Individuals/No club |
1. | Even Guillaume | | BEGINERS | Individuals/No club | | |
2. | Szabo Levente | 1200024 | M35 | Individuals/No club | | YES |
3. | D'errico Loris Gioele | 423788 | MB | Individuals/No club | | |
4. | Brazauskaite Leokadija | 1414511 | W45 | Individuals/No club | | YES |
#BPDL team |
1. | Wolf Filip | 8655449 | MA | #BPDL team | Czech Republic | YES |
2. | Šádková Martina | 1398981 | WA | #BPDL team | Czech Republic | YES |
3. | Odehnalová Klára | 8660446 | WA | #BPDL team | Czech Republic | YES |
4. | Odehnalová Tereza | 8660420 | WA | #BPDL team | Czech Republic | YES |
A C Beauchamp |
1. | Cop Ivan | 31201 | BEGINERS | A C Beauchamp | France | YES |
2. | Cop Alexis | 1999060 | M12 | A C Beauchamp | France | YES |
3. | Pastor Bastien | 258992 | M12 | A C Beauchamp | France | YES |
4. | Pastor Anthony | 31206 | M16 | A C Beauchamp | France | YES |
5. | Pastor Philippe | 7690919 | M45 | A C Beauchamp | France | YES |
6. | Cop Goran | 8018615 | M45 | A C Beauchamp | France | YES |
7. | Goin Guillaume | 7848511 | MB | A C Beauchamp | France | YES |
8. | Goin Cindy | 1950218 | WB | A C Beauchamp | France | YES |
A.S.D. Orienteering G. Galilei |
1. | Rosato Luca | 8010928 | MA | A.S.D. Orienteering G. Galilei | Italy | |
2. | Tinelli Melania | 8002245 | WA | A.S.D. Orienteering G. Galilei | Italy | |
AD Trento Orienteering |
1. | Daves Silvano | 238757 | MA | AD Trento Orienteering | Italy | YES |
Alpstein-O |
1. | Streuli Willi | 8642001 | M60 | Alpstein-O | Switzerland | |
2. | Wüest Ruth | 8625669 | W60 | Alpstein-O | Switzerland | |
ASD Erebus Orientamento Vicenza |
1. | Cera Michele | 8237710 | MA | ASD Erebus Orientamento Vicenza | Italy | |
2. | De Vallier Edoardo | 8237658 | MA | ASD Erebus Orientamento Vicenza | Italy | |
Braunschweiger MTV |
1. | Struckmann Jens | 8270866 | M50 | Braunschweiger MTV | Germany | YES |
2. | Rihko-Struckmann Liisa | 8190564 | W55 | Braunschweiger MTV | Germany | YES |
BROWN TEAM BG |
1. | Dimitrov Dimitar N. | 8644605 | M16 | BROWN TEAM BG | Bulgaria | |
CEColivenc |
1. | Casal i Fernàndez Roger | 8090181 | M35 | CEColivenc | Spain | |
2. | Casal Gil Laia | 887338 | W12 | CEColivenc | Spain | |
3. | Gil Brotons Esther | 8240181 | W35 | CEColivenc | Spain | |
Club d'Orientation du CERN |
1. | Hong Geunhee | 8300883 | MA | Club d'Orientation du CERN | Switzerland | YES |
Club Orientació Berguedà |
1. | Gil-Brotons Ampa | 7203689 | W35 | Club Orientació Berguedà | Spain | |
Club Veleta Orientación |
1. | Sáez Plaza Miguel | 8657339 | M50 | Club Veleta Orientación | Spain | YES |
2. | Cobos Barrera Kety | 8051975 | W45 | Club Veleta Orientación | Spain | YES |
3. | Peña Molina Monica | 8101211 | W45 | Club Veleta Orientación | Spain | YES |
4. | De La Torre Palomo Noelia | 8121985 | WB | Club Veleta Orientación | Spain | YES |
5. | De La Torre Palomo Edelweiss | 8465465 | WB | Club Veleta Orientación | Spain | YES |
ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles |
1. | Domènech Amorós Jordi | 7201323 | M45 | ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles | Spain | YES |
2. | Santamaria Villalonga Toninaina | 886783 | W50 | ERMASSETS. Club de muntanya d'Esporles | Spain | YES |
Fredrikstad Skiklubb |
1. | Bekhus Espen | | M45 | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
2. | Bekhus Mia | 9991030 | WA | Fredrikstad Skiklubb | Norway | YES |
Friuli MTB & Orienteering |
1. | Frappa Monica | 2133191 | W50 | Friuli MTB & Orienteering | Italy | YES |
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. |
1. | Gratton Donatella | 1009877 | W60 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | Italy | YES |
Holbaek Orienteringsklub |
1. | Nielsen Henrik | 8022398 | M60 | Holbaek Orienteringsklub | Denmark | YES |
2. | Nielsen Jannie | 1402050 | W55 | Holbaek Orienteringsklub | Denmark | YES |
HSV Großmittel |
1. | Lapornik Dominik | 8000019 | MA | HSV Großmittel | Austria | YES |
2. | Kollndorfer Kathrin | 8000017 | W35 | HSV Großmittel | Austria | YES |
HSV Pinkafeld |
1. | Tobler Simon | 8000077 | M17-20 | HSV Pinkafeld | Austria | YES |
2. | Kalcher Robert | 8335334 | M50 | HSV Pinkafeld | Austria | YES |
3. | Pongratz Karl | 8031031 | M60 | HSV Pinkafeld | Austria | YES |
4. | Kalcher Bernadette | 5902 | WB | HSV Pinkafeld | Austria | YES |
IL GeoForm |
1. | Egge Guttorm | 1302878 | M50 | IL GeoForm | Norway | YES |
2. | Utskarpen Audrun | 504728 | WA | IL GeoForm | Norway | YES |
Junior Team Trentino |
1. | Boneccher Edoardo | 8221006 | M16 | Junior Team Trentino | Italy | YES |
2. | Gaio Paride | 8001388 | M16 | Junior Team Trentino | Italy | YES |
3. | Albuzzi Josè | 2121874 | M17-20 | Junior Team Trentino | Italy | YES |
4. | Sandri Eddy | 8112336 | MA | Junior Team Trentino | Italy | YES |
5. | Debiasi Dennis | 8005285 | MA | Junior Team Trentino | Italy | YES |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | WA | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
Konnerud IL |
1. | Ohrvik Sven | 8004318 | M55 | Konnerud IL | Norway | YES |
2. | Solberg Veslemøy | 8012279 | W55 | Konnerud IL | Norway | YES |
Modiin O club |
1. | Yodfat Ofer | 2071017 | M60 | Modiin O club | Israel | YES |
2. | Nativ Ruth | 2071179 | W55 | Modiin O club | Israel | YES |
NF Steiermark |
1. | Mühlbacher Thomas | 8140996 | M50 | NF Steiermark | Austria | YES |
OC Fürstenfeld |
1. | Trummer Herfried | 8140675 | M45 | OC Fürstenfeld | Austria | YES |
OC München |
1. | Despetovic Tihomir | 8657246 | MA | OC München | Germany | YES |
OC O-Kompas |
1. | Ignatiev Maksym | 8091887 | M16 | OC O-Kompas | Ukraine | |
2. | Ignatiev Oleksii | 8016044 | M35 | OC O-Kompas | Ukraine | |
3. | Ignatieva Inna | 1312985 | W12 | OC O-Kompas | Ukraine | |
4. | Priadkina Tetiana | 1312981 | W35 | OC O-Kompas | Ukraine | |
Oddíl OB Kotlářka, z.s. |
1. | Procházková Aneta | 2103718 | BEGINERS | Oddíl OB Kotlářka, z.s. | Czech Republic | YES |
2. | Procházka Vít | 1425329 | M14 | Oddíl OB Kotlářka, z.s. | Czech Republic | YES |
3. | Procházková Jana | 7205568 | W35 | Oddíl OB Kotlářka, z.s. | Czech Republic | YES |
OFFLINE Szabadidősport Egyesület |
1. | Paskuj Mátyás | 2087750 | MB | OFFLINE Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
2. | Paskuj Mátyásné Erzsébet | 2056180 | W35 | OFFLINE Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
3. | Mihályi Gyöngyi | 2087744 | W45 | OFFLINE Szabadidősport Egyesület | Hungary | |
OK Azimut |
1. | Kenda Klemen | 2142777 | MB | OK Azimut | Slovenia | |
OK Bjelovar |
1. | Šantić Domagoj | 1420752 | M45 | OK Bjelovar | Croatia | |
2. | Šantić Gloria | 7010896 | W12 | OK Bjelovar | Croatia | |
3. | Šantić Veronika | 7755611 | W12 | OK Bjelovar | Croatia | |
4. | Šantić Viktoria | 7022030 | W12 | OK Bjelovar | Croatia | |
5. | Šantić Nikolina | 1420813 | W35 | OK Bjelovar | Croatia | |
OK Jelen |
1. | Miljković Damir | 7009773 | M50 | OK Jelen | Croatia | |
2. | Košćica Miran | 535353 | MA | OK Jelen | Croatia | |
3. | Delić Dora | 7551552 | W12 | OK Jelen | Croatia | |
4. | Delić Sara | 7055033 | W12 | OK Jelen | Croatia | |
OK Kapela |
1. | Bublić Ivan | 7211185 | M35 | OK Kapela | Croatia | YES |
2. | Pajnić Olga | 2148497 | WB | OK Kapela | Croatia | YES |
OK Klajūnas |
1. | Zvinyte Inga | 8654932 | W35 | OK Klajūnas | Lithuania | YES |
OK Maksimir |
1. | Delić Petar | 7820618 | M35 | OK Maksimir | Croatia | |
OK Medjimurje |
1. | Markulinčić Predrag | 218966 | M45 | OK Medjimurje | Croatia | |
OK Ris |
1. | Salopek Tihon | 8044022 | M17-20 | OK Ris | Croatia | YES |
2. | Salopek Dorja | 8445444 | W16 | OK Ris | Croatia | YES |
OK Vihor |
1. | Jurić Mirjana | 222404 | OPEN S | OK Vihor | Croatia | YES |
2. | Bajrektarević Luna | 893821 | W12 | OK Vihor | Croatia | |
3. | Jurić Petra | 222402 | W14 | OK Vihor | Croatia | YES |
4. | Jurić Nika | 222401 | WB | OK Vihor | Croatia | YES |
OLC Graz |
1. | Renner Axel | 8335445 | M12 | OLC Graz | Austria | YES |
2. | Glatz Ewald | 8100007 | M50 | OLC Graz | Austria | |
3. | Renner Wilfried | 8300400 | M50 | OLC Graz | Austria | YES |
4. | Zeiner Harald | 8339988 | M55 | OLC Graz | Austria | YES |
5. | Zeiner Dora | 8031001 | W17-20 | OLC Graz | Austria | YES |
6. | Glatz Sylvia | 8005003 | W50 | OLC Graz | Austria | |
7. | Glatz Verena | 8345345 | WA | OLC Graz | Austria | |
8. | Glatz Lisa | 8517473 | WB | OLC Graz | Austria | |
OLC Säntis |
1. | Streuli Willi | 8642001 | M60 | OLC Säntis | Switzerland | |
2. | Wüest Ruth | 8663269 | W60 | OLC Säntis | Switzerland | |
OLG Aesch |
1. | Hofer Michael | 8100000 | M35 | OLG Aesch | Switzerland | |
OLG Biberist SO |
1. | Gygax Martin | 8662199 | M50 | OLG Biberist SO | Switzerland | |
2. | Gygax Regula | 8655266 | W50 | OLG Biberist SO | Switzerland | |
3. | Gygax Meret | 1201017 | WB | OLG Biberist SO | Switzerland | |
4. | Gygax Siri | 8653154 | WB | OLG Biberist SO | Switzerland | |
Omega |
1. | Thiels Jarne | 8040428 | M17-20 | Omega | Belgium | YES |
2. | Thiels Liana | 8090507 | W14 | Omega | Belgium | YES |
OOB TJ Turnov |
1. | Zakouril Tomas | 8014534 | MA | OOB TJ Turnov | Czech Republic | YES |
2. | Zakourilova Kamila | 1302868 | W35 | OOB TJ Turnov | Czech Republic | YES |
Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti |
1. | Bellotti Pierangelo | 210326 | M60 | Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti | Italy | YES |
2. | Cereatti Lucio | 210330 | M60 | Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti | Italy | YES |
3. | Bellotti Franco | 210325 | OPEN S | Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti | Italy | YES |
4. | Laj - Bellotti Maria | 210333 | W60 | Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti | Italy | YES |
5. | Boido Stefania | 210327 | W60 | Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti | Italy | YES |
6. | Castelli Paola | 210328 | W60 | Orientalp - Società Romana di Orientisti Dilettanti | Italy | YES |
ORIENTEERING COMO |
1. | Bocchietti Tommaso | 2117776 | MA | ORIENTEERING COMO | Italy | |
2. | Moscatelli Filippo | 2134100 | MA | ORIENTEERING COMO | Italy | |
3. | Spazzi Marco | 2134088 | MA | ORIENTEERING COMO | Italy | |
4. | Ceresa Erica | 8516600 | WA | ORIENTEERING COMO | Italy | |
Orienteering Klosterneuburg |
1. | Czech Moritz | 8377373 | M17-20 | Orienteering Klosterneuburg | Austria | YES |
2. | Adenstedt Erik | 8631105 | M50 | Orienteering Klosterneuburg | Austria | YES |
Pégase CO |
1. | Sebastian Toulouse | 8211287 | MA | Pégase CO | Belgium | YES |
2. | Mollon Rebecca | 8030687 | OPEN S | Pégase CO | Belgium | YES |
Polisportiva Besanese |
1. | Kalcich Licia | 210463 | W60 | Polisportiva Besanese | Italy | YES |
Raid Orientation Paris |
1. | Salathé Jason | 8170717 | M17-20 | Raid Orientation Paris | France | YES |
2. | Salathé Edouard | 8106610 | M55 | Raid Orientation Paris | France | YES |
3. | Salathe Manuelle | 8027002 | W50 | Raid Orientation Paris | France | YES |
Royal Signals Orienteering Club |
1. | Mccreadie Vicky | | W35 | Royal Signals Orienteering Club | United Kingdom | |
SK Studenec |
1. | Paleček Ondřej | 8656505 | M17-20 | SK Studenec | Czech Republic | |
Skizunft Wiesbaden e. V. |
1. | Wuth Marie | 2419827 | BEGINERS | Skizunft Wiesbaden e. V. | Germany | YES |
2. | Lexen Gert | 1797 | M50 | Skizunft Wiesbaden e. V. | Germany | YES |
3. | Lexen Nora | 2789 | W12 | Skizunft Wiesbaden e. V. | Germany | YES |
4. | Lexen Sina | 2121 | W12 | Skizunft Wiesbaden e. V. | Germany | YES |
SPOBO |
1. | Huber Kurt | 8113485 | M60 | SPOBO | Switzerland | YES |
SU Schöckl Graz |
1. | Greiner Gustav | 8680107 | M17-20 | SU Schöckl Graz | Austria | YES |
Team Friuli Venezia Giulia |
1. | Mirolo Matteo | 2103452 | M17-20 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
2. | Oleotto Elia | 1423306 | M17-20 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
3. | Oleotto Fiorella | 2020386 | W14 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
4. | Cignini Stella | 2048128 | W17-20 | Team Friuli Venezia Giulia | Italy | YES |
The Hague Orienteering Runners |
1. | Groeneveld Odin | 8180107 | M14 | The Hague Orienteering Runners | Netherlands | YES |
2. | Binsch Olaf | 8280169 | M50 | The Hague Orienteering Runners | Netherlands | YES |
3. | Groeneveld Mietta | 8030268 | W50 | The Hague Orienteering Runners | Netherlands | YES |
Titan |
1. | Bor Alex | 8654955 | M60 | Titan | Russia | YES |
TSV Jetzendorf |
1. | Baath Ole Magnus | 8130206 | M16 | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
2. | Baath Fina | 8000768 | OPEN S | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
3. | Baath Lena | 8201060 | W14 | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
4. | Lorenz-Baath Katrin | 8101006 | W35 | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
UKS "Orientpark.pl" Iwiny |
1. | Pachnik Wojciech | 8210991 | MA | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Poland | |
2. | Pachnik Małgorzata | 8110693 | WA | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | Poland | |
USV TU Dresden |
1. | Löhning Jakob | 8220405 | M16 | USV TU Dresden | Germany | YES |
2. | Löhning Michael | 8300373 | M35 | USV TU Dresden | Germany | YES |
3. | Gossel Heiko | 8151265 | M50 | USV TU Dresden | Germany | YES |
4. | Löhning Susanne | 8041178 | OPEN S | USV TU Dresden | Germany | YES |
5. | Eckardt Cornelia | 8190769 | W50 | USV TU Dresden | Germany | YES |
WAT |
1. | Stöcher Jacopo | 8250305 | M16 | WAT | Austria | YES |
ZOOB Rumburk |
1. | Jitka Nedvídková | 8245050 | BEGINERS | ZOOB Rumburk | Czech Republic | YES |
2. | Tomas Babicky | 8444519 | M60 | ZOOB Rumburk | Czech Republic | YES |