v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Lipica open 2018 (5 days)->Entries by clubs  (number of entries: 1120)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Stromberger Lena-mariaM10Individuals/No club
2.Sarközy Dr Gergely7721111M21AIndividuals/No clubYES
3.Seljak Borut9999940M21BIndividuals/No clubYES
4.Tait Samuele2027688M21EIndividuals/No club
5.Seppi Marco8644460M21EIndividuals/No clubYES
6.Nokkala JariM50Individuals/No club
7.Jaouen Denis1603053M65Individuals/No club
8.Vilhelmsson Alma8410614W18Individuals/No clubYES

A.S.D. Orienteering G. Galilei
1.Rosato Luca210356M21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
2.Scapin Marta205901W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES

Active Travel Norway AS
1.Solbergseter Tor209988M60Active Travel Norway ASNorwayYES
2.Nordvi Kjell Magne330600M60Active Travel Norway ASNorwayYES
3.Pedersen Arnfinn7202357M60Active Travel Norway ASNorwayYES
4.Sveen Jan1004372M60Active Travel Norway ASNorwayYES
5.Haugen Erik211912M60Active Travel Norway ASNorwayYES
6.Grøndalen Erik9999008M60Active Travel Norway ASNorwayYES
7.Haug Knut980367M65Active Travel Norway ASNorwayYES
8.Malmo Knut Mikal1304036M65Active Travel Norway ASNorwayYES
9.Brox Ola2041752M65Active Travel Norway ASNorwayYES
10.Wikstrøm Terje1304029M65Active Travel Norway ASNorwayYES
11.Tingvold Hans A.980346M70Active Travel Norway ASNorwayYES
12.Skjeset Knut1207002M70Active Travel Norway ASNorwayYES
13.Feiring Trond700802M70Active Travel Norway ASNorwayYES
14.Billingsø Leif421511M70Active Travel Norway ASNorwayYES
15.Giil Turid Ragna1009820W55Active Travel Norway ASNorwayYES
16.Haug Mona Bugge980340W55Active Travel Norway ASNorwayYES
17.Jørandli Margrete9102248W60Active Travel Norway ASNorwayYES
18.Wikstrøm Bente Tangen1304047W60Active Travel Norway ASNorwayYES
19.Feiring Liv7002110W65Active Travel Norway ASNorwayYES
20.Skjeset Gunvor450005W65Active Travel Norway ASNorwayYES
21.Billingsø Solveig421512W65Active Travel Norway ASNorwayYES

AD Trento Orienteering
1.Palumbo Martina1392139W21EAD Trento OrienteeringItaly

Agorosso
1.Della Vedova Marco9900033M21EAgorossoItalyYES
2.Barbone Giacomo1006265M21EAgorossoItalyYES
3.Civera Tommaso7000134M21EAgorossoItalyYES
4.Caraglio Michele1416558M21EAgorossoItalyYES
5.Pinna Lorenzo7748749M21EAgorossoItalyYES

Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
1.Hargitai Barnabás Attila7207916M14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
2.Veszelszki Márton233643M14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
3.Jacsev Fülöp233643M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
4.Molnár Péter1420295M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
5.Marosi Ákos2111521M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
6.Balogh András2111520M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
7.Szele Bálint2092466M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
8.Bognár Zoltán2092462M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
9.Szalay Levente7991224M20Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
10.Győrffy Kristóf2092461M21BAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
11.Ősz Emese45324W18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES

Åmåls Orienteringsklubb
1.Källvik Leufvén Erika9000089W18Åmåls OrienteringsklubbSwedenYES
2.Källvik Leufvén Johanna9004388W18Åmåls OrienteringsklubbSwedenYES

ASD Erebus Orientamento Vicenza
1.Bracesco Giacomo2018503M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
2.Nardo Fabio2099301M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
3.Nicolis Giovanni2021337M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
4.Mancassola Simone2103449M16ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
5.Bari Tommaso2018542M18ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
6.Scalzotto Pietro2018539M18ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
7.Gambini Mattia1396347M18ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
8.De Vallier Edoardo2021348M21AASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
9.Pretto Pierantonio7793933M50ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
10.Nicolis Valentino210392M55ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
11.Parnigotto Albertino2013176M60ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
12.Pretto Celeste9900935W10ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
13.Zebele Maria502397W21AASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
14.Sibiglia Katiuscia7739913W45ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES

Asd Park World Tour Italia
1.Inderst Sebastian8266666M21EAsd Park World Tour ItaliaItalyYES

ASKÖ Henndorf
1.Ebster Leon7776655M16ASKÖ HenndorfAustriaYES
2.Peter Ebster7979799M16ASKÖ HenndorfAustriaYES
3.Fink Bernhard1680101M40ASKÖ HenndorfAustriaYES
4.Bogensperger Martin7777720M45ASKÖ HenndorfAustriaYES
5.Ebster Sen. Peter7077770M45ASKÖ HenndorfAustriaYES
6.Kohlbacher Roland8188882M50ASKÖ HenndorfAustriaYES
7.Bogensperger Nilla7707707W16ASKÖ HenndorfAustriaYES
8.Brunauer Theresa5387W21BASKÖ HenndorfAustriaYES
9.Hinterhofer Katharina8111131W21BASKÖ HenndorfAustriaYES

ASUL Sports Nature
1.Basset Olivier35325M45ASUL Sports NatureFranceYES

AŠK Pezinok
1.Féder Nml. Medard7204989M18AŠK PezinokSlovakiaYES
2.Féder str. Medard7201804M45AŠK PezinokSlovakiaYES

B-Aces
1.Lux Ivan888336M70B-AcesHungary

Berestie
1.Haroshka ArtsiomM21EBerestieBelarusYES

BETA URSUS Rosice
1.Petrášová Irena980376BeginnersBETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
2.Denemarek Max7080127M10BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
3.Dvořák Jakub2085655M14BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
4.Martinkovič Šimon2112721M14BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
5.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
6.Kunz Martin553435M45BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
7.Ptáček Pavel980377M50BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
8.Denemarek Oldřich7510216M65BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
9.Dvořáková Lucie2088166W12BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
10.Petrášová Kateřina2112728W14BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
11.Opálková Martina7207019W18BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
12.Kunzová Ivana52346W45BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
13.Peřinková Irena331257W50BETA URSUS RosiceCzech RepublicYES

Bimahev
1.Biro Lorinc222979M10BimahevHungaryYES
2.Biro Artur964M10BimahevHungaryYES
3.Biro Aron45275M40BimahevHungaryYES
4.Biró Aletta45481OPENBimahevHungaryYES
5.Szakal-biro Sara45482W10BimahevHungaryYES
6.Lada Nikolett2088241W35BimahevHungaryYES
7.Biro Fruzsina46133W35BimahevHungaryYES

BÖF
1.Jozsef Bugar20722282M65BÖFHungaryYES
2.Margit Jenei4660121W60BÖFHungaryYES

Bredaryds SOK
1.Auselius Emil9000516M18Bredaryds SOKSweden
2.Trofast Filip8221299M20Bredaryds SOKSwedenYES

Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
1.Kálmán Péter888335M45Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
2.Kálmán Tamara8021105W16Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES
3.Madarassy Aniko505279W40Budapesti Egyetemi Atlétikai ClubHungaryYES

C.S. TranSilva Cluj
1.Bogya Yana2013499W21EC.S. TranSilva ClujRomaniaYES

Club d'Orientation Lorientais
1.Coniel Lise9000971W21AClub d'Orientation LorientaisFranceYES

co amberieu
1.Cardineau François1033706M45co amberieuFranceYES
2.Greff Nicolas9000035M45co amberieuFranceYES
3.Collomb Denis1033599M50co amberieuFranceYES

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES
2.Giuganino Barbara7202221W21ECO2ItalyYES

CORZO
1.Arranz Rodriguez Nicolas1603456M45CORZOSpainYES

COURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNES
1.Gru Sylvain7005007M21ACOURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNESFranceYES

CRAL TRASPORTI TORINESI
1.Miniotti Corrado958038M70CRAL TRASPORTI TORINESIItalyYES

CS Unirea Alba Iulia
1.Tamas Bogya7207272M21ECS Unirea Alba IuliaRomaniaYES

Darlington Orienteers
1.Lyon TraceyBeginnersDarlington OrienteersUnited KingdomYES
2.Mackenzie Alastair886723M50Darlington OrienteersUnited KingdomYES
3.Batts Phill8630900M50Darlington OrienteersUnited KingdomYES
4.Riches David7201901M50Darlington OrienteersUnited KingdomYES
5.Mackenzie Caroline1008528W55Darlington OrienteersUnited KingdomYES
6.Batts Lorraine50047W60Darlington OrienteersUnited KingdomYES

Dartford
1.Collins Mark410899M55DartfordUnited KingdomYES
2.Collins Julie220766W55DartfordUnited KingdomYES

dauphiné orientation
1.Dermine Jean8150550M60dauphiné orientationFranceYES

Der Berger-Clan
1.Berger Peter8050502M16Der Berger-ClanAustriaYES
2.Berger Xander8068908M21EDer Berger-ClanAustriaYES
3.Berger Anni2010992W20Der Berger-ClanAustriaYES
4.Berger Marlies7537W21ADer Berger-ClanAustriaYES
5.Stromberger Lena631007W21ADer Berger-ClanAustriaYES
6.Wimmer Doris433024W21BDer Berger-ClanAustriaYES
7.Berger Gislind8150966W50Der Berger-ClanAustriaYES
8.Berger Hedi8010368W50Der Berger-ClanAustriaYES

DYUSASH Spring
1.Asoyan Nikita1009421M21EDYUSASH SpringRussia

ECHO73 CHAMBERY
1.Astrade Laurent1444000M50ECHO73 CHAMBERYFranceYES

EKSJO SOK
1.Axelsson Klara8141114W20EKSJO SOKSwedenYES

Eksjö SOK
1.Svahn Oskar430171M18Eksjö SOKSwedenYES
2.Jakobsson Hugo9016916M18Eksjö SOKSwedenYES
3.Wolfram Jakob8251101M18Eksjö SOKSweden
4.Soldini Jonas8641420M18Eksjö SOKSwedenYES
5.Svahn Simon246071M18Eksjö SOKSwedenYES
6.Persson Mattis838408M18Eksjö SOKSwedenYES
7.Djurstedt Hugo9010528M18Eksjö SOKSwedenYES
8.Bergander Wilma670428W18Eksjö SOKSwedenYES
9.Höglund Klara7429479W18Eksjö SOKSwedenYES
10.Chiusole Vera9190101W18Eksjö SOKSwedenYES
11.Sundblad Fanny9201726W20Eksjö SOKSwedenYES
12.Fast Sanna519281W20Eksjö SOKSweden
13.Nordin Linda527278W40Eksjö SOKSwedenYES

Espoon Akilles
1.Laitinen Salla1401699W21EEspoon AkillesFinlandYES

Expres Czech Team
1.Daněk Roman8008112M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
2.Henek Michal515193M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
3.Henek Vladan2011839M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
4.Urban Jan1919191M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
5.Stachoň Zdeněk7905090M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
6.Kořán Pavel889316M21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
7.Hulec Filip682373M21BExpres Czech TeamCzech RepublicYES
8.Kunz Petr52344M45Expres Czech TeamCzech RepublicYES
9.Blabla Zdeněk51406M55Expres Czech TeamCzech RepublicYES
10.John Vladimir49500M60Expres Czech TeamCzech RepublicYES
11.Daňková Veronika8007503OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
12.Dressler Jan2045244OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
13.Ondrejková Daniela52079OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
14.Buřt Miroslav2102705OPENExpres Czech TeamCzech RepublicYES
15.Kozumplíková Alice981818W21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
16.Beržinská Soňa1985526W21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
17.Stachoňová Barbora7906090W21AExpres Czech TeamCzech RepublicYES
18.Kociánová Lenka330625W21EExpres Czech TeamCzech RepublicYES

Falköpings AIK OK
1.Sonesson Alva9439473W18Falköpings AIK OKSwedenYES

Farmaceut Bratislava
1.Mizur Simon2051380M21BFarmaceut BratislavaSlovakiaYES
2.Bukovac Pavol515478M21EFarmaceut BratislavaSlovakiaYES
3.Furucz Dušan8107101M35Farmaceut BratislavaSlovakiaYES
4.Furuczova Jela511235W45Farmaceut BratislavaSlovakiaYES

Finspångs SOK
1.Svensson PerM55Finspångs SOKSwedenYES

FK Boken Perstorp
1.Harden Simon649447M18FK Boken PerstorpSwedenYES

Friuli MTB & Orienteering
1.Muchidinov Sergiy888042M21EFriuli MTB & OrienteeringItaly

Fuersten OK Ettingen
1.Bisang Otti8198881M60Fuersten OK EttingenSwitzerlandYES
2.Eggli Roland503689M70Fuersten OK EttingenSwitzerlandYES

G.S. Pavione
1.Franceschinel Chris7112114M12G.S. PavioneItaly
2.Scalet Diego2103450M12G.S. PavioneItaly
3.Castellaz Maurizio7427089M20G.S. PavioneItaly
4.Dalla Riva Fabio210247M21BG.S. PavioneItaly
5.Bettega Fabiano9221196M21EG.S. PavioneItaly
6.Bettega Simone2013172M21EG.S. PavioneItaly
7.Gaio Aaron1711117M21EG.S. PavioneItaly
8.Bettega Ivano503391M21EG.S. PavioneItaly
9.Dalla Santa Dennis210248M50G.S. PavioneItaly
10.Bettega Adriano210235M60G.S. PavioneItaly
11.Rigoni Lucia2117777W12G.S. PavioneItaly
12.Simion Elena205736W12G.S. PavioneItaly
13.Gobber Giulia206425W14G.S. PavioneItaly
14.Rigoni Alessia2056725W14G.S. PavioneItaly
15.Simion Ester2091685W14G.S. PavioneItaly
16.Dalla Santa Chiara210697W21EG.S. PavioneItaly

GAFANHORI
1.Dawson Roy9102785M70GAFANHORIPortugal
2.Dawson Caty9102190W65GAFANHORIPortugal

Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.
1.Sossi IlariaBeginnersGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
2.Sossi Enrico2063296M14Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
3.Sossi Stefano2063297M21BGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
4.Poldrugo Pierpaolo2063291OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
5.Mosca Massimo210126OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
6.Predonzani Livio210127OPENGruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
7.Gratton Donatella1009877W65Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.Italy

Hegyisport Szentendre Egyesület
1.Kerényi Dénes8100257M60Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
2.Molnár Gábor1255612M65Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
3.Herter László46136OPENHegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
4.Muzsnai Ágota8211055W60Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES
5.Jenövári Gabriella502368W60Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES

Herlufsholm
1.Meyhoff Petersen Tine8631591W50Herlufsholm DenmarkYES

Hestra IF
1.Hjertberg Ebba9000920W18Hestra IFSwedenYES

HSV KLAGENFURT
1.Opetnik Siegfried7009400M55HSV KLAGENFURTAustriaYES

HSV Langenlebarn
1.Lukaseder Hubert2033606M65HSV LangenlebarnAustriaYES
2.Schreiber Hannelore2033536W55HSV LangenlebarnAustriaYES

HSV Pinkafeld
1.Degen Kilian8240605M14HSV PinkafeldAustriaYES
2.Gremmel Richard8234234M21EHSV PinkafeldAustriaYES
3.Degen Klaus8090277M40HSV PinkafeldAustriaYES
4.Kalcher Robert1061069M45HSV PinkafeldAustriaYES
5.Kasper Reinhard410315M50HSV PinkafeldAustriaYES
6.Kainrath Eugen2535M60HSV PinkafeldAustriaYES
7.Pongratz Karl1500115M65HSV PinkafeldAustriaYES
8.Ziermann Paul1020220M70HSV PinkafeldAustriaYES
9.Grabenhofer Wilhelm427673M70HSV PinkafeldAustriaYES
10.Benedek Robert7190M70HSV PinkafeldAustriaYES
11.Graf Josef7102M70HSV PinkafeldAustriaYES
12.Kalcher Bernadette5902OPENHSV PinkafeldAustriaYES
13.Kalcher Marie7020802W16HSV PinkafeldAustriaYES
14.Hoffmann Hannah9090498W20HSV PinkafeldAustriaYES
15.Kalcher Hannah1399953W20HSV PinkafeldAustriaYES
16.Oswald Luise1710505W60HSV PinkafeldAustriaYES

HSV Spittal/Drau
1.Gotthardt Daniel9980403M21AHSV Spittal/DrauAustriaYES
2.Polster Thomas9600000M21EHSV Spittal/DrauAustriaYES
3.Polster Josef9000006M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
4.Gotthardt Christian9170363M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
5.Scheiber Raimund9499999M55HSV Spittal/DrauAustriaYES
6.Scheiber Julia9109109W21BHSV Spittal/DrauAustriaYES

HSV-OL Wr.Neustadt
1.Braun Emanuel (jun)8011197M21EHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
2.Wartbichler Christian8103103M21EHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
3.Pauser Jakob8021194M21EHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
4.Plohn Markus8232328M35HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
5.Stockmayer Michael8220668M40HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
6.Koeck Erwin8196153M55HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
7.Pidner Valentin8061156M60HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
8.Mayer Ewald8170857M60HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
9.Ponweiser Franz8014851M60HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
10.Schweifer Erwin8009007M65HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
11.Wartbichler Gisa7890730W21AHSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES
12.Aschacher Angelika9080469W45HSV-OL Wr.NeustadtAustriaYES

Hyvinkään Rasti
1.Lind RaimoM50Hyvinkään RastiFinlandYES
2.Nokkala JariM50Hyvinkään RastiFinland

IK Hakarpspojkarna
1.Hertin Joar8200121M18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
2.Hertin Isak8635813M20IK HakarpspojkarnaSwedenYES
3.Björnlinger Emil1991121M20IK HakarpspojkarnaSwedenYES
4.Hederskog Joakim831006M21EIK HakarpspojkarnaSwedenYES
5.Envall Isa680329W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
6.Granstedt Sara900718W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
7.Holmqvist Johansson Alma810515W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES
8.Rangert Julia991911W18IK HakarpspojkarnaSwedenYES

Italia National Team
1.Brunet Lorenzo2099304M16Italia National TeamItalyYES
2.Fracca Pietro2018544M16Italia National TeamItalyYES
3.Angeli Ilian9631097M16Italia National TeamItalyYES
4.Beltramba Emil2013250M16Italia National TeamItalyYES
5.Bettega Tiziano2099291M16Italia National TeamItalyYES
6.Palumbo Pietro2031992M18Italia National TeamItalyYES
7.Bazan Alberto9201982M18Italia National TeamItalyYES
8.Scopel Mattia7204768M18Italia National TeamItalyYES
9.Bettega Damiano2103434M18Italia National TeamItalyYES
10.Brunet Fabio1399482M20Italia National TeamItalyYES
11.Mannocci Enrico2031954M20Italia National TeamItalyYES
12.Lambertini Marcello9150410M20Italia National TeamItalyYES
13.Magenes Francesco2053499M20Italia National TeamItalyYES
14.Bazan Lorenzo7208138M20Italia National TeamItalyYES
15.Corona Emiliano9200178M35Italia National TeamItalyYES
16.Rigoni Giulia2056725W16Italia National TeamItalyYES
17.Gambini Giulia2103429W16Italia National TeamItalyYES
18.Scalzotto Annarita2018538W16Italia National TeamItalyYES
19.Dissette Giulia206419W16Italia National TeamItalyYES
20.Dalfollo Debora2021314W16Italia National TeamItalyYES
21.Selem Alice7204776W18Italia National TeamItalyYES
22.Canova Nicol2084571W18Italia National TeamItalyYES
23.Dallera Caterina2084584W18Italia National TeamItalyYES
24.De Nardis Caterina2081229W18Italia National TeamItalyYES
25.De Nardis Francesca9091198W20Italia National TeamItalyYES

Junior Veneto Team
1.Bedin Alessandro2018546M14Junior Veneto TeamItaly
2.Guarda Giacomo2103440M18Junior Veneto TeamItaly
3.Tonda Giorgio1401626M20Junior Veneto TeamItaly
4.Rumor Alvise7208132M21AJunior Veneto TeamItaly
5.Grava Paride1399495M21EJunior Veneto TeamItaly
6.Busato Francesca2018547W16Junior Veneto TeamItaly
7.Mondin Sara1399490W18Junior Veneto TeamItaly
8.De Colle Elisa2056717W18Junior Veneto TeamItaly
9.Michelin Emy7204770W20Junior Veneto TeamItaly

Kaliningrad
1.Solovev Mikhail2055122M60KaliningradRussia
2.Movko Sergey2300050M60KaliningradRussia
3.Movko Marina2300540W55KaliningradRussia
4.Soloveva Elena2055111W60KaliningradRussia
5.Lazareva Natalia2055107W60KaliningradRussia

Kamniški orientacijski klub
1.Kokelj Denis1404150M21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Pretnar Janez1652011M50Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Flerin Drevenšek Suzana1404137W21AKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Pretnar Tanja1398953W21BKamniški orientacijski klubSlovenia
5.Kmetec Barbara1408132W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
6.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
7.Zagorc Tina1404145W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
8.Pretnar Irma1398945W45Kamniški orientacijski klubSloveniaYES

Karlskrona SOK
1.Johansson Oscar9990331M20Karlskrona SOKSwedenYES

Kiimingin Urheilijat
1.Lind MattiM70Kiimingin UrheilijatFinlandYES

kilroy
1.Sacher Martin8000015M55kilroySwitzerlandYES

Klub vytrvalostnich sportu Sumperk
1.Stryk Martin446436BeginnersKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
2.Růžička Matěj2051494M10Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
3.Mátl Jáchym2108888M10Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
4.Míka Ondřej887942M10Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
5.Štábl Patrik446437M12Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
6.Štábl Adam2058480M14Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
7.Tomanek Lukáš49316M14Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
8.Hecl František2058486M16Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
9.Stryk Štěpán2053547M16Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
10.Šrámek Ondřej2053548M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
11.Jílek Jakub2058482M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
12.Janů J. Zdeněk886292M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
13.Jílek Ondřej2056285M21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
14.Vaník Jakub53656M21BKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
15.Tomanek Daniel7200324M21EKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
16.Rajnošek Zdeněk515128M21EKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
17.Turczer Petr515179M21EKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
18.Hecl Miloš886296M40Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
19.Růžička Lukáš2051479M40Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
20.Kašpar Jaroslav2069100M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
21.Mátl Pavel515459M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
22.Janů S. Zdeněk886293M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
23.Matoušek Milan2058461M45Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
24.Šrámek Jaromír515101M60Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
25.Hnilicová Šárka897370W21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
26.Janů Hana886267W21AKlub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES
27.Míková Lenka7207856W35Klub vytrvalostnich sportu SumperkCzech RepublicYES

KOB Cingov Spisska Nova Ves
1.Barč Martin307385M10KOB Cingov Spisska Nova VesSlovakia

KOBRA Bratislava
1.Piják Ondrej9900077M21EKOBRA BratislavaSlovakiaYES

KOS BnO Szczecin
1.Kotkowiak Bartosz9201343M12KOS BnO SzczecinPoland
2.Kwiatkowski Olaf1418054M14KOS BnO SzczecinPoland
3.Kotkowiak Piotr9201342M14KOS BnO SzczecinPoland
4.Kula Mateusz8636996M16KOS BnO SzczecinPoland
5.Biernat Michał9201344M16KOS BnO SzczecinPoland
6.Kondys Jakub9201334M16KOS BnO SzczecinPoland
7.Petersburski Krystian9201345M18KOS BnO SzczecinPoland
8.Kula Maja1995097W12KOS BnO SzczecinPoland

KOS Tesla Brno
1.Ptacek Jonas232730M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
2.Vedra Tobias446444M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
3.Urvalek Jan410702M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
4.Folprecht Matyáš2801025M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
5.Cech Radan53275M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
6.Schwab Filip1700079M12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
7.Milan Jakub888640M14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
8.Gryc Ondrej888648M14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
9.Milan Tomas443078M18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
10.Gryc Vojtech8645931M18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
11.Ptacek Ondrej2083358M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
12.Cech Radovan515094M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
13.Ehl Jiri887901M35KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
14.Milan Pavel443078M40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
15.Folprecht Jaroslav2801014M45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
16.Gryc Jan53233M45KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
17.Čechová Johana49555W10KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
18.Douskova Katerina2067211W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
19.Ehlova Martina446326W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
20.Kubanova Tereza7204478W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
21.Fuchsova Ema2067204W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
22.Dobrovolna Anna2081351W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
23.Hlavacova Lucie232732W12KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
24.Balacova Natalie2083375W14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
25.Miková Lenka410323W14KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
26.Hlavacova Anezka515497W18KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
27.Čechová Marcela2061854W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
28.Milanova Jindriska416110W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
29.Kubanova Jana7204525W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES
30.Grycova Petra230679W40KOS Tesla BrnoCzech RepublicYES

Lagan Valley Orienteers
1.Millar Mandy730073BeginnersLagan Valley OrienteersIrelandYES
2.Millar Ivan1707173M45Lagan Valley OrienteersIrelandYES

Latvia NAF
1.Paulins Arturs7208014M21ELatvia NAFLatviaYES
2.Rekunenko Artjoms7205494M21ELatvia NAFLatviaYES
3.Jubelis Andris8636153M21ELatvia NAFLatviaYES
4.Kivlenieks Andris8619024M21ELatvia NAFLatviaYES
5.Māliņš Guntis8627781M21ELatvia NAFLatviaYES
6.Kārkliņa Elīna3198816W21ELatvia NAFLatviaYES

Leibnitzer AC -Orienteering
1.Hesping Malena332131BeginnersLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
2.Allwinger Otto8050401M14Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
3.Novak Lukas8455455M18Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
4.Allwinger Herwig Jun.8040199M20Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
5.Hartlieb Felix7010101M21ALeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
6.Allwinger Herwig7000500M21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
7.Kubelka Stefan8223388M21ELeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
8.Lerchegger Helmut8088088M50Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
9.Hartinger Franz8033011M65Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
10.Auer Jasmine423962W21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
11.Zacharias Viktoria416678W21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
12.Allwinger Judit9997000W40Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES
13.Allwinger Tünde1501000W45Leibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES

Lessinia Orienteering
1.Benetti Michele2073804BeginnersLessinia OrienteeringItalyYES
2.Benetti Manuel2056089M14Lessinia OrienteeringItalyYES
3.Musola Tobia2056092M16Lessinia OrienteeringItalyYES
4.Zonato Stefano9551224M60Lessinia OrienteeringItalyYES
5.Leso Valerio7201451M65Lessinia OrienteeringItalyYES
6.Scardoni Franca2073803OPENLessinia OrienteeringItalyYES
7.Brugnoli Federica2056087OPENLessinia OrienteeringItalyYES

LG Stettlen
1.Schwarzenberger Stefan8641466M50LG StettlenSwitzerlandYES
2.Schneider-Schiess Silvia754121W35LG StettlenSwitzerlandYES

Linköpings Orienteringsklubb
1.Ljunggren Olof700521M18Linköpings OrienteringsklubbSwedenYES
2.Herberthson Emanuel8010621M18Linköpings OrienteringsklubbSwedenYES

Lisboa OK
1.Dias Manuel8035553M65Lisboa OKPortugalYES

Lokomotiva Ingstav Brno
1.Korpas Jaroslav1409878M55Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
2.Špringlová Kamila7210403W18Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
3.Korpasová Lucie9101707W18Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
4.Korpasová Tereza9101703W20Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
5.Korpasová Ivana1409879W40Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
6.Matyášová Lenka52093W50Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES
7.Janská Iva219280W60Lokomotiva Ingstav BrnoCzech RepublicYES

LVB Leipzig
1.Schubert Jürgen7631025M50LVB LeipzigGermanyYES
2.Richter Detlef6407M50LVB LeipzigGermanyYES

Magnit
1.Afanasyev Alexey1394934M21BMagnitRussia
2.Mingaleev Albert1009384M45MagnitRussia

Mariborski OK
1.Boyadzhiev ml. Ivan2036467M21AMariborski OKSloveniaYES
2.Kustec Stanislav889722M45Mariborski OKSloveniaYES
3.Boyadzhiev Ivan412842M55Mariborski OKSloveniaYES
4.Pernek Vinko406899M55Mariborski OKSloveniaYES

MARKBYGDENS OK
1.Axelsson Felix8060199M20MARKBYGDENS OKSwedenYES

Mezmalas
1.Stiprais Klāvs2049477M21AMezmalasLatviaYES
2.Ceruka Maija2049484W21BMezmalasLatviaYES
3.Putnina Ruta2006288W21BMezmalasLatviaYES
4.Ceruka Ieva2049505W21BMezmalasLatviaYES

Military Orienteering Team NL
1.Heesakkers Davy7703201M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
2.Hereijgers Remco7003511M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
3.Liefrink Jeroen815274M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
4.Posthouwer Roelof8130578M21AMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
5.Dongen, Van Michel8001976M40Military Orienteering Team NLNetherlandsYES
6.Poulissen Ronald7003512OPENMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
7.Blokzijl Jurjen411317OPENMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES
8.Alders-stel Elvin7003513W21BMilitary Orienteering Team NLNetherlandsYES

MOM Budapest
1.Gárdonyi Soma2050677M16MOM BudapestHungaryYES
2.Pályi Lőrinc2072203M18MOM BudapestHungaryYES
3.Györgyi Péter2019809M21AMOM BudapestHungaryYES
4.Miavecz Balázs505244M21EMOM BudapestHungaryYES
5.Kisvölcsey Ákos1211212M21EMOM BudapestHungaryYES
6.Zempléni Lilla1841194W16MOM BudapestHungaryYES
7.Czakó Boglárka8031118W16MOM BudapestHungaryYES
8.Gárdonyi Csilla8636765W18MOM BudapestHungaryYES
9.Iván Eszter7011218W18MOM BudapestHungaryYES
10.Kézdy Borbála7970817W21AMOM BudapestHungaryYES
11.Sárközy Zsófia7990513W21EMOM BudapestHungaryYES
12.Burian Hana2067297W45MOM BudapestHungaryYES

Nais Orienteringsklubb
1.Waernqvist Viktor8010211M18Nais OrienteringsklubbSwedenYES

Nantes Atlantique Orientation
1.Chareyre Valentin7500007M21ANantes Atlantique Orientation France

Naturfreunde Kühnsdorf
1.Germ Wolfgang46242M65Naturfreunde KühnsdorfAustriaYES

Naturfreunde Steuerberg OLG
1.Gusel Franz54654M50Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
2.Scherr Bruno1080556M60Naturfreunde Steuerberg OLGAustria

Naturfreunde Wien
1.Kastner Nicolas8023456M20Naturfreunde WienAustriaYES
2.Kurz Florian8180297M21ENaturfreunde WienAustriaYES

NF Brückl
1.Prommer Günther2066430M65NF BrücklAustriaYES
2.Prommer Martha2066435W65NF BrücklAustriaYES

NF Wien
1.Pietsch Werner2800641M50NF WienAustriaYES
2.Pietsch Wolfgang46416M50NF WienAustria
3.Pietsch Silvia46469W55NF WienAustriaYES

O-92 Piano di Magadino
1.Maddalena Stefano8100768M50O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES

OC Fürstenfeld
1.Zotter Katharina1402880BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
2.Hudax Tina46250BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
3.Berghofer Theresa335574BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
4.Brunner Nina1402878BeginnersOC FürstenfeldAustriaYES
5.Schmid Toby345769M12OC FürstenfeldAustriaYES
6.Egger Laurenz205986M12OC FürstenfeldAustriaYES
7.Geier Marius230389M12OC FürstenfeldAustriaYES
8.Krachler Matteo1402884M12OC FürstenfeldAustriaYES
9.Kertesz Maximilian345774M12OC FürstenfeldAustriaYES
10.Maier Thomas2801099M14OC FürstenfeldAustriaYES
11.Prutsch Joel8300083M14OC FürstenfeldAustriaYES
12.Roch Roland1402883M14OC FürstenfeldAustriaYES
13.Pfeifer-Wilfinger Florian1402887M14OC FürstenfeldAustriaYES
14.Monsberger Elias2800248M14OC FürstenfeldAustriaYES
15.Annerer Felix345761M16OC FürstenfeldAustriaYES
16.Brabek Peter8100810M16OC FürstenfeldAustriaYES
17.Zapf Kilian1710303M16OC FürstenfeldAustriaYES
18.Zrim Jakob7007888M16OC FürstenfeldAustriaYES
19.Holper Leo8000087M18OC FürstenfeldAustriaYES
20.Wachmann Elias1712000M18OC FürstenfeldAustriaYES
21.Hudax Thomas46255M21BOC FürstenfeldAustriaYES
22.Fesslhofer Roland8211087M21EOC FürstenfeldAustriaYES
23.Veitsberger Thomas8301082M35OC FürstenfeldAustriaYES
24.Trummer Herfried8140675M40OC FürstenfeldAustriaYES
25.Scheikl Gottfried8000097M50OC FürstenfeldAustriaYES
26.Proske Herwig7771177M55OC FürstenfeldAustriaYES
27.Friessnig Armin46302M55OC FürstenfeldAustriaYES
28.Friessnig Joachim8133113M60OC FürstenfeldAustriaYES
29.Leonhardt Kristian8002033M60OC FürstenfeldAustriaYES
30.Käfer Franz8100448M70OC FürstenfeldAustriaYES
31.Stöger Patricia1402881W14OC FürstenfeldAustriaYES
32.Johnson Aileen1402889W14OC FürstenfeldAustriaYES
33.Stern Anna1402885W14OC FürstenfeldAustriaYES
34.Scheikl AgnesW18OC FürstenfeldAustriaYES
35.Kadan Ursula8070488W21EOC FürstenfeldAustriaYES
36.Steinlechner Elisabeth49296W55OC FürstenfeldAustriaYES
37.Leonhardt Gertraud218858W60OC FürstenfeldAustriaYES
38.Schandor Gerti230741W65OC FürstenfeldAustriaYES

OC München
1.Natho Ronny661177M21EOC MünchenGermanyYES
2.Weinig Peter1971255M21EOC MünchenGermanyYES
3.Cherniavsky Sergey7204579M45OC MünchenGermanyYES
4.Cherniavsky Inessa2068663W21BOC MünchenGermanyYES

OJE Wappler
1.Veitsberger Martin8161274M40OJE WapplerAustriaYES
2.Srb Alexander8030573M45OJE WapplerAustriaYES
3.Puchegger Stephan8000026M45OJE WapplerAustriaYES
4.Tezarek Helga8080473W45OJE WapplerAustriaYES
5.Veitsberger Susi1500668W50OJE WapplerAustriaYES

O'Jura
1.Niggli Jurg8201167M50O'JuraFrance
2.Niggli Daria1390000W40O'JuraFrance

OK Azimut
1.Eržen Nika2107055BeginnersOK AzimutSlovenia
2.Sedej Rok406859BeginnersOK AzimutSlovenia
3.Bončina Nizzy422512BeginnersOK AzimutSlovenia
4.Kacin RokBeginnersOK AzimutSlovenia
5.Erjavec Andrej442801BeginnersOK AzimutSlovenia
6.Čibej Barbara435638BeginnersOK AzimutSlovenia
7.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
8.Gantar Borut406857M12OK AzimutSlovenia
9.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
10.Gantar Primož2107071M14OK AzimutSlovenia
11.Čelik Aljaž435615M14OK AzimutSlovenia
12.Salopek Tihon500470M14OK AzimutSlovenia
13.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
14.Kavčič Julijan2077601M16OK AzimutSlovenia
15.Luznar Aljaž435629M16OK AzimutSlovenia
16.Rupnik Ambrož2077612M18OK AzimutSlovenia
17.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
18.De Luisa Andraž2015631M21AOK AzimutSlovenia
19.Hadalin Iztok442814M21AOK AzimutSlovenia
20.Močnik Nejc1401614M21AOK AzimutSlovenia
21.Močnik Rok9909999M21BOK AzimutSlovenia
22.Gantar Kristjan2107075M21BOK AzimutSlovenia
23.Kacin Emil300748M21BOK AzimutSlovenia
24.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
25.Eržen Valentin1000555M21BOK AzimutSlovenia
26.Koprivc Matjaž423845M21BOK AzimutSlovenia
27.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
28.Obid Marko2107057M21BOK AzimutSlovenia
29.Bogataj Mark2077611M21EOK AzimutSlovenia
30.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
31.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
32.Štanfel Matjaž1401002M21EOK AzimutSlovenia
33.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
34.Logar Erik2107068M35OK AzimutSlovenia
35.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
36.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
37.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
38.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
39.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
40.Močnik Silvij1401599M50OK AzimutSlovenia
41.Bončina Igor2800010M50OK AzimutSlovenia
42.Tarabocchia Cesare1004266M55OK AzimutSloveniaYES
43.Nelson Charles202151M60OK AzimutSloveniaYES
44.Knap Črtomir406852M60OK AzimutSlovenia
45.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSlovenia
46.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
47.Obid Neža2107054W12OK AzimutSlovenia
48.Salopek Dorja500475W12OK AzimutSlovenia
49.Eržen Nea2052183W12OK AzimutSlovenia
50.Serženta Seljak Zala435644W16OK AzimutSlovenia
51.Tušar Teja2069843W16OK AzimutSlovenia
52.Razpet Deja2077602W18OK AzimutSlovenia
53.Poljanšek Nika1398929W18OK AzimutSlovenia
54.Tomažin Urša7300413W21AOK AzimutSlovenia
55.Prezelj Katja349766W21BOK AzimutSlovenia
56.Istenič Maja2127789W21BOK AzimutSlovenia
57.Bogataj Nataša2088810W21BOK AzimutSlovenia
58.Gantar Damjana2107072W21BOK AzimutSlovenia
59.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
60.Boncina Abigael1968213W21BOK AzimutSlovenia
61.Jeram Nuša2052392W21EOK AzimutSlovenia
62.Bogataj Tajda7487748W21EOK AzimutSlovenia
63.Žižek Saša406784W35OK AzimutSlovenia
64.Poljanšek Marjanca2107070W45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Hribar Timotej406722M14OK BrežiceSloveniaYES
2.Zorko Nejc308919M14OK BrežiceSloveniaYES
3.Jevševar Martin2077853M14OK BrežiceSloveniaYES
4.Hribar Andraz887794M21EOK BrežiceSloveniaYES
5.Razum Matija8221221M21EOK BrežiceSloveniaYES
6.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSloveniaYES
7.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSloveniaYES

OK Denseln
1.Mollén August990826M20OK DenselnSwedenYES

OK Japetic
1.Ocvirk Edi750723M40OK JapeticCroatia
2.Jandrečić Nola7600000W21BOK JapeticCroatia
3.Pavić Mirja1403140W21EOK JapeticCroatiaYES

OK Kamenice
1.Pilát Bořivoj2115077M14OK KameniceCzech Republic
2.Bejvl Marek2056261M14OK KameniceCzech Republic
3.Milota Jakub2099497M14OK KameniceCzech Republic
4.Jedlička Jakub2075622M14OK KameniceCzech Republic
5.Hajek Adam2019240M21AOK KameniceCzech Republic
6.Rydel Jiri428234M21BOK KameniceCzech Republic
7.Smelik Martin682340M21EOK KameniceCzech Republic
8.Zemla Tomas51565M40OK KameniceCzech Republic
9.Jedlicka Adam2075620M40OK KameniceCzech Republic
10.Procházka Antonín1955315M45OK KameniceCzech Republic
11.Náhlíková Erika51986OPENOK KameniceCzech Republic
12.Žemlová Barbora52122W12OK KameniceCzech Republic
13.De Heij Laura443070W14OK KameniceCzech Republic
14.Pračková Ema7209445W14OK KameniceCzech Republic
15.Švecová Karolína2079493W14OK KameniceCzech Republic
16.Kotenová Barbora2060260W14OK KameniceCzech Republic
17.Nováková Nina2113491W14OK KameniceCzech Republic
18.Čapková Lucie2103294W14OK KameniceCzech Republic
19.Balejová Julie2061855W14OK KameniceCzech Republic
20.Černá Ema2080901W14OK KameniceCzech Republic
21.Jedlickova Kristyna2075621W14OK KameniceCzech Republic
22.Švecová Anežka2079492W16OK KameniceCzech Republic
23.Sheshikova Anastasia1600872W20OK KameniceCzech Republic
24.Prochazkova Marie7200333W21EOK KameniceCzech Republic
25.Hlubučková Kristýna7003009W21EOK KameniceCzech Republic
26.Kamererova Valerie428250W21EOK KameniceCzech Republic
27.Procházková Miluše1954721W60OK KameniceCzech Republic

OK Maksimir
1.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatiaYES
2.Kaniški Tomislav7001122M45OK MaksimirCroatia
3.Merunka Darko7630314M55OK MaksimirCroatia
4.Delić Ana7830625OPENOK MaksimirCroatiaYES

OK Orion
1.Berglin Ebba7010812W18OK OrionSwedenYES

OK Orion
1.Tišljar Ivo2111098M50OK OrionCroatia
2.Tišljar Ana2061228W18OK OrionCroatia

OK Raseborg
1.Haajanen Leif7537756M50OK RaseborgFinlandYES
2.Haajanen Ulrika7132724W55OK RaseborgFinlandYES

OK Ravinen - Nacka
1.Granqvist Axel8131337M20OK Ravinen - NackaSwedenYES
2.Lindstam Jacob988778M21EOK Ravinen - NackaSwedenYES

OK Roxen
1.Lillieström Hugo990911M20OK RoxenSwedenYES

OK Roztoky
1.Svoboda Jiří7205040M40OK RoztokyCzech RepublicYES
2.Voltrova Alena7205027W20OK RoztokyCzech RepublicYES

OK Slovenj Gradec
1.Valič IštvanM10OK Slovenj GradecSlovenia
2.Marot Blaž406863M21BOK Slovenj GradecSlovenia
3.Balek AlešM21BOK Slovenj GradecSlovenia
4.Valič DavidM21BOK Slovenj GradecSlovenia
5.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
6.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Lili IvanaW10OK Slovenj GradecSlovenia
8.Raj Ema PikaW10OK Slovenj GradecSlovenia
9.Raj NastjaW35OK Slovenj GradecSlovenia
10.Balažič PetjaW35OK Slovenj GradecSlovenia
11.Balažič IrenaW45OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tisaren
1.Svensson Leif940403M21AOK TisarenSwedenYES
2.Svensson Andrea960996W21EOK TisarenSwedenYES

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia
2.Kunc Gregor7204990M16OK TivoliSlovenia
3.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
4.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
5.Kunc Mojca2073099W10OK TivoliSlovenia
6.Ferenc Tinka442838W12OK TivoliSlovenia
7.Ferenc Zala445684W14OK TivoliSlovenia
8.Ferenc Julija435642W18OK TivoliSlovenia
9.Pribaković Borštnik Ana406886W35OK TivoliSlovenia

OK Torpedo
1.Grbac Edi1394832M21BOK TorpedoCroatiaYES

OK Trzin
1.Giovannini Marco52797M50OK TrzinSloveniaYES

OK Vihor
1.Gobec Jan8135002M16OK VihorCroatia
2.Kukec Jura1289347M18OK VihorCroatia
3.Težak Karlo893808M18OK VihorCroatia
4.Pavlin Domagoj7778000M21BOK VihorCroatia
5.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia
6.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia
7.Težak MagdalenaW14OK VihorCroatia
8.Pavlin Paula8231003W16OK VihorCroatia
9.Težak Dora893830W21BOK VihorCroatia
10.Lovrec Iva893815W21BOK VihorCroatia
11.Stupalo Vlatka2084417W21BOK VihorCroatia
12.Kušt Maja2067893W21BOK VihorCroatia
13.Stipic Bernardica2067883W21BOK VihorCroatia
14.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia
15.Cvitković Maja636977W55OK VihorCroatia

OL Toten-Troll
1.Staff Nils Harald208962M55OL Toten-TrollNorwayYES
2.Staff Vanja208974W50OL Toten-TrollNorwayYES

ol.biel.seeland
1.Langenegger Nicolas1333337M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Gehriger Peter61454M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Steinauer Michael8653006M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
4.Keller Heinz8641480M70ol.biel.seelandSwitzerlandYES
5.Kurz Ingrid1602564W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
6.Hohl Therese1406385W21Bol.biel.seelandSwitzerlandYES
7.Egger Keller Barbara8641372W55ol.biel.seelandSwitzerlandYES

OLC Graz
1.Novokshonov Oleksii1111818M21AOLC GrazAustriaYES
2.Novokshonova Oleksandra1395201W21AOLC GrazAustriaYES
3.Trummer Johanna8060697W21EOLC GrazAustriaYES
4.Rudakova Olena 1300217W55OLC GrazAustriaYES

OLC Union Viktring
1.Venhauer Alvina418500BeginnersOLC Union ViktringAustriaYES
2.Venhauer Bernhard8000038M40OLC Union ViktringAustriaYES
3.Wenzel Hannes9900001M40OLC Union ViktringAustria
4.Tanner Helmut9900010M55OLC Union ViktringAustria
5.Venhauer Otto9410819M70OLC Union ViktringAustriaYES
6.Venhauer Laura418499W12OLC Union ViktringAustriaYES
7.Rass - Venhauer Andrea46209W40OLC Union ViktringAustria
8.Venhauer Dietlinde670923W65OLC Union ViktringAustriaYES

OLC Wienerwald
1.Sulz Henrik8190819M21EOLC WienerwaldAustriaYES
2.Nilsson Simkovics Erik9890502M21EOLC WienerwaldAustria
3.Englmaier Gudrun2045180W21AOLC WienerwaldAustriaYES
4.Lai Ho Nhat Hoa439271W21BOLC WienerwaldAustriaYES
5.Nilsson Simkovics Anna9931129W21EOLC WienerwaldAustria
6.Nilsson Gunnel540125W60OLC WienerwaldAustria

OLG Cordoba-Gebenstorf
1.Schaffner Erich8060243M70OLG Cordoba-GebenstorfSwitzerlandYES

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Pregartner Georg49796M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
2.Pregartner Gudrun438971W21AOLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
3.Maget Brigitte307642W50OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

OLG Pfannenstil
1.Bachmann AdrianM21EOLG PfannenstilSwitzerlandYES
2.Hochuli TamaraW21EOLG PfannenstilSwitzerlandYES

OLG Zürich
1.Braendli Martin8041963M50OLG ZürichSwitzerlandYES

OLK Piz Hasi
1.Schaffner Martin8630850M50OLK Piz HasiSwitzerlandYES

OLregioolten
1.Wyss Franz8636070M70OLregiooltenSwitzerlandYES

OLV Ost
1.Röhl Stefan206407M50OLV OstGermanyYES
2.Kremer Christian2048523M65OLV OstGermanyYES
3.Bader Achim7080646M65OLV OstGermanyYES
4.Frenzel Michael501913M65OLV OstGermanyYES
5.Genderjahn Ludwig2061249M65OLV OstGermanyYES
6.Ziesche Juergen236105M65OLV OstGermanyYES
7.Bader Hilde1863W65OLV OstGermanyYES

Orientacijski klub Komenda
1.Zupan Lara1425103BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kurinčič Jerca2069798BeginnersOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Seljak Jaka2069825M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Malus Drejc438991M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej438993M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Kremžar Florijan438988M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Trunk Nejc1401620M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kern Rok1425119M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Turk Nejc1425107M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Zupan Tilen1425102M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Kavčič Domen2069807M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Blaž Matic9101667M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Ravnikar Žan7210496M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Zupan Gregor7210497M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kurinčič Simon2113833M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
20.Babič Silvo2069808M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Veselič AlešM21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Malus Franc2069802M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Zmrzlikar Jure1425120M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Gavrilov Igor1007956M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Korelc Andrej2069819M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Zavrl Janez1425111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Lovrecic Sandi2078975OPENOrientacijski klub KomendaSlovenia
31.Kölner Brina2113842W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Trunk Neža2069805W10Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Kremžar Lucija2103910W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Malus Vita2069813W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Pust Karin2069847W14Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Babič Katja7210498W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Ravnikar Nika1425106W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Kern Tina1425105W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Zavrl Zala9011122W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Pogačar Ana Pia1425104W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Ravnikar Monika9002007W20Orientacijski klub KomendaSlovenia
42.Stojan Petra2069834W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
43.Malus MartaW21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
44.Jurkovič LucijaW21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
45.Paradiž Petra1425118W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
46.Flašker Ajda2036371W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
47.Zupan Romana1425101W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
48.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
49.Trunk Špela2052361W35Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Petrovič Gašper1401504M20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Matej1908999M20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Golja Elio7760057M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Petrovič Blaž1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Škarabot Anja253346W16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Štrumbelj Lana406801W18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Foški Brina1401548W20Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Foški Tajda1205995W21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Jerše Damjana7441139W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Škarabot Alenka445705W21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Foški Mojca7131068W35Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Furman Zoran823198M21AOrientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES

Orientační běh Opava
1.Kašparová Šárka52295W45Orientační běh OpavaCzech RepublicYES

Orienteering Crea Rossa A.S.D.
1.Alessandro Conci364349M60Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
2.Gozzer Giancarlo2800444M70Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES
3.Abram Annamaria2800158W65Orienteering Crea Rossa A.S.D.ItalyYES

ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1.Mayrhofer Robert7530504M65ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES
2.Mayrhofer Ines7550503W60ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAustriaYES

Orienteering Klosterneuburg
1.Schuh Roman8000023M20Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
2.Sterba Markus8310831M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
3.Gruenberger Martin8201066M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
4.Reisenberger Roland8005468M50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
5.Grünberger Christine830906W45Orienteering KlosterneuburgAustriaYES
6.Palme Guni8024868W50Orienteering KlosterneuburgAustriaYES

orienteering Mezzocorona
1.Bertoldi Harald2073786M70orienteering MezzocoronaItalyYES
2.Bertoldi Helga502289W35orienteering MezzocoronaItalyYES
3.Chiettini Cristina210103W65orienteering MezzocoronaItalyYES

Orienteering Pergine
1.Casagrande Enrico2011043M50Orienteering PergineItalyYES
2.Bernabè Renzo9090849M65Orienteering PergineItalyYES
3.Gobbi Gianluca2011050M65Orienteering PergineItalyYES
4.Vivian Gino2011046M70Orienteering PergineItalyYES
5.Casagrande Anna2045170W18Orienteering PergineItalyYES
6.Leonardelli Angela2011061W45Orienteering PergineItalyYES
7.Viliotti Paola1406161W60Orienteering PergineItalyYES
8.Hoffer Sandra2011062W60Orienteering PergineItalyYES

Orienteering Tarzo a.s.d.
1.Bernardi Matteo2084591M16Orienteering Tarzo a.s.d.Italy
2.Pavetta Riccardo2091659M18Orienteering Tarzo a.s.d.Italy
3.Viel Stefano2099306M18Orienteering Tarzo a.s.d.Italy
4.Del Missier Niccolo'9160397M21AOrienteering Tarzo a.s.d.Italy
5.Scapin Leonardo44821M21BOrienteering Tarzo a.s.d.Italy
6.Bernardi Agostino337759M21EOrienteering Tarzo a.s.d.Italy
7.Bernardi Silvano201476M65Orienteering Tarzo a.s.d.Italy
8.Lucchetta Jessica2065849W21EOrienteering Tarzo a.s.d.Italy

ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.
1.Sturni MargheritaBeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
2.Zacchigna Serena210067BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
3.Margiore Manuela2084606BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
4.Mancini Margherita2065850BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
5.Giudici Gabriele349553BeginnersORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
6.Mancini Marco2073782M21BORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
7.Zoglia Piero2103532M21BORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
8.Larotella Roberto2045689M40ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
9.Jerman Paolo2084580M50ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
10.Margiore Elena349541OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
11.Delise Marina2045654OPENORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
12.Jerman Michela210059W20ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES
13.Gaion Sara2051670W40ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ItalyYES

Orientierungslaufclub Stubai
1.Ivansson Jan2026120M60Orientierungslaufclub StubaiAustriaYES
2.Johansson Bernt8121054M60Orientierungslaufclub StubaiAustriaYES

Orientop Wrocław
1.Wieszaczewski Jacek852702M21AOrientop WrocławPolandYES
2.Puternicka Joanna9870922W21BOrientop WrocławPolandYES

Örkelljunga FK
1.Kronkvist Albin9010601M18Örkelljunga FKSweden

Pannon SuperSonics
1.Zsebeházy István8646368M21EPannon SuperSonicsHungaryYES
2.Tóth Attila2087743M35Pannon SuperSonicsHungaryYES
3.Bánki Zoltán45303M40Pannon SuperSonicsHungaryYES
4.Nagy Krisztina8290376W35Pannon SuperSonicsHungaryYES
5.Bótor Barbara7897273W35Pannon SuperSonicsHungaryYES

Pécsi Vasutas SK
1.Radnai Zsolt505228M45Pécsi Vasutas SKHungaryYES
2.Pavlovics Gábor1419841M50Pécsi Vasutas SKHungary
3.Lukácsi Ágnes Erika363465W50Pécsi Vasutas SKHungaryYES

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Krkoč Janoš438031M14Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
2.Bratož Jani2056378M14Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
3.Vetrih Samo1398947M16Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
4.Tozan Uroš2107027M16Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
5.Gregorič Nik445688M16Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
6.Valič Jakob2088829M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
7.Gregorc Urban2034086M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
8.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
9.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
10.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
11.Lozar Zala2056372W12Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES
12.Mamič Hana445670W12Planinsko Društvo AjdovščinaSloveniaYES

Planinsko društvo Tolmin
1.Šorli Ck BlažM12Planinsko društvo TolminSlovenia
2.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSloveniaYES
3.Taljat ŽigaM18Planinsko društvo TolminSloveniaYES
4.Čopi GašperM18Planinsko društvo TolminSloveniaYES
5.Čopi Simon808474M50Planinsko društvo TolminSloveniaYES

Polisportiva Besanese
1.Mattiroli Cesare2013248M20Polisportiva BesaneseItalyYES
2.Occhi Angelo1412044M20Polisportiva BesaneseItalyYES
3.Civillini Matteo2032049M21APolisportiva BesaneseItalyYES
4.Navarra Federico1415755M21APolisportiva BesaneseItalyYES
5.Iennaco Luca337706M21BPolisportiva BesaneseItalyYES
6.Giuliani Luigi1416514M21EPolisportiva BesaneseItalyYES
7.Negri Federica205641W21APolisportiva BesaneseItalyYES
8.Virgolini Maria Pia205860W55Polisportiva BesaneseItalyYES

Polisportiva G.Masi
1.Curzio Samuele236953M21EPolisportiva G.MasiItalyYES
2.Tenani Alessio9790916M21EPolisportiva G.MasiItalyYES
3.Carluccio Laura502302W21EPolisportiva G.MasiItalyYES

PVM Pécs
1.Kóger Gyula1396202M60PVM PécsHungaryYES
2.Fluck István1396250M65PVM PécsHungaryYES
3.Mező Éva1396256W60PVM PécsHungaryYES
4.Kühn Edit1396204W65PVM PécsHungaryYES

Quimper orientation
1.Le Borgne Julien1603063M21EQuimper orientationFranceYES
2.Jaouen Denis1603053M65Quimper orientationFranceYES
3.Le Verge Hélène2066344W45Quimper orientationFranceYES

Ronneby Orienteringsklubb
1.Johannesson Hanna9812368W18Ronneby OrienteringsklubbSwedenYES

SCOM Mendrisio ANCO
1.Juan Alain8201053M65SCOM Mendrisio ANCOSwitzerlandYES
2.Bernasconi Giorgio8160751M65SCOM Mendrisio ANCOSwitzerlandYES
3.Mayer Catherine887032OPENSCOM Mendrisio ANCOSwitzerland
4.Arn Bea570316W60SCOM Mendrisio ANCOSwitzerlandYES

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Rivetta Andrea2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
2.Nardi Mauro210775M60Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
3.Rivetta Lisa2067894W12Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
4.Zambiasi Clizia500338W35Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
5.Simonelli Maria Elena300798W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
6.Kuzmin Anka2073799W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
7.Hechich Marirosa46176W50Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES

Siralyok Se.
1.Pocsi Laszlo2072232M16Siralyok Se.HungaryYES
2.Acs Antal BenceOPENSiralyok Se.HungaryYES
3.Tabacsik OrsolyaOPENSiralyok Se.HungaryYES
4.Kovacs Zoltan9940325OPENSiralyok Se.HungaryYES
5.Farkas GergoOPENSiralyok Se.HungaryYES
6.Rafael CintiaOPENSiralyok Se.HungaryYES
7.Orosz Viktoria8636780W14Siralyok Se.HungaryYES
8.Takacs Szilvia8020802W16Siralyok Se.HungaryYES

SK Praga
1.Flasar Jan94188700M21ESK PragaCzech RepublicYES
2.Bialozytova Tereza8780W21ASK PragaCzech RepublicYES

SK Zabovresky Brno
1.Hrazdil Jirka682621M21BSK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES

Skåneslättens OL
1.Jonsson Nordin Lisa7990627W20Skåneslättens OLSwedenYES

SKOB Ostrava
1.Holec Honza9101183M50SKOB OstravaCzech RepublicYES

SKP Zdar n.S.
1.Kriz Pavel2023807OPENSKP Zdar n.S.Czech RepublicYES
2.Krizova Zdenka301209OPENSKP Zdar n.S.Czech RepublicYES

Slavia Liberec Orienteering
1.Martan Jiri7999888M21ASlavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
2.Martanova Lea2043610W14Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
3.Martanova Elin2043603W16Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
4.Martanova Daniela2042502W40Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

Slavia ZU Zilina
1.Hosekova Vanda7200369W21ESlavia ZU ZilinaSlovakiaYES

Södertälje-Nykvarn Orientering
1.Wigle Erik9101406M18Södertälje-Nykvarn OrienteringSwedenYES
2.Kleijn Amanda2109106W18Södertälje-Nykvarn OrienteringSweden

SOK Aneby
1.Blomgren Lovisa8000523W18SOK AnebySwedenYES

SOS Jindřichův Hradec
1.Blazek Petr2051486M40SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
2.Blazkova Verca7210128W14SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
3.Blazkova Katka8636796W16SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES
4.Blazkova Marketa2067998W40SOS Jindřichův HradecCzech RepublicYES

Sportcentrum Jicin
1.Hanzl Tomas9965M21ASportcentrum JicinCzech RepublicYES

Sportclub Meran
1.Neuhauser Ingemar771004M35Sportclub MeranItalyYES
2.Kirchlechner Christine801215W21ESportclub MeranItalyYES

SPORTUNION Klagenfurt
1.Winkler Nicole9007111BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
2.Thoman Johanna2066892BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
3.Zollner Tobias2068123BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
4.Winkler Franz296388BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
5.Vabic Gernot1500111BeginnersSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
6.Zollner Felix2084430M10SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
7.Angermann Tobias2061265M10SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
8.Meizer Jonas8071007M12SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
9.Tinkler Gerald7123321M16SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
10.Tinkler Andreas7013014M16SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
11.Binder Martin8230184M21ESPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
12.Huss Arno691225M45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
13.Thoman Markus7100970M45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
14.Unegg Franz8260671M45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
15.Mandl Robert8077770M55SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
16.Winkler Annika206393W12SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
17.Angermann Anna9007888W14SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
18.Unegg Anna8090401W18SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
19.Thoman Kerstin2056422W21BSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
20.Zollner Maria7557777W21BSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
21.Thoman Katharina2068126W21BSPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
22.Polzer Carina8140496W21ESPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
23.Angermann Barbara7112113W45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES
24.Winkler Barbara1404500W45SPORTUNION KlagenfurtAustriaYES

SSD-AŠZ GAJA
1.Pavlič TinaBeginnersSSD-AŠZ GAJAItalyYES
2.Donini Adriana2021319BeginnersSSD-AŠZ GAJAItalyYES
3.Ferluga Matej2091671M10SSD-AŠZ GAJAItalyYES
4.Kalc Rado2084602M10SSD-AŠZ GAJAItalyYES
5.Pečar SebastjanM14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
6.Tič RubenM16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
7.Kalc Kristjan2065884M16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
8.Germani Marko2015649M21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
9.Pavlič Gregor2065880M35SSD-AŠZ GAJAItalyYES
10.Ferluga Peter2015607M40SSD-AŠZ GAJAItalyYES
11.De Luisa Marko2032019M50SSD-AŠZ GAJAItalyYES
12.Pizzamus Paolo7823774M50SSD-AŠZ GAJAItalyYES
13.Clemente Mauro2013162M55SSD-AŠZ GAJAItalyYES
14.Siega Gianfranco2091671M60SSD-AŠZ GAJAItalyYES
15.Pacor Fulvio253331M60SSD-AŠZ GAJAItalyYES
16.Pavlič Zdenko2088835OPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
17.Pelessoni Renato211382OPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
18.Snidero ElenaOPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
19.Pavlič Margareta2065886OPENSSD-AŠZ GAJAItalyYES
20.Henry GaiaW12SSD-AŠZ GAJAItalyYES
21.De Luisa Anja2032012W12SSD-AŠZ GAJAItalyYES
22.Henry LunaW14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
23.Ferluga Nastja2065888W14SSD-AŠZ GAJAItalyYES
24.Botina Roberta2065889W16SSD-AŠZ GAJAItalyYES
25.De Luisa Veronika2054466W21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
26.Sinigaglia Antonella2015609W21BSSD-AŠZ GAJAItalyYES
27.Sepin Chiara2015603W40SSD-AŠZ GAJAItalyYES

SSV Hallein-Neualm
1.Berner Roland650904M50SSV Hallein-NeualmAustriaYES
2.Mayer Horst8021260M55SSV Hallein-NeualmAustriaYES

SU Schöckl Graz
1.Holzer Georg443925BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
2.Monsberger Eva443921BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
3.Monsberger Gerald443920BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
4.Holzer Lorenz20456004BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
5.Torggler Julian944449BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
6.Ettl Katharina443913BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
7.Kundörfer Paula443916BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
8.Holzer Gertraud443924BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
9.Holzer Maike2045603BeginnersSU Schöckl GrazAustriaYES
10.Teichmann Tobias7200541M16SU Schöckl GrazAustriaYES
11.Döhrn Nils1408138M16SU Schöckl GrazAustriaYES
12.Tanzer Michael590101M21ASU Schöckl GrazAustriaYES
13.Griener Matthis800031M21ASU Schöckl GrazAustria
14.Faccinelli Martin9240287M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
15.Mariacher Armin1030890M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
16.Aigmüller Thomas443922M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
17.Kundörfer Rainer443917M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
18.Pacher Hannes8011559M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
19.Renz Johannes307626M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
20.Immervoll Christopher8200884M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
21.Wendner Christoph443919M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
22.Kundörfer Jan991409M21BSU Schöckl GrazAustriaYES
23.Stracke Amelie443912W12SU Schöckl GrazAustriaYES
24.Peinsith Tanja443913W12SU Schöckl GrazAustriaYES
25.Aigmüller Camilla443924W12SU Schöckl GrazAustriaYES
26.Holzer Kerstin2045602W14SU Schöckl GrazAustriaYES
27.Aigmüller Flora443912W14SU Schöckl GrazAustriaYES
28.Bisping Marie443918W14SU Schöckl GrazAustriaYES
29.König Laura8000084W14SU Schöckl GrazAustriaYES
30.Monsberger Teresa443911W14SU Schöckl GrazAustriaYES
31.Lueger Lena2086567W14SU Schöckl GrazAustriaYES
32.Korb Leana Jete443914W16SU Schöckl GrazAustriaYES
33.Winkler Hannah1408137W16SU Schöckl GrazAustriaYES
34.Löwenstein Anna1333332W16SU Schöckl GrazAustriaYES
35.Standhartinger Magdalena2052080W18SU Schöckl GrazAustriaYES
36.Sladek Laura2041774W18SU Schöckl GrazAustriaYES
37.Lueger Anna1250800W18SU Schöckl GrazAustriaYES
38.Pacher Lisa8030494W21ASU Schöckl GrazAustriaYES
39.Renz Angelika1010398W21ASU Schöckl GrazAustriaYES
40.Lueger Ingrid2045684W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
41.Aigmüller Martina443923W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
42.Knauder Viktoria992710W21BSU Schöckl GrazAustriaYES
43.Pacher Gerhild7120364W50SU Schöckl GrazAustriaYES

SV Lengefeld
1.Straube Anne750717W40SV LengefeldGermanyYES

SV Mietraching
1.Vogl Roland1680202M21BSV MietrachingGermanyYES
2.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermanyYES

Swiss O Tours
1.Ruch Stefan8100267M21BSwiss O ToursSwitzerland
2.Ruch Remo8131295M21ESwiss O ToursSwitzerland
3.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerland

ŠK HADVEO Banská Bystrica
1.Hraboš Matej7698697M21EŠK HADVEO Banská BystricaSlovakiaYES

ŠK TEREZKA Banská Bystrica
1.Pompura Daniel2008502M18ŠK TEREZKA Banská BystricaSlovakiaYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Plavčak Izabela980592BeginnersŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Luka980584M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Boris520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Pirman Srečo520501M65Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Bernik Jerca520523W21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia

Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
1.Tóth Ivett339871BeginnersTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
2.Völgyesi Beáta502391BeginnersTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
3.Bujdosó Márk8080705M12Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
4.Egei Balazs1396220M18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
5.Barta Gergely2022135M18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
6.Bujdosó Zoltán8020217M18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
7.Kálmán Erik8088801M20Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
8.Bakó Áron8101092M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
9.Bugár Gergely9101950M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
10.Liszka Krisztián1408162M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
11.Tornai Szabolcs9127807M21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
12.Bujdosó István7020217M50Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
13.Hentes Ildiko1080705OPENTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
14.Vellner Gábor8625620OPENTabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
15.Kálmán Imola8001105W18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
16.Hajnal Dorottya9900330W18Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary
17.Mantuano Eszter2082338W21ETabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary

Team Friuli Venezia Giulia
1.Rivetta Alessandro2062637M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
2.Polojaz Goran2065885M14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
3.Pelessoni Jozef2084616M16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
4.Pecorari Iris210018W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
5.Cignini Stella2048128W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
6.Fignon Giulia2099318W14Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
7.Colombo Iris2061242W16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES

Terlaner Orientierungsläufer
1.Beltramba JanM12Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
2.Beltramba Emil2013250M16Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
3.Beltramba Dario8651370M50Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
4.Troi Verena1399492W21ETerlaner OrientierungsläuferItalyYES

thurgorienta
1.Müller Andrea8181188W21AthurgorientaSwitzerlandYES

Tipo Orienteering Club
1.Dalos Attila1396205M50Tipo Orienteering ClubHungaryYES
2.Dalos Györgyi363496OPENTipo Orienteering ClubHungaryYES
3.Dalos Réka363496W14Tipo Orienteering ClubHungaryYES

Titan
1.Bor Alex1301553M55TitanRussia

TJ Rapid Bratislava
1.Mikluš Marián8000029M35TJ Rapid BratislavaSlovakiaYES
2.Miklušová Tamara8434822W16TJ Rapid BratislavaSlovakiaYES
3.Miklušová Dagmar8123457W45TJ Rapid BratislavaSlovakiaYES

Tjalve
1.Gil Eduardo8650854M21ETjalveSpainYES

TSG Creidlitz
1.Kramer Björn544444M21ETSG CreidlitzGermanyYES

TSM Kralovehradecko
1.Rucker Jan2025353M16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
2.Chaloupsky Jakub682336M16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
3.Fabera David2088201M16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
4.Metelka Ondrej2058465M18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
5.Zalaba Tomas7839783M18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
6.Kavalir Jachym7202866M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
7.Bendak Jan7681889M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
8.Chvatil Simon2035744M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
9.Vandas Daniel9110998M21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
10.Vandas Ludek9111166M45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
11.Netuka Jan9126M45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
12.Jedlicka Michal7208023M45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
13.Chvatilova Johana362000W14TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
14.Holeckova Petra8654906W16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
15.Vandasova Adela8623000W16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
16.Thynova Martina7206547W16TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
17.Thynova Nikola2032191W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
18.Vejrazkova Roza2056270W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
19.Sklibova Veronika7203465W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
20.Matejkova Barbora2075653W18TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
21.Kubickova Jana2075609W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
22.Malinova Apolena2032162W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
23.Vetrickova Andrea7205002W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
24.Zlamalova Nikola2056287W20TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
25.Chaloupska Barbora682365W21ETSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
26.Chaloupska Pavlina982334W40TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES
27.Vandasova Marketa2053570W45TSM KralovehradeckoCzech RepublicYES

Tullinge SK
1.Andersson Albin990426M20Tullinge SKSwedenYES

U.S. Primiero A.S.D
1.Viola Zagonel9005235W21EU.S. Primiero A.S.DItalyYES
2.Lorenzet Tazia2121180W60U.S. Primiero A.S.DItalyYES

UKS"Traper"Złocieniec
1.Gradek Mateusz9101309M12UKS"Traper"ZłocieniecPoland
2.Smyk Bartosz9202027M16UKS"Traper"ZłocieniecPoland
3.Gradek Jarosław9202028M45UKS"Traper"ZłocieniecPoland
4.Osak Maciej8650895OPENUKS"Traper"ZłocieniecPoland
5.Osak Zuzanna9202029OPENUKS"Traper"ZłocieniecPoland
6.Szczurko Paulina9202025W14UKS"Traper"ZłocieniecPoland
7.Urban Aneta8650897W14UKS"Traper"ZłocieniecPoland
8.Gradek Zuzanna8650896W16UKS"Traper"ZłocieniecPoland
9.Przeszłowska Hanna9202026W16UKS"Traper"ZłocieniecPoland
10.Mazan Aleksandra8650884W21AUKS"Traper"ZłocieniecPoland

ULU`S REISEWELT
1.Wälchli Jürg8638584M55ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
2.Aeschlimann Ulu8638588M55ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
3.Kaeser Peter9201080M60ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
4.Sieber Annemarie8677456W40ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
5.Wolf Ursula1394230W55ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES
6.Wydenkeller Ruth8653099W65ULU`S REISEWELTSwitzerlandYES

Växjö OK
1.Ericsson Isac9000707M18Växjö OKSwedenYES
2.Runefors Gustav7000611M18Växjö OKSwedenYES

Vicenza Orienteering Team
1.Carollo Michele2063263BeginnersVicenza Orienteering TeamItalyYES
2.Pozza Gabriele2063261M14Vicenza Orienteering TeamItalyYES
3.Pozza Francesco2063254M16Vicenza Orienteering TeamItalyYES
4.Maccà Andrea2063269M50Vicenza Orienteering TeamItalyYES
5.Vecellio Mauro2063251M55Vicenza Orienteering TeamItalyYES
6.Caveggion Sergio2063253M65Vicenza Orienteering TeamItalyYES
7.De Santis Barbara2063258W21BVicenza Orienteering TeamItalyYES
8.Savorgnano Lory Meri2063270W55Vicenza Orienteering TeamItalyYES

WAT
1.Marksteiner Martin7777200M45WATAustriaYES
2.Nesitka DorisW21BWATAustriaYES

WKS Śląsk Wrocław
1.Mazan Bartłomiej921001M21AWKS Śląsk WrocławPoland

Yukon Orienteering Association
1.Blake Erik2800096M55Yukon Orienteering AssociationCanadaYES
2.Schweiger Sabine981932W55Yukon Orienteering AssociationCanadaYES

ZOOB Rumburk
1.Tomas Babicky8890M65ZOOB RumburkCzech RepublicYES
2.Jitka Nedvídková5991OPENZOOB RumburkCzech RepublicYES