v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
14. Röttenbacher Karpfen-OL->Entries by clubs  (number of entries: 76)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Casado Susana GilEK-EinsteigerIndividuals/No club
2.Scherbaum AnitaEK-EinsteigerIndividuals/No club
3.Ott GünterEK-EinsteigerIndividuals/No club
4.Kupfer RolandEK-EinsteigerIndividuals/No club
5.Casado Laura GilEK-EinsteigerIndividuals/No club
6.Scherbaum LucaEK-EinsteigerIndividuals/No club
7.Casado MonicaEK-EinsteigerIndividuals/No club
8.Torrico Jaime GilEK-EinsteigerIndividuals/No club
9.Bode AntjeEL-EinsteigerIndividuals/No club
10.Walter MathiasEL-EinsteigerIndividuals/No club
11.Öchsner MarkusEL-EinsteigerIndividuals/No club
12.Kaup FranziskaFK-DamenIndividuals/No club
13.Kaa RenateFK-DamenIndividuals/No club
14.Beyer AlexandraFK-DamenIndividuals/No club
15.Hoffmann YvonneFK-DamenIndividuals/No club
16.Andersson RolfFK-HerrenIndividuals/No club
17.Sudhoff SvenFL-HerrenIndividuals/No club
18.Tartler HaraldFL-HerrenIndividuals/No club
19.Felgenhauer FlorianFL-HerrenIndividuals/No club
20.Jakobsen DanielFL-HerrenIndividuals/No club
21.Stein CarolaFM-DamenIndividuals/No club
22.Schönberger PenelopeFM-DamenIndividuals/No club
23.Stein JensFM-HerrenIndividuals/No club
24.Springmann BendiktFM-HerrenIndividuals/No club
25.Mahmoud nnFM-HerrenIndividuals/No club
26.Jakobsen AndreasFM-HerrenIndividuals/No club
27.Kalifa nnFM-HerrenIndividuals/No club
28.Link MichaelFM-HerrenIndividuals/No club
29.Obeida nnFM-HerrenIndividuals/No club
30.Kaup FelicitasS-Schüler/SchnupperIndividuals/No club
31.Kaup KonstantinS-Schüler/SchnupperIndividuals/No club

DARC Franken
1.Franke HubertEL-EinsteigerDARC FrankenGermany

F.-L.-Gymnasium Gemünden
1.Hauschild KonstantinEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
2.Freitag LukasEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
3.Rützel NoahEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
4.Ils LauraEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
5.Kimmel LeoEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
6.Trehmer LuisEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
7.Welzenbach YannickEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
8.Metz SebastianEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
9.Wilm LinusEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
10.Schelbert PascalEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany
11.Stetten BeateEK-EinsteigerF.-L.-Gymnasium GemündenGermany

MTV Bamberg
1.Scharf ElenorFK-DamenMTV BambergGermany
2.Felber AlinaFK-DamenMTV BambergGermany
3.Helling RogerFL-HerrenMTV BambergGermany
4.Selz AndreasFL-HerrenMTV BambergGermany
5.Hack PhilippFM-HerrenMTV BambergGermany
6.Simon Heinz PeterFM-HerrenMTV BambergGermany

OC München
1.Danninger TobiasFL-HerrenOC MünchenGermany

OLA TSV Deggendorf
1.Prösel EmilyFK-DamenOLA TSV DeggendorfGermany
2.Hufnagel IngridFM-DamenOLA TSV DeggendorfGermany

Ski-Club Lauf
1.Wieland ReinhardFM-HerrenSki-Club LaufGermany

TSG Creidlitz
1.Kramer BjörnFL-HerrenTSG CreidlitzGermany

TSV Hemhofen
1.Jakobsen EinarFM-HerrenTSV HemhofenGermany

TSV Ipsheim
1.Schuh ValentinEK-EinsteigerTSV IpsheimGermany
2.Dahl YannicEK-EinsteigerTSV IpsheimGermany
3.Dahl AmelieEK-EinsteigerTSV IpsheimGermany
4.Bially MichaelEK-EinsteigerTSV IpsheimGermany

TV Coburg-Ketschendorf
1.Tippelt AlexanderFL-HerrenTV Coburg-KetschendorfGermany
2.Geiger TobiasFL-HerrenTV Coburg-KetschendorfGermany
3.Rödel MichaelFL-HerrenTV Coburg-KetschendorfGermany

TV Coburg-Neuses
1.Cionoiu MichaelaFK-DamenTV Coburg-NeusesGermany
2.Holzhaus LuiseFK-DamenTV Coburg-NeusesGermany
3.Jacobi AntoniaFK-DamenTV Coburg-NeusesGermany
4.Holzhaus KlaraFK-DamenTV Coburg-NeusesGermany
5.Tatzel AntonFK-HerrenTV Coburg-NeusesGermany
6.Cionoiu DanielFK-HerrenTV Coburg-NeusesGermany
7.Böhme Katja ChristineFL-DamenTV Coburg-NeusesGermany
8.Vetter SusanneFM-DamenTV Coburg-NeusesGermany
9.Huth MartinaFM-DamenTV Coburg-NeusesGermany
10.Neidiger-Pohl UlrikeFM-DamenTV Coburg-NeusesGermany
11.Schwarzkopf IrmaFM-DamenTV Coburg-NeusesGermany
12.Huth RolandFM-HerrenTV Coburg-NeusesGermany
13.Hülss HerbertFM-HerrenTV Coburg-NeusesGermany
14.Böhme Fynn PadraigS-Schüler/SchnupperTV Coburg-NeusesGermany