v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL 2 – dolge proge, DP ultra dolge proge (M/Ž21E)->Entries by clubs  (number of entries: 130)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid kosilo 1 Kosilo 2

Individuals/No club
1.Podrekar AnžeM16Individuals/No club - -
2.Šavli Jernej442836M21BIndividuals/No club - -
3.Mikuz Denis422516M21BIndividuals/No club - -
4.Skvarča Matjaž442805M21BIndividuals/No club - -
5.Sočič SaraOtroškaIndividuals/No club - -
6.Weithauser IrenaOtroškaIndividuals/No club - -

Kamniški orientacijski klub
1.Kokelj Denis1404150M21EKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kmetec Barbara1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Pernek Vinko406899M50Mariborski OKSlovenia - -

OK Azimut
1.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia - -
2.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia - X
3.Škvarča AljažM12OK AzimutSlovenia - -
4.Salopek Tihon500470M14OK AzimutSlovenia
5.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia - -
6.Eržen Valentin1000555M21AOK AzimutSlovenia - -
7.Močnik Nejc1401614M21AOK AzimutSlovenia - -
8.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia - -
9.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia - X
10.Seljak Borut9999940M21BOK AzimutSlovenia - -
11.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia - -
12.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia - -
13.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia - -
14.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
15.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia - -
16.Kacin Vojko406709M50OK AzimutSlovenia - -
17.Leban Marijan406846M50OK AzimutSlovenia - -
18.Rejec Pavel445663M50OK AzimutSlovenia - -
19.Knap Črtomir406852M60OK AzimutSlovenia - -
20.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia - -
21.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSlovenia - -
22.Sedej Rok406859OtroškaOK AzimutSlovenia - -
23.Bončina Nizzy422512OtroškaOK AzimutSlovenia - -
24.Sedej Žiga2107081OtroškaOK AzimutSlovenia - -
25.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia - -
26.Salopek Dorja500475Ž12OK AzimutSlovenia
27.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia - -
28.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia - -
29.Leban Manja2069811Ž14OK AzimutSlovenia - -
30.Tušar Teja2069843Ž16OK AzimutSlovenia - -
31.Serženta Seljak Zala435644Ž16OK AzimutSlovenia - -
32.Poljanšek Nika1398929Ž18OK AzimutSlovenia - -
33.Razpet Deja2077602Ž18OK AzimutSlovenia - -
34.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia - -
35.Istenič Maja2127789Ž21BOK AzimutSlovenia - -
36.Boncina Abigael422512Ž21BOK AzimutSlovenia - -
37.Bogataj Nataša2088810Ž21BOK AzimutSlovenia - X
38.Bogataj Tajda7487748Ž21EOK AzimutSlovenia - -
39.Žižek Saša406784Ž35OK AzimutSlovenia - -
40.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia - -
41.Rejec Marjana445666Ž45OK AzimutSlovenia - -

OK Brežice
1.Zorko Nejc308919M14OK BrežiceSlovenia - -
2.Jevševar Martin2077853M14OK BrežiceSlovenia - -
3.Jevševar Bojan2077852M21EOK BrežiceSlovenia - -
4.Hribar Andraz887794M21EOK BrežiceSlovenia X -
5.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia - -

OK Maksimir
1.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatia - -

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia - -
2.Trajbarič Martin2116278M16OK TivoliSlovenia - -
3.Čerin Matej2110350M21EOK TivoliSlovenia - -
4.Dovč Jan1398938M21EOK TivoliSlovenia - -
5.Čerin Boštjan2050432M21EOK TivoliSlovenia - -
6.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia - -
7.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia - -
8.Čerin Aleš2050455M50OK TivoliSlovenia - -
9.Ferenc Tinka442838Ž12OK TivoliSlovenia - -
10.Ferenc Zala445684Ž14OK TivoliSlovenia - -
11.Cerar TinkaraŽ18OK TivoliSlovenia - -
12.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21EOK TivoliSlovenia - -

OK Variopintos ZG
1.Delgado Francisco893829M45OK Variopintos ZGSpain - -

Orientacijski klub Komenda
1.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
2.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
3.Malus Ožbej1425114M10Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
4.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Seljak Jaka2069825M10Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
6.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
7.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
8.Trunk Nejc1401620M12Orientacijski klub KomendaSlovenia X -
9.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
10.Kern Rok1425119M14Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
11.Zupan Tilen1425102M14Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
12.Turk Nejc1425107M14Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
13.Kavčič Jure1425115M18Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
14.Kurinčič Simon2113833M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia X -
15.Zupan Gregor7210497M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia X -
16.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia - -
17.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia - X
18.Blaž Matic9101667M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
21.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
22.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Korelc Andrej2069819M50Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
24.Zavrl Janez7055111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
25.Zorman Jernej9988877OpenOrientacijski klub KomendaSlovenia X -
26.Kurinčič Jerca2069798OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia - X
27.Šuc Tin438998OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia - -
28.Trunk Neža2069805Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia X -
29.Kölner Brina2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Kremžar Lucija2103910Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
31.Švigelj Zala Mia2069810Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
32.Malus Vita1425116Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
33.Pust Karin2069847Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Kern Tina1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
35.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia - -
36.Stojan Petra2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia - -
37.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia - X
38.Paradiž Petra1425118Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia X -
39.Ravnikar Monika9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia - -
40.Flašker Ajda2036371Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia - -
41.Trunk Špela2052361Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia - X
42.Zupan Romana1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia X -
43.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia - -

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia - -
2.Smole Enej446310M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia - -
3.Škarabot Matej1908999M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia - X
4.Petrovič Gašper1401504M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia - -
5.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia - -
6.Anderluh GregorM35Orientacijski Klub PolarisSlovenia - -
7.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia X -
8.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia - -
9.Smole Dušan232445M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia - -
10.Vodlan Darja438980ZačetniškaOrientacijski Klub PolarisSlovenia - -
11.Škarabot Anja253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia X -
12.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia - X

Planinsko društvo Tolmin
1.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia - -
2.Poženel Leila Ema2107083OtroškaPlaninsko društvo TolminSlovenia - -

Škofjeloški orientacijski klub
1.Draksler Matjaž520502M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia - -
2.Eržen Plavčak Izabela980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia - -
3.Šmid LunaŽ12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia - -