v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL 4 – srednje proge->Entries by clubs  (number of entries: 122)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Janez1652011M45Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kmetec Barbara1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
4.Pretnar Irma1398945Ž45Kamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Sedej Rok406859M10OK AzimutSlovenia
2.Gantar Borut406857M12OK AzimutSlovenia
3.Cvelbar Luka1398926M12OK AzimutSlovenia
4.Sedej David406860M12OK AzimutSlovenia
5.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
6.Bizjak Božo2133344M12OK AzimutSlovenia
7.Gantar Primož2107071M14OK AzimutSlovenia
8.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
9.Čelik Aljaž435615M16OK AzimutSlovenia
10.Luznar Aljaž2120869M18OK AzimutSlovenia
11.Knap Franc406853M21AOK AzimutSlovenia
12.Močnik Nejc1401614M21AOK AzimutSlovenia
13.Eržen Valentin1000555M21AOK AzimutSlovenia
14.Kacin Emil300748M21BOK AzimutSlovenia
15.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
16.Gantar Kristjan2107075M21BOK AzimutSlovenia
17.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
18.Gantar Tjaž2077609M21EOK AzimutSlovenia
19.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
20.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
21.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
22.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
23.Cvelbar Uroš406855M35OK AzimutSlovenia
24.Poljanšek Aleš2069848M45OK AzimutSlovenia
25.Kacin Vojko406709M45OK AzimutSlovenia
26.Leban Marijan2109673M55OK AzimutSlovenia
27.Nelson Charles202151M65OK AzimutSlovenia
28.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
29.Obid Anze2132996OtroškaOK AzimutSlovenia
30.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia
31.Gantar Brina2114454Ž10OK AzimutSlovenia
32.Cvelbar MilaŽ10OK AzimutSlovenia
33.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
34.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
35.Tušar Teja2069843Ž16OK AzimutSlovenia
36.Leban Manja2069811Ž16OK AzimutSlovenia
37.Razpet Deja2077602Ž18OK AzimutSlovenia
38.Serženta Seljak Zala2114447Ž18OK AzimutSlovenia
39.Pivk Karmen2142790Ž18OK AzimutSlovenia
40.Istenič Maja2127789Ž21BOK AzimutSlovenia
41.Gantar Damjana2107072Ž21BOK AzimutSlovenia
42.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia
43.Bogataj Nataša2088810Ž21BOK AzimutSlovenia
44.Štanfel Urša8668995Ž21EOK AzimutSlovenia
45.Poljanšek Nika1398929Ž21EOK AzimutSlovenia
46.Žižek Saša2141141Ž35OK AzimutSlovenia
47.Zaman Groff Maja406843Ž45OK AzimutSlovenia
48.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia
2.Piltaver Jaka1398941M21EOK BrežiceSlovenia
3.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
4.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia
2.Pobega Davor2114460M45OK TivoliSlovenia
3.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
4.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
5.Čerin Aleš2050455M55OK TivoliSlovenia
6.Ferenc Ales445684OdprtaOK TivoliSlovenia
7.Ugrin Maja2114451ZačetniškaOK TivoliSlovenia
8.Ugrin Nikolina2114455Ž12OK TivoliSlovenia
9.Ferenc Tinka442838Ž14OK TivoliSlovenia
10.Pribaković Borštnik Ana406886Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Anže2069806M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kremžar Florijan438988M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej1425114M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Trunk Nejc1401620M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Tilen1425109M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Turk Nejc1425107M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Poženel Natan Maj2107053M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kern Rok1425119M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Zorman Jernej9988877M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Kurinčič Simon2113833M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Poženel Leila Ema2107083OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Jeraj Mija2069813OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Gorjup Poženel Darja2113845ZačetniškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
25.Jarc Ajda2034095Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Kremžar Klara2113836Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Jeraj Ajda438993Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Kölner Brina2113842Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Trunk Neža2069805Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Kremžar Lucija2103910Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Malus Vita1425116Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Zavrl Zala9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Pogačar Ana Pia1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Močnik Tina2070918Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Trunk Špela2052361Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Ravnikar Monika9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
39.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Stojan Petra2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
42.Zupan Romana1425101Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Škarabot Matej1908999M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Smole Dušan232445M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Radovan Dalibor2107073M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Vodlan Darja438980ZačetniškaOrientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor4625871M45Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Bončina Vianez422512OtroškaOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš520519M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Plavčak Izabela980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia