v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Egypt international orienteering championship 3 2018->Entries by clubs  (number of entries: 124)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

23 of July
1.Ibrahiem AnwarM1423 of July Egypt
2.Shalaby MostafaM1423 of July Egypt
3.Shalaby MohamedM1623 of July Egypt
4.Abdel-Khalek MostafaM1623 of July Egypt
5.Ismaeil AbdelrahmanM1823 of July Egypt
6.Mansor MostafaM1823 of July Egypt
7.Gamal MohamedM1823 of July Egypt
8.Frrag MohamedM1823 of July Egypt
9.Amien AbdallaM2023 of July Egypt
10.Soliman IslamM2023 of July Egypt
11.Mohamed SaiefM2023 of July Egypt
12.Hamouda SamehM2023 of July Egypt
13.Hamdy Abdel-MenamM21E23 of July Egypt
14.Magdy ShirefM21E23 of July Egypt
15.Abdelrahman MohamedM21E23 of July Egypt
16.Saeed IslamM21E23 of July Egypt
17.Elgazar MohamedM21E23 of July Egypt
18.Abdelrahman Amein M21E23 of July Egypt
19.Zakaria AhmedM21E23 of July Egypt
20.Salah Ahmed M21E23 of July Egypt
21.Ibraheim AhmedM21E23 of July Egypt
22.Maher MohamedM21E23 of July Egypt
23.Khidr AhmedM21E23 of July Egypt
24.Mashael MohamedM21E23 of July Egypt
25.El-Dosoky MohamedM21E23 of July Egypt
26.Shalaby AhmedM4023 of July Egypt
27.El-Baramawy YasmeenW2023 of July Egypt
28.Mohamed EsraaW21E23 of July Egypt
29.Sherif SaraW21E23 of July Egypt
30.Gohar AmanyW21E23 of July Egypt
31.Maraey AydahW21E23 of July Egypt
32.El-Dahy WaadW21E23 of July Egypt

Al Areish club
1.Hegazy MohamedM18Al Areish clubEgypt
2.Swelam AlyM21EAl Areish clubEgypt
3.Saber MostafaM21EAl Areish clubEgypt

Al Ariesh youth center
1.Ahmed MohamedM21EAl Ariesh youth centerEgypt
2.Hamdy EhabM21EAl Ariesh youth centerEgypt
3.Othman WaledM21EAl Ariesh youth centerEgypt
4.Abdelmaksod AhmedM21EAl Ariesh youth centerEgypt
5.Mohareb RanyaW21EAl Ariesh youth centerEgypt
6.Mohamed ShaimaaW21EAl Ariesh youth centerEgypt

Big Foot Orienteers
1.Gunnarsson Patrik797246M21EBig Foot OrienteersAustralia

CA Rosé
1.Schrago Gregoire1393022M21ECA RoséSwitzerland

CD ORIENTACION CIUDAD REAL
1.Nieto Poblete Jose Angel2010323M55CD ORIENTACION CIUDAD REALSpain

CLUB FORMATIVO DE ORIENTACION Y TRAIL RUNNING SOUTH ADVENTURE TEAM
1.Salazar Carlos8330290M21ECLUB FORMATIVO DE ORIENTACION Y TRAIL RUNNING SOUTH ADVENTURE TEAMEcuador

CO-Plateau Saclay-91
1.Ediar Michel9200606M45CO-Plateau Saclay-91France
2.Ediar Hélène9200916W40CO-Plateau Saclay-91France

Egyptian Military Team
1.Abd Elhaleim SafawatM21EEgyptian Military Team Egypt

Egyptian orienteering federation
1.Ebrahim Abd El-RahmanM20Egyptian orienteering federationEgypt
2.Galal Abd El-HadyM20Egyptian orienteering federationEgypt
3.Mohamed HossamM21EEgyptian orienteering federationEgypt
4.Abd El-Baky MohamedM21EEgyptian orienteering federationEgypt
5.Abd Elgawad Aly Abd ElazizM21EEgyptian orienteering federationEgypt
6.Abd El-Aziz Abd El-GawadM21EEgyptian orienteering federationEgypt
7.Kassab Mohamed M21EEgyptian orienteering federationEgypt
8.Soltan El-SaiedM21EEgyptian orienteering federationEgypt
9.Rawy MohamedM21EEgyptian orienteering federationEgypt
10.Taha KaramM40Egyptian orienteering federationEgypt
11.Magdy EmanW16Egyptian orienteering federationEgypt
12.Fathy AwatefW16Egyptian orienteering federationEgypt
13.Mohamed OmniaW20Egyptian orienteering federationEgypt
14.Abd El-Aziz OmniaW21EEgyptian orienteering federationEgypt

El Mnshia El Gdeda
1.Reda ZyadM16El Mnshia El GdedaEgypt
2.Ahmed HamzaM16El Mnshia El GdedaEgypt
3.Samir NadaW16El Mnshia El GdedaEgypt
4.Osama MeiamW16El Mnshia El GdedaEgypt

Espoon Suunta
1.Koponen Pentti997869M70Espoon SuuntaFinland

France national team
1.Chatelain Gregoire7242517M21EFrance national teamFrance
2.Gires NicolasM21EFrance national teamFrance
3.y xM21EFrance national teamFrance
4.Denaix Lou1080295W21EFrance national teamFrance
5.Ranous MargotW21EFrance national teamFrance
6.Denaix Lou1080295W21EFrance national teamFrance
7.Ranoux MargotW21EFrance national teamFrance

Grue IL
1.Nordvi Kjell Magne330600M60Grue ILNorway

Hong Kong Island Orienteering Force
1.Tam Wing Chung1207364M21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China

Hong Kong Police Orienteering Club
1.Cheung Chi Ko Abdon9168168M21EHong Kong Police Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

Istanbul Orienteering Spor Kulubu
1.Kalenderoglu Tatiana9671311W40Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey

Noved OC
1.Virgo Chris342275M65Noved OCUnited Kingdom

OK Jasenica
1.Milovanovic Zoran888889M55OK JasenicaSerbia

OK Vihor
1.Težak Karlo893808M20OK VihorCroatia

OK Vihor - Croatian Orienteering Team
1.Kukec Jura1289347M20OK Vihor - Croatian Orienteering TeamCroatia
2.Gobec Jan8135002M20OK Vihor - Croatian Orienteering TeamCroatia

OLV Landshut
1.Körner Ralph9500000M35OLV LandshutGermany

OT Rtanj
1.Lazić Sava505581M21EOT RtanjSerbia

Pan-Kristianstad
1.Bengtsson Peo660818M70Pan-KristianstadSweden

Polisportiva G.Masi
1.Tenani Alessio9790916M21EPolisportiva G.MasiItaly

Qwesna youth center
1.Yaseer BadrkidsQwesna youth centerEgypt
2.Reda KareemkidsQwesna youth centerEgypt
3.Abdelrheem SamehkidsQwesna youth centerEgypt
4.Osama MalakkidsQwesna youth centerEgypt
5.Rezk AhmedM14Qwesna youth centerEgypt
6.Ashraf SheriefM14Qwesna youth centerEgypt
7.Fahmy MostafaM16Qwesna youth centerEgypt
8.Mohamed AlyM16Qwesna youth centerEgypt
9.Yaser HatemM16Qwesna youth centerEgypt
10.Rezk MohamedM16Qwesna youth centerEgypt
11.Magdy Mostafa M18Qwesna youth centerEgypt
12.Gaber MohamedM18Qwesna youth centerEgypt
13.Adel YoussefM18Qwesna youth centerEgypt
14.Mahmoud Ibrahiem M21EQwesna youth centerEgypt
15.Desoky MohamedM40Qwesna youth centerEgypt
16.Samer Al-ShaymaaW16Qwesna youth centerEgypt
17.Osama NashwaW16Qwesna youth centerEgypt
18.Salah NoraW16Qwesna youth centerEgypt
19.Ahmed DohaW20Qwesna youth centerEgypt

Russia
1.Oshmarin Andrey 2018983M60RussiaRussia
2.Kazantsev Ivan 9201388M70RussiaRussia
3.Kazantseva Alina 1003277W65RussiaRussia

Scout Orienteering Club
1.Tsang Michael Chun Chi1815931M21EScout Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

Serbia
1.Bilić Nikola8090608M21ESerbiaSerbia

SRD SK
1.Sheianov Evgenii995820M45SRD SKEstonia

Turkey orienteering federation
1.Gunday TalhaM20Turkey orienteering federationTurkey
2.Gokce Avci Elif W20Turkey orienteering federationTurkey

Tuusulan Voima-Veikot ry.
1.Tertsunen Ari2080682M60Tuusulan Voima-Veikot ry.Finland

United Arab Emirates
1.Hemdan Mohamed AhmedM21EUnited Arab Emirates United Arab Emirates
2.Al-Jneibi SuhailM21EUnited Arab Emirates United Arab Emirates
3.Abdullah Mohamed KhaledM21EUnited Arab Emirates United Arab Emirates
4.Ismael Aly MarwanM21EUnited Arab Emirates United Arab Emirates
5.Al-Yammhi SalemM21EUnited Arab Emirates United Arab Emirates
6.Rashed Mohamed MohamedM40United Arab Emirates United Arab Emirates
7.Ahmed Aly SaeadM45United Arab Emirates United Arab Emirates

Varteig OL
1.Andersen Kjell Einar7202432M55Varteig OLNorway
2.Brenne Elsie7202443W55Varteig OLNorway