v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Baden-Württembergische Meisterschaft Mitteldistanz ->Entries by clubs  (number of entries: 112)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Jean-marie WurtzH12 begleitetIndividuals/No club
2.Wurtz ReginaH12 begleitetIndividuals/No club
3.Holbein EtienneH19Individuals/No club

ASOP ERSTEIN
1.Finocchio Jean Luc1670782H45ASOP ERSTEINFrance

Athletik Club 1892 Weinheim e.V.
1.Pflästerer Klaus7580328H55Athletik Club 1892 Weinheim e.V.Germany

Gundelfinger Turnerschaft
1.Breitwieser Julia2092840D12Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Pichel Lola8140104D14Gundelfinger TurnerschaftGermany
3.Schüßler Nora2092842D14Gundelfinger TurnerschaftGermany
4.Schüßler Fiona2092854D14Gundelfinger TurnerschaftGermany
5.Pirc Vanessa2050460D18Gundelfinger TurnerschaftGermany
6.Vavra Helen681609D18Gundelfinger TurnerschaftGermany
7.Zühl Clara2050454D18Gundelfinger TurnerschaftGermany
8.Breisacher Adrian2092856H12 Gundelfinger TurnerschaftGermany
9.Grunwald Jori2800126H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
10.Breitwieser Jakob2092851H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
11.Dunkel Jonathan2078956H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
12.Bieling Joseph2092853H14Gundelfinger TurnerschaftGermany
13.Wüstenhagen Rolf8120570H45Gundelfinger TurnerschaftGermany

-Karlsbad-
1.Breckle Hans681223H45-Karlsbad-Germany

LSG Weiher
1.Pester Helen410523D18LSG WeiherGermany
2.König Katharina410545D19LSG WeiherGermany
3.Greiselis-Bailer Stefanie690407D45LSG WeiherGermany
4.König Eva410575D55LSG WeiherGermany

OC München
1.Hay Jack1967296H12 OC MünchenGermany
2.Weinig Peter1971255H45OC MünchenGermany

OLF Mainz
1.Krassow Rostislaw440445H19OLF MainzGermany

OLG Ortenau
1.Buser Mara6550D12OLG OrtenauGermany
2.König Kirsten8636991D45OLG OrtenauGermany
3.Möschle Peter231958H12 OLG OrtenauGermany
4.Näger Elia6504H12 OLG OrtenauGermany
5.Hoferer Jakob8090804H14OLG OrtenauGermany
6.Funk Benedikt2045589H19OLG OrtenauGermany
7.Schwind Klaus8160571H19OLG OrtenauGermany
8.Hoferer Andreas7203663H35OLG OrtenauGermany
9.König Stefan8632428H35OLG OrtenauGermany
10.Herzog Martin8001912H45OLG OrtenauGermany
11.Laue Martin435446H55OLG OrtenauGermany
12.Eyrich Ewald770002H55OLG OrtenauGermany

OL-Team Filder
1.Fritz Julia8248428D12OL-Team FilderGermany
2.Fritz Marlene8442448D12OL-Team FilderGermany
3.Funk Teresa236892D12 BegleitetOL-Team FilderGermany
4.Bauerfeld Livia1409467D12 BegleitetOL-Team FilderGermany
5.Varbiro Laura1830712D19OL-Team FilderGermany
6.Meinhold Sylke2091758D45OL-Team FilderGermany
7.Funk Verena2422D45OL-Team FilderGermany
8.Fritz Kristine9050050D45OL-Team FilderGermany
9.Bauerfeld Nico8050004H12 OL-Team FilderGermany
10.Funk Matthias236893H12 OL-Team FilderGermany
11.Váradi Bence206248H14OL-Team FilderGermany
12.Schmidt Noah8647300H14OL-Team FilderGermany
13.Funk Gregor236905H16OL-Team FilderGermany
14.Funk Ilija410569H18OL-Team FilderGermany
15.Varbiro Pal1850226H19OL-Team FilderGermany
16.Haenelt Stephan997926H35OL-Team FilderGermany
17.Siriza Juri7208103H35OL-Team FilderGermany
18.Heim Peter652010H45OL-Team FilderGermany
19.Bauerfeld Thomas8050003H45OL-Team FilderGermany
20.Müller Andreas236910H45OL-Team FilderGermany
21.Váradi Attila363479H45OL-Team FilderGermany
22.Schmidt Jürgen2023909H55OL-Team FilderGermany
23.Bohsmann Michael9767617H55OL-Team FilderGermany
24.Wörner Siegfried9772222H65OL-Team FilderGermany
25.Gartner Bernhard235691H65OL-Team FilderGermany
26.Leukert Dietmar6385H65OL-Team FilderGermany
27.Leineweber Stephan236907offen langOL-Team FilderGermany

SV Wannweil
1.Dammeier Lotta2045569D12SV WannweilGermany
2.Dammeier Johanna7712345D45SV WannweilGermany
3.Schach Sybille410553D55SV WannweilGermany
4.Franz-Nadelstumpf Sigrun410537D55SV WannweilGermany
5.Weber Jonas8311206H12 SV WannweilGermany
6.Weber Justus8220409H12 begleitetSV WannweilGermany
7.Schweiker Ben2060360H16SV WannweilGermany
8.Dammeier Per437635H16SV WannweilGermany
9.Stöhr Linus7161101H16SV WannweilGermany
10.Werner Manuel7061201H16SV WannweilGermany
11.Stöhr David7990125H18SV WannweilGermany
12.Dammeier Sascha8024025H19SV WannweilGermany
13.Schach Jakob8050991H19SV WannweilGermany
14.Nadelstumpf Bruno8290494H19SV WannweilGermany
15.Schach Jonathan8093731H19SV WannweilGermany
16.Werner Lutz7021170H45SV WannweilGermany
17.Nadelstumpf Klaus410509H55SV WannweilGermany
18.Schach Walter410578H65SV WannweilGermany

TGV Horn
1.Hirschmiller Renate1393102D45TGV HornGermany
2.Krassowizkiy Michael2803H18TGV HornGermany
3.Hirschmiller Rainer8180294H45TGV HornGermany
4.Krassowizkiy Yuriy2842H55TGV HornGermany
5.Hartmann Hans9500630H65TGV HornGermany
6.Horn Gerhard9200007H75TGV HornGermany

TSG 1885 Wiesloch e.V.
1.Schmidt Marcus1396451H35TSG 1885 Wiesloch e.V.Germany

TUS Karlsruhe-Rüppurr
1.Breckle Anja1703005D12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
2.Schwab Lisa410568D45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
3.Spehr Uta4840D45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
4.Breckle Anke710402D45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
5.Breckle Kai1091107H12 TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
6.Gräf AndreH12 TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
7.Tevini Janne7204576H12 TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
8.Lösel Rico2041788H16TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
9.Dunay Torsten7204583H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
10.Lösel Frank7836H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
11.Kovacs Attila2050467H45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
12.Döhler Bernd8190454H55TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

TV Jahn 08 Zizenhausen
1.Junker Petra1414961D55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
2.Fugmann Winfried8636066H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
3.Paprotta Hans-Joachim8625759H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
4.Gut Christoph8201159H55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany

TV Mönchweiler
1.Kagelmacher Chiara425449D14TV MönchweilerGermany
2.Maiwald Ilse410564D19TV MönchweilerGermany
3.Maiwald Lars7204097H18TV MönchweilerGermany
4.Bernardin Alex894482H19TV MönchweilerGermany
5.Maiwald Wolfram410529H45TV MönchweilerGermany
6.Schuh Klaus410513H55TV MönchweilerGermany