v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL 3->Entries by clubs  (number of entries: 137)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Gavrilov Igor1007956M35Individuals/No club
2.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Kolman Miran1411630M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kepic EmaZAČETNIKIKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Kepic Lara406895Ž12Kamniški orientacijski klubSlovenia
4.Flerin Drevenšek Suzana1404137Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
5.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
6.Kmetec Barbara1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
7.Kobentar Katja1411629Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia

KOB Sokol Pezinok
1.Pijáková Barbora9999009Ž21KOB Sokol PezinokSlovakia

OK Azimut
1.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
2.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
3.Luznar Aljaž435629M16OK AzimutSlovenia
4.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
5.Čelik Aljaž435615M16OK AzimutSlovenia
6.Salopek Tihon500470M16OK AzimutSlovenia
7.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
8.Rovtar Jošt442819M18OK AzimutSlovenia
9.Rupnik Ambrož2077612M18OK AzimutSlovenia
10.Bogataj Mark2077611M21OK AzimutSlovenia
11.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
12.Hadalin Iztok442814M21OK AzimutSlovenia
13.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
14.Močnik Nejc1401614M21OK AzimutSlovenia
15.Vanek Nicolas435664M21OK AzimutSlovenia
16.Štanfel Matjaž1401002M21OK AzimutSlovenia
17.Podobnik PrimožM35OK AzimutSlovenia
18.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
19.Jazbar Jožko1398949M35OK AzimutSlovenia
20.Bogataj Boštjan2045683M35OK AzimutSlovenia
21.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
22.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
23.Sušnik Rok435614M35OK AzimutSlovenia
24.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
25.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
26.Sedej Vlado1398546M50OK AzimutSlovenia
27.Rejec Pavel445663M50OK AzimutSlovenia
28.Sedej Rok406859OTROŠKAOK AzimutSlovenia
29.Bončina NizzyOTROŠKAOK AzimutSlovenia
30.Eržen Nika2107055OTROŠKAOK AzimutSlovenia
31.Sedej Žiga2107081OTROŠKAOK AzimutSlovenia
32.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
33.Salopek Dorja500475Ž12OK AzimutSlovenia
34.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
35.Tušar Teja2069843Ž16OK AzimutSlovenia
36.Serženta Seljak Zala435644Ž16OK AzimutSlovenia
37.Letonja Arlina435654Ž18OK AzimutSlovenia
38.Jeram Nuša2052392Ž21OK AzimutSlovenia
39.Tomažin Urša7300413Ž21OK AzimutSlovenia
40.Bogataj Tajda7487748Ž21OK AzimutSlovenia
41.Poljanšek Nika1398929Ž21OK AzimutSlovenia
42.Istenič Maja2127789Ž35OK AzimutSlovenia
43.Boncina Abigael422512Ž35OK AzimutSlovenia
44.Obid MajaŽ35OK AzimutSlovenia
45.Bogataj Nataša2088810Ž35OK AzimutSlovenia
46.Rejec Marjana445666Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia
2.Zorko Nejc308919M16OK BrežiceSlovenia
3.Hribar Andraz887794M21OK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
5.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Andrejc ŽigaM21OK Slovenj GradecSlovenia
2.Andrejc David232473M21OK Slovenj GradecSlovenia
3.Marot Blaž406863M21OK Slovenj GradecSlovenia
4.Balek AlešM21OK Slovenj GradecSlovenia
5.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
6.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Ema PikaŽ10OK Slovenj GradecSlovenia
8.Raj Lili IvanaŽ10OK Slovenj GradecSlovenia
9.Raj NastjaŽ35OK Slovenj GradecSlovenia
10.Balažič PetjaŽ35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Dovč Jan1398938M21OK TivoliSlovenia
2.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia
3.Dovč Katja2065593Ž21OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Seljak Jaka2069825M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Plevel Patrik438982M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Malus Ožbej1425114M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Turk Nejc2069800M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Zupan Tilen1425102M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kavčič Jure1425115M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Blaž Matic9101667M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Babič Silvo2069808M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Lovrecic Sandi2078975OPENOrientacijski klub KomendaSlovenia
20.Šuc Timotej2113841OPENOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Jeraj Mija438992OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Jarc ValOTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Šuc Tin438998OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Jarc AjdaOTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
25.Šuc Teja438996OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
26.Kurinčič Jerca2069798OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
27.Gombač Šuc Elena2113840ZAČETNIKIOrientacijski klub KomendaSlovenia
28.Kölner Brina2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Miklavc Kaja438986Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Jeraj Ajda438987Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Babič Katja7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Pust Karin2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Pogačar Ana Pia1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Zupan Lara1425103Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Zavrl Zala9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Flašker Ajda2036371Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Ravnikar Monika9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Stojan Petra2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
42.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Zupan Romana1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
44.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
45.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Petrovič Blaž1398931M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Foški Valter139894M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Štrumbelj Lana 406801Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Foški Mojca7101368Ž35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Jerše Damjana7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Bratož Jani2056378M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Žvanut Tilen206302M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Čufer Stanko2034098M50Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Vodopivec Meta445678ZAČETNIKIPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Mamič Hana445670Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Lozar Zala2056372Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Pravato Lorenza9270178Ž35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Kovač Marija438027Ž45Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Planinsko društvo Tolmin
1.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Sladič Roman442575M50Škofjeloški orientacijski klubSlovenia