1. | Jovanoska Jovana | | W KIDS | Individuals/No club | | |
2. | Angelkoska Sofija | | W14 | Individuals/No club | | |
3. | Angelkoska Anastasija | | W16 | Individuals/No club | | |
4. | Ekler Anja | | W16 | Individuals/No club | | |
Bulgaria |
1. | Dalakov Georgi | 8444222 | M21E | Sarnena Gora | Bulgaria | |
2. | Duchev Zhivko | 9753579 | M40 | Sarnena Gora | Bulgaria | |
3. | Iliev Slav | 8625790 | M50 | SKO "Kompas"Radnevo | Bulgaria | |
4. | Kolev Nikolai | 338449 | M50 | SKO "Kompas"Radnevo | Bulgaria | |
5. | Ilieva Pavlina | 2800439 | W40 | SKO "Kompas"Radnevo | Bulgaria | |
Denmark |
1. | Grue-sørensen Gunnar | 8657101 | M60 | Køge OK | Denmark | |
2. | Christiansen Gerda E. | 8657110 | W60 | Køge OK | Denmark | |
3. | Larsen Leif E. | 500122 | M60 | Tisvilde Hegn OK | Denmark | |
Germany |
1. | Kudraß Peter | 8140166 | M50 | SG Zittau-Süd | Germany | |
Israel |
1. | Perchonok Dmitry | 7010662 | M50 | Emek Hefer OC | Israel | |
Macedonia |
1. | Vasileski Marko | | M KIDS | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
2. | Vasileski Gavril | | M KIDS | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
3. | Petreski Ilija | | M KIDS | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
4. | Nastovski Jovan | | M KIDS | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
5. | Vetadzokoski Viktor | | M KIDS | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
6. | Jordanoski Mihail | | M KIDS | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
7. | Todorovski Jovan | | M18 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
8. | Trajkovski David | | M18 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
9. | Trajkoski Ivica | | M21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
10. | Koteski Mario | | M21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
11. | Atanasoski Jane | | M21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
12. | Dimitrijeski Nikolche | | M21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
13. | Taleski Aleksandar | | M21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
14. | Angeleski Zlatko | | M40 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
15. | Velkoski Kiril | | M60 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
16. | Trajkoska Tiffani | | W KIDS | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
17. | Jovcheska Mila | | W14 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
18. | Ilievska Viktorija | | W14 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
19. | Ilievska Jovana | | W16 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
20. | Bojadzieva Margaux | | W16 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
21. | Jovanovska Elena | | W18 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
22. | Krzheska Eleonora | | W18 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
23. | Ilievska Simona | | W18 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
24. | Bojadzieva Viktorija | | W18 | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
25. | Petreska Talija | | W21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
26. | Nastovska Ivana | | W21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
27. | Chkripeska Milena | | W21E | OK ZLATOVRV | Macedonia | |
28. | Nirganoski Maksim | | M KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
29. | Zhuteski Dragan | | M KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
30. | Joncheski Andrej | | M KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
31. | Zhaleski Luka | | M KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
32. | Krsteski Kristijan | | M KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
33. | Avramoski Jovan | | M KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
34. | Dicheska Sofija | | W KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
35. | Nikoloska Nina | | W KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
36. | Grujoska Matea | | W KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
37. | Trojanoska Simona | | W KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
38. | Itova Ivana | | W KIDS | OU Kocho Racin | Macedonia | |
39. | Ilieska Stefani | | W14 | Scout group Phoenix | Macedonia | |
40. | Andonoska Ksenija | | W14 | Scout group Phoenix | Macedonia | |
41. | Pletvarec Ana | | OPEN | Scout group Phoenix | Macedonia | |
42. | Dimeska Emilija | | OPEN | Scout group Phoenix | Macedonia | |
43. | Gjorgioski Joco | | M18 | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
44. | Zareski Matej | | M18 | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
45. | Zmejkoski Leonardo | | M18 | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
46. | Stefanoski Marko | | M18 | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
47. | Cvetanoski Bojan | | M18 | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
48. | Nasteska Dafina | | OPEN | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
49. | Joveska Ana | | OPEN | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
50. | Spirkoska Stefani | | OPEN | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
51. | Grozoska Eva | | OPEN | SOU Gymnasium Mirche Acev | Macedonia | |
52. | Trizagaroski David | | M KIDS | OU Blazhe Koneski | Macedonia | |
53. | Garbeska Angela | | W14 | OU Blazhe Koneski | Macedonia | |
54. | Risteska Maja | | W14 | OU Blazhe Koneski | Macedonia | |
55. | Velkoska Daniela | | W14 | OU Blazhe Koneski | Macedonia | |
56. | Naumcheska Eva | | W14 | OU Blazhe Koneski | Macedonia | |
57. | Taleska Melani | | W14 | OU Blazhe Koneski | Macedonia | |
58. | Petroski Maja | | OPEN | Comfy Angel | Macedonia | |
59. | Stojcheska Ana | | OPEN | Comfy Angel | Macedonia | |
60. | Mircheska Elena | | OPEN | Comfy Angel | Macedonia | |
61. | Cvetanoska Elena | | OPEN | Comfy Angel | Macedonia | |
Norway |
1. | Galborgen Bent | 9121953 | M60 | Indre Østfold OK | Norway | |
2. | Ragvin Dag Steinar | 7720912 | M21E | Bö orienteringslag | Norway | |
Serbia |
1. | Markovic Radovan | 1600010 | M50 | OK Jasenica | Serbia | |
2. | Ljubisavljevic Tatjana | 2015226 | W40 | OK Jasenica | Serbia | |
Slovenia |
1. | Sladič Roman | 442575 | M50 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Gavrilov Igor | 1007956 | M40 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
United Kingdom |
1. | Cooke David | 400484 | M 70 | Nottingham Orienteering Club. | United Kingdom | |