Individuals/No club |
1. | Van Gompel Bart | | 3 km technisch eenvoudig | Individuals/No club | | |
2. | van Lierop Eline | | 3 km technisch eenvoudig | Individuals/No club | | |
3. | van Langevelde Anne | | 4,5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
4. | de Vries Jorian | | 4,5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
5. | Andrews Mark | 235415 | 4,5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
6. | Hulshof Rianne | | 5 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
7. | Van Zweeden Jacqueline | 337624 | 5,5 km technisch middel | Individuals/No club | | |
8. | de Beer Denise en Richard | | 7 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
9. | Vlasveld Karin | | 7 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
10. | Kucuk Muhammed Bahadir | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
11. | Van Den Heuvel Mardo | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
12. | Van Zweeden Dorien | 345952 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
13. | Van Zweeden Cas | 345951 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
14. | Branger Justin | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
15. | Noordermeer Ezra | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
16. | Demarteau Martell | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
17. | Stokkermans Tom | 1221771 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
18. | Van Zweeden Vera | 337625 | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
19. | Vlasveld Hilbert | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
Argus |
1. | Mourits Hanne | 2052072 | 3 km technisch eenvoudig | Argus | Netherlands | |
2. | Mourits Kristine | 345600 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
3. | Mourits Nora | 438298 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
4. | Broex Bart | 752603 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
5. | Neplenbroek Tonny | 2063353 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
6. | Mooij Dicky | 6281 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
7. | Mooij Herman | 998000 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
8. | Van Der Korf Martin | 1968224 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
9. | Poulissen Marjo | 2122609 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
10. | Poulissen Ronald | 2122610 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
11. | Geers Kees | 213490 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
12. | Mulder Katinka | 332112 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
13. | Appelboom Frans | 2063358 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
14. | Siezen Roland | | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
15. | van Eif Plien | 2034167 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
16. | Appelboom Elly | 2063359 | 5,5 km technisch middel | Argus | Netherlands | |
17. | Andrews Luke | | 5,5 km technisch middel | Argus | Netherlands | |
18. | Andrews Oliver | | 5,5 km technisch middel | Argus | Netherlands | |
19. | Andrews Jasmine | | 5,5 km technisch middel | Argus | Netherlands | |
20. | Halter Werner | 741122 | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
21. | Mensink Marco | 1403444 | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
22. | Eggels Iris | | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
23. | Wessels Sonny | | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
24. | Zwikker Sadie | 6289 | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
hamok |
1. | Mols Greta | 2061225 | 3 km technisch eenvoudig | hamok | Belgium | |
2. | Herremans Sofie | 32830 | 4,5 km technisch moeilijk | hamok | Belgium | |
3. | Schutjes Elisabeth | 4945 | 4,5 km technisch moeilijk | hamok | Belgium | |
4. | Melis Luc | 1414471 | 8 km technisch moeilijk | hamok | Belgium | |
HOC'93 |
1. | Molenaar Bert | 1414963 | 4,5 km technisch moeilijk | HOC'93 | Netherlands | |
2. | Molenaar Joke | 1414962 | 4,5 km technisch moeilijk | HOC'93 | Netherlands | |
3. | Molenaar Amanda | 211644 | 4,5 km technisch moeilijk | HOC'93 | Netherlands | |
4. | Afman Wendy | | 4,5 km technisch moeilijk | HOC'93 | Netherlands | |
5. | Vecht Jona | | 8 km technisch moeilijk | HOC'93 | Netherlands | |
Hune Orienterings Club 93 |
1. | Heikoop Arne | 1301730 | 4,5 km technisch moeilijk | Hune Orienterings Club 93 | Netherlands | |
KOVZ |
1. | Kurt Sascha | 63766 | 3 km technisch eenvoudig | KOVZ | Netherlands | |
2. | Jochems Steven | 7300315 | 4,5 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
3. | van de Ven Masja | 7140266 | 4,5 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
4. | Intgroen Mike | 1933 | 4,5 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
5. | Roeling Monica | 1952417 | 4,5 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
6. | Van Loon Roland | 1201048 | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
7. | Engel Jasper | | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
8. | Kurt Ralph | 7300334 | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
OLifant |
1. | Van Boven Guus | 550403 | 4,5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
2. | Hoeksma Martine | 7690909 | 4,5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
3. | Van Der Wijk Pim | 7110266 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
4. | Daemen Eletta | 1418622 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
5. | Hettema Ton | | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
olv MINOR |
1. | Verbeek Birgitta | 2033840 | 3 km technisch eenvoudig | olv MINOR | Netherlands | |
2. | Pince Van Der Aa Peter | 1008206 | 4,5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
3. | van Lierop Harrie | 711111 | 4,5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
4. | Van Der Hulst Robert | 1411302 | 4,5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
5. | De Lijster Alwin | 2801282 | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
6. | Nemeth Monika | 411920 | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
7. | van Noort Carla | | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
8. | Wingelaar Erik | | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
9. | Wingelaar Nora | | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
10. | Zhernakova Sasha | | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
11. | Wingelaar Info | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
12. | Golov Maksim | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
13. | Elfrink Herman | 1312959 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
14. | Hendriks Ronald | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
15. | Vlasveld Ton | 1008219 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
16. | Posthouwer Roelof | 8130578 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
Omega |
1. | Boomer Ellen | 5021999 | 5,5 km technisch middel | Omega | Belgium | |
SLOK |
1. | Frederickx An | 1978121 | 4,5 km technisch moeilijk | SLOK | Belgium | |
TROL Belgium |
1. | Van Bruggen Mark | 2020138 | 4,5 km technisch moeilijk | TROL Belgium | Belgium | |