1. | Seljak Borut | 9999940 | M21B | Individuals/No club | | |
Slovenia |
1. | Draksler Matjaž | 520502 | M21B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Eržen Boris | 520504 | M45 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | Otroška | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Malus Drejc | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Malus Ožbej | 1425114 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Kurinčič Jakob | 2069815 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Šuc Enej | 2113839 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Kölner Anže | 2113838 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Cokan Jan | 2113837 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Seljak Jaka | 2069825 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Seljak Luka | 2069816 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Kern Rok | 1425119 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Turk Nejc | 1425107 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Zupan Tilen | 1425102 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Zupan Gregor | 7210497 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Kurinčič Simon | 2113833 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Pahor Marko | 2113835 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Šuc Timotej | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Malus Franc | 1425117 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Blaž Matic | 9101667 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
21. | Ravnikar Žan | 7210496 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
22. | Kölner Blaž | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
23. | Kremžar Tomaž | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
24. | Pust Tomaž | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
25. | Zavrl Janez | 7055111 | M50 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
26. | Pust Karin | 2069847 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
27. | Malus Vita | 1425116 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
28. | Kern Tina | 1425105 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
29. | Ravnikar Nika | 1425106 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
30. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
31. | Zavrl Zala | 9011122 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
32. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
33. | Paradiž Petra | 1425118 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
34. | Stojan Petra | 2069834 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
35. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
36. | Malus Marta | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
37. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
38. | Zupan Romana | 1425101 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
39. | Prosen Maja | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
40. | Šuc Tin | 438998 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
41. | Kölner Brina | 2113842 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
42. | Kurinčič Jerca | 2069797 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
43. | Sedej David | 406860 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
44. | Sedej Rok | 406859 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
45. | Žižek Lev | 406721 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
46. | Bizjak Božo | | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
47. | Gantar Borut | 406857 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
48. | Gantar Primož | 2107071 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
49. | Obid Aljaž | 2107069 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
50. | Gantar Tjaž | 2077609 | M18 | OK Azimut | Slovenia | |
51. | Eržen Valentin | 1000555 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
52. | Vidič Matej | 2069845 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
53. | Gantar Kristjan | 2107075 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
54. | Mrak Tibor | 1398950 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
55. | Tušar Peter | 1401615 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
56. | Hvala Gregor | 1398955 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
57. | Sedej Matej | 1413730 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
58. | Obid Marko | 2107057 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
59. | Bončina Igor | 2800010 | M50 | OK Azimut | Slovenia | |
60. | Leban Marijan | 2109673 | M50 | OK Azimut | Slovenia | |
61. | Obid Neža | 2107054 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
62. | Eržen Nea | 2052183 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
63. | Leban Manja | 2069811 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
64. | Gantar Damjana | 2107072 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
65. | Istenič Maja | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
66. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
67. | Obid Maja | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
68. | Žižek Saša | 406784 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
69. | Zaman Groff Maja | 406843 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
70. | Bončina Nizzy | 422512 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
71. | Obid Anze | 2132996 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
72. | Sedej Žiga | 2107081 | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
73. | Gantar Brina | | Otroška | OK Azimut | Slovenia | |
74. | Eržen Nika | 2107055 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
75. | Žižek Zarja | | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
76. | Sedej Vlado | 1398546 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
77. | Knap Črtomir | 406852 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
78. | Lapajne Janko | 406850 | M60 | OK Azimut | Slovenia | |
79. | Kmetec Barbara | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
80. | Zagorc Tina | 1404145 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
81. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
82. | Foški Oskar | 435134 | M10 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
83. | Škarabot Matej | 1908999 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
84. | Rojc Iztok | 7777222 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
85. | Petrovič Dušan | 1566506 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
86. | Škarabot Miha | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
87. | Foški Valter | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
88. | Radovan Dalibor | 2107073 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
89. | Zupan Aleš | 7777808 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
90. | Smole Dušan | 232445 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
91. | Škarabot Anja | 253346 | Ž16 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
92. | Jerše Damjana | 7441139 | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
93. | Foški Brina | 1401548 | Ž21E | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
94. | Foški Mojca | 7131068 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
95. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
96. | Vodlan Darja | 438980 | Začetniki | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
97. | Poženel Natan Maj | 2107053 | M16 | Planinsko društvo Tolmin | Slovenia | |
98. | Poženel Leila Ema | 2107083 | Otroška | Planinsko društvo Tolmin | Slovenia | |
99. | Bauman Boris | 7673167 | M35 | Mariborski OK | Slovenia | |
100. | Kunc Robert | 2073100 | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
101. | Pobega Davor | | M45 | OK Tivoli | Slovenia | |
102. | Borštnik Aleš | 406885 | M50 | OK Tivoli | Slovenia | |
103. | Čerin Aleš | 2050455 | M50 | OK Tivoli | Slovenia | |
104. | Ugrin Nikolina | | Ž12 | OK Tivoli | Slovenia | |
105. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | Ž21E | OK Tivoli | Slovenia | |
106. | Jevševar Martin | 2077853 | M14 | OK Brežice | Slovenia | |
107. | Stojčevski Loreta | 406737 | Ž21B | OK Brežice | Slovenia | |
108. | Hribar Anica | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | Slovenia | |