Individuals/No club |
1. | Duh Patrik | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
2. | Suka Eol | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
3. | Duh Patrik | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
4. | Bareša Fran | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
5. | Ladavac Jakov | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
6. | Perše Jakov | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
7. | Anadolac Adam | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
8. | Lasić Lujo | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
9. | Smiljanić Hrvoje | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
10. | Bodrožić Noa | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
11. | Trgovčević Gabriel | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
12. | Barković Vid | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
13. | Bićanić Lovro | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
14. | Bićanić Jakov | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
15. | Domijan Ivo | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
16. | Odak Toni | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
17. | Sesartić Domagoj | dječja utrka M10 | Individuals/No club | | |
18. | Vlahović Matija | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
19. | Pađen Borna | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
20. | Vlahović Matija | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
21. | Borček Andrej | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
22. | Kvesić Ivan | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
23. | Kvesić Luka | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
24. | Sučić Luka | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
25. | Bihar Lovro | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
26. | Dlačić Lukas | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
27. | Babarović Jakov | dječja utrka M10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
28. | Trgovčević* Marko | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
29. | Rogulj Marin | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
30. | Lasić Špiro Filip | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
31. | Kokot Gabrijel | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
32. | Kokot* Rafael | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
33. | Šourek Lovro | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
34. | Percela David | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
35. | Dundović Grgur | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
36. | Odak Jakov | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
37. | Perak Patrick | dječja utrka M12 | Individuals/No club | | |
38. | Orešković Andro | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
39. | Sopina Vid | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
40. | Tenšak Jakov | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
41. | Pustišek Mia | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
42. | Babarović Ema | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
43. | Sesartić Roza | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
44. | Ivaci Ida | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
45. | Ivaci Jan | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
46. | Drobić Sanjin | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
47. | Varga Patrik | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
48. | Pal Mihael | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
49. | Sedić Tin | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
50. | Sedić Vito | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
51. | Galić David | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
52. | Kaiser Karlo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
53. | Hrvoić Mateo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
54. | Delibašić Luka | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
55. | Vrdoljak Lidija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
56. | Papac Nika | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
57. | Mandl Dora | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
58. | Mandl Magdalena | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
59. | Barković Rok | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
60. | Karoli Adrian | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
61. | Bokulić Ivan Goran | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
62. | Ribić Vladimir | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
63. | Đaniš Mateo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
64. | Ribarić Franka | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
65. | Tot Erik | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
66. | Veir Tin | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
67. | Veir Irma | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
68. | Mrđa Petar | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
69. | Mrđa Mihael | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
70. | Bihar Noa | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
71. | Domijan Linda | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
72. | Šemper Paula | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
73. | Kelava Ada | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
74. | Latinac Marta | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
75. | Latinac Pavo Filip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
76. | Rebić Ana Marija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
77. | Bračko Sebastijan | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
78. | Benković Ana | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
79. | Filipčić Matija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
80. | Dragojević Paula | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
81. | Kani Karlo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
82. | Duh Roberta | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
83. | Ostajmer Ines | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
84. | Ostajmer Sonja | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
85. | Dundović Maša | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
86. | Crnković Anja | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
87. | Duh Roberta | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
88. | Čorak Neva | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
89. | Sabljić Petar | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
90. | Božičević Tom | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
91. | Baturina Noa | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
92. | Žulj Matej | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
93. | Kokot Mihael | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
94. | Ladavac Anja | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
95. | Perše Tena | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
96. | Vrbanić Tia | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
97. | Vrbanić Vito | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
98. | Kvesić Magda | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
99. | Đaković Maks | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
100. | Anadolac Filip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
101. | Lasić Maro | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
102. | Mikac Bruna | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
103. | Vuković Lovro | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
104. | Smiljanić Mislav | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
105. | Jelačić Ida | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
106. | Duvnjak Domagoj | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
107. | Rastović Luka | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
108. | Jakšić Petra | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
109. | Jakšić Filip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
110. | Habulin Antun Karlo | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
111. | Slamić Lucija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
112. | Slamić Antonija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
113. | Babity Zora | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
114. | Babity Mira | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
115. | Gyutai Hanna | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
116. | Barics Petra | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
117. | Bodrožić Dora | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
118. | Rako Jure | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
119. | Eror Andrej | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
120. | Eror Nino | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
121. | Cundeković Josip | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
122. | Cundeković Lucija | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
123. | Cimaš Iris | dječja utrka MŽ7 | Individuals/No club | | |
124. | Rako Paola | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
125. | Frketić Sara | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
126. | Župančić Lana | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
127. | Čorak Tonka | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
128. | Šemper Petra | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
129. | Kvesić Dora | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
130. | Kaiser Tara | dječja utrka Ž10 | Individuals/No club | | |
131. | Kvesić Tonka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
132. | Košutić Elena | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
133. | Koprtla Sara | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
134. | Čobić Katja | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
135. | Filipec Franka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
136. | Kelava Božo | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
137. | Kelava Tonka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
138. | Martić Katia | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
139. | Bajrektarević Luna | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
140. | Cimaš Lana | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
141. | Katić Marija | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
142. | Katić Veronika | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
143. | Lovrić Ema | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
144. | Jelačić Ema | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
145. | Rogulj Tonka | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
146. | Vuković Lucija | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
147. | Mikac Marta | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
148. | Kaučić Sara | dječja utrka Ž10 s pratnjom | Individuals/No club | | |
149. | Barković Dora | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
150. | Mareković Ira | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
151. | Kramar Karemen | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
152. | Bokulić Ela | dječja utrka Ž12 | Individuals/No club | | |
AK Agram |
1. | Drobić Melissa | dječja utrka Ž10 | AK Agram | Croatia | |
OK Maksimir |
1. | Vukelić Juraj | dječja utrka M12 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Vukelić Dora | dječja utrka Ž12 | OK Maksimir | Croatia | |
OK Maksimir |
1. | Velimirović Beatrice | dječja utrka MŽ7 | OK Maksimir | Croatia | |
2. | Velimirović Vittoria | dječja utrka MŽ7 | OK Maksimir | Croatia | |
OŠ Kajzerica |
1. | Kiš Erik | dječja utrka MŽ7 | OŠ Kajzerica | Croatia | |