Balassagyarmat |
1. | Kovalcsik István | 233635 | Open E | Balassagyarmat | Hungary | |
British Army Orienteering Club (UK) |
1. | Bromley Gardner Charles | 9170791 | Open E | British Army Orienteering Club (UK) | United Kingdom | |
Denevér BSZE |
1. | Surányi Kinga | 2072229 | Junior E | Denevér BSZE | Hungary | |
2. | Nagyné Matolcsi Judit | 2072223 | Open E | Denevér BSZE | Hungary | |
3. | Surányi Gábor | 2072228 | Open E | Denevér BSZE | Hungary | |
Eridano Adventure A.S.D. |
1. | De Pieri Susy | 210863 | Open E | Eridano Adventure A.S.D. | Italy | |
Espoon Suunta |
1. | Koponen Pentti | 997869 | Open E | Espoon Suunta | Finland | |
Farmaceut Bratislava |
1. | Furucz Ján | 8100009 | Open E | Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
2. | Mižúr Šimon | 2051380 | Open E | Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
Gruppo Orientisti Subiaco |
1. | Pfister Valerio | 210750 | Open E | Gruppo Orientisti Subiaco | Italy | |
Gyöngyösi Tájfutó Klub |
1. | Simon Péter | 1429027 | Open E | Gyöngyösi Tájfutó Klub | Hungary | |
Hegyvidék MOM |
1. | Borosznoki László | | Paralimpic E | Hegyvidék MOM | Hungary | |
Hong Kong Orienteering Club |
1. | Li Tak Kun | 1814532 | Open E | Hong Kong Orienteering Club | Hong Kong S.A.R., China | |
Honvéd Bottyán SE |
1. | Zarnóczay Klára | 1500706 | Open E | Honvéd Bottyán SE | Hungary | |
Japan TrailO |
1. | Suzuki Norihiro | | Open E | Japan TrailO | Japan | |
KOBRA Bratislava |
1. | Molnárová Monika | 8122122 | A | KOBRA Bratislava | Slovakia | |
Műegyetemi Atlétikai és Footbal Club |
1. | Bacsó Piroska | 46100 | Open E | Műegyetemi Atlétikai és Footbal Club | Hungary | |
Octavian Droobers |
1. | Straube-Roth Max | 2127 | Junior E | Octavian Droobers | United Kingdom | |
2. | Urquhart Elizabeth | 8655906 | Open E | Octavian Droobers | United Kingdom | |
3. | Urquhart Graham | 33394 | Open E | Octavian Droobers | United Kingdom | |
OK Trzin |
1. | Keresteš Vid | 1401763 | A | OK Trzin | Slovenia | |
2. | Keresteš Krešo | 581321 | Open E | OK Trzin | Slovenia | |
OK Vihor |
1. | Varnica Tomislav | 893831 | Open E | OK Vihor | Croatia | |
OLifant |
1. | Heikoop mark | 640117 | Open E | OLifant | Netherlands | |
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Slamič Borja | | Junior E | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
2. | Jug Tjaša | | Open E | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
South London Orienteers |
1. | Huzan Peter | 439010 | Open E | South London Orienteers | United Kingdom | |
SV Lengefeld |
1. | Straube Anne | 750717 | Open E | SV Lengefeld | Germany | |
Tabáni Spartacus |
1. | Suba Peter | 7789456 | Open E | Tabáni Spartacus | Hungary | |
Tuusulan Voima-Veikot ry. |
1. | Tertsunen Ari | 2080682 | Open E | Tuusulan Voima-Veikot ry. | Finland | |
Veszprémi Honvéd SE |
1. | Palumbi Edit | | Open E | Veszprémi Honvéd SE | Hungary | |
VSK CVUT FS Praha |
1. | Kurfurst Pavel | 207827 | Open E | VSK CVUT FS Praha | Czech Republic | |
2. | Kurfurstova Magdalena | 207837 | Open E | VSK CVUT FS Praha | Czech Republic | |
Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club |
1. | Fehér Ferenc | 502362 | Open E | Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club | Hungary | |
2. | Csertán András | 2066454 | Open E | Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club | Hungary | |
Zöld Sportok Clubja |
1. | Kovács Attila Gábor | 8636769 | Open E | Zöld Sportok Clubja | Hungary | |