v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Three hills cup 2018->Entries by countries  (number of entries: 132)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Реджеб Сибел1690702W45Individuals/No club

Estonia
1.Telgma Teele8648678W18SK Saue TammedEstonia

Finland
1.Turakainen Veera1406014W14Helsingin SuunnistajatFinland
2.Turakainen Venla1406012W18Helsingin SuunnistajatFinland
3.Turakainen Irene1406015W45Helsingin SuunnistajatFinland
4.Turakainen Olli7202708Open 2 - Short and hardHelsingin SuunnistajatFinland

Hungary
1.Zempleni Lilla1841194W16Team HungaryHungary
2.Zagyva Rebeka2052312W16Team HungaryHungary
3.Mag Viktoria8035704W16Team HungaryHungary
4.Pataki Virag Lara1396265W16Team HungaryHungary
5.Kishanti Petra8020709W16Team HungaryHungary
6.Nagy Szilvia443163W16Team HungaryHungary
7.Takacs Szilvia8020802W16Team HungaryHungary
8.Czako Boglarka8031118W16Team HungaryHungary
9.Mag Fruzsina8035702W16Team HungaryHungary
10.Mero Dominika2015002W18Team HungaryHungary
11.Zacher Noemi7201391W18Team HungaryHungary
12.Szokol Kamilla2052344W18Team HungaryHungary
13.Szuromi Hanga7207212W18Team HungaryHungary
14.Kalman Imola8001105W18Team HungaryHungary
15.Apro Vivien2052341W18Team HungaryHungary
16.Gardonyi Csilla8636765W18Team HungaryHungary
17.Goldmann Julia8645186W21ETeam HungaryHungary
18.Bujdoso Zoltan8020217M16Team HungaryHungary
19.Szabo Levente8636767M16Team HungaryHungary
20.Balint Benedek2800241M16Team HungaryHungary
21.Szuromi Aron1396173M16Team HungaryHungary
22.Nagy Peter2111507M16Team HungaryHungary
23.Sztojka Milan8030905M16Team HungaryHungary
24.Angyal Daniel2054406M16Team HungaryHungary
25.Fulop Almos2026841M16Team HungaryHungary
26.Neda Tamas9411021M16Team HungaryHungary
27.Klement Kelen8636777M16Team HungaryHungary
28.Barta Mate 2052326M16Team HungaryHungary
29.Balint Adam2032055M16Team HungaryHungary
30.Gonczi Peter8031221M16Team HungaryHungary
31.Barta Gergely2022135M18Team HungaryHungary
32.Egei Balazs1396220M18Team HungaryHungary
33.Jonas Ferenc8646130M18Team HungaryHungary
34.Demeter Ambrus1418068M18Team HungaryHungary
35.Szabo Marcell2008515M18Team HungaryHungary
36.Schauerman Barnabas1396287M18Team HungaryHungary
37.Kisvolcsey Akos1211212M21ETeam HungaryHungary
38.Fehervari Daniel8220394M21ETeam HungaryHungary
39.Balint Bence2054403M40Team HungaryHungary
40.Bujdoso Istvan7020217M50Team HungaryHungary
41.Gera Tibor2021548M50Team HungaryHungary
42.Viniczai Ferenc1396171M50Team HungaryHungary
43.Sramko Tibor8636774M55Team HungaryHungary

Israel
1.Kalkstein Bar7200804W18Israel O TeamIsrael
2.Nussbaum Nadav2071093M16Israel O TeamIsrael
3.Yarden Gilad7130402M16Israel O TeamIsrael
4.Ivri Matan7747747M16Israel O TeamIsrael
5.Mitzafon Peleg2071589M16Israel O TeamIsrael
6.Yasur Rotem8032002M16Israel O TeamIsrael
7.Zorea Alon2066903M18Israel O TeamIsrael
8.Uzan Dror7110901M18Israel O TeamIsrael
9.Yogev Rotem7207802M18Israel O TeamIsrael
10.Zur Amir2071343M18Israel O TeamIsrael
11.Shefer Shahar2078590M18Israel O TeamIsrael
12.Zamir Sela7727717M18Israel O TeamIsrael
13.Avner Asaf8213128M21EIsrael O TeamIsrael
14.Manor Itay9200280M21EIsrael O TeamIsrael
15.Yasur Nitsan8181995M21EIsrael O TeamIsrael
16.Saraga Oran2071227M14Hevel modiain o-clubIsrael
17.Saraga Eli2801132M45Hevel modiain o-clubIsrael

Latvia
1.Malniece Liene2063953W16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
2.Suta Anna Emilija9200794W16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
3.Trezina Aija Denija2063976W16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
4.Ozola Sintija9992666W18Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
5.Rulle Arta Renate9200826W18Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
6.Valdmane Inguna1399914W45Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
7.Miglavs Alvis2104613M16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
8.Vimba Rudolfs Matiss2063980M18Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia

Poland
1.Block Amelia8640928W16Polish National TeamPoland
2.Mazurek Agnieszka7203696W18Polish National TeamPoland
3.Rzenca Piotr8640924M18Polish National TeamPoland
4.Krawczynski Mikolaj504029M18Polish National TeamPoland
5.Pabich Tomasz886310M35Polish National TeamPoland
6.Perfikowska Hanna8653296W16UMKS KwidzynPoland
7.Michalak Kacper9060601M18UNTS WarszawaPoland
8.Krempinska Julia8640908W16Azymut PabianicePoland
9.Pabich Maria553466W35Azymut PabianicePoland
10.Pabich Hanna886698M/W 10Azymut PabianicePoland

Romania
1.Serban Dan430605M40Fellow RidersRomania
2.Serban LoredanaOpen 1 - Short and easyFellow RidersRomania
3.Stupu Iulia222742W14CSU BRASOVRomania
4.Papara Madalina222816W21ECSU BRASOVRomania
5.Stupu Anca211743W35CSU BRASOVRomania
6.Bors Cornelia211838W60CSU BRASOVRomania
7.Stupu Petru2042235M45CSU BRASOVRomania
8.Papara Madalina222816W21 ACSU BRASOVRomania
9.Dopovecz Maria Ruxandra7209835W50C.S. BABARUNCARomania
10.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania
11.Tulban Petru7209819M12C.S. BABARUNCARomania
12.Iacob Ioan7209829M14C.S. BABARUNCARomania
13.Iacob Madalin7209834M45C.S. BABARUNCARomania
14.Tulban Nicolae7209833M45C.S. BABARUNCARomania
15.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania
16.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
17.Tudorache Alexia Mihaela2068660W12OK Silva CampinaRomania
18.Tudorache Mihai7112122M45OK Silva CampinaRomania
19.Bartha Dorottya1301763W18C.S. TranSilva ClujRomania
20.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
21.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
22.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
23.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
24.Vígh Loránd9102819M18C.S. TranSilva ClujRomania
25.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania
26.Craciunescu Lucian231934M40Vointa SinaiaRomania
27.Neagu George Tiberiu7300267M21 AA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
28.Olteanu Emil997913M65+A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
29.Simion Suciu7210423M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
30.Gabriel Nicolae Barbu1007417M35C.S.OtopeniRomania
31.Barbu Andreea1006092Open 2 - Short and hardC.S.OtopeniRomania
32.Pantiru Stefan7202835M40BucharestRomania
33.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania
34.Maiorescu Niculina1302808W60Mentor Silva BucharestRomania
35.Maiorescu Gabriel1302737M60Mentor Silva BucharestRomania
36.Nistoreanu Valentina1302893W65 +Mentor Silva BucharestRomania
37.Galateanu Daria2075028W16CS UNEFS BucharestRomania
38.Galateanu Adela2075028W18CS UNEFS BucharestRomania
39.Mincu Theodor7300258M14CS UNEFS BucharestRomania
40.Lungu Mihai430610M14CS UNEFS BucharestRomania
41.Galateanu Andrei2075029M16CS UNEFS BucharestRomania
42.Popescu Andrei430609M16CS UNEFS BucharestRomania
43.Sabou Gabriel1006662M40CS UNEFS BucharestRomania
44.Galateanu Horia1408248M40CS UNEFS BucharestRomania
45.Galateanu Lucian425851M65+CS UNEFS BucharestRomania

Russia
1.Yakhin Ivan8644888W12Yekaterinburg Russia

Turkey
1.Fenmen Nermin7000017W21 AAnkara GSMTurkey
2.Kalenderoglu Tatiana9671311W35Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey