v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
15. memorijal 7. gbr "PUMA" sprint->Entries by clubs  (number of entries: 52)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Proba Samo 123456OPENIndividuals/No club

HV
1.Šaflin ZdravkoHVMHVCroatia
2.Projić Jozo HVMHVCroatia
3.Baković Emanuel HVMHVCroatia

OK Jelen
1.Miljković Damir7009773M50OK JelenCroatia

OK Kapela
1.Drobić Melissa2132926M16OK KapelaCroatia
2.Bublić Ivan7211185M21OK KapelaCroatia
3.Trivunović Vladimir1401011M40OK KapelaCroatia
4.Dasović Hrvoje2133029M40OK KapelaCroatia
5.Špoljar Krešo2123970M50OK KapelaCroatia
6.Dasović Ana OPENOK KapelaCroatia
7.Dasović Petra2133352W16OK KapelaCroatia
8.Krkić Drobić Aida2133012W21OK KapelaCroatia

OK Maksimir
1.Strmečki Vibor1422007M16OK MaksimirCroatia
2.Uroic Milivoj236866M50OK MaksimirCroatia
3.Strmečki Petar7889999M50OK MaksimirCroatia
4.Jakšić Mirka1261971W40OK MaksimirCroatia
5.Van De Riet Dunja8220267W40OK MaksimirCroatia

OK Medjimurje
1.Leljak Marko504524M21OK MedjimurjeCroatia
2.Crljenica BrankoM50OK MedjimurjeCroatia

OK Vihor
1.Nikolić Matko406741M16OK VihorCroatia
2.Kolarek Noa7000638M21OK VihorCroatia
3.Turkalj Marijan222412M21OK VihorCroatia
4.Kukec Jura1289347M21OK VihorCroatia
5.Gobec Damir585858M40OK VihorCroatia
6.Mesić Ivica2132997M50OK VihorCroatia
7.Ostajmer Ines222419OPENOK VihorCroatia
8.Kovačić Ana222402W21OK VihorCroatia
9.Miljković Željka7070725W40OK VihorCroatia
10.Nikolić Bojana406740W40OK VihorCroatia
11.Horbec Ivana222420W40OK VihorCroatia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Boncina Abigael Vanessa 1968213OPENOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Orijentacijski klub Varaždin
1.Anadolac Adam2138242M16Orijentacijski klub VaraždinCroatia
2.Anadolac Filip2136724M16Orijentacijski klub VaraždinCroatia
3.Kocijan Luka2113338M20Orijentacijski klub VaraždinCroatia
4.Lah Siniša2113388M40Orijentacijski klub VaraždinCroatia
5.Anadolac Emil1965125M40Orijentacijski klub VaraždinCroatia
6.Labaš Predrag1968521M40Orijentacijski klub VaraždinCroatia
7.Turkalj Milan1946000M50Orijentacijski klub VaraždinCroatia
8.Srebaćić MajaOPENOrijentacijski klub VaraždinCroatia
9.Mihinjač Marin2030933OPENOrijentacijski klub VaraždinCroatia
10.Detić Iva2030932OPENOrijentacijski klub VaraždinCroatia
11.Vađan Maksimilijan1968623OPENOrijentacijski klub VaraždinCroatia
12.Detić Lucija2030931OPENOrijentacijski klub VaraždinCroatia
13.Zagrajski Fran2030934OPENOrijentacijski klub VaraždinCroatia
14.Schubert Marija2120027W40Orijentacijski klub VaraždinCroatia
15.Srebačić Davorka1919197W40Orijentacijski klub VaraždinCroatia
16.Holenda Karmen1416414W50Orijentacijski klub VaraždinCroatia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Sladič Roman442575M50Škofjeloški orientacijski klubSlovenia

Team Slovenia
1.Eržen Boris520504M50Team SloveniaSlovenia
2.Plavčak Ana2045587W21Team SloveniaSlovenia