v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2018, 5 days, Hauteville-Lompnes, France->Entries by countries  (number of entries: 368)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Gálvez Muñoz Iván Antonio7204871M21A LONGIndividuals/No club
2.Zandersons Andris8399587M40Individuals/No clubYES
3.Pavel Rusanov8643710M70Individuals/No club
4.Garrido Osuna María241276W21BIndividuals/No club
5.Harding Rebecca503573W21EIndividuals/No club
6.Petitjean Maud434601W35Individuals/No club
7.Mottin Marie-christineW60Individuals/No club
8.Elena Rusanova8638323W65Individuals/No club

Australia
1.Lithgow James9005345M60Garingal Orienteers IncAustralia
2.Van Geldermalsen Ted9101366M60Yarra Valley Orienteering ClubAustraliaYES
3.Freemantle Margi9101377W60Yarra Valley Orienteering ClubAustraliaYES

Belgium
1.Van Dyck Erik9102645M50TROL BelgiumBelgiumYES
2.Goossens Dirk8625757M50TROL BelgiumBelgium
3.Meeuwssen Marc895221M55TROL BelgiumBelgiumYES
4.Laenen Wiet8001964M55TROL BelgiumBelgiumYES
5.Melis Luc1414471M55TROL BelgiumBelgiumYES
6.Van Bruggen Mark2020138M70TROL BelgiumBelgium
7.Mols Greet2061225W50TROL BelgiumBelgiumYES
8.Vandeweyer Marijs7515075W50TROL BelgiumBelgiumYES
9.Vervoort Wim8630901M35 ULTIMATETROL BelgiumBelgiumYES
10.Verbraken Linda8643047W50 ULTIMATETROL BelgiumBelgium
11.Deferme Gunther320304M45hamokBelgium
12.Kennis FilipM45hamokBelgium
13.Wenderickx Nancy437638W21A LONGhamokBelgium
14.Parmentier Pierre C.1301922M60ASUB OrientationBelgium
15.Van Der Cruys Jean Pierre1393109M70ASUB OrientationBelgium
16.Muyllaert Claire49072W50ASUB OrientationBelgium
17.Debaere Thomas1413414M10Kempische OrientatielopersBelgiumYES
18.Kennis JornM14Kempische OrientatielopersBelgium
19.Debaere Filiep9101416M40Kempische OrientatielopersBelgiumYES
20.Heuninckx Luc440407M65Kempische OrientatielopersBelgiumYES
21.Debaere Eline1411003W12Kempische OrientatielopersBelgiumYES
22.Heuninckx Sofie1403442W40Kempische OrientatielopersBelgiumYES
23.Mazy Arnaud49112M12C.O.LiègeBelgium
24.Mazy AnaïsW10C.O.LiègeBelgium
25.Chouffart Muriel206498W55C.O.LiègeBelgium
26.Hermans Aline235097W35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgium
27.Buchacker Kerstin589161W35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES
28.Mazy Alain235098M35 ULTIMATEC.O.LiègeBelgium
29.Hanzen Francois49113M21A LONGCO LiègeBelgiumYES
30.Vis Iwan7002040M40Sud O LuxBelgium
31.Henkes Freddy501923M55OLG Sankt Vith ARDOCBelgium
32.Henkes-Johanns Maria501933W50OLG Sankt Vith ARDOCBelgium

Canada
1.Dobos Peter350315M70Stars Orienteering ClubCanadaYES
2.Dobos Ilona350317W70Stars Orienteering ClubCanadaYES

Croatia
1.Ocvirk Pia8020899W21 ULTIMATEOK JapeticCroatiaYES

Czech Republic
1.Haj Bohumil53341M60Wallachian Independent TeamCzech Republic
2.Jahn Pavel7207870M60Wallachian Independent TeamCzech Republic
3.Hájová Jana8919W55Wallachian Independent TeamCzech Republic
4.Jahnova Helena682101W60Wallachian Independent TeamCzech Republic
5.Krejcikova Marie9416043W21 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech Republic
6.Krejcik Zbynek8071221M50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech Republic
7.Krejcikova Monika8260628W50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech Republic
8.Milan Jakub888640M14KOS Tesla BrnoCzech Republic
9.Milan Tomas443078M16KOS Tesla BrnoCzech Republic
10.Milan Pavel443078M35KOS Tesla BrnoCzech Republic
11.Milanova Jindriska416110W35KOS Tesla BrnoCzech Republic
12.Sochor Tomas515436M55OB HavířovCzech Republic
13.Jakobi Zdenek336721M60OB HavířovCzech Republic
14.Opletalová Pavlína49306W50OB HavířovCzech Republic
15.Sochorova Hana52943W50OB HavířovCzech Republic

Denmark
1.Fredberg Thomas8440001M45Silkeborg OKDenmark
2.Fredberg Siv7440001W12Silkeborg OKDenmark
3.Fredberg Hanne8440002W35Silkeborg OKDenmark
4.Fredberg Emil7440002M10-SHADOWEDSilkeborg OKDenmark
5.Isen Torben433463M65Herning O-KlubDenmark
6.Isen Gitte351468W55Herning O-KlubDenmark
7.Frandsen Peter Damgaard8071087M21A LONGKolding Orienterings KlubDenmark

Finland
1.Paganus AriM55Angelniemen AnkkuriFinland
2.Kyyrönen Heikki2800469M70Kouvolan SuunnistajatFinlandYES
3.Kyyrönen Paula354051W70Kouvolan SuunnistajatFinlandYES

France
1.Tenedos Robert1040657M60Cent Vallées Orientation 12France
2.Richard Yann2006057M457205PL - Le Mans Athlétisme 72France
3.Chagnon Romain2050004M12POPFranceYES
4.Chagnon Stéphane1114444M40POPFranceYES
5.Chagnon Chloé2050007W14POPFranceYES
6.Chagnon Emilie1115555W40POPFranceYES
7.Chagnon Maïa2050009KID'S COURSEPOPFranceYES
8.Villar Basile9051007M10CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFrance
9.VILLAR Christophe9110866M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFrance
10.Villar Alix9171003W16CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFrance
11.Villar Zoé9670100W20CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFrance
12.MONTEMONT Clément2020802M16ORIENT'ALPFrance
13.MONTEMONT Lucas2020801M18ORIENT'ALPFrance
14.Gennaro Mathis1392675M20ORIENT'ALPFrance
15.Gennaro Benoit1395358M45ORIENT'ALPFrance
16.Gennaro Beatrice1395364W45ORIENT'ALPFrance
17.Cochey Benoît7728277M35 ULTIMATEORIENT'ALPFrance
18.MONTEMONT Patrice961081M50 ULTIMATEORIENT'ALPFrance
19.VALCHERA Claire1381014W50 ULTIMATEORIENT'ALPFrance
20.Astrade Laurent1444000M50CAF Plateau Hauteville RetordFrance
21.Masci Gabriel1011143M60CAF Plateau Hauteville RetordFrance
22.Greff Nicolas9000035M50 ULTIMATECAF Plateau Hauteville RetordFrance
23.Champigny Olivier7201185M14ACA Aix ProvenceFrance
24.Champigny Laurent1396361M40ACA Aix ProvenceFrance
25.Francis Terrin40612M65ACA Aix ProvenceFrance
26.Champigny Hélène9000983W18ACA Aix ProvenceFrance
27.Champigny Laurence1396362W50ACA Aix ProvenceFrance
28.Bouvier william8226300M35BriveCorrèzeCOFrance
29.Bouvier Enora522630W14BriveCorrèzeCOFrance
30.Dieudonné Roland997900M70ASMBCOFrance
31.Herve-jousse Odile9191091W45ASMBCOFrance
32.DIEUDONNE Madeleine22800047W70ASMBCOFrance
33.Niggli Alina1030822W16O'JuraFrance
34.Niggli Natalja880011W18O'JuraFrance
35.Niggli Daria1390000W35 ULTIMATEO'JuraFrance
36.Niggli Jurg8201167M50 ULTIMATEO'JuraFrance
37.COMBET Annie1405621W55ORIENTEXPRESS 42France
38.Andrieux Titouan1001968M10ECHO73 CHAMBERYFrance
39.Astrade Siméon2049170M16ECHO73 CHAMBERYFrance
40.Body Antonin2049166M16ECHO73 CHAMBERYFrance
41.Andrieux Quentin1403437M18ECHO73 CHAMBERYFrance
42.Astrade Gaspard2048365M20ECHO73 CHAMBERYFrance
43.Andrieux Xavier1730522M40ECHO73 CHAMBERYFrance
44.Body Jean-laurent8191920M45ECHO73 CHAMBERYFrance
45.Janod François1733509M45ECHO73 CHAMBERYFrance
46.Janod Titouane258998W10ECHO73 CHAMBERYFrance
47.Janod Jéromine353311W12ECHO73 CHAMBERYFrance
48.Body Alyzée1730513W12ECHO73 CHAMBERYFrance
49.Andrieux Marion1000998W16ECHO73 CHAMBERYFrance
50.Gaudrillier Laurence2016322W40ECHO73 CHAMBERYFrance
51.Vaysse Isabelle1730501W45ECHO73 CHAMBERYFrance
52.Grebel Malo9020170W45ECHO73 CHAMBERYFrance
53.Clerc Caroline8625778W45ECHO73 CHAMBERYFrance
54.Janod Maëlle256253KID'S COURSEECHO73 CHAMBERYFrance
55.LOCATELLI Yann8110478M21ECourse d'Orientation Coeur de SavoieFrance
56.Faivre Daniel541911M60Course d'Orientation Coeur de SavoieFrance
57.Vuitton Julien8002040M18ASUL Sports NatureFrance
58.Vuitton Gaetan9691101M21A LONGASUL Sports NatureFrance
59.Kern-gillard Mathieu7029208M21EASUL Sports NatureFrance
60.Plumey Bruno7000996M40ASUL Sports NatureFrance
61.Vuitton Christophe9691102M55ASUL Sports NatureFrance
62.Vuitton Marie9691103W20ASUL Sports NatureFrance
63.Colas Pascaline7112027W21A LONGASUL Sports NatureFrance
64.Vuitton Christelle419142W50ASUL Sports NatureFrance
65.Dabin Stephane886226M45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFrance
66.Cavarroc Hugo1718000M20Corbière Orientation Raid EvasionFrance
67.Cavarroc Jerome921972M45Corbière Orientation Raid EvasionFrance
68.Cavarroc Lisa419134W12Corbière Orientation Raid EvasionFrance
69.Cavarroc Amandine337090W18Corbière Orientation Raid EvasionFrance
70.OLIVIER sandra8001980W50 ULTIMATEBalise 77 Fontainebleau AvonFranceYES
71.Balliot Yvan1740403M55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
72.Pichollet Francine9907404W45ANNECY SPORTS ORIENTATIONFrance
73.Terzi Pierre31744M55AS QUETIGNYFrance
74.Antoine Parigot9012002M16ASQ'OrientationFrance
75.Olivier Parigot9020273M45ASQ'OrientationFrance
76.Lilou Parigot9022004W14ASQ'OrientationFrance
77.Parigot Virginie1145145W40ASQ'OrientationFrance
78.Fiorucci Bruno1250669M45SCAPA NANCY ORIENTATIONFrance
79.Martin Pascal9003567M45SCAPA NANCY ORIENTATIONFrance
80.Fath Jean-Marie9888544M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
81.Martin Laura2054321W10SCAPA NANCY ORIENTATIONFrance
82.Bastien-fath Nicole38227W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES
83.Guerin Franck1780728M60YCONE SENSFrance
84.Vuillemard Marie805032W35 ULTIMATEO'ZONE 88France
85.Vuillemard Jeremy706072M35 ULTIMATEO'ZONE 88France
86.Gransart Renaud7969200M55ROMANS COURSE D'ORIENTATIONFranceYES
87.Tallandier Virgile1210511M10ADOCFrance
88.Haberkorn Guilhem1210502M16ADOCFrance
89.Masson Michel1210510M65ADOCFrance
90.Venon Gérard9002028M70ADOCFrance
91.Haberkorn Valérie503280W45ADOCFrance
92.Haberkorn Bruno503272M50 ULTIMATEADOCFrance
93.Pellin Bertrand224411M50A C Beauchamp France
94.Grangé Philippe9002012M55NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58France
95.Locusse Robert9041950M65TAF1France
96.Berger Marie José9111950W65TAF1France
97.Debehogne Jean-noël49059M55VERVINS ORIENTATIONFranceYES
98.Bonhomme Robert8622095M60CPLVRFranceYES
99.Reynaud Renee1261991W60CPLVRFranceYES
100.Seckler Daniel9109088M65Marseille Course OrientationFrance
101.Barnier Mireille2014730W65Marseille Course OrientationFrance
102.Martin Pascale8196000W50Raid Orientation ParisFrance
103.Parizotto Claude2018765M554705 NORD, Nerac, FranceFrance
104.Dubroca Jean Michel1330850M70SAGC CestasFrance
105.Dubroca Christèle34403W40SAGC CestasFrance
106.Dubroca Monique1000075W70SAGC CestasFrance
107.Lasseigne Antoine308536M10-SHADOWEDSAGC CestasFrance
108.Lonchampt Loic7007000M21A LONGBalise 25France
109.Smirnov Konstantin1181260M50 ULTIMATEVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFrance
110.Schiavo Gilles1040423M55Balise 04FranceYES
111.Lepoutre EmileKID'S COURSETous Azimuts DouaiFrance
112.Lepoutre Benjamin1590714M21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFrance
113.Lepoutre Mélanie1880900W21 ULTIMATETous Azimuts DouaiFrance
114.Petitjean Hervé338974M50Brest OrientationFrance
115.Marcuzzi Cécile1602200M10Noyon Course d'OrientationFrance
116.Fauquant Riwal7807112M16Guyancourt Orientation 78France
117.Pannier Axel1077818M18Guyancourt Orientation 78France
118.Pannier Pascal1780770M45Guyancourt Orientation 78France
119.Fauquant Jean-marie1780793M45Guyancourt Orientation 78France
120.Pannier Lucile1780798W14Guyancourt Orientation 78France
121.Dherve Gwenaelle1780711W45Guyancourt Orientation 78France
122.Marchesin Sylvie8001950W55CSAG METZFrance
123.Thiebaut Evelyne1891891W55CSAG METZFrance

Germany
1.Vogl Roland1680202M21BSV MietrachingGermany
2.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermany
3.Bader Leif821111M35Post SV DresdenGermany
4.Rothkegel Thomas9002326M50Post SV DresdenGermany
5.Müller Matthias1270562M55Post SV DresdenGermany
6.Sihver Wiebke7201456W50Post SV DresdenGermany
7.Bader Gustav1853M10-SHADOWEDPost SV DresdenGermany
8.Mueller Anke2147W50 ULTIMATEPost SV DresdenGermanyYES
9.Winter Kathrin7780822W40SV Robotron DresdenGermany
10.Winter Holm7640524OPEN BSV Robotron DresdenGermany
11.Winter Greta6405W10-SHADOWEDSV Robotron DresdenGermany
12.Winter Ole6431M10-SHADOWEDSV Robotron DresdenGermany
13.Röhner Uwe1402008M45OLV OstGermanyYES
14.Frenzel MichaelM70OLV OstGermanyYES
15.Genderjahn Ludwig2061249M70OLV OstGermanyYES
16.Stöhr Thomas6145M70OLV OstGermanyYES
17.Stöhr Margitta6160W65OLV OstGermanyYES
18.Röhl Stefan206407M50 ULTIMATEOLV OstGermanyYES
19.Ziesche Juergen236105M50 ULTIMATEOLV OstGermanyYES
20.Bader Anne1984W21A LONGUSV TU DresdenGermany
21.Schmalfeld Karin555015W35BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
22.Risch Nikolaus555007M65ASG Teutoburger WaldGermanyYES
23.Risch Björn555005OPEN BASG Teutoburger WaldGermanyYES
24.Risch Petra555001OPEN DASG Teutoburger WaldGermanyYES
25.Rothaug Sabine8001910W21EOSC KasselGermanyYES

Italy
1.Fiocca Fausto210331M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
2.Bellotti Pierangelo210326M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
3.Cereatti Lucio210330M70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
4.Kurschinski Margherita1411416W65Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
5.Laj - Bellotti Maria210333W70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
6.Cavallaro Anna210329W70Orientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
7.Festa Pierriccardo210332OPEN COrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
8.Barbaro PaolaOPEN DOrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
9.Boido Stefania210327OPEN DOrientalp - Società Romana di Orientisti DilettantiItaly
10.Vassileva Tzvetanka2029966W45A.S.D. Arco di cartaItalyYES
11.Buono Elena210212W50A.S.D. Arco di cartaItaly

Japan
1.Sugiyama Takashi241417M60Sans SouciJapanYES

Latvia
1.Soika Uvis7788888M40Ozons OKLatvia
2.Linins Girts1007373M40Ozons OKLatvia
3.Zandersons Andris8399587M40Ozons OKLatvia
4.Krima Inga503727OPEN BOzons OKLatvia
5.Soika Sofija Zeta200188KID'S COURSEOzons OKLatvia
6.Soika Fredriks FrancisKID'S COURSEOzons OKLatvia
7.Tamuzs Janis1398849M21EOzonsLatviaYES
8.Tamuzs Kristaps1680409M35OzonsLatviaYES
9.Tamuza Liene1112814W21A LONGOzonsLatviaYES
10.Tamuza Brigita1010064W55OzonsLatviaYES
11.Tamuzs Viesturs8009001M50 ULTIMATEOzonsLatviaYES
12.Zvaigzne Edmunds Gvido2012400M60SKIO LatviaLatvia
13.Zvaigzne Mudīte9990555W55SKIO LatviaLatvia

Lithuania
1.Baleišis Kestutis1407773M60Labirintas OKLithuania
2.Bumelis Vidimantas1111114M70Labirintas OKLithuania
3.Baleisiene Roma8629866W60Labirintas OKLithuania
4.Bumeliene Skaidra400235W70Labirintas OKLithuania

Portugal
1.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugal
2.Santos Cristina259802W40Lisboa OKPortugal

Russia
1.Simakov Maxim889818M21EBRIGHTNETRussia

Slovenia
1.Nagy MarjaKID'S COURSEDROTSlovenia
2.Nagy LovroKID'S COURSEDROTSlovenia
3.Škarabot Matej1908999M20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Škarabot Anja253346W16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Škarabot Alenka445705W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Škarabot Miha7841967M50 ULTIMATEOrientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Giovannini Marco52797OPEN BOK TrzinSlovenia

Spain
1.Totusaus Benet8246718M21EBadalona OrientacióSpain
2.Mari Pau1393245M40Badalona OrientacióSpainYES
3.Novoa Silvia770121W35Badalona OrientacióSpain
4.Vidal Pilar1420073W40Badalona OrientacióSpainYES
5.Daví Recasens Daniel1470666M35Club Orientació CatalunyaSpain
6.Martínez Ruiz José Manuel7003189M45ADOLSpain
7.Ramos Román Jose Angel8655048M50ADOLSpain
8.Ramos Serrano Isabel2062943W12ADOLSpain
9.Serrano Rico Isabel8655047W45ADOLSpain
10.Porta Calandre Raül9101111M35Xinoxano OrientacióSpain
11.Iñiguez Crespo Ricardo2800607M65S.D. CorrecaminosSpain

Sweden
1.Sundqvist Mikael8630896M55Tullinge SKSwedenYES
2.Ohlsson Göran7550430M60Tullinge SKSwedenYES
3.Lönnkvist Lars570400M60Tullinge SKSwedenYES
4.Sundqvist Anna-karin8630840W55Tullinge SKSwedenYES
5.Lönnkvist Barbro590622W55Tullinge SKSwedenYES
6.Ohlsson Anna-karin7581007W60Tullinge SKSwedenYES

Switzerland
1.Juan Alain8201053M65ANCOSwitzerlandYES
2.Guyot Jean-claude8632398M65ANCOSwitzerland
3.Wehrli Christian8625520M50Swiss O ToursSwitzerland
4.Roth Markus8030586M55Swiss O ToursSwitzerland
5.Brand Hansruedi8642215M70Swiss O ToursSwitzerland
6.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerland
7.Brand Edith1451112W70Swiss O ToursSwitzerland
8.Andres Peter8001800M60OLG Bonaduz Switzerland
9.Andres Iris8055155W60OLG Bonaduz Switzerland
10.Ren Elia8240304M14Sele TISwitzerlandYES
11.Gattoni Giovanni9290007M14Sele TISwitzerlandYES
12.Besomi Tommaso8151102M16Sele TISwitzerlandYES
13.Coppini Iara8638721W14Sele TISwitzerlandYES
14.Bertozzi Giulia8077777W16Sele TISwitzerlandYES
15.Rizzi Martina8120102W16Sele TISwitzerlandYES
16.Cantoreggi Filippo8180201M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
17.Degiorgi Nicola8155555M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
18.Guglielmetti Gianni8055555M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
19.Corsi Siro8455555M21 ULTIMATESele TISwitzerland
20.Garbani Oreste8141298M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
21.Ren Manuele8311001M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
22.Corsi Reto8066666M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
23.Rizzi Luca8123999M21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
24.Pezzati Elena8110699W21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
25.Inderst Noemi201577W21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
26.Bertozzi Elisa8422222W21 ULTIMATESele TISwitzerlandYES
27.Schwarzenberger Stefan8641466M50 ULTIMATELG StettlenSwitzerlandYES
28.Schneider-Schiess Silvia754121W50 ULTIMATELG StettlenSwitzerlandYES
29.Kempf Adolf2043928M70KTV AltdorfSwitzerlandYES
30.Marion Jean-claude7000142M50CA RoséSwitzerlandYES
31.Schafer Fiona8190842W14CA RoséSwitzerland
32.Schafer Loriane8240614W18CA RoséSwitzerland
33.Schafer Peggy8280871W45CA RoséSwitzerland
34.Wenk Martin1401788M50Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES
35.Rutz Hansjoerg8633187M60Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES
36.Wenk Susanne8151264W50Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES
37.Rutz Susi8636825W50Thurgorienta OLG Pfäffikon SwitzerlandYES
38.Hanselmann Daniel8236923M50OLG Welsikon OLV BasellandSwitzerlandYES
39.Bieri Sibylle1414401W50OLG PfäffikonSwitzerland
40.Bieri Markus8644515M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSwitzerland
41.Bonini Federico2021660M10ASCO LuganoSwitzerland
42.Bonini Samuele8230206M12ASCO LuganoSwitzerland
43.Bozzolo Luca9101461M12ASCO LuganoSwitzerland
44.Besomi Amedeo950921M12ASCO LuganoSwitzerland
45.Bianchi Nathan8180405M12ASCO LuganoSwitzerland
46.Bianchi Ian8010203M14ASCO LuganoSwitzerland
47.Castelli Martino8090405M14ASCO LuganoSwitzerland
48.Chiodoni Gioele8113113M14ASCO LuganoSwitzerland
49.Moser Noé8250303M16ASCO LuganoSwitzerland
50.Ren Michele8201272M40ASCO LuganoSwitzerland
51.Chiodoni Andrea8030670M40ASCO LuganoSwitzerland
52.Bozzolo Marco7202639M40ASCO LuganoSwitzerland
53.Castelli Stefano8091075M40ASCO LuganoSwitzerland
54.Bernasconi Daniele8120573M40ASCO LuganoSwitzerland
55.Pedrini Gigi8230967M40ASCO LuganoSwitzerland
56.Unternäher Ferruccio640418M50ASCO LuganoSwitzerland
57.Besomi Matteo8280960M55ASCO LuganoSwitzerland
58.Kocsis Toncsi8310359M55ASCO LuganoSwitzerland
59.Campana Albino887031M60ASCO LuganoSwitzerland
60.Bonini Ambra1470308W12ASCO LuganoSwitzerland
61.Ren Aline8070107W12ASCO LuganoSwitzerland
62.Ghiggia Emma8270507W12ASCO LuganoSwitzerland
63.Castelli Larissa8040407W12ASCO LuganoSwitzerland
64.Koscis Emma8040405W14ASCO LuganoSwitzerland
65.Bozzolo Lisa8653034W14ASCO LuganoSwitzerland
66.Cammarata Clarissa8310302W16ASCO LuganoSwitzerland
67.Guglielmini Maira8443443W16ASCO LuganoSwitzerland
68.Chiodoni Sofia8190403W16ASCO LuganoSwitzerland
69.Bianchi Michela8250380W35ASCO LuganoSwitzerland
70.Bonini Francesca7203917W40ASCO LuganoSwitzerland
71.Bozzolo Federica7203899W40ASCO LuganoSwitzerland
72.Bernasconi Karin8041076W40ASCO LuganoSwitzerland
73.Bozzolo Ren Cristina8110173W45ASCO LuganoSwitzerland
74.Besomi Patrizia921029W45ASCO LuganoSwitzerland
75.Montemezzani Nives345459W50ASCO LuganoSwitzerland
76.Quadri Kocsis Kella8120565W50ASCO LuganoSwitzerland
77.Zemp Campana Silvia8040961W55ASCO LuganoSwitzerland
78.Bonini Massimo252976OPEN CASCO LuganoSwitzerland
79.Berger Pio1470304OPEN CASCO LuganoSwitzerland
80.Bianchi Maya2072502W10-SHADOWEDASCO LuganoSwitzerland
81.Chiodoni Giulio2020639M10-SHADOWEDASCO LuganoSwitzerland
82.Brambilla Stefano7202253M50 ULTIMATEASCO LuganoSwitzerland
83.Chiodoni Lorena2072511OPEN DASCO LuganoSwitzerland
84.Ghiggia Marta8260910OPEN DASCO LuganoSwitzerland

United Kingdom
1.Coombs Duncan503537M21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited Kingdom
2.Young Martin8641538M21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited Kingdom
3.Haines Chloe888251W21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited Kingdom
4.Wright Hazel8303549W21EAuld Reekie Orienteering SocietyUnited Kingdom
5.Inman Matthew401777M10Forth Valley OrienteersUnited Kingdom
6.Inman Jason1401777M35 ULTIMATEForth Valley OrienteersUnited Kingdom
7.Edwards Carol9101494W60Thames Valley Orienteering ClubUnited Kingdom
8.Campbell Andy933053M55Deeside HartfordUnited Kingdom
9.Campbell Sara8033062W50 ULTIMATEDeeside HartfordUnited Kingdom