BW Meisterschaft Staffel OL + Offene Kategorien->Entries by countries (number of entries: 75)
Germany |
1. | Dammeier Johanna | 7712345 | D19 | SV Wannweil | Germany | |
2-1 a.K. |
2. | Dammeier Lotta | 2045569 | D19 | SV Wannweil | Germany | |
2-2 a.K. |
3. | Nill Sandra | 410596 | D19 | SV Wannweil | Germany | |
1-1 |
4. | Rendich Helen | 7110196 | D19 | SV Wannweil | Germany | |
1-2 |
5. | Weber Jonas | 8311206 | H-14 | SV Wannweil | Germany | |
1-1 |
6. | Weber Justus | 8220409 | H-14 | SV Wannweil | Germany | |
1-2 |
7. | Schweiker Ben | 2060360 | H-18 | SV Wannweil | Germany | |
1-1 |
8. | Dammeier Per | 437635 | H-18 | SV Wannweil | Germany | |
1-2 |
9. | Nadelstumpf Bruno | 8290494 | H19 | SV Wannweil | Germany | |
1-1 a.K |
10. | Schach Jonathan | 8093731 | H19 | SV Wannweil | Germany | |
1-2 a.K |
11. | Dammeier Sascha | 8024025 | H19 | SV Wannweil | Germany | |
1-1 |
12. | Schach Jakob | 8050991 | H19 | SV Wannweil | Germany | |
1-2 |
13. | Engelke-Weber Anita | 8658640 | Offen Kurz | SV Wannweil | Germany | |
1-1 |
14. | Weber Peter | 8657684 | Offen Lang | SV Wannweil | Germany | |
1-1 |
15. | Kunzendorf Anne | 7000047 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
2-1 |
16. | Pfleger Judith | 6568 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
3-1 |
17. | Schimmeck Bonnie | 8220697 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
2-2 |
18. | Schüßler Fiona | 8441122 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-2 |
19. | Schüßler Nora | 8223355 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-1 |
20. | Griesbaum Luisa | 8646249 | D19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
3-2 |
21. | Janda Mikulás | 8060306 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-2 |
22. | Breisacher Adrian | 8060605 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-1 |
23. | Hoferer Jakob | | H-18 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-2 |
24. | Grunwald Jori | 8666017 | H-18 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-1 |
25. | Berger Shankara Isha | 8060609 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-1 |
26. | Dittel Christoph | 2062034 | H19 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-2 |
27. | Witzel Michael | 8338524 | H70 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-1 |
28. | Wuestenhagen Rolf | 8120570 | H70 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
1-2 |
29. | Schüßler Thomas | 8647669 | H110 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
2-1 |
30. | Berger Magnus | 8644519 | H110 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
2-2 |
31. | Breckle Anja | 1703005 | D-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-1 |
32. | Prolingheuer Marika | 2865 | D-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-2 |
33. | Kärger Luise | 1020508 | D19 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-1 |
34. | Sorgatz Julia | 1409864 | D19 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-2 |
35. | Hornburg Henri | 1408886 | D19 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
2-2 a.K. |
36. | Strauß Annika | 971103 | D19 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
2-1 a.K. |
37. | Breckle Kai | 1091107 | H-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-2 |
38. | Tevini Janne | 7204576 | H-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-1 |
39. | Prolingheuer Emil | 1993 | H-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
2-1 |
40. | Stieler Lenya | 1680 | H-14 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
2-2 |
41. | Breckle Hans | 8122368 | H70 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-1 |
42. | Prolingheuer Markus | 8260672 | H70 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-2 |
43. | Döhler Bernd | 8190454 | H110 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-2 |
44. | Dunay Torsten | 7204583 | H110 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
1-1 |
45. | Bönig Sabine | 1407718 | H70 | OLV Uslar 1976 e.V. | Germany | |
1-2 a.K. |
46. | Bönig Stefan | 1407354 | H70 | OLV Uslar 1976 e.V. | Germany | |
1-1 a.K. |
47. | Hirschmiller Renate | 8101101 | D70 | TGV Horn | Germany | |
1-2 |
48. | Krassowizkaya Galina | 4427627 | D70 | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
49. | Martin Wiebke | 8499877 | D70 | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
50. | Meßner Cornelia | 6194 | D70 | TGV Horn | Germany | |
1-2 |
51. | Sigle Heinz | 6312 | H110 | TGV Horn | Germany | |
2-2 |
52. | Ulver Joerg | 8483182 | H110 | TGV Horn | Germany | |
1-2 |
53. | Krassowizkiy Yuriy | 2842 | H110 | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
54. | Hartmann Hans | 9500630 | H110 | TGV Horn | Germany | |
3-1 |
55. | Hartmann Meike | 1402009 | H110 | TGV Horn | Germany | |
3-2 |
56. | Hirschmiller Rainer | 8180294 | H110 | TGV Horn | Germany | |
2-1 |
57. | Horn Gerhard | 9200007 | Offen Kurz | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
58. | Martin Kaisa | 6403 | Offen Kurz | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
59. | Meßner Aaron | 6084 | Offen Kurz | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
60. | Ulver Stefan | 9005067 | Offen Kurz | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
61. | Krassowizkiy Michael | 8055022 | Offen Lang | TGV Horn | Germany | |
1-1 |
62. | Buser Mara | 6550 | D-14 | OLG Ortenau | Germany | |
1-1 |
63. | Franke Janina | 6353 | D-14 | OLG Ortenau | Germany | |
1-2 |
64. | Burckhart Thomas | 6344 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
1-1 |
65. | Fleck Ole | 2350 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
1-2 |
66. | Hoferer Anna | 8667647 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
2-2 |
67. | Näger Elia | 6504 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
2-1 |
68. | Möschle Peter | 231958 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
3-1 |
69. | Salzer Michel | 1006373 | H-14 | OLG Ortenau | Germany | |
3-2 |
70. | Funk Benedikt | 2045589 | H70 | OLG Ortenau | Germany | |
1-1 |
71. | Schwind Klaus | 8160571 | H70 | OLG Ortenau | Germany | |
1-2 |
72. | Hoferer Andreas | 7203663 | H70 | OLG Ortenau | Germany | |
2-1 |
73. | König Kirsten | 8636991 | H70 | OLG Ortenau | Germany | |
2-2 |
74. | König Stefan | 8632428 | H110 | OLG Ortenau | Germany | |
1-1 |
75. | Herzog Martin | 8001912 | H110 | OLG Ortenau | Germany | |
1-2 |