v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
KievOPEN-2017->Entries by clubs  (number of entries: 441)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Тренер / Coach Розряд / Qualification Представник / Representative

Individuals/No club
1.Khomenko Tymofii502262KidsIndividuals/No clubYES Б/Р Ivan Khomenko
2.Вакулюк ВеронікаM12Individuals/No club I-ю
3.Дудник ТатьянаM12Individuals/No club I-ю
4.Dubovik AntonM12Individuals/No club I-ю
5.Levitsky Nazar1391202M18Individuals/No clubYES Коченюк.М.М КМС Nazar Levitsky
6.Kremenetskyy VladyslavM20Individuals/No club ІІ Vladyslav Kremenetskyy
7.Kovalenko YuriyM21AIndividuals/No clubYES КМС Yuriy Kovalenko
8.Петренко ЕгорM21AIndividuals/No clubYES Волков А.Ю. КМС Егор Петренко
9.Бабкин КирилM21AIndividuals/No clubYES КМС Марчук О.
10.Гавриленко Віталій1407028M21AIndividuals/No clubYES Черниш Є.Ю. МС Віталій Гавриленко
11.Юрченко ОлексійM21AIndividuals/No clubYES Кримцева А. А. Б/Р Юрченко Олексій
12.Пігурський ОлександрM21AIndividuals/No clubYES I-ю Олександр Пігурський
13.Karutsak AndriyM21AIndividuals/No clubYES Б/Р Каруцак Андрій
14.Sorokin SergeyM21AIndividuals/No clubYES Sorokin S., Troyan N. КМС Sergey Sorokin
15.Klymenchuk JenyaM21AIndividuals/No club І
16.Mazur YevhenM21AIndividuals/No clubYES Yevhen Mazur КМС Yevhen Mazur
17.Rudenko YevhenM21AIndividuals/No clubYES ІІ Yevhen Rudenko
18.Ткачук ВадимM21AIndividuals/No club ІІ Вадим Ткачук
19.Редька ДмитроM21AIndividuals/No clubYES Б/Р
20.Gnatovskyy AndreyM21AIndividuals/No clubYES ІІ Andrey Gnatovskyy
21.Volkov Alexander1007050M21EIndividuals/No clubYES Individual МС Alexander Volkov
22.Pendeliuk FedirM21EIndividuals/No clubYES І Pendeliuk Fedir
23.Романов ГеоргійM21EIndividuals/No club Калинкин А.Б. Стрижак Е.А МС Калинкин А.Б.
24.Марич Костянтин9992125M21EIndividuals/No clubYES МС Костянтин Марич
25.Дяченко Вадим502529M21EIndividuals/No clubYES Терпай Д.Ю. МС Вадим Дяченко
26.Shtelmah MaksimM21EIndividuals/No clubYES Chernysh E.Y. МС Maksim Shtelmah
27.Koval Denys1407030M21EIndividuals/No clubYES МС Коваль
28.Греля Богдан1006063M21EIndividuals/No clubYES Пронтішева Л.П. КМС Греля Б.Й.
29.Міліруд Євген1420998M21EIndividuals/No club Даньков С.В. І Лысенко А.А.
30.Чумак Дмитрий335913M21EIndividuals/No clubYES I-ю Дмитрий Чумак
31.Kulikovskyi VolodymyrM21EIndividuals/No club ІІІ-ю Volodymyr Kulikovskyi
32.Нечипорук ОлегM35Individuals/No clubYES I-ю Олег Нечипорук
33.Скульський АндрійM35Individuals/No club Б/Р Андрій Скульський
34.Агафонов ДмитроM35Individuals/No club Дьяченко А.С. КМС Дмитро Агафонов
35.Trimboy Igor9200155M35Individuals/No club Гердтус Жориус ІІІ-ю В.В.П
36.Ковтуненко Володимир1407026M40Individuals/No clubYES Черниш Є.Ю. КМС Володимир Ковтуненко
37.Клочков ОлегM40Individuals/No clubYES I-ю Олег Клочков
38.Душко ОлегM50Individuals/No clubYES Пронтішева Л.П. І Олег Душко
39.Михаил ТкачукM50Individuals/No clubYES Б/Р Ткачук Михаил
40.Сучок НиколайM55Individuals/No clubYES I-ю Николай Сучок
41.Sur SergiiM55Individuals/No clubYES Б/Р Сергей Сур
42.Kovalchuk YuriyOPEN beginnersIndividuals/No club Б/Р Yuriy Kovalchuk
43.Гоцкало НадiяOPEN beginnersIndividuals/No clubYES Б/Р Надiя Гоцкало
44.Anisov AndriiOPEN beginnersIndividuals/No club none Б/Р Andrii Anisov
45.Овчаренко ЛиляW14Individuals/No clubYES Свидницкая Л.Г. I-ю Волков А.
46.Петровська ЯнаW18Individuals/No clubYES Панчук Л.С. Б/Р Яна Петровська
47.Husak TetianaW18Individuals/No clubYES I-ю Tetiana Husak
48.Гуценко ЛизаW18Individuals/No clubYES Свидницкая Л.Г. КМС Волков А.
49.Шевченко МаріяW21AIndividuals/No clubYES Б/Р Шевченко М.В.
50.Медвідь АнастасіяW21AIndividuals/No clubYES КМС Анастасія Медвідь
51.Нікіфорова Анна1301810W21AIndividuals/No club Середюк С.В. І Анна Нікіфорова
52.Кулічова ЛюбовW21AIndividuals/No clubYES Черниш Т.А. КМС Любов Кулічова
53.Гавриленко Олена1407029W21AIndividuals/No clubYES Гавриленко В.С. МС Гавриленко В.С.
54.Bilous LiliyaW21AIndividuals/No club I-ю Liliya Bilous
55.Fedorova OlenaW21EIndividuals/No clubYES Berezovskiy МС Fedorova
56.Chornobryvtseva OlyaW40Individuals/No clubYES ІІ Olya Chornobryvtseva

"Voskhod"
1.Душко ОлегM45"Voskhod"Ukraine Пронтішева Л.П. I-ю Олег Душко
2.Myronenko Olene1300191W21E"Voskhod"UkraineYES Пронтішева Л.П. МС Olene Myronenko

"Славутич" КПДЮ
1.Богданов МихайлоM12"Славутич" КПДЮUkraine Шульженко В.В. ІІІ-ю Шульженко Вера
2.Shulzhenko Vira2111784W21A"Славутич" КПДЮUkraineYES Дудин А.В. КМС Шульженко Вера

Argus
1.Dorregeest EvertOPEN beginnersArgusNetherlands I-ю Manon Mensink
2.Mensink Manon6278W40ArgusNetherlands I-ю Manon Mensink

Arterium
1.Kobzar ZakharKidsArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur
2.Sur IlliaKidsArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur
3.Sur AnastasiaW12ArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur
4.Sur OlgaW14ArteriumUkraineYES Б/Р Sergey Sur

Azerbaijan OF
1.Tuzov Vladislav1402717M21AAzerbaijan OFAzerbaijanYES ІІ

Azimyt
1.Fedoseienko Volodymyr9200172M21EAzimytUkraineYES Коченюк.М.М КМС Volodymyr Fedoseienko

Bamby Club
1.Doroshenko MariyaKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska Б/Р M.Narovlianska
2.Kobec IvanKidsBamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю M.Narovlianska
3.Orlovsky SvyatoslavM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю M.Narovlianska
4.Gorodniy RomanM12Bamby ClubUkraine M.Narovlianska ІІІ-ю M.Narovlianska
5.Sityashenko RomanM12Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska ІІІ-ю M.Narovlianska
6.Sirotka EvheniyM14Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska II-ю M.Narovlianska
7.Vaytishin AlekseyM18Bamby ClubUkraineYES M.Narovlianska І M.Narovlianska
8.Savchuk ElisavetaW14Bamby ClubUkraine M.Narovlianska II-ю M.Narovlianska

FEA
1.Krysenko Dmytro502263M21AFEAUkraineYES ІІІ Заїка
2.Бондарь ДмитроOPEN beginnersFEAUkraineYES Б/Р Заїка

Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
1.Fehér Mihály45595M55Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHungary I-ю Zoltán Lovas
2.Lovas Zoltán232786M55Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHungary I-ю Zoltán Lovas
3.Knódel Éva232785W55Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHungary I-ю Zoltán Lovas

Kislorod+
1.Петренко ВладимирKidsKislorod+ Ukraine Дуднік Т.О. ІІІ-ю Дуднік Т.О.
2.Даниш ДмитроM12Kislorod+ Ukraine Дуднік Т.О. I-ю Дуднік Т.О.
3.Касянчук АлександрM14Kislorod+ Ukraine Балась М.С I-ю Балась М.С.
4.Проценко АлександрM14Kislorod+ Ukraine Балась М.С. I-ю Балась М.С.
5.Рагимханов НикитаM14Kislorod+ Ukraine Дуднік І.А I-ю Дуднік І.А
6.Коротких НикитаM20Kislorod+ Ukraine Дуднік І.А ІІ Дуднік І.А.
7.Балась Максим1300229M21AKislorod+ Ukraine КМС
8.Мазуренко ВячеславM21AKislorod+ Ukraine Дуднік І.А. ІІІ Дуднік І.А.
9.Дудник Илья9200190M21AKislorod+ Ukraine Дуднік Т.А. КМС Дуднік Т.А
10.Черкунов ЯрославOPEN beginnersKislorod+ Ukraine Дуднік І.А ІІІ-ю Дуднік І.А
11.Сутик ИринаOPEN beginnersKislorod+ Ukraine Балась М.С. I-ю Балась М.С.
12.Бойко СофияW12Kislorod+ Ukraine Дуднік Т.О I-ю Дуднік Т.О
13.Суткаленко АнастасияW14Kislorod+ Ukraine Балась М.С. I-ю Балась М.С.
14.Зикеева ЕваW14Kislorod+ Ukraine Балась М.С. I-ю Балась М.С.
15.Заярна ДианаW14Kislorod+ Ukraine Балась М.С I-ю Балась М.С
16.Кучеренко ДарьяW14Kislorod+ Ukraine Балась М.С. I-ю Балась М.С
17.Деньга МарияW14Kislorod+ Ukraine Балась М.С. I-ю Балась М.С.
18.Охотникова МаргаритаW14Kislorod+ Ukraine Балась М.С. I-ю Балась М.С
19.Сергиенко ДарьяW16Kislorod+ Ukraine Дуднік І.А І Дуднік І.А
20.Елена КарповичW18Kislorod+ Ukraine Дуднік І.А КМС Дуднік І.А
21.Дудник Светлана9201931W20Kislorod+ Ukraine Дуднік І.А. І Дуднік І.А.
22.Дуднік АннаW21AKislorod+ Ukraine Дуднік І.А. ІІ Дуднік І.А.

Kozak-club
1.Ганілов ГордійM12Kozak-clubUkraineYES Б/Р Александр Ганилов
2.Артур ГаниловM16Kozak-clubUkraineYES I-ю Александр Ганилов
3.Ганилов АлександрM35Kozak-clubUkraineYES Б/Р Александр Ганилов
4.Хмарская ДианаW18Kozak-clubUkraine I-ю Александр Ганилов

KSO Kompas
1.Міліруд Євген1420998M21AKSO KompasUkraine Даньков С.В. І Лысенко А.А.
2.Lysenko AndreiM40KSO KompasUkraineYES І Andrei Lysenko

Kupava
1.Куликов СергейM40KupavaUkraineYES І Сергей Куликов
2.Омельянцева ОленаW45KupavaUkraineYES І Сергей Куликов

Kyivska Rus
1.Skvyrskiiy StepanM12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
2.Petrov IlliaM12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
3.Karabinovych OleksandrM14Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. I-ю Єгер А.Є.
4.Marchyshak VadymM14Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. I-ю Єгер А.Є.
5.Panasiuk OleksandrM14Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
6.Bondarenko MaksymM18Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. І Єгер А.Є.
7.Vidiborets YiriiM18Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
8.Kovtun ViacheslavM21AKyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
9.Nikolayenko Ruslan1601747M21EKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. МС Ruslan Nikolayenko
10.Surenian Nver9200189M21EKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. МС Nver Surenian
11.Fokin ArtemM21EKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. КМС Artem Fokin
12.Санькин Александр1008060M35Kyivska RusUkraineYES Ткаченко В.В. МС Александр Санькин
13.Lavryk Oleg1391205M50Kyivska RusUkraineYES Ткаченко В.В. КМС Ткаченко В.В.
14.Vozniuk LiudmylaW12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
15.Dakal TetianaW12Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. ІІІ-ю Єгер А.Є.
16.Lianguzova AlinaW18Kyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
17.Nikolaienko Liliia9200197W21AKyivska RusUkraineYES Подгаєцький А.В. КМС Ruslan Nikolayenko
18.Stelmakh OlenaW21AKyivska RusUkraine Єгер А.Є. КМС Єгер А.Є.
19.Федосеева Анна9200193W21EKyivska RusUkraine I-ю Анна Федосеева
20.Melnyk Iana1391215W21EKyivska RusUkraineYES МС Iana Melnyk

Leader-tour
1.Goshenko IgorM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
2.Vusatyuk OleksandrM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
3.Sviderskiy IgorM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
4.Naboka DmytroM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
5.Golovach DanyloM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
6.Buriy MaksimM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
7.Hadjiu TimofiyM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
8.Savchuk VitaliyM12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
9.Mashkov IllyaM14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
10.Yatsenko VolodymyrM14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
11.Tatrnikov Mykhailo2103535M14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
12.Knyazev Artem1007704M16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
13.Muchak Oleg1007705M16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
14.Teremetskyi Timofiy1302734M16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
15.Zvyahin Mykyta9102711M18Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
16.Anopko Nikita1007706M18Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
17.Matyash Vyatcheslav1007708M20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
18.Polianitsa Stanislav1006049M20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
19.Kupriets Anton895135M21ALeader-tourUkraineYES Трохимчук Ю.В. МС Березовський В.А.
20.Гонгальский АндрейM21ALeader-tourUkraine I-ю Андрей Гонгальский
21.Калінкін Олександр1302819M21ELeader-tourUkraineYES МС Калінкін
22.Іванько Олексій1006415M21ELeader-tourUkraineYES КМС Олексій Іванько
23.Podgaietskyi Andrii2040826M40Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
24.Штанько Сергій1006418M40Leader-tourUkraine Іванько О. І Іванько Олексій
25.Халява Євген515304M40Leader-tourUkraineYES I-ю Євген Халява
26.Давиденко ЮрийM40Leader-tourUkraineYES I-ю Юрий Давиденко
27.Berezovskyi Vasyl2040819M40Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
28.Голубничий ОлегM40Leader-tourUkraineYES I-ю Олег Голубничий
29.Pyvovar Oleksandr2040827M55Leader-tourUkraineYES І Berezovskyi Vasyl
30.Барановський Віктор895136M65Leader-tourUkraineYES I-ю Віктор Барановський
31.Пархомчук СвітланаOPEN beginnersLeader-tourUkraine Купрієць А.В. Б/Р Купрієць Антон
32.Litvinenko OleksandraW12Leader-tourUkraineYES ІІІ-ю Berezovskyi Vasyl
33.Petrunyak Tetyana1007707W12Leader-tourUkraineYES II-ю Berezovskyi Vasyl
34.Serikova VladaW14Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
35.Matveeva IrinaW14Leader-tourUkraineYES I-ю Berezovskyi Vasyl
36.Давиденко КатеринаW14Leader-tourUkraineYES I-ю Юрий Давиденко
37.Trokhimchuk Iulia1007668W16Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
38.Kobets Svitlana1007669W18Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
39.Savchenko TetyanaW18Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
40.Polianitsa Olga2040816W20Leader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl
41.Vorchilo Olena2040811W20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
42.Koroliuk Anastasiya1007703W20Leader-tourUkraineYES КМС Berezovskyi Vasyl
43.Moskalenko DariyaW21ELeader-tourUkraineYES МС Berezovskyi Vasyl

Legenda
1.Karelina Polina2066928W12LegendaBelarusYES II-ю Alena Karelina
2.Karelina Sofia2066940W14LegendaBelarusYES I-ю Alena Karelina
3.Tomasheva Olga206263W16LegendaBelarusYES І Alena Karelina
4.Karelina Alena259942W40LegendaBelarusYES І Alena Karelina

Lugansk 0,7 OK
1.Dubinin SviatoslavM35Lugansk 0,7 OKUkraineYES I-ю Sviatoslav Dubinin

lycée français Anne de Kiev
1.Daubert BenoitM45lycée français Anne de KievUkraineYES I-ю Benoit Daubert
2.Daubert OndineW14lycée français Anne de KievUkraineYES I-ю Benoit Daubert

Malin Orienteering Club
1.Горбачук ТимурKidsMalin Orienteering ClubUkraine Горбачук В.В. Б/Р Горбачук В.В

Nash Klub
1.Laskarzhevsky Vladyslav8200200M21ENash KlubUkraineYES особисто МС Ласкаржевський В.
2.Skrypka OleksandrM40Nash KlubUkraineYES КМС Скрипка О.
3.Martsyniv Andriy1300203M40Nash KlubUkraineYES Биба В.И. І Марцинив А.Б.
4.Kalinichenko Ganna8300300W21ENash KlubUkraineYES Ласкаржевський В. МС Ласкаржевський В.

National Technical University of Ukraine
1.Shpringer AlekseyM21ANational Technical University of UkraineUkraineYES Uskova S.M. I-ю Aleksey Shpringer
2.Khomenko Ivan1399096M21ENational Technical University of UkraineUkraineYES Uskova S.M. КМС Ivan Khomenko

O-club, Kyiv
1.Druzhynin VladyslavM14O-club, KyivUkraine II-ю Druzhinin
2.Матвєєв Володимир7000040M21AO-club, KyivUkraineYES Петров В. Ж. ІІ Петров В.Ж.
3.Tsyren Ievgenii7000060M21EO-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. МСМК Петров В.Ж.
4.Gorodynets Artem7000090M21EO-club, KyivUkraineYES Петров В. Ж. МСМК Петров В. Ж.
5.Tarasiuk SerhiiM35O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. ІІ Петров В.Ж.
6.Шабанов IгорM35O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. ІІ Петров В.Ж.
7.Шеренковський Олег1395208M40O-club, KyivUkraineYES Нiкiтенко Д.М. ІІ Петров В.Ж.
8.Коба Олексiй7052971M40O-club, KyivUkraineYES Нiкiтенко Д.М. ІІ Петров В.Ж.
9.Гераськiн Сергiй1395207M40O-club, KyivUkraineYES Мiцевiч О.М. ІІ Петров В.Ж.
10.Hlushenkov Vitalii9200168M45O-club, KyivUkraineYES I-ю Vitalii Hlushenkov
11.Павлов АлександрM45O-club, KyivUkraineYES Трухан І Александр Павлов
12.Druzhynin ViacheslavM45O-club, KyivUkraine І Druzhinin
13.Uskov AndreiM45O-club, KyivUkraineYES Б/Р Svetlana Uskova
14.Бенке Артур1633881M45O-club, KyivUkraineYES КМС Артур Бенке
15.Трухан ИгорьM45O-club, KyivUkraineYES Б/Р Игорь Трухан
16.Петров Олександр1008064M50O-club, KyivUkraineYES КМС Петров О.
17.Бубнов АлексейM50O-club, KyivUkraine І Петров В.Ж.
18.Bozhko Mykola1304085M55O-club, KyivUkraineYES I-ю Tetyana Bozhko
19.Фокін Сергій1008063M55O-club, KyivUkraineYES І Сергій Фокін
20.Петров Виталий1300333M55O-club, KyivUkraineYES Петрова Н. М. МС Петров В. Ж.
21.Mykhailichenko Oleksandr1008074M55O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. І Петров В.Ж.
22.Залесов АлександрM55O-club, KyivUkraineYES Залесова Н.И. І Петров В.Ж.
23.Бобровский АлександрM55O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. ІІ Петров В.Ж.
24.Іванов ВолодимирM65O-club, KyivUkraineYES Петров В. Ж. ІІІ Петров В. Ж.
25.Druzhynina MarynaW35O-club, KyivUkraine ІІІ Druzhinin
26.Шеренковська Олена1395206W40O-club, KyivUkraineYES Нiкiтенко Д.М. І Петров В.Ж.
27.Baglyk Olena1008099W45O-club, KyivUkraineYES Холявко Е.В. КМС Петров В.Ж.
28.Uskova Svetlana1008076W45O-club, KyivUkraineYES I-ю Svetlana Uskova
29.Явдощук Тетяна1300770W45O-club, KyivUkraineYES Голокоз КМС Петров В.Ж.
30.Tsymbalenko Natalia1000425W50O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. КМС Петров В.Ж.
31.Bozhko Tetyana1000412W55O-club, KyivUkraineYES I-ю Tetyana Bozhko
32.Залесова НаталияW55O-club, KyivUkraineYES Залесов А.Ю. КМС Петров В.Ж.
33.Stepanenko Ellaida1008073W75O-club, KyivUkraineYES Петров В.Ж. КМС Петров В.Ж.

O-DEAF
1.Levin Dmytro9200183M21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. КМС Dmytro Levin
2.Plakhotnik Dmytro9200187M21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. КМС Dmytro Plakhotnik
3.Androsovich Anna9200184W21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. МС Dmytro Levin
4.Plakhotnik Victoria9100192W21EO-DEAFUkraineYES Шимчук.Р.Ф, Бондаренко В.И. КМС Dmytro Plakhotnik

Odessa Team
1.Sereda Daria1300787KidsOdessa TeamUkraineYES Б/Р Sereda Oleksii
2.Стоян Роман1300775M21AOdessa TeamUkraineYES Б/Р Роман Стоян
3.Sereda Oleksii7543210M21AOdessa TeamUkraineYES ІІІ Sereda Oleksii
4.Malyi YuriyM21AOdessa TeamUkraineYES ІІ Yuriy Malyi
5.Malyi RomanOPEN beginnersOdessa TeamUkraine Б/Р Yuriy Malyi
6.Sereda Ganna7000807W21AOdessa TeamUkraineYES ІІІ Sereda Oleksii

orient.kr.ua
1.Zarubin DenysM12orient.kr.uaUkraine ІІІ-ю Sergii Zarubin
2.Zarubin SergiiM40orient.kr.uaUkraine КМС Sergii Zarubin

Orienteering club ORION
1.Кудрін Володимир9200162M55Orienteering club ORIONUkraineYES Трухан І. КМС Рудич Людмила
2.Міончинська Леся1008071W21AOrienteering club ORIONUkraineYES Петрова Н., Бакута А. І Рудич Людмила
3.Рудич Людмила9200163W50Orienteering club ORIONUkraineYES Трухан І. КМС Рудич Людмила

Orzhiv orienteering club "Ravlyky"
1.Voloschuk BogdanM12Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Волощук Ю.І. ІІІ-ю Sergiy Kulakevych
2.Kulakevych Sergiy8639463M35Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Ольховик Л.І ІІ Sergiy Kulakevych
3.Kulakevych ViktorM40Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Ольховик Л.І ІІ Sergiy Kulakevych
4.Voloschuk YuriyM40Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Ольховик Л.І. ІІ Sergiy Kulakevych
5.Kudria YuriyM40Orzhiv orienteering club "Ravlyky"Ukraine Ольховик Л.І. ІІ Sergiy Kulakevych
6.Kulakevych Viktoria BeatrizW12Orzhiv orienteering club "Ravlyky"UkraineYES Кулакевич В.А. ІІІ-ю Sergiy Kulakevych

O-travel
1.Теремецкий АлександрKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
2.Палубенцева ИраKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
3.Татарников ИванаKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
4.Богатирев АлександрKidsO-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
5.Добруцкий ЯрославM12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
6.Миша ТимошенкоM12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
7.Сирафим КовальчукM12O-travelUkraine Шеремет I-ю Шеремет
8.Ivan DrachM12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
9.Карина ПушанкинаW12O-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
10.Палубенцева АнняW12O-travelUkraine Шеремет Б/Р Шеремет
11.Инна ГрабовскаяW12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
12.Манглыч АнастасияW12O-travelUkraine Шеремет ІІІ-ю Шеремет
13.Палубенцева СветланаW21AO-travelUkraine КМС Шеремет

OС Orienta
1.Arakcheev DanilKidsOС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. II-ю Bezkorovayniy A.M.
2.Bendas DmytroM12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. II-ю Bezkorovayniy A.M.
3.Kutovuy BogdanM12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. II-ю Bezkorovayniy A.M.
4.Bolgov DmitriyM12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. ІІІ-ю Bezkorovayniy A.M.
5.Kutovuy ArturM14OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. I-ю Bezkorovayniy A.M.
6.Bezkorovayniy Andriy7200271M21EOС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. КМС Bezkorovayniy A.M.
7.Nasikovskiy AlexanderM21EOС OrientaUkraine Bezkorovayniy A.M. ІІ Bezkorovayniy A.M.
8.Chimeris GeorgiyM45OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. КМС Bezkorovayniy A.M.
9.Chimeris AnnaW12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. I-ю Bezkorovayniy A.M.
10.Girchenko KarinaW12OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. ІІІ-ю Bezkorovayniy A.M.
11.Tkachenko Viktoriya7200281W20OС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. І Bezkorovayniy A.M.
12.Kutova NataliaW21AOС OrientaUkraineYES Bezkorovayniy A.M. І Bezkorovayniy A.M.

Peleng
1.Жуненко МаріяKidsPelengUkraineYES Б/Р Valerii Herashchenko
2.Herashchenko Rostislav1001639M12PelengUkraineYES ІІІ-ю Valerii Herashchenko
3.Жуненко СергійM40PelengUkraineYES ІІІ Valerii Herashchenko
4.Herashchenko Valerii2068654M55PelengUkraineYES КМС Valerii Herashchenko
5.Жуненко АнастасіяW12PelengUkraineYES ІІІ-ю Valerii Herashchenko
6.Цимбал ОксанаW35PelengUkraineYES І Valerii Herashchenko
7.Herashchenko Eleonora1395197W45PelengUkraineYES І Valerii Herashchenko

RIA
1.Marchuk OleksandrM21ERIAUkraineYES Човган А.Ю., Зеленський С.Г. МС Марчук О.
2.Зеленський СергійM55RIAUkraineYES Зеленський С.Г. КМС Марчук О.

Sever
1.Gavriluk MihayloKidsSeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
2.Люлевич ВалеріяKidsSeverUkraineYES Б/Р Люлевич ЄЄ
3.Vlasenko OlenaKidsSeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
4.Fokin LukaM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
5.Tomashevskiy NazarM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena II-ю Dotsenko Olena
6.Gavriluk TarasM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІІ-ю Dotsenko Olena
7.Chashka ArtemM12SeverUkraineYES Dotsenko Olena II-ю Dotsenko Olena
8.Lazarenko YaroslavM14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
9.Zavizion MatviiyM14SeverUkraineYES Dotsenko Olena II-ю Dotsenko Olena
10.Sidorenko AndriyM16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
11.Laguta Vadim1000441M16SeverUkraineYES Dotsenko Olena КМС Dotsenko Olena
12.Konovalov OleksiiM16SeverUkraineYES Konovalov S КМС Kostina O \ Dotsenko O
13.Zavizion AndriiyM16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
14.Tkachuk AndriiM18SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
15.Люлевич ЄвгенM21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena Б/Р Євген Люлевич
16.Афанасьєв МихайлоM21ASeverUkraineYES КМС Афанасьєв Михайло
17.Магльований ДмитроM21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
18.Pashchenko KristinaW14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
19.Pihovkina KaterinaW14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
20.Slavitskaya OleksandraW14SeverUkraineYES Dotsenko Olena I-ю Dotsenko Olena
21.Sereda Olha7024024W14SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІ Sereda Oleksii
22.Bilyakova AnastasiyaW16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
23.Panukova AnastasiyaW16SeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
24.Sheludko Mariya201111W16SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІ Dotsenko Olena
25.Zlatieva DariyaW21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena І Dotsenko Olena
26.Magliovana ValentynaW21ASeverUkraineYES КМС О.Доцeнко
27.Dotsenko Olena100429W21ASeverUkraineYES Dotsenko Olena МС Dotsenko Olena
28.Єфименко АннаW21ESeverUkraineYES КМС Анна Єфименко
29.Костіна Олена2011665W35SeverUkraineYES Шуняков В.А. МС Костіна О.А.
30.Taraneneko NataliaW35SeverUkraineYES Dotsenko Olena ІІ Dotsenko Olena
31.Піховкіна Поліна1391358W40SeverUkraineYES Доценко О. КМС Доценко О.

SK «TIRAS-ORIENT»
1.Burdeinii Ilia1300214M18SK «TIRAS-ORIENT»Moldova A.Burdeinii І N.Bondarenko
2.Fomiciov Anatolii1391359M20SK «TIRAS-ORIENT»Moldova A.Severuhin МС N.Bondarenko
3.Fomiciov Vasily1000368M21ESK «TIRAS-ORIENT»Moldova A.Severuhin МС N.Bondarenko
4.Fomiciov Ivan1300760M21ESK «TIRAS-ORIENT»Moldova A.Severuhin МС N.Bondarenko
5.Burdeinii Alexei1302749M65SK «TIRAS-ORIENT»Moldova ІІ N.Bondarenko
6.Korostiliova Anastasia1300758W16SK «TIRAS-ORIENT»Moldova A.Severuhin І N.Bondarenko
7.Nadrag Valerya1300759W18SK «TIRAS-ORIENT»Moldova A.Severuhin, T.Bakulina І N.Bondarenko
8.Bondarenco Nataly1300762W45SK «TIRAS-ORIENT»Moldova A.Severuhin І N.Bondarenko

SK SIRIUS
1.Murzin Oleksandr502269M35SK SIRIUSUkraineYES І Oleksandr Murzin
2.Nogovitsyna Iuliia7000022W21ASK SIRIUSUkraineYES I-ю Oleksandr Murzin

Slavutich
1.Piddubniy MichaelM16SlavutichUkraineYES КМС Piddubniy
2.Bielikov Oleksandr1601758M21ASlavutichUkraineYES І Пархоменко
3.Пархоменко В'ячеслав1601765M55SlavutichUkraineYES МС Пархоменко В'ячеслав
4.Kotlyar PolinaW18SlavutichUkraineYES Костіна О.А. КМС Костіна О.А.
5.Parkhomenko Oleksandra502539W21ESlavutichUkraineYES МС Пархоменко

Sobchuks
1.Sobchuk IvanKidsSobchuksUkraineYES Б/Р Serhii Sobchuk
2.Sobchuk Serhii1410446M40SobchuksUkraineYES ІІ Serhii Sobchuk
3.Sobchuk AnnaW14SobchuksUkraineYES ІІІ-ю Serhii Sobchuk
4.Sobchuk Olha1470603W35SobchuksUkraineYES І Serhii Sobchuk

Södertälje-Nykvarn Orientering
1.Skogtjarn Pal610910M21ESödertälje-Nykvarn OrienteringSweden I-ю Pal Skogtjarn
2.Skogtjarn Barbara440124W45Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden I-ю Pal Skogtjarn

t/c Globus
1.Starikov DmytrijM21At/c GlobusUkraineYES І Dmytrij Starikov
2.Старікова Надія1003083W21At/c GlobusUkraineYES Б/Р Dmytrij Starikov

TROL Belgium
1.Goossens Dirk8625757M40TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken
2.Vervoort Karl8124124M40TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken
3.De Meyer Betty8499499W50TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken
4.Verbraken Linda8643047W50TROL BelgiumBelgium I-ю Linda Verbraken

Ukrainian hunters
1.Gniedov Volodymyr1970606M40Ukrainian huntersUkraineYES Volodymyr Gniedov КМС Volodymyr Gniedov
2.Kysliak MykolaOPEN beginnersUkrainian huntersUkraineYES Volodymyr Gniedov I-ю Volodymyr Gniedov
3.Marynchenko Mariana1989035W21EUkrainian huntersUkraineYES Volodymyr Gniedov КМС Volodymyr Gniedov

UKS Azymut Dębów
1.Babych Serhiy1301860M21EUKS Azymut DębówPolandYES Заліско О.К., Цепурдей О.В. МС Serhiy Babych

VELOVUYKI
1.Karachov KostiantynM35VELOVUYKIUkraineYES Б/Р Kostiantyn Karachov

Veterans of Kyiv 60+
1.Робак Володимир1391356M65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES МС Татьяна Горбунова
2.Гавриленко Лідія1300268W55Veterans of Kyiv 60+UkraineYES I-ю Татьяна Горбунова
3.Левицька АллаW55Veterans of Kyiv 60+UkraineYES ІІ Татьяна Горбунова
4.Горбунова Татьяна1000403W65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES I-ю Татьяна Горбунова
5.Тютюнникова ВіраW65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES Б/Р Татьяна Горбунова
6.Єфименко Леся1302748W65Veterans of Kyiv 60+UkraineYES I-ю Татьяна Горбунова
7.Закревська СофіяW75Veterans of Kyiv 60+UkraineYES ІІ Татьяна Горбунова

Volyn-O
1.Карпюк ОстапM12Volyn-OUkraine I-ю Ігор Карпюк
2.Черняк ЮрійM12Volyn-OUkraine I-ю Черняк Ярослав
3.Карпюк ІгорM35Volyn-OUkraine І Ігор Карпюк
4.Ярослав ЧернякM35Volyn-OUkraine І Черняк Ярослав
5.Черняк КатеринаW14Volyn-OUkraine I-ю Черняк Ярослав
6.Світлана ЧернякW40Volyn-OUkraine ІІ Черняк Ярослав

Voshod
1.Dzema Kateryna9200156W21EVoshodUkraineYES Л.П. Пронтішева МС Е.И. Дзема

WKS Śląsk
1.Yuriy Badan1300892M21EWKS ŚląskPolandYES МС Badan Yuriy
2.Karpenko Yuliya1300874W21EWKS ŚląskPolandYES МС Badan Yuriy

Жовті Води
1.Даценко АндрійM21AЖовті ВодиUkraineYES Б/Р Іван Даценко
2.Соловьев НиколайM35Жовті ВодиUkraineYES ІІІ Николай Соловьев
3.Даценко ІванM55Жовті ВодиUkraineYES ІІІ Іван Даценко

Киев-Радио
1.Стаценко ПавелоM12Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. I-ю Веліканова Н.Л.
2.Білецький КирилоM14Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. ІІІ Веліканова Н.Л.
3.Ільченко ТимофійM14Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. ІІІ Веліканова Н.Л.
4.Кулінченко ЛевM16Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. ІІІ Веліканова Н.Л.
5.Голубничий СергійM18Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
6.Іщенко ДмитроM18Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
7.Генін ЛевM18Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
8.Веліканов ЄвгенM21AКиев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
9.Олешко Сергій335907M21EКиев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.
10.Бондарчук АнастасіяW14Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. I-ю Веліканова Н.Л.
11.Смик ЛюдмилаW16Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. І Веліканова Н.Л.
12.Іщенко АнастасіяW20Киев-РадиоUkraineYES Веліканова Н.Л. КМС Веліканова Н.Л.

КСО КОРОСТИШІВ
1.Bashinsky AntonM12КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. II-ю Нестеренко В.О.
2.Safonov AlexanderM12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. Б/Р Нестеренко В.О.
3.Safonov NikolayM12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
4.Gutsko Vania1808081M12КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
5.Idyartov AlexanderM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІІ-ю Нестеренко В.О.
6.Harpatin IlyaM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
7.Ohorodnik DmytroM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
8.Vyhovsky YevgenyM14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. ІІІ Нестеренко В.О.
9.Kutsenko Dmytro1777000M16КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
10.Grabovskiy Andrew1888000M16КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. КМС Нестеренко В.О.
11.Belyaev Ivan1220000M16КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
12.Tereshchenko Zhenia1099999M18КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. КМС Нестеренко В.О.
13.Nesterenko Viktor1418235M21EКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Русецький С.А. КМС Нестеренко В.О.
14.Burylko MykolaM35КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Контар І.А. І Нестеренко В.О.
15.Kozyriev Andrii1710000M40КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Контар І.А. І Нестеренко В.О.
16.Kutsenko DmytryM45КСО КОРОСТИШІВUkraine Контар І.А. ІІ Нестеренко В.О.
17.Burylko VikaW14КСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. I-ю Нестеренко В.О.
18.Bilobrovets ElenaW14КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
19.Synhaievska YuliiaW16КСО КОРОСТИШІВUkraine Нестеренко В.О. ІІ Нестеренко В.О.
20.Petrichenko VictoriaW21AКСО КОРОСТИШІВUkraineYES Нестеренко В.О. І Нестеренко В.О.

МТК "Зелеста"
1.Колосенко МиколаM14МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
2.Колосенко ІванM14МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
3.Подпрятов ГригорійM16МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
4.Бриндак ЄвгенійM20МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
5.Білошицький Сергій1005827M21AМТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
6.Корбут Кіра1005496W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
7.Аскерова Світлана1005822W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
8.Компанець Катерина1005499W12МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.
9.Єрмак Олександра1005497W16МТК "Зелеста"UkraineYES I-ю Білошицький В.М.

Ориентир Дружковка
1.Мазурин ВасилийM40Ориентир ДружковкаUkraineYES Мирный А.Н. ІІ Василий Мазурин

особисто
1.Степанюк КатеринаKidsособистоUkraineYES Б/Р Степанюк Роман
2.Степанюк Роман1300126M21AособистоUkraineYES ІІІ Степанюк Роман
3.Троян-Степанюк АннаW21AособистоUkraineYES І Степанюк Роман

Сумський обласний центр позашкільної освіти
1.Богатир Олена1402743W16Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Зикова Л.І. Пугач М.І. КМС Зикова Л.І.
2.Пугач Марія1300114W18Сумський обласний центр позашкільної освітиUkraineYES Зикова Л.І. Пугач М.І. КМС Зикова Л.І.

ТЦ "Меридіан"
1.Іванов ДенисKidsТЦ "Меридіан"UkraineYES Б/Р Олег Гринюк
2.Чиж Дар'яKidsТЦ "Меридіан"Ukraine Б/Р Олег Гринюк
3.Гринюк ОлегM21AТЦ "Меридіан"UkraineYES ІІІ Олег Гринюк
4.Андрійченко ОлександрM21AТЦ "Меридіан"UkraineYES Б/Р Олег Гринюк
5.Чиж АндрійM35ТЦ "Меридіан"Ukraine ІІ Олег Гринюк
6.Гринюк ТетянаW21AТЦ "Меридіан"UkraineYES ІІ Олег Гринюк
7.Іванова НаталіяW21AТЦ "Меридіан"UkraineYES КМС Олег Гринюк
8.Горєла Ірина1300273W55ТЦ "Меридіан"UkraineYES КМС Олег Гринюк

ЦДЮТ Дарницького району
1.Балацький ІлляM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
2.Андрійчук ОлександрM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
3.Fedorinenko DmitroM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
4.Калюжний РостиславM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
5.Венгер МиколаM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
6.Телегуз МаксимM14ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
7.Ponomarenko MaximM20ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES I-ю Maxim Ponomarenko
8.Dyachenko MarinaW12ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko
9.Vakulyk VeronikaW16ЦДЮТ Дарницького районуUkraineYES Maxim Ponomarenko I-ю Maxim Ponomarenko

Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю
1.Лисиця ЄгорKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
2.Карнаух ОлександраKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
3.Коротков НикитаKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
4.Назаров МатвійKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
5.Карнаух МартаKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
6.Гончарова ОлександраKidsЧернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. Б/Р Купрієнко Г.Г.
7.Вареник ЄгорM12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю Купрієнко Г.Г.
8.Слесарь ІлляM14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІ Купрієнко Г.Г.
9.Кузьменко ЄвгенійM45Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES КМС Купрієнко Г.Г.
10.Пономаренко МаріяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю Купрієнко Г.Г.
11.Громова КарінаW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю Купрієнко Г.Г.
12.Казанцева МаріяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю Купрієнко Г.Г.
13.Демещук ОлександраW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ-ю Купрієнко Г.Г.
14.Коваль МаріяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. I-ю Купрієнко Г.Г.
15.Рибка АнастасіяW12Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. II-ю Купрієнко Г.Г.
16.Криволап КаролінаW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІ Купрієнко Г.Г.
17.Яловець АннаW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ Купрієнко Г.Г.
18.Бутько ЄлізаветаW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІ Купрієнко Г.Г.
19.Зільбович КсеніяW14Чернігівський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддюUkraineYES Купрієнко Г.Г. ІІІ Купрієнко Г.Г.