Orienteering Festival 2020 Training->Entries by countries (number of entries: 86)
1. | Haan Bernhardt | Middle - Easy | Individuals/No club | | |
Austria |
1. | Waldmann Brigitte | Middle - Hard | OLT Transdanubien | Austria | |
2. | Berger Carla | Short - Hard | ASKÖ AUSTRIA | Austria | |
3. | Höhenberger Lara | Short - Hard | ASKÖ AUSTRIA | Austria | |
4. | Klöckl Mira | Short - Easy | Orienteering Klosterneuburg | Austria | |
5. | Klöckl Tanja | Middle - Easy | Orienteering Klosterneuburg | Austria | |
6. | Klöckl Natalia | Middle - Hard | Orienteering Klosterneuburg | Austria | |
7. | Urbanek Anina | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
8. | Skern Selina | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
9. | Skern Anna | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
10. | Radon Zoe | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
11. | Radon Elise | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
12. | Lintner Pamela | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
13. | Lintner Laura | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
14. | Lintner Hanna | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
15. | Buschek Matilda | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
16. | Bonek Anneliese | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
17. | Beck Maria | Short - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
18. | Bonek Ernst | Short - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
19. | Davitt Heike | Short - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
20. | Davitt Emily | Short - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
21. | Buschek Michael | Middle - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
22. | Davitt Michael | Middle - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
23. | Davitt James | Middle - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
24. | Urbanek Lauri | Middle - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
25. | Skern Tim | Middle - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
26. | Riedler Andreas | Middle - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
27. | Buschek Elisabeth | Middle - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
28. | Tiefenböck Willi | Middle - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
29. | Tiefenböck Rita | Middle - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
30. | Kastner Maya | Middle - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
31. | Kastner Barbara | Middle - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
32. | Tiefenböck Riki | Long - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
33. | Skern Marina | Long - Easy | Naturfreunde Wien | Austria | |
34. | Radon Thomas | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
35. | Skarkova Katharina | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
36. | Tesarek Julius | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
37. | Tiefenböck Tina | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
38. | Kovarova Lenka | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
39. | Wolfram Jakob | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
40. | Wolfram Clemens | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
41. | Waldhäusl Wolfgang | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
42. | Gassner Jasmina | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
43. | Gassner Ferri | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
44. | Kurz Florian | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
45. | Kroupa Guenther | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
46. | Kastner-jirka Boris | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
47. | Kastner Ylvi | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
48. | Kastner Nicolas | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
49. | Bonek Peter | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
50. | Bonek Jannis | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
51. | Bonek Erik | Long - Hard | Naturfreunde Wien | Austria | |
52. | Berger Hedi | Middle - Hard | Der Berger-Clan | Austria | |
53. | Berger Anni | Long - Hard | Der Berger-Clan | Austria | |
54. | Berger Peter | Long - Hard | Der Berger-Clan | Austria | |
55. | Haider Philipp | Long - Hard | WAT | Austria | |
56. | Ebster Tanja | Short - Easy | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
57. | Kohlbacher Roland | Short - Easy | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
58. | Höhenberger Lara | Short - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
59. | Erhard Josefine | Short - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
60. | Berger Carla | Short - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
61. | Schütz Wolfgang | Short - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
62. | Rothauer Emma | Short - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
63. | Lechner Jana | Short - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
64. | Helminger Katja | Short - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
65. | Lechner Nick | Middle - Easy | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
66. | Allwinger Judith | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
67. | Ebster Peter | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
68. | Bogensberger Nilla | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
69. | Lejsek Martin | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
70. | Hinterhofer Katharina | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
71. | Hackl Karl | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
72. | Hackl Claudia | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
73. | Hnilica Lea | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
74. | Hnilica Jana | Middle - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
75. | Hnilica Hannes | Long - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
76. | Boros Kitti | Long - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
77. | Barany Tamas | Long - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
78. | Kubelka Stefan | Long - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
79. | Illig Martin | Long - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
80. | Novak Lukas | Long - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
81. | Ebster Leon | Long - Hard | Youth team ASKOE Austria | Austria | |
Denmark |
1. | Ormella Arnau | Short - Easy | Amager Orienteringsklub | Denmark | YES |
Germany |
1. | Kosch Christian | Middle - Hard | OLV Steinberg | Germany | |
2. | Kosch Iris | Long - Hard | OLV Steinberg | Germany | |
3. | Müller Gisela | Middle - Hard | TV Diedenbergen 1886 e.V. | Germany | |