v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL4->Entries by clubs  (number of entries: 233)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Vidic ŽigaRekreativnaIndividuals/No club
2.Kecelj BorutZačetniškaIndividuals/No club
3.Nemec Lara9101667ZačetniškaIndividuals/No club
4.Zalokar IrenaZačetniškaIndividuals/No club
5.Zgonec AntonZačetniškaIndividuals/No club
6.Knežević NinaZačetniškaIndividuals/No club
7.Klinkerova Tereza930524Ž21BIndividuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Zobavnik Aleš2110390M21AKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kračun Rajko889724M21EKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Kolman Miran1411630M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
4.Kepic Ema406895OtroškaKamniški orientacijski klubSlovenia
5.Kepic Lara1411629Ž12Kamniški orientacijski klubSlovenia
6.Flerin Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
7.Zagorc Tina1404145Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
8.Drevenšek Suzana1404137Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
9.Kmetec Barbara1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
10.Hribar Lidija1404149Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Boyadzhiev ml. Ivan2036467M21EMariborski OKSlovenia
2.Koprivšek Leon1404144M21EMariborski OKSlovenia
3.Bauman Boris673167M35Mariborski OKSlovenia
4.Boyadzhiev Ivan412842M55Mariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Leban Domen2097776M12OK AzimutSlovenia
2.Šorli BlažM12OK AzimutSlovenia
3.Groff Žiga406715M14OK AzimutSlovenia
4.Obid Aljaž2107069M14OK AzimutSlovenia
5.Brus Jakob2107058M14OK AzimutSlovenia
6.Salopek Tihon423994M14OK AzimutSlovenia
7.Logar Enej2107061M14OK AzimutSlovenia
8.Čelik Aljaž435615M14OK AzimutSlovenia
9.Domnik Nejc8632864M14OK AzimutSlovenia
10.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
11.Rupnik Ambrož2077612M18OK AzimutSlovenia
12.Čopi Gašper2069835M18OK AzimutSlovenia
13.Hadalin Iztok442814M18OK AzimutSlovenia
14.Eržen Valentin1000555M21AOK AzimutSlovenia
15.Knap Franc406853M21AOK AzimutSlovenia
16.Močnik Rok9909999M21AOK AzimutSlovenia
17.Močnik Nejc1401614M21AOK AzimutSlovenia
18.Kacin Emil300748M21BOK AzimutSlovenia
19.Koprivc Matjaž423845M21BOK AzimutSlovenia
20.Čopi Simon808474M21BOK AzimutSlovenia
21.Drešček AndražM21BOK AzimutSlovenia
22.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
23.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
24.Logar Erik2107068M21BOK AzimutSlovenia
25.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
26.De Luisa Andraž2015631M21EOK AzimutSlovenia
27.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
28.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
29.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
30.Salopek Tihomir500460M35OK AzimutSlovenia
31.Cvelbar Uroš406855M35OK AzimutSlovenia
32.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
33.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
34.Bončina Igor1968213M45OK AzimutSlovenia
35.Močnik Silvij1401599M45OK AzimutSlovenia
36.Groff Tomaž2069850M45OK AzimutSlovenia
37.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
38.Leban Marijan406846M55OK AzimutSlovenia
39.Rejec Pavel445663M55OK AzimutSlovenia
40.Lapajne Janko406850M55OK AzimutSlovenia
41.Knap Črtomir406852M55OK AzimutSlovenia
42.Sedej Vlado1398546M55OK AzimutSlovenia
43.Bogataj Rok2045663MŽ10OK AzimutSlovenia
44.Rupnik NejaMŽ10OK AzimutSlovenia
45.Obid Neža2107054MŽ10OK AzimutSlovenia
46.Cvelbar LukaMŽ10OK AzimutSlovenia
47.Eržen Nea2052183MŽ10OK AzimutSlovenia
48.Rupnik MancaOtroškaOK AzimutSlovenia
49.Žižek Lev406721OtroškaOK AzimutSlovenia
50.Eržen Nika2107055OtroškaOK AzimutSlovenia
51.Sedej David406860ZačetniškaOK AzimutSlovenia
52.Sedej Rok406859ZačetniškaOK AzimutSlovenia
53.Cvelbar MilaZačetniškaOK AzimutSlovenia
54.Salopek Dorja355240Ž12OK AzimutSlovenia
55.Groff Ema422528Ž12OK AzimutSlovenia
56.Čujec AlinaŽ12OK AzimutSlovenia
57.Tušar Teja2069843Ž14OK AzimutSlovenia
58.Leban Manja2069811Ž14OK AzimutSlovenia
59.Leban Tijana2109673Ž16OK AzimutSlovenia
60.Poljanšek Nika1398929Ž18OK AzimutSlovenia
61.Leban Mineja2069812Ž18OK AzimutSlovenia
62.Poljanšek Katjuša2107060Ž21BOK AzimutSlovenia
63.Bogataj Nataša2088810Ž21BOK AzimutSlovenia
64.Prezelj Katja1422770Ž21BOK AzimutSlovenia
65.Tomažin Urša406713Ž21EOK AzimutSlovenia
66.Gantar Lara2077619Ž21EOK AzimutSlovenia
67.Jeram Nuša2052392Ž21EOK AzimutSlovenia
68.Žižek Saša406784Ž35OK AzimutSlovenia
69.Poljanšek Marjanca406854Ž45OK AzimutSlovenia
70.Zaman Groff Maja406843Ž45OK AzimutSlovenia
71.Ortar Miranda442829Ž45OK AzimutSlovenia
72.Rejec Marjana445666Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M14OK BrežiceSlovenia
2.Zorko Nejc308919M14OK BrežiceSlovenia
3.Hribar Timotej406722M14OK BrežiceSlovenia
4.Hribar Andraz887794M21EOK BrežiceSlovenia
5.Bogovič Vid439275M21EOK BrežiceSlovenia
6.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
7.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Perkmandeljc Trbovlje
1.Krivičić Dragan218959RekreativnaOK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
2.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
3.Miheljak Blaž422509M35OK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Nastja2112852Ž35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Zgonec GašperM12OK TivoliSlovenia
2.Kunc Matevž2050437M14OK TivoliSlovenia
3.Kunc Gregor7204990M18OK TivoliSlovenia
4.Černe Aljaž2065597M21AOK TivoliSlovenia
5.Ferenc Ales445684M21BOK TivoliSlovenia
6.Šumečki Žan Luka7003290M21EOK TivoliSlovenia
7.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
8.Pribaković Borštnik Ana406886M45OK TivoliSlovenia
9.Borštnik Aleš406885M45OK TivoliSlovenia
10.Čerin Aleš2050455M55OK TivoliSlovenia
11.Kunc Mojca 2073099MŽ10OK TivoliSlovenia
12.Ferenc Martin2088832OtroškaOK TivoliSlovenia
13.Ferenc Tinka442838Ž12OK TivoliSlovenia
14.Zgonec KatjaŽ14OK TivoliSlovenia
15.Ferenc Julija435642Ž18OK TivoliSlovenia
16.Kunc Rešek Natalija445687Ž45OK TivoliSlovenia

OK Trzin
1.Keresteš Vid1401763M14OK TrzinSlovenia
2.Keresteš Krešo581321M45OK TrzinSlovenia
3.Babič Anja406887Ž45OK TrzinSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Turk Nejc2069800M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Zupan Tilen2070917M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Hölzer Tamino2800613M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Grum Miklavž2069821M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Žurbi Domen2069806M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Kern Rok2069824M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kavčič Domen2069807M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kavčič Jure2070914M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Gregor2070920M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
11.Kurinčič Simon442831M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Zavrl Janez2052362M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Cerar GašperM21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Babič Silvo2069808M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Malus Franc2069802M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Ravnikar Žan2069796M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Korelc Andrej2069819M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kremžar Lucija2103910MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Jeraj AjdaMŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Kölner Brina406831MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Pregl Lana2069804MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Trunk Neža2069805MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Jan PeterMŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Cokan Jan438986MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Kern Patricija2069804MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Saksida Nina2069817MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Švigelj Zala Mia2070913MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Zarnik Maja2069803MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Cof Makovec JakaMŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Kölner Anže438995MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Malus Ožbej438993MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Seljak Jaka2069825MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Trunk Nejc1401620MŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Pregl MarušaOtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Kurinčič Jakob235878OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Malus Drejc438991OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
39.Kavčič KatjaOtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
40.Kurinčič Jerca2069798OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
41.Jagarinec JakaOtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
42.Hölzer Delania2103988OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
43.Lap NikZačetniškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
44.Jeraj MijaZačetniškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
45.Pregl MihaZačetniškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
46.Kavčič Lucija235877Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
47.Malus Vita2069813Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
48.Kern Tina2069809Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
49.Ravnikar Nika2052394Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
50.Babič Katja2069815Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
51.Špenko Zala2092828Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
52.Pogačar Ana Pia2052388Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
53.Zavrl Zala9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
54.Jezeršek Polona2034095Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
55.Primožič Patricija2069791Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
56.Zupan Romana2070919Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
57.Paradiž Petra2069797Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
58.Trunk ŠpelaŽ21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
59.Stojan Petra2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
60.Zupan Lara2070918Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
61.Pavlinič BarbaraŽ21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
62.Mirnik Jona406880Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
63.Hacin Kölner Irena2052385Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Anderluh Luka895021M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Pestotnik Stres Svit422508M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Matej1908999M18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Golja Elio7760057M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Cimerman Andrej886218M21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Anderluh Gregor305954M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Šalamun Miro1411624M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Radovan Dalibor2107073M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Kmetič Sandi7171717M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Benko Robert886733M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Zupan Aleš406804M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Anderluh Ana Maja235897MŽ10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Foški Oskar435134ZačetniškaOrientacijski Klub PolarisSlovenia
17.Pestotnik Stres Luna422537Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
18.Anderluh Katarina Eva406896Ž14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
19.Štrumbelj Lana406801Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
20.Foški Brina1401548Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
21.Foški Tajda1205995Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
22.Foški Mojca1401618Ž35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
23.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
24.Anderluh Marija50289Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Gregorc Urban2034086M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Čufer David2034091M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Pro-Sport OK
1.Gavrilov Igor1007956M35Pro-Sport OKRussia

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Resen GiorgiaŽ14Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
2.Pecorari Iris Aurora210018Ž14Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
3.Baccaro CarlottaŽ14Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
4.Iris Colombo2061242Ž16Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
5.Hechich Marirosa46176Ž21ESemiperdo Orienteering ManiagoItaly
6.Zambiasi Clizia500338Ž21ESemiperdo Orienteering ManiagoItaly

smucka.com
1.Zibelnik Klemen8030590M21Asmucka.comSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Kranjc Miha406900M12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Broder Enej406894M12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Boris520504M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Sladič Roman442575M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Draksler Matjaž520502M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Nedižavec Danijel406834RekreativnaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Šmid LunaŽ12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
8.Ojstrež Alja406827Ž21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
9.Kalan Petra 406838Ž21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
10.Plavčak Ana2045587Ž21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

X-OL
1.Hölzer Thomas7181977RekreativnaX-OLSlovenia
2.Hölzer Denise2800936RekreativnaX-OLSlovenia