v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Offene Münchner Hochschulmeisterschaften und 3. Munich O-Cup 2019->Entries by countries  (number of entries: 112)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Pillon Floriane1411909Bahn A - LangIndividuals/No club
2.Romo Sáinz JavierBahn A - LangIndividuals/No club
3.Engert Carsten1982812Bahn A - LangIndividuals/No club
4.Anishchenko EvgenyBahn A - LangIndividuals/No club
5.Lehmann Mark8223332Bahn A - LangIndividuals/No club
6.Angelov IvanBahn A - LangIndividuals/No club
7.Trevgoda MikhailBahn A - LangIndividuals/No club
8.Svensson LisaBahn A - LangIndividuals/No club
9.Reinhold Kraus2050466Bahn A - LangIndividuals/No club
10.Schwendemann Mona236398Bahn A - LangIndividuals/No club
11.Portail MatthieuBahn A - LangIndividuals/No club
12.Dinner Juerg8636073Bahn A - LangIndividuals/No club
13.Schmidt Johanna502920Bahn A - LangIndividuals/No club
14.Ciobanu AlexandruBahn A - LangIndividuals/No club
15.Stoffel Rainer2074300Bahn A - LangIndividuals/No club
16.Atkinson NeilBahn A - LangIndividuals/No club
17.Welsch ChristianBahn A - LangIndividuals/No club
18.Lehnert DennisBahn A - LangIndividuals/No club
19.Seifert EllenBahn B - MittelIndividuals/No club
20.Seifert TheoBahn B - MittelIndividuals/No club
21.Pelletier AlixBahn B - MittelIndividuals/No club
22.Seifert MarcoBahn B - MittelIndividuals/No club
23.Mühlberger DanielaBahn B - MittelIndividuals/No club
24.Roger Barba IsoldaBahn B - MittelIndividuals/No club
25.Harter LeonieBahn B - MittelIndividuals/No club
26.Trotter Guido7130313Bahn B - MittelIndividuals/No club
27.Novello ElenaBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
28.Seifert TildaBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
29.Svensson LisaBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
30.Atkinson AnaisBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
31.Mühlberger SophieBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
32.Mühlberger JonathanBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club
33.Lehnert KerstinBahn C - Kurz und LeichtIndividuals/No club

Austria
1.Mairhofer Petra8020675Bahn A - LangOL KufsteinAustria
2.Wechselberger Johannes8030156Bahn A - LangOL KufsteinAustria
3.Johansson Bernt8121054Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
4.Gleirscher Nadine8200118Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
5.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria

Chile
1.Mardones Diego7997396Bahn A - LangClub de Orientacion PrismaventuraChile
2.Mardones SimonBahn C - Kurz und LeichtClub de Orientacion PrismaventuraChile

Finland
1.Mäkitalo VeeraHochschulmeisterschaft - DamenKauhajoen KarhuFinland

Germany
1.Neumüller Alex7209675Bahn A - LangOLG RegensburgGermany
2.Weihing FranziskaBahn B - MittelLützkendorf_OLGermany
3.Gensler JuliaBahn B - MittelLützkendorf_OLGermany
4.Pflumm TobiasHochschulmeisterschaft - HerrenLützkendorf_OLGermany
5.Fischer FelixHochschulmeisterschaft - HerrenLützkendorf_OLGermany
6.Isele David2079400Hochschulmeisterschaft - HerrenLützkendorf_OLGermany
7.Yordanov Teodor1840330Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Natho Ronny661177Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Manoilova Olga235848Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Fischer Peter1413419Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Iarko Vitalii2119193Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Beierlein Uwe9002242Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Despetovic Tihomir8657246Bahn A - LangOC MünchenGermany
17.Doyscher Dominik2107009Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Danninger Tobias7898789Bahn A - LangOC MünchenGermany
19.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermany
20.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
21.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
22.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
23.Deixler Norbert770131Bahn A - LangOC MünchenGermany
24.Deixler-Thier Bettina9021177Bahn A - LangOC MünchenGermany
25.Kirsch Alois7207177Bahn B - MittelOC MünchenGermany
26.Natho Yara2084429Bahn B - MittelOC MünchenGermany
27.Danninger Jannik2140846Bahn B - MittelOC MünchenGermany
28.Hay Jack8102007Bahn B - MittelOC MünchenGermany
29.Natho Leonie2061245Bahn B - MittelOC MünchenGermany
30.Wagner Helga1113377Bahn B - MittelOC MünchenGermany
31.Zhang Xin2132919Bahn B - MittelOC MünchenGermany
32.Danninger Bastian8333838Bahn B - MittelOC MünchenGermany
33.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
34.Maeder Youri2078957Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
35.Badia Landefeld Gil1983Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
36.Steinhauser-Kirsch Susanne364334Bahn C - Kurz und LeichtOC MünchenGermany
37.Apostol VictorHochschulmeisterschaft - HerrenOC MünchenGermany
38.Kupriyanov Alexey8646232Hochschulmeisterschaft - HerrenOC MünchenGermany
39.Herashchenko Dianora2091745Hochschulmeisterschaft - DamenOC MünchenGermany
40.Simeonova Mira8300991Hochschulmeisterschaft - DamenOC MünchenGermany
41.Badia Comas Núria1301782Hochschulmeisterschaft - DamenOC MünchenGermany
42.Körner Ralph8099000Bahn A - LangOLV LandshutGermany
43.Voskamp Eckart8220366Bahn A - LangOLV LandshutGermany
44.Hergert Alexander9999909Bahn A - LangOLV LandshutGermany
45.Vogel Gabriele2130083Bahn B - MittelOLV LandshutGermany
46.Glanz Werner1859Bahn B - MittelOLV LandshutGermany
47.Dünzinger Jonas2046023Bahn B - MittelOLV LandshutGermany
48.Dünzinger Werner2046024Bahn B - MittelOLV LandshutGermany
49.Hartmann Dirk8114116Bahn A - LangSV MietrachingGermany
50.Stieler Patric410062Bahn B - MittelSC Königstein Germany
51.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
52.Ebert Roger2048520Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
53.Ebert James422695Bahn C - Kurz und LeichtTSV JetzendorfGermany
54.Engler Ralf8655476Bahn A - LangOL ForsternGermany
55.Ehrl Blandine8201026Hochschulmeisterschaft - DamenOL ForsternGermany
56.Berger Shankara Isha8060609Hochschulmeisterschaft - HerrenGundelfinger TurnerschaftGermany
57.Kühlewein Matthias9737373Bahn A - LangOL-Team FilderGermany
58.Brusdau Sonja9991112Bahn B - MittelOL-Team FilderGermany
59.Freitag Iris412080Bahn B - MittelDARC OberbayernGermany
60.Freitag Peter412082Bahn B - MittelDARC OberbayernGermany
61.Kurth Susan7760824Bahn A - LangOLA TSV DeggendorfGermany
62.Krassowizkiy Michael2803Hochschulmeisterschaft - HerrenTGV HornGermany
63.Seeger Isabel8118188Hochschulmeisterschaft - DamenTSV BernhardswaldGermany
64.Hentschel Gerhard410640Bahn A - LangSC ReichersbeuernGermany
65.Hentschel StephanBahn A - LangSC ReichersbeuernGermany

Spain
1.Hervás Lucas Jesús1470648Bahn A - LangC.D.C.E.B.E.Spain
2.Vázquez-Ruiz Antonio1404302Bahn A - LangGODIH AlbaceteSpain

Ukraine
1.Gutsul AntonBahn A - LangUKRAINEUkraine
2.Babenko IvanBahn A - LangUKRAINEUkraine
3.Tsvelykh IvanBahn A - LangUKRAINEUkraine
4.Stotska KhrystynaBahn A - LangUKRAINEUkraine