Individuals/No club |
1. | Mierlauks Kristaps | 2011751 | Junior | Individuals/No club | | |
2. | Yuen Wangki | 2027108 | Open | Individuals/No club | | |
3. | Gunnarsson Inga | 426849 | Open | Individuals/No club | | |
4. | Narvaišs Normunds | 1313268 | Open | Individuals/No club | | |
5. | Narvaiss Normunds | 1313268 | Open | Individuals/No club | | |
6. | Jakobsen Svein | 7207891 | Paralympic | Individuals/No club | | |
Auseklis IK |
1. | Lapina Laura Eliza | 7201414 | Junior | Auseklis IK | Latvia | |
Ballerup OK |
1. | Saxtorph Søren | 246247 | Paralympic | Ballerup OK | Denmark | |
British Army Orienteering Club (UK) |
1. | Bromley Gardner Charles | 9170791 | Open | British Army Orienteering Club (UK) | United Kingdom | |
Driada |
1. | Stoian Liudmyla | 895113 | Open | Driada | Ukraine | |
2. | Stoian Sergii | 7887787 | Open | Driada | Ukraine | |
3. | Kyrychenko Vitaliy | 7000027 | Open | Driada | Ukraine | |
4. | Kyrychenko Oleksii | 2300085 | Open | Driada | Ukraine | |
Ekaterinburg |
1. | Korchagina Olga | 1601265 | Open | Ekaterinburg | Russia | |
2. | Salakhova Nataliia | | Paralympic | Ekaterinburg | Russia | |
Farmaceut Bratislava |
1. | Furucz Ján | 8100009 | Open | Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
FSKI "Radolik" |
1. | Dokuchaev Dmitry | | Paralympic | FSKI "Radolik" | Russia | |
Hong Kong Island Orienteering Force |
1. | Hui Yau Chiu | 9871009 | Open | Hong Kong Island Orienteering Force | Hong Kong S.A.R., China | |
2. | Kwong Man Fai Timothy | 9709394 | Open | Hong Kong Island Orienteering Force | Hong Kong S.A.R., China | |
Hong Kong Orienteering Club |
1. | Ho Chun Ho | 1814696 | Open | Hong Kong Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
2. | Li Tak Kun | 1814532 | Open | Hong Kong Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
IADC "AUSMA" |
1. | Jakubovskis Guntis | | Paralympic | IADC "AUSMA" | Latvia | |
2. | Strods Valdis | | Paralympic | IADC "AUSMA" | Latvia | |
ISRK ,,KRĀSLAVA" |
1. | Lukaševičs Vjačeslavs | | Paralympic | ISRK ,,KRĀSLAVA" | Latvia | |
Japan Trail-O Team |
1. | Arai Masatoshi | 212268 | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
2. | Hashimoto Tomohiro | | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
3. | Onishi Masamichi | | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
4. | Suzuki Norihiro | | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
5. | Tashiro Masayuki | 2066901 | Open | Japan Trail-O Team | Japan | |
Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” |
1. | Kasanavičius Petras | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | |
2. | Dailydė Irmantas | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
3. | Miliauskaitė Emilija | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
4. | Šimkovič Tadeuš | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
5. | Takulinskas Virginijus | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
6. | Takulinskienė Grita | | Paralympic | Kauno krašto invalidų sporto klubas “SANTAKA” | Lithuania | YES |
Leicestershire Orienteering Club |
1. | Phillips Iain | 7003212 | Open | Leicestershire Orienteering Club | United Kingdom | |
Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija |
1. | Gavrilovas Borisas | | Paralympic | Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija | Lithuania | YES |
2. | Lažinskienė Laima | | Paralympic | Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija | Lithuania | YES |
Løten Orienteringslag |
1. | Dæhli Sigurd | 530506 | Open | Løten Orienteringslag | Norway | |
Manchester and District Orienteering Club |
1. | Kewley John | 9063528 | Open | Manchester and District Orienteering Club | United Kingdom | |
Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" |
1. | Plauska Algimantas | | Open | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | YES |
2. | Žiemys Gražvydas | | Paralympic | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | YES |
3. | Matulaitis Almas | | Paralympic | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | YES |
Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė" |
1. | Kalėdaitė Inga | | Paralympic | Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė" | Lithuania | YES |
2. | Kalėdienė Valentina | | Paralympic | Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė" | Lithuania | YES |
3. | Vasiliauskas Algimantas | | Paralympic | Marijampolės regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubas "Šešupėlė" | Lithuania | YES |
NSK Atrama |
1. | Aleksandrovič Veslav | | Paralympic | NSK Atrama | Lithuania | YES |
Octavian Droobers |
1. | Urquhart Graham | 33394 | Open | Octavian Droobers | United Kingdom | |
2. | Urquhart Elizabeth | 8655906 | Open | Octavian Droobers | United Kingdom | |
OK Hedströmmen |
1. | Silvervret Lars | 259288 | Open | OK Hedströmmen | Sweden | |
OK Linné |
1. | Fredholm Eva | 501811 | Open | OK Linné | Sweden | |
2. | Fredholm Martin | 501786 | Open | OK Linné | Sweden | |
3. | Fredholm Owe | 894284 | Open | OK Linné | Sweden | |
OLG Siegerland |
1. | Gieseler Christian | 7160682 | Open | OLG Siegerland | Germany | |
Orienta PODA |
1. | Kobzarev Alexander | 887952 | Open | Orienta PODA | Russia | |
Orienteering club "RUS" |
1. | Borisenkova Marina | 254100 | Paralympic | Orienteering club "RUS" | Russia | |
Orienteering Seeds |
1. | 梁智恒 Liang Chi Hang | 7300393 | Open | Orienteering Seeds | Hong Kong S.A.R., China | |
Orientop Wrocław |
1. | Sławiński Tadeusz | 2077831 | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
2. | Puternicka Joanna | 9870922 | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
3. | Wieszaczewski Jacek | 852702 | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
OSK Falco |
1. | Mikolavičius Gintaras | 8638417 | Open | OSK Falco | Lithuania | |
2. | Kukenys Egidijus | | Open | OSK Falco | Lithuania | YES |
OSK Prolisok |
1. | Hoienko Yevhen | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
2. | Vovk Vladyslav | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
Porsgrunn Orienteringslag |
1. | Waaler Lars Jakob | 404242 | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
2. | Waaler Martin Aarholt | 262683 | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
3. | Waaler Ole-johan | 2077225 | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
RASKK - Vilniaus SC |
1. | Stanaitis Rimantas | 822166 | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
2. | Stulginskaitė Ūla | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
3. | Rudinskij Daniel | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
4. | Stulginskas Džiugas | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
5. | Ivleva Anastasija | | Junior | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
6. | Stankevič Robertas | 682062 | Open | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
7. | Čaikovskienė Rūta | | Open | RASKK - Vilniaus SC | Lithuania | |
Rocky Mountain Orienteering Club |
1. | Crawford Sharon | 992444 | Open | Rocky Mountain Orienteering Club | United States | |
Rostov-on-Don |
1. | Pavlov Andrei | 1407022 | Junior | Rostov-on-Don | Russia | |
2. | Blyakhman Anatoly | 1601770 | Open | Rostov-on-Don | Russia | |
3. | Trifanova Olga | | Paralympic | Rostov-on-Don | Russia | |
4. | Kucherenko Dmitry | 6303001 | Paralympic | Rostov-on-Don | Russia | |
Rus-Pskov |
1. | Oginskii Eduard | | Open | Rus-Pskov | Russia | |
Russia National Team |
1. | Kozina Liubov | | Paralympic | Russia National Team | Russia | |
2. | Khalanskiy Artem | | Paralympic | Russia National Team | Russia | |
3. | Shmatov Pavel | | Paralympic | Russia National Team | Russia | |
Scout Orienteering Club |
1. | Tsang Michael Chun Chi | 8657210 | Open | Scout Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
Slovenian TrailO Team |
1. | Kacin Emil | 300748 | Open | Slovenian TrailO Team | Slovenia | |
2. | Keresteš Mateja | 406794 | Open | Slovenian TrailO Team | Slovenia | |
3. | Keresteš Krešo | 581321 | Open | Slovenian TrailO Team | Slovenia | |
Stigmännen Karlshamns OK |
1. | Ekelöf Roland | 340714 | Open | Stigmännen Karlshamns OK | Sweden | |
Strängnäs-Malmby OL |
1. | Sterner Magnus | 10508 | Open | Strängnäs-Malmby OL | Sweden | |
Svendborg OK |
1. | Jensen Herluf | 9441867 | Open | Svendborg OK | Denmark | |
Tuusulan Voima-Veikot ry. |
1. | Tertsunen Ari | 2080682 | Open | Tuusulan Voima-Veikot ry. | Finland | |
UKS"Traper"Złocieniec |
1. | Mazan Aleksandra | 8650884 | Open | UKS"Traper"Złocieniec | Poland | |
University of Bristol Orienteering Club |
1. | Dobra Tom | 7746016 | Open | University of Bristol Orienteering Club | United Kingdom | |
Wimborne orienteers |
1. | Keighley Richard | 9111945 | Paralympic | Wimborne orienteers | United Kingdom | |
WKS Śląsk Wrocław |
1. | Mazan Bartłomiej | 921001 | Open | WKS Śląsk Wrocław | Poland | |
Ziemeļkurzeme OK |
1. | Lapina Ilze | 7000195 | Open | Ziemeļkurzeme OK | Latvia | |
Žmonių su fizine negalia sporto klubas "Entuziastas" |
1. | Nemeikšis Stasys | | Paralympic | Žmonių su fizine negalia sporto klubas "Entuziastas" | Lithuania | YES |