v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Juniper Open Spring 2018 - Boróka Kupa 2018. tavasz->Entries by clubs  (number of entries: 98)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

ATU Košice
1.Janšo Jakub Karol2051421M12CATU KošiceSlovakia
2.Roháč Martin1408128M16ATU KošiceSlovakia
3.Sláma Richard2008508M16ATU KošiceSlovakia
4.Novota Lukáš2025333M16ATU KošiceSlovakia
5.Krajčík Michal533306M21AATU KošiceSlovakia
6.Papuga Miroslav886720M21AATU KošiceSlovakia
7.Sláma Dušan7204978M21AATU KošiceSlovakia
8.Roháč Zdenko2051301M40ATU KošiceSlovakia
9.Sláma Peter9102083M50ATU KošiceSlovakia
10.Janšo Karol2051437M50ATU KošiceSlovakia
11.Roháčová Viktória1403139W18ATU KošiceSlovakia
12.Krajčíková Kristína2020726W21AATU KošiceSlovakia

Austrian junior team
1.Novak Lukas7770770M18Austrian junior teamAustria
2.Holper Leo8000087M18Austrian junior teamAustria
3.Brantner Niklas9999090M20Austrian junior teamAustria
4.Kastner Nicolas8023456M20Austrian junior teamAustria
5.Tiefenböck Rita8020401W18Austrian junior teamAustria
6.Tiefenböck Tina8310799W20Austrian junior teamAustria

BETA URSUS Rosice
1.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech Republic
2.Kunz Martin553435M21BRBETA URSUS RosiceCzech Republic
3.Ptáček Pavel980377M21BRBETA URSUS RosiceCzech Republic
4.Fiala Jan8636192M40BETA URSUS RosiceCzech Republic
5.Opálková Martina7207019W18BETA URSUS RosiceCzech Republic

C.S. TranSilva Cluj
1.Bogya Yana2013499W21AC.S. TranSilva ClujRomania

Clubul Sportiv Orientare Mădăras
1.Sturz Lazăr Felix2075001M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
2.Sellei Szilard211769M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
3.Buda Marcel2115083M50Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania

CS Unirea Alba Iulia
1.Tamas Bogya7207272M21ACS Unirea Alba IuliaRomania
2.Anghel Marius1300072M21BRCS Unirea Alba IuliaRomania

Czech Junior team
1.Vandas Daniel9110998M20Czech Junior teamCzech Republic
2.Cernocky Libor1400401M20Czech Junior teamCzech Republic
3.Semerad Antonin1394693M20Czech Junior teamCzech Republic
4.Boranek Michal2032171M20Czech Junior teamCzech Republic
5.Rusin Jan2032380M20Czech Junior teamCzech Republic
6.Sykora Vojtech7200378M20Czech Junior teamCzech Republic
7.Bendak Jan7681889M20Czech Junior teamCzech Republic
8.Kostejn Vit7209363M20Czech Junior teamCzech Republic
9.Navratil Boris515444M21ACzech Junior teamCzech Republic
10.Kosarek Pavel51568M21ACzech Junior teamCzech Republic
11.Zlamalova Nikola2056287W20Czech Junior teamCzech Republic
12.Sieglova Eliska7201197W20Czech Junior teamCzech Republic
13.Chaloupská Barbora682365W20Czech Junior teamCzech Republic
14.Thynova Nikola2032191W20Czech Junior teamCzech Republic
15.Vyhnalkova Barbora9101106W20Czech Junior teamCzech Republic
16.Cechova Tereza2058511W20Czech Junior teamCzech Republic

Hegyisport Szentendre Egyesület
1.Jankó Tamás8300958M50Hegyisport Szentendre EgyesületHungary

Individuals
1.Ardelean TeodorM60IndividualsRomania

KOB ALFA Brno
1.Novotný Ondřej7003038M21AKOB ALFA BrnoCzech Republic

KOB Usti nad Orlici
1.Mutinský Viktor51752M50KOB Usti nad OrliciCzech Republic
2.Mutinska Zdenka51751W50KOB Usti nad OrliciCzech Republic

OK Jasenica
1.Markovic Radovan1600010M35BROK JasenicaSerbia
2.Ljubisavljevic Tatjana2015226W35BROK JasenicaSerbia

RKNT
1.Kostić MarijaOPENRKNTSerbia
2.Grozdanović LazarOPENRKNTSerbia
3.Djordjević NenadOPENRKNTSerbia

SK Zabovresky Brno
1.Marek Vojtech2061799M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
2.Zridkavesely Adam9201067M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
3.Sterbak Josef2087662M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
4.Milán Tomáš7070007M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
5.Coufal Jachym1400432M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
6.Kral Jan2054641M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
7.Komenda Jan9201065M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
8.Finstrle Luděk2067240M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
9.Jordanov Alexandr7209357M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
10.Kelbl Vladimir9201063M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
11.Prikryl Petr7030567M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
12.Zimmermann Štěpán911220M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
13.Zhanal Jan1111187M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
14.Zridkavesely Libor101M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
15.Kazda Adam232343M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
16.Rotkova Marketa2103673W14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
17.Barnatova Klara2094532W16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
18.Bednarikova Emma8656786W16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
19.Firesova Marketa897355W20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
20.Hirsova Gabriela7200367W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
21.Hiklova Natalia9111118W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
22.Tuzilova Magdalena2020737W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic

ŠK TEREZKA Banská Bystrica
1.Pompura Daniel2008502M20ŠK TEREZKA Banská BystricaSlovakia

ŠK VAZKA Bratislava
1.Mlynárik Peter876002M50ŠK VAZKA BratislavaSlovakia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587W21BRŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

TJ Rapid Bratislava
1.Šmelík Daniel442590M12CTJ Rapid BratislavaSlovakia
2.Goldschmidt Tobiáš2045678M20TJ Rapid BratislavaSlovakia
3.Mikluš Marián8000029M21ATJ Rapid BratislavaSlovakia
4.Šmelík Juraj7208215M50TJ Rapid BratislavaSlovakia
5.Šmelíková Dorota1399951W16TJ Rapid BratislavaSlovakia
6.Miklušová Tamara8434822W20TJ Rapid BratislavaSlovakia
7.Miklušová Tereza8222299W20TJ Rapid BratislavaSlovakia
8.Miklušová Dagmar8123457W40TJ Rapid BratislavaSlovakia

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica
1.Dekrét Jakub2088141M21ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSlovakia

Valachian team
1.Visek Martin9101674M18Valachian teamCzech Republic
2.Cahel Marek889288M21BRValachian teamCzech Republic
3.Bednarik Radek887909M40Valachian teamCzech Republic
4.Neverilova Katerina7208226W16Valachian teamCzech Republic
5.Bednarikova Sara9102568W16Valachian teamCzech Republic
6.Hubackova Dagmar9102885W16Valachian teamCzech Republic
7.Spendlikova Kamila7207020W18Valachian teamCzech Republic
8.Nesporova Alzbeta7200901W18Valachian teamCzech Republic