v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Gaudeamus Cup/ Romania Cup->Entries by countries  (number of entries: 97)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Ovidiu Dobos2031172M12Individuals/No club

Bulgaria
1.Kazus Stanislav2043538Open ThAkademik VarnaBulgaria

Denmark
1.Rindom Knudsen Henrik9005229M21EOK MELFAR Denmark

Hong Kong S.A.R., China
1.Kwok Kin Kwan500270M21EOrienteering Association of Hong KongHong Kong S.A.R., China

Norway
1.Erdal Helge Magnus981921M55Statoil BILNorway

Romania
1.Tudorache Mihai7112122M45CLUB SPORTIV ORIENTEERING KLUB SILVA CAMPINARomania
2.Tudorache Alexia2068660W12CLUB SPORTIV ORIENTEERING KLUB SILVA CAMPINARomania
3.Cioban Dumi2072520M70CSO Dudu FlorestiRomania
4.Vörös Ádám2061637M16C.S. TranSilva ClujRomania
5.Jancsik Endre1398623M16C.S. TranSilva ClujRomania
6.Csis Nándor2037709M16C.S. TranSilva ClujRomania
7.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
8.Vígh Loránd9102819M18C.S. TranSilva ClujRomania
9.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
10.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
11.Ferenc Puskas211772M60C.S. TranSilva ClujRomania
12.Fey Sándor1006654M60C.S. TranSilva ClujRomania
13.Kuszálik János1006657M70C.S. TranSilva ClujRomania
14.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania
15.Bartha Dorottya1301763W18C.S. TranSilva ClujRomania
16.Néda Ágnes1006651W21EC.S. TranSilva ClujRomania
17.Fey Klára1006648W70C.S. TranSilva ClujRomania
18.Stroescu Daniel1393079M21EOK Silva CampinaRomania
19.Ionita Liviu1680747M40ACS Sanatatea PloiestiRomania
20.Petru Tulban7209819M12C.S. BABARUNCARomania
21.Ioan Iacob7209829M14C.S. BABARUNCARomania
22.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania
23.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
24.Maria-Ruxandra Dopovecz7209809W50C.S. BABARUNCARomania
25.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania
26.Emődi Iván2118613M14CS Ady Liceum OradeaRomania
27.Vezsenyi Ákos2061649M18CS Ady Liceum OradeaRomania
28.Divin Gheorghe2061642M45CS Ady Liceum OradeaRomania
29.Závodszky Tamás2061641M55CS Ady Liceum OradeaRomania
30.Divin Anna2118619Open ThCS Ady Liceum OradeaRomania
31.Nyilas Boglárka2118612W12CS Ady Liceum OradeaRomania
32.Blaskó Nóra2118611W12CS Ady Liceum OradeaRomania
33.Marton Dorottya2118601W14CS Ady Liceum OradeaRomania
34.Pálhegyi Orsolya2118604W14CS Ady Liceum OradeaRomania
35.Vandrus Brigitta2118606W14CS Ady Liceum OradeaRomania
36.Nan Beatrix2118603W14CS Ady Liceum OradeaRomania
37.Szakács Ágnes2118605W16CS Ady Liceum OradeaRomania
38.Deák Bernadett2061643W16CS Ady Liceum OradeaRomania
39.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania
40.Kotai Alexandro2061603M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
41.Strambu Luca2061632M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
42.Hreniuc David2069204M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
43.Catana Alexandru7205521M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
44.Iacob Adrian2061631M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
45.Vadean Catalin7205530M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
46.Crisan Ionut7205526M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
47.Peles Vlad2069205M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
48.Mate Sergiu7205525M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
49.Biro Alexandru7205534M20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
50.Sebestyen Istvan7777740M40Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
51.Sabou Tania2069208W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
52.Manu Andreea7205535W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
53.Sabou Codruta2069207W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
54.Ciocian Rebeca2069210W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
55.Creciun Alexandra2061634W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
56.Roman Alexandra7205522W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
57.Teca Alina2069202W18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
58.Culcean Roxana 7205533W20Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
59.Pop Lucia2069201W50Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
60.Dumitru Traian1007383M60CS OTOPENIRomania
61.Nicolae Tanase1007787M75CS OTOPENIRomania
62.Florin Nimara211829Open ThCS OTOPENIRomania
63.Dumitru Maria211507W60CS OTOPENIRomania
64.Olteanu Emil997913M65A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
65.Ionescu Serban221782M75A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
66.Oroviceanu Vlad9000109M12Universitatea CraiovaRomania
67.Mirea Radu Mihai9000101M14Universitatea CraiovaRomania
68.Ciobanu Roman8000408M21EUniversitatea CraiovaRomania
69.Blejdea Alexandru8000404M21EUniversitatea CraiovaRomania
70.Tintar Mihai Andrei8000416M21EUniversitatea CraiovaRomania
71.Minoiu Emilian8000407M60Universitatea CraiovaRomania
72.Anghel Andra8000410W21EUniversitatea CraiovaRomania
73.Minoiu Veronica8000401W21EUniversitatea CraiovaRomania
74.Popescu Andrei430609M16UNEFS BucharestRomania
75.Galateanu Andrei2075029M16UNEFS BucharestRomania
76.Sabou Gabriel Cristian1006662M40UNEFS BucharestRomania
77.Galateanu Daria2075028W16UNEFS BucharestRomania
78.Galateanu Adela2075027W18UNEFS BucharestRomania
79.Theodor Raducan2042293M16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
80.Tiberiu Mija2042298M16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
81.Razvan Gabriel Voicu2042294M18PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
82.Matei Chivulescu2042299M18PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
83.Adrian Florin Marcu2013113M50PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
84.Artemis Maria Mija2042285W16PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
85.Valentina Adriana Marcu2013111W18PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
86.Denise Mihaela Mija2042286W18PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
87.Daniela Georgiana Burci2042287W18PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
88.Eliana Amelia Mija2013115W40PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania

Switzerland
1.Baechler Olivier1398463M50OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
2.Hediger Rolf1396712M50OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
3.Grote Andreas7775577M50OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland

United Kingdom
1.Cooke David400484M70Nottinghamshire Orienteering ClubUnited Kingdom