v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Three hills cup 2018->Entries by clubs  (number of entries: 132)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Реджеб Сибел1690702W45Individuals/No club

A.C.S. Sanatatea Ploiesti
1.Neagu George Tiberiu7300267M21 AA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
2.Olteanu Emil997913M65+A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania

Ankara GSM
1.Fenmen Nermin7000017W21 AAnkara GSMTurkey

Azymut Pabianice
1.Pabich Hanna886698M/W 10Azymut PabianicePoland
2.Krempinska Julia8640908W16Azymut PabianicePoland
3.Pabich Maria553466W35Azymut PabianicePoland

Bucharest
1.Pantiru Stefan7202835M40BucharestRomania

C.S. BABARUNCA
1.Tulban Petru7209819M12C.S. BABARUNCARomania
2.Iacob Ioan7209829M14C.S. BABARUNCARomania
3.Tulban Nicolae7209833M45C.S. BABARUNCARomania
4.Iacob Madalin7209834M45C.S. BABARUNCARomania
5.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania
6.Dopovecz Iuliu7208415M55C.S. BABARUNCARomania
7.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania
8.Dopovecz Maria Ruxandra7209835W50C.S. BABARUNCARomania

C.S. TranSilva Cluj
1.Jancsik Endre1398623M14C.S. TranSilva ClujRomania
2.Szikszai Csongor2037711M18C.S. TranSilva ClujRomania
3.Knobloch-Esztergár Péter7205527M18C.S. TranSilva ClujRomania
4.Vígh Loránd9102819M18C.S. TranSilva ClujRomania
5.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania
6.Bartha Dorottya1301763W18C.S. TranSilva ClujRomania
7.Virág Tímea7205528W18C.S. TranSilva ClujRomania

C.S.Otopeni
1.Gabriel Nicolae Barbu1007417M35C.S.OtopeniRomania
2.Barbu Andreea1006092Open 2 - Short and hardC.S.OtopeniRomania

CS Ady Liceum Oradea
1.Divin Judit2061648W16CS Ady Liceum OradeaRomania

CS UNEFS Bucharest
1.Mincu Theodor7300258M14CS UNEFS BucharestRomania
2.Lungu Mihai430610M14CS UNEFS BucharestRomania
3.Galateanu Andrei2075029M16CS UNEFS BucharestRomania
4.Popescu Andrei430609M16CS UNEFS BucharestRomania
5.Sabou Gabriel1006662M40CS UNEFS BucharestRomania
6.Galateanu Horia1408248M40CS UNEFS BucharestRomania
7.Galateanu Lucian425851M65+CS UNEFS BucharestRomania
8.Galateanu Daria2075028W16CS UNEFS BucharestRomania
9.Galateanu Adela2075028W18CS UNEFS BucharestRomania

CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea Ciuc
1.Simion Suciu7210423M21ECSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

CSU BRASOV
1.Stupu Petru2042235M45CSU BRASOVRomania
2.Stupu Iulia222742W14CSU BRASOVRomania
3.Papara Madalina222816W21 ACSU BRASOVRomania
4.Papara Madalina222816W21ECSU BRASOVRomania
5.Stupu Anca211743W35CSU BRASOVRomania
6.Bors Cornelia211838W60CSU BRASOVRomania

Fellow Riders
1.Serban Dan430605M40Fellow RidersRomania
2.Serban LoredanaOpen 1 - Short and easyFellow RidersRomania

Helsingin Suunnistajat
1.Turakainen Olli7202708Open 2 - Short and hardHelsingin SuunnistajatFinland
2.Turakainen Veera1406014W14Helsingin SuunnistajatFinland
3.Turakainen Venla1406012W18Helsingin SuunnistajatFinland
4.Turakainen Irene1406015W45Helsingin SuunnistajatFinland

Hevel modiain o-club
1.Saraga Oran2071227M14Hevel modiain o-clubIsrael
2.Saraga Eli2801132M45Hevel modiain o-clubIsrael

Israel O Team
1.Yasur Rotem8032002M16Israel O TeamIsrael
2.Ivri Matan7747747M16Israel O TeamIsrael
3.Mitzafon Peleg2071589M16Israel O TeamIsrael
4.Nussbaum Nadav2071093M16Israel O TeamIsrael
5.Yarden Gilad7130402M16Israel O TeamIsrael
6.Yogev Rotem7207802M18Israel O TeamIsrael
7.Zur Amir2071343M18Israel O TeamIsrael
8.Uzan Dror7110901M18Israel O TeamIsrael
9.Zorea Alon2066903M18Israel O TeamIsrael
10.Zamir Sela7727717M18Israel O TeamIsrael
11.Shefer Shahar2078590M18Israel O TeamIsrael
12.Yasur Nitsan8181995M21EIsrael O TeamIsrael
13.Avner Asaf8213128M21EIsrael O TeamIsrael
14.Manor Itay9200280M21EIsrael O TeamIsrael
15.Kalkstein Bar7200804W18Israel O TeamIsrael

Istanbul Orienteering Spor Kulubu
1.Kalenderoglu Tatiana9671311W35Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey

Mentor Silva Bucharest
1.Maiorescu Gabriel1302737M60Mentor Silva BucharestRomania
2.Maiorescu Niculina1302808W60Mentor Silva BucharestRomania
3.Nistoreanu Valentina1302893W65 +Mentor Silva BucharestRomania

OK Silva Campina
1.Tudorache Mihai7112122M45OK Silva CampinaRomania
2.Tudorache Alexia Mihaela2068660W12OK Silva CampinaRomania

Polish National Team
1.Rzenca Piotr8640924M18Polish National TeamPoland
2.Krawczynski Mikolaj504029M18Polish National TeamPoland
3.Pabich Tomasz886310M35Polish National TeamPoland
4.Block Amelia8640928W16Polish National TeamPoland
5.Mazurek Agnieszka7203696W18Polish National TeamPoland

SK Saue Tammed
1.Telgma Teele8648678W18SK Saue TammedEstonia

Team Hungary
1.Sztojka Milan8030905M16Team HungaryHungary
2.Angyal Daniel2054406M16Team HungaryHungary
3.Fulop Almos2026841M16Team HungaryHungary
4.Neda Tamas9411021M16Team HungaryHungary
5.Bujdoso Zoltan8020217M16Team HungaryHungary
6.Szabo Levente8636767M16Team HungaryHungary
7.Balint Benedek2800241M16Team HungaryHungary
8.Szuromi Aron1396173M16Team HungaryHungary
9.Nagy Peter2111507M16Team HungaryHungary
10.Klement Kelen8636777M16Team HungaryHungary
11.Barta Mate 2052326M16Team HungaryHungary
12.Balint Adam2032055M16Team HungaryHungary
13.Gonczi Peter8031221M16Team HungaryHungary
14.Szabo Marcell2008515M18Team HungaryHungary
15.Schauerman Barnabas1396287M18Team HungaryHungary
16.Jonas Ferenc8646130M18Team HungaryHungary
17.Demeter Ambrus1418068M18Team HungaryHungary
18.Barta Gergely2022135M18Team HungaryHungary
19.Egei Balazs1396220M18Team HungaryHungary
20.Fehervari Daniel8220394M21ETeam HungaryHungary
21.Kisvolcsey Akos1211212M21ETeam HungaryHungary
22.Balint Bence2054403M40Team HungaryHungary
23.Bujdoso Istvan7020217M50Team HungaryHungary
24.Gera Tibor2021548M50Team HungaryHungary
25.Viniczai Ferenc1396171M50Team HungaryHungary
26.Sramko Tibor8636774M55Team HungaryHungary
27.Pataki Virag Lara1396265W16Team HungaryHungary
28.Kishanti Petra8020709W16Team HungaryHungary
29.Nagy Szilvia443163W16Team HungaryHungary
30.Takacs Szilvia8020802W16Team HungaryHungary
31.Czako Boglarka8031118W16Team HungaryHungary
32.Mag Fruzsina8035702W16Team HungaryHungary
33.Zempleni Lilla1841194W16Team HungaryHungary
34.Zagyva Rebeka2052312W16Team HungaryHungary
35.Mag Viktoria8035704W16Team HungaryHungary
36.Apro Vivien2052341W18Team HungaryHungary
37.Gardonyi Csilla8636765W18Team HungaryHungary
38.Mero Dominika2015002W18Team HungaryHungary
39.Zacher Noemi7201391W18Team HungaryHungary
40.Szokol Kamilla2052344W18Team HungaryHungary
41.Szuromi Hanga7207212W18Team HungaryHungary
42.Kalman Imola8001105W18Team HungaryHungary
43.Goldmann Julia8645186W21ETeam HungaryHungary

UMKS Kwidzyn
1.Perfikowska Hanna8653296W16UMKS KwidzynPoland

UNTS Warszawa
1.Michalak Kacper9060601M18UNTS WarszawaPoland

Vointa Sinaia
1.Craciunescu Lucian231934M40Vointa SinaiaRomania

Yekaterinburg
1.Yakhin Ivan8644888W12Yekaterinburg Russia

Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs
1.Miglavs Alvis2104613M16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
2.Vimba Rudolfs Matiss2063980M18Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
3.Trezina Aija Denija2063976W16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
4.Malniece Liene2063953W16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
5.Suta Anna Emilija9200794W16Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
6.Rulle Arta Renate9200826W18Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
7.Ozola Sintija9992666W18Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia
8.Valdmane Inguna1399914W45Ziemeļvidzemes orientēšanās centrsLatvia