Individuals/No club |
1. | Lizán Péter | | M40 | Individuals/No club | | |
2. | Paradi Csaba | | Open Advanced | Individuals/No club | | |
Aktív Mindennapok Családi Rekreációs és Szabadidősport Egyesület |
1. | Horváth Balázs Máté | | M15-17 | Aktív Mindennapok Családi Rekreációs és Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
2. | Zoltán Horváth | | Open Advanced | Aktív Mindennapok Családi Rekreációs és Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
Hangya SE Budapest |
1. | Paradi Gergely | | M15-17 | Hangya SE Budapest | Hungary | |
Hangya SZKE |
1. | Bence Hudák | | M15-17 | Hangya SZKE | Hungary | |
Hegyisport Szentendre Egyesület |
1. | Jankó Tamás | 8300958 | M50 | Hegyisport Szentendre Egyesület | Hungary | |
Mazsola Tájfutó és Természetbarát Sportegyesület |
1. | Mörk Péter | 222917 | M40 | Mazsola Tájfutó és Természetbarát Sportegyesület | Hungary | |
Mecsek Maraton Team |
1. | Ember Ágoston | | M21B(short) | Mecsek Maraton Team | Hungary | |
Megalódusz SE |
1. | Rózsa László | 1566998 | M21E | Megalódusz SE | Hungary | |
MTBO-Junior-Team-Austria |
1. | Buschek Anton | 46216 | M15-17 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
2. | Hnilica Hannes | 8070504 | M15-17 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
3. | Micko Tobias | 9085009 | M18-20 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
4. | Buschek Michael | 320247 | M21B(short) | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
5. | Melcher Michael | 620216 | M21B(short) | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
6. | Hnilica Thomas | 8171068 | M40 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
7. | Hnilica Jana | 8240102 | W18-20 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
8. | Hnilica Lea | 8120500 | W18-20 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
9. | Walther Katja | 7170678 | W21E | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
10. | Hnilica Sonja | 8050268 | W40 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
11. | Finder Gaby | 9650628 | W50 | MTBO-Junior-Team-Austria | Austria | |
Műegyetemi Atlétikai és Football Club |
1. | Kárpáti Gábor | | M40 | Műegyetemi Atlétikai és Football Club | Hungary | |
Orvosegyetem SC |
1. | Benke Noemi | 2066499 | W21E | Orvosegyetem SC | Hungary | |
Silvanus Sportegyesület |
1. | Hidas Zoltán | | M21B(short) | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
2. | Hidas Sándor | 233501 | M60 | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
3. | Hidas - Meszaros Eszter | | W21B(short) | Silvanus Sportegyesület | Hungary | |
ŠK VAZKA Bratislava |
1. | Králová Eva | 2051947 | W60 | ŠK VAZKA Bratislava | Slovakia | |
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület |
1. | Kinde Merse Márk | 5613 | M14 | Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
2. | Kinde Kalman | 8019680 | M21B(short) | Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület | Hungary | |
Tapolcai Honvéd SE |
1. | Vajda Peter | 2082356 | M21B(short) | Tapolcai Honvéd SE | Hungary | |
Team Elite MTBO |
1. | Garde Yoann | 9843107 | M21E | Team Elite MTBO | France | |
2. | Garde Hana | 9840305 | W21E | Team Elite MTBO | France | |
Tipo Orienteering Club |
1. | Molnár Attila | 8484444 | M21B(short) | Tipo Orienteering Club | Hungary | |
2. | Máthé Tamás | 2087747 | M40 | Tipo Orienteering Club | Hungary | |