORIONUkraineYES Трухан І. КМС Рудич Людмила
240.Dubinin SviatoslavM35Lugansk 0,7 OKUkraineYES I-ю Sviatoslav Dubinin
241.Glebov Ruslan515305M21ENash KlubUkraineYES Заерко В. В. МСМК Глебов Р.
242.Laskarzhevsky Vladyslav8200200M21ENash KlubUkraineYES особисто МС Ласкаржевський В.
243.Kalinichenko Ganna8300300W21ENash KlubUkraineYES Ласкаржевський В. МС Ласкаржевський В.
244.Skrypka OleksandrM40Nash KlubUkraineYES КМС Скрипка О.
245.Martsyniv Andriy1300203M40Nash KlubUkraineYES Биба В.И. І Марцинив А.Б.
246.Bashinsky AntonM12КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. II-ю Нестеренко В.О.
247.Safonov NikolayM12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
248.Safonov AlexanderM12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. Б/Р Нестеренко В.О.
249.Sklyaruk VolodymyrM12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. Б/Р Нестеренко В.О.
250.Gutsko Vania1808081M12КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
251.Соболівський МакарчикKidsКСО КОРОСТИШІВUkraine Б/Р Нестеренко В.О.
252.Kutsenko Dmytro1777000M16КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
253.Grabovskiy Andrew1888000M16КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. КМС Нестеренко В.О.
254.Belyaev Ivan1220000M16КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
255.Nesterenko Viktor1418235M21EКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Русецький С.А. КМС Нестеренко В.О.
256.Burylko VikaW14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
257.Bilobrovets ElenaW14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
258.Petrichenko VictoriaW21AКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. І Нестеренко В.О.
259.Vyhovsky YevgenyM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІІ Нестеренко В.О.
260.Idyartov AlexanderM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІІ-ю Нестеренко В.О.
261.Harpatin IlyaM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
262.Ohorodnik DmytroM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
263.Tereshchenko Zhenia1099999M18КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. КМС Нестеренко В.О.
264.Burylko MykolaM35КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Контар І.А. І Нестеренко В.О.
265.Tsaryuk KarinaW12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. Б/Р Нестеренко В.О.
266.Gorodinska MariaW12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. Б/Р Нестеренко В.О.
267.Grishuk MariaW12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. Б/Р Нестеренко В.О.
268.Kozyriev Andrii1710000M40КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Контар І.А. І Нестеренко В.О.
269.Belyaev EugenM40КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Контар І.А. ІІІ Нестеренко В.О.
270.Kutsenko DmytryM45КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Контар І.А. ІІ Нестеренко В.О.
271.Marchuk OleksandrM21ERIAUkraineYES Човган А.Ю., Зеленський С.Г. МС Марчук О.
272.Зеленський СергійM55RIAUkraineYES Зеленський С.Г. КМС Марчук О.
273.Levin Dmytro9200183M21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. КМС Dmytro Levin
274.Plakhotnik Dmytro9200187M21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. КМС Dmytro Plakhotnik
275.Plakhotnik Victoria9100192W21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. КМС Dmytro Plakhotnik
276.Androsovich Anna9200184W21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. МС Dmytro Levin
277.Karachov KostiantynM35VELOVUYKIUkraineYES Б/Р Kostiantyn Karachov
278.Пугач Марія1300114W18Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Зикова Л.І. Пугач М.І. КМС Зикова Л.І.
279.Богатир Олена1402743W16Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Зикова Л.І. Пугач М.І. КМС Зикова Л.І.
280.Богданов МихайлоM12"Славутич" КПДЮUkraineYES Шульженко В.В. ІІІ-ю Шульженко Вера
281.Пістун АнастасіяKids"Славутич" КПДЮUkraineYES Шульженко В.В. Б/Р Шульженко Вера
282.Shulzhenko Vira2111784W21A"Славутич" КПДЮUkraineYES Дудин А.В. КМС Шульженко Вера
283.Nogovitsyna Iuliia7000022W21ASK SIRIUSUkraineYES I-ю Oleksandr Murzin
284.Murzin Oleksandr502269M35SK SIRIUSUkraineYES І Oleksandr Murzin
285.Fedoseienko Volodymyr9200172M21EAzimytUkraineYES Коченюк.М.М КМС Volodymyr Fedoseienko
286.Khomenko Ivan1399096M21ENational Technical University of UkraineUkraineYES Uskova S.M. КМС Ivan Khomenko
287.Shpringer AlekseyM21ANational Technical University of UkraineUkraineYES Uskova S.M. I-ю Aleksey Shpringer
288.Казаков Роман 895118KidsSlavutichUkraineYES Казаков Е. Б/Р Казаков Евгений
289.Piddubniy MichaelM16SlavutichUkraineYES КМС Piddubniy
290.Пархоменко В'ячеслав1601765M55SlavutichUkraineYES МС Пархоменко В'ячеслав
291.Дудин АндрейM75SlavutichUkraine I-ю Дудин А.В.
292.Кальченко ЕкатеринаW14SlavutichUkraine Дудин А.В. I-ю Дудин А.В.
293.Bielikov Oleksandr1601758M21ASlavutichUkraineYES І Пархоменко
294.Parkhomenko Oleksandra502539W21ESlavutichUkraineYES МС Пархоменко
295.Подпрятов ГригорійM16МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
296.Бриндак ЄвгенійM20МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
297.Колосенко ІванM14МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
298.Колосенко МиколаM14МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
299.Білошицький Сергій1005827M21AМТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
300.Компанець Катерина1005499W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
301.Корбут Кіра1005496W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
302.Аскерова Світлана1005822W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
303.Єрмак Олександра1005497W16МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
304.Іванов ДенисKidsТЦ "Меридіан"UkraineYES Б/Р Олег Гринюк
305.Чиж Дар'яKidsТЦ "Меридіан"UkraineYES Б/Р Олег Гринюк
306.Іванова НаталіяW21AТЦ "Меридіан"UkraineYES КМС Олег Гринюк
307.Гринюк ТетянаW21AТЦ "Меридіан"UkraineYES ІІ Олег Гринюк
308.Горєла Ірина1300273W55ТЦ "Меридіан"UkraineYES КМС Олег Гринюк
309.Андрійченко ОлександрM21AТЦ "Меридіан"UkraineYES Б/Р Олег Гринюк
310.Гринюк ОлегM21AТЦ "Меридіан"UkraineYES ІІІ Олег Гринюк
311.Чиж АндрійM35ТЦ "Меридіан"UkraineYES ІІ Олег Гринюк
312.Myronenko Olene1300191W21E"Voskhod"UkraineYES Пронтішева Л.П. МС Olene Myronenko
313.Herashchenko Rostislav1001639M12PelengUkraineYES ІІІ-ю Valerii Herashchenko
314.Жуненко МаріяKidsPelengUkraineYES Б/Р Valerii Herashchenko
315.Herashchenko Valerii2068654M55PelengUkraineYES КМС Valerii Herashchenko
316.Цимбал ОксанаW35PelengUkraineYES І Valerii Herashchenko
317.Жуненко АнастасіяW12PelengUkraineYES ІІІ-ю Valerii Herashchenko
318.Herashchenko Eleonora1395197W45PelengUkraineYES І Valerii Herashchenko
319.Жуненко СергійM40PelengUkraineYES ІІІ Valerii Herashchenko
320.Душко ОлегM50VoshodUkraineYES Пронтішева Л.П. І Олег Душко
321.Dzema Kateryna9200156W21EVoshodUkraineYES Л.П. Пронтішева МС Е.И. Дзема
322.Ганілов ГордійM12Kozak-clubUkraineYES Б/Р Александр Ганилов
323.Артур ГаниловM16Kozak-clubUkraineYES I-ю Александр Ганилов
324.Хмарская ДианаW18Kozak-clubUkraine I-ю Александр Ганилов
325.Ганилов АлександрM35Kozak-clubUkraineYES Б/Р Александр Ганилов
326.Горбачук ТимурKidsMalin Orienteering ClubUkraineYES Горбачук В.В. Б/Р Горбачук В.В
327.Sur IlliaKidsArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur
328.Kobzar ZakharKidsArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur
329.Sur OlgaW14ArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur
330.Sur AnastasiaW12ArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur
331.Zarubin DenysM12orient.kr.uaUkraineYES ІІІ-ю Sergii Zarubin
332.Zarubin SergiiM40orient.kr.uaUkraineYES КМС Sergii Zarubin
333.Мазурин ВасилийM40Ориентир ДружковкаUkraineYES Мирный А.Н. ІІ Василий Мазурин
334.Даниш ДмитроM12Kislorod+ UkraineYES Дуднік Т.О. I-ю Дуднік Т.О.
335.Петренко ВладимирKidsKislorod+ UkraineYES Дуднік Т.О. ІІІ-ю Дуднік Т.О.
336.Бишовец ЕвгенийM16Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А. ІІІ-ю Дуднік І.А
337.Коротких НикитаM20Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А ІІ Дуднік І.А.
338.Заярна ДианаW14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С I-ю Балась М.С
339.Зикеева ЕваW14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С. I-ю Балась М.С.
340.Бишовец АльбинаW14Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А I-ю Дуднік І.А
341.Деньга МарияW14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С. I-ю Балась М.С.
342.Охотникова МаргаритаW14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С. I-ю Балась М.С
343.Суткаленко АнастасияW14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С. I-ю Балась М.С.
344.Кучеренко ДарьяW14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С. I-ю Балась М.С
345.Елена КарповичW18Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А КМС Дуднік І.А
346.Дуднік АннаW21AKislorod+ UkraineYES Дуднік І.А. ІІ Дуднік І.А.
347.Касянчук АлександрM14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С I-ю Балась М.С.
348.Бишовец ЯрославM14Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А. I-ю Дуднік І.А
349.Митюшин ГлебM14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С I-ю Балась М.С
350.Шалухан АртемM14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С. ІІІ-ю Балась М.С
351.Проценко АлександрM14Kislorod+ UkraineYES Балась М.С. I-ю Балась М.С.
352.Рагимханов НикитаM14Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А I-ю Дуднік І.А
353.Коваленко Владислав M14Kislorod+ UkraineYES Дудник Т. I-ю Дудник Т.
354.Сутик ИринаOPEN beginnersKislorod+ UkraineYES Балась М.С. I-ю Балась М.С.
355.Черкунов ЯрославOPEN beginnersKislorod+ UkraineYES Дуднік І.А ІІІ-ю Дуднік І.А
356.Дудник Илья9200190M21AKislorod+ UkraineYES Дуднік Т.А. КМС Дуднік Т.А
357.Мазуренко ВячеславM21AKislorod+ UkraineYES Дуднік І.А. ІІІ Дуднік І.А.
358.Балась Максим1300229M21AKislorod+ UkraineYES КМС
359.Бойко СофияW12Kislorod+ UkraineYES Дуднік Т.О I-ю Дуднік Т.О
360.Сергиенко ДарьяW16Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А І Дуднік І.А
361.Дудник Светлана9201931W20Kislorod+ UkraineYES Дуднік І.А. І Дуднік І.А.
362.Омельянцева ОленаW45KupavaUkraineYES І Сергей Куликов
363.Куликов СергейM40KupavaUkraineYES І Сергей Куликов
364.Карпюк ОстапM12Volyn-OUkraine I-ю Ігор Карпюк
365.Черняк ЮрійM12Volyn-OUkraine I-ю Черняк Ярослав
366.Черняк КатеринаW14Volyn-OUkraine I-ю Черняк Ярослав
367.Мельник ХристинаW18Volyn-OUkraine КМС Мельник Христина
368.Світлана ЧернякW40Volyn-OUkraine ІІ Черняк Ярослав
369.Карпюк ІгорM35Volyn-OUkraine І Ігор Карпюк
370.Ярослав ЧернякM35Volyn-OUkraine І Черняк Ярослав
371.Гупало ОльгаW16Volyn-OUkraineYES Петрочук Д.П., Лучко О.І. І Черняк Ярослав
372.Добруцкий ЯрославM12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
373.Сирафим КовальчукM12O-travelUkraine Шеремет I-ю Шеремет
374.Миша ТимошенкоM12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
375.Ivan DrachM12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
376.Палубенцева ИраKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
377.Теремецкий АлександрKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
378.Татарников ИванаKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
379.Богатирев АлександрKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
380.Палубенцева СветланаW21AO-travelUkraine КМС Шеремет
381.Палубенцева АнняW12O-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
382.Карина ПушанкинаW12O-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
383.Манглыч АнастасияW12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
384.Ludot AzurKidslycée français Anne de KievUkraineYES I-ю Aurelie Ludot
385.Daubert OndineW14lycée français Anne de KievUkraineYES I-ю Benoit Daubert
386.Ludot AurélieW40lycée français Anne de KievUkraineYES I-ю Aurelie Ludot
387.Ludot PlumeW12lycée français Anne de KievUkraineYES I-ю Aurelie Ludot
388.Daubert BenoitM45lycée français Anne de KievUkraineYES I-ю Benoit Daubert
389.Бондарь ДмитроOPEN beginnersFEAUkraineYES Б/Р Заїка
390.Krysenko Dmytro502263M21AFEAUkraineYES ІІІ Заїка
391.Скворцова ОлесяKidsStarling ClubUkraineYES Б/Р Скворцов О.
392.Фокіна ОлександраKidsStarling ClubUkraineYES Б/Р Скворцов О.
393.Заячківська МарічкаKidsStarling ClubUkraineYES Б/Р Скворцов О.
394.Скворцова ЯнаOPEN beginnersStarling ClubUkraineYES Б/Р Скворцов О.
395.Скворцов ОлександрM40Starling ClubUkraineYES І Олександр Скворцов
396.Дзуцева ЄлизаветаW18Olimp YuzhnoukrainskUkraineYES Свидницкая Л.Г. І Агафонов Д.
397.Агафонов ДмитроM35Olimp YuzhnoukrainskUkraineYES Дьяченко А.С. КМС Дмитро Агафонов
398.Полубенцев ОлегM21ERadio Orientation TeamFoxUkraineYES Иванько А.В. І Полубенцев О.В.
399.Зоря КаринаW21ARadio Orientation TeamFoxUkraineYES Иванько А.В. ІІ Полубенцев О.В.
400.Костянтин РябчукM21AСеверUkraineYES I-ю Афанасьєв Михайло
401.Рябчук МихайлоM21AСеверUkraineYES I-ю Афанасьєв Михайло
402.Дудник ОлексійOPEN beginnersВсюду Буду!UkraineYES Б/Р Лілія Гончарова
403.Тарасенко ВасильOPEN beginnersВсюду Буду!UkraineYES Б/Р Лілія Гончарова
404.Гончарова ЛіліяOPEN beginnersВсюду Буду!UkraineYES Б/Р Лілія Гончарова