v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Croatia Open 2020 (5 days)->Start times by name  (number of entries: 177)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4. 5.
1.Agata Porzycz886301W55UKS Azymut 45 GdyniaPOL 15:52:00 09:05:00 19:17:00 09:56:00 09:35:00
2.Ágnes Erdősné Németh423897W35NagykanizsaHUN 15:58:00 09:23:00 19:37:00 09:33:00 09:19:00
3.Aki Saranen8681440M55PihkaniskatFIN 15:41:00 10:07:00 19:41:00 09:44:00 09:04:00
4.Alberto Grilli8488388M45Punto NordITA 15:13:00 09:30:00 19:24:00 09:38:00 09:42:00
5.Alice Matanovic1120813W10Västerviks orienteringsklubbSWE 15:24:00 09:13:00 19:08:00 09:27:00 09:16:00
6.Alize Bosio2065899OPEN LOrienteering PergineITA 09:15:00 19:26:00 09:45:00
7.Ana MarkulinBEGINERS 15:16:00 09:02:00 19:05:00 09:05:00 09:28:00
8.Anabel Redondo Barthelem.2115396BEGINERSMalarrutaESP 09:08:00 19:04:00 09:22:00
9.Anders Sjöholm7140808M60OK TrianFIN 15:39:00 09:23:00 19:14:00 10:19:00 09:53:00
10.András Balogh2111520M17-20Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:13:00 09:53:00 19:11:00 09:27:00 09:35:00
11.András Csontos8637650M17-20Balatonfüredi Sport ClubHUN 15:07:00 09:55:00 19:08:00 09:37:00 09:25:00
12.Anna Stepanova1301411W35O-TulaRUS 15:50:00 09:33:00 19:35:00 09:35:00 09:15:00
13.Arnstein Dale7207022M45OL Vallset/StangeNOR 15:05:00 09:32:00 19:14:00 09:36:00 10:00:00
14.Attila Szabo232790M35WATAUT 15:39:00 09:31:00 19:17:00 09:05:00 09:03:00
15.Audrun Utskarpen504728W45IL GeoFormNOR 15:42:00 10:00:00 19:44:00 10:09:00 09:01:00
16.Axel Renner46374BEGINERSOLC GrazAUT 15:08:00 09:16:00 19:02:00 09:11:00 09:26:00
17.Bálint Szele8238328M17-20Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:09:00 10:01:00 19:01:00 09:31:00 09:19:00
18.Barbara Giuganino7202221W21CO2ITA 15:10:00 09:22:00 19:05:00 09:53:00 09:14:00
19.Barbara Kastner8105105W45Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAUT 15:44:00 10:06:00 19:38:00 10:05:00 09:09:00
20.Bogdan Rycerski8061271M45Polish Army 15BZPOL 15:27:00 09:18:00 19:28:00 09:32:00 09:38:00
21.Boris Kastner8247247M45Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAUT 15:09:00 09:12:00 19:16:00 09:24:00 09:32:00
22.Bruno Forst232208M12OK DobříšCZE 15:10:00
23.Camilla Matanovic1981121W35Västerviks orienteringsklubbSWE 15:44:00 09:39:00 19:31:00 09:17:00 09:03:00
24.Chiara Dalla Santa210697OPEN LOrienteering PergineITA 09:11:00 19:28:00 09:53:00
25.Corinne Servais7484937W45ASUB BruxellesBEL 15:52:00 10:02:00 19:39:00 10:07:00 09:11:00
26.Daniel Würsten8220661M55OL MALAKALSUI 15:55:00 10:03:00 19:42:00 09:48:00 09:12:00
27.Danko PlešeOPEN LOK VihorCRO 19:29:00
28.David Matanovic1100107M10Västerviks orienteringsklubbSWE 15:28:00 09:03:00 19:01:00 09:23:00 09:02:00
29.Dávid Harmath8648825M21BBalatonfüredi Sport ClubHUN 15:03:00 09:43:00 19:51:00 09:40:00 09:22:00
30.Domagoj Šantić1420752M35OK BjelovarCRO 15:35:00 09:25:00 19:15:00 09:09:00 09:05:00
31.Dominique Bruylant8182129M60ASUB OrientationBEL 15:45:00 09:13:00 19:12:00 10:17:00 09:51:00
32.Dorja Salopek8445444W14OK Ris DelniceCRO 15:32:00 09:22:00 19:29:00 09:54:00 09:48:00
33.Dr. Ivo BelanM60 19:11:00
34.Elias Mühlbacher8260310M10NF SteiermarkAUT 15:30:00 09:01:00 19:03:00 09:21:00 09:04:00
35.Enej ŠucM12OK KomendaSLO 19:08:00 09:14:00 09:42:00
36.Erno Puupponen7121173M21BEspoon SuuntaFIN 15:05:00 09:47:00 19:50:00 09:38:00 09:24:00
37.Felician Bele1006678M21BClubul Sportiv NORD Baia MareROU 15:20:00 09:52:00 19:37:00 10:08:00 09:49:00
38.Filip Anelys1301770W10Clubul Sportiv SPRIA Baia SprieROU 15:15:00 09:17:00 19:09:00 09:35:00 09:18:00
39.Frigyes Küronya8637649M17-20Balatonfüredi Sport ClubHUN 15:03:00 09:47:00 19:10:00 09:21:00 09:37:00
40.Fulop Jacsev1420295M17-20Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:01:00 09:57:00 19:07:00 09:19:00 09:31:00
41.Gábor Erdős423896M55NagykanizsaHUN 15:51:00 09:53:00 19:40:00 09:46:00 09:16:00
42.Georges Barbier7793304M60ASUB BruxellesBEL 15:43:00 09:17:00 19:10:00 10:15:00 09:49:00
43.Gérald Souweine8004333M45ASUB OrientationBEL 15:17:00 09:22:00 19:20:00 09:28:00 09:54:00
44.Gergő Gábor Péri7991224M21Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:30:00 09:58:00 19:39:00 10:12:00 09:41:00
45.Gerhild Pacher8012364OPEN SSU Schöckl GrazAUT 15:35:00 09:14:00 19:20:00 09:20:00 09:54:00
46.Gianluca Di Stefano8655408M55Polisportiva BesaneseITA 15:47:00 09:51:00 19:44:00 09:56:00 09:10:00
47.Gina Tamas1006665W21BClubul Sportiv NORD Baia MareROU 15:17:00 09:28:00 19:37:00 10:18:00 09:38:00
48.Gloria Šantić232287BEGINERSOK BjelovarCRO 15:10:00 09:10:00 19:06:00 09:13:00 09:30:00
49.Grzegorz Porzycz8656099M17-20UKS Azymut 45 GdyniaPOL 15:15:00 09:51:00 19:02:00 09:33:00 09:29:00
50.Guttorm Egge1302878M55IL GeoFormNOR 15:43:00 09:59:00 19:46:00 09:50:00 09:06:00
51.Hannes Pacher8011559M45SU Schöckl GrazAUT 15:29:00 09:38:00 19:18:00 09:44:00 10:02:00
52.Herfried Trummer8140675M45OC FürstenfeldAUT 15:21:00 09:36:00 19:17:00 09:16:00 09:36:00
53.Iga Müller8051213W16UMKS KwidzynPOL 19:52:00 09:57:00 09:17:00
54.Ines Kos2128411W21OK KapelaCRO 15:14:00 09:34:00
55.Inger Svaland2056906OPEN SOL Vallset/StangeNOR 15:37:00 09:10:00 19:23:00 09:32:00 10:02:00
56.Ivan Bublić7211185M35OK KapelaCRO 15:37:00 09:33:00 19:20:00 09:11:00 09:11:00
57.Ivan Millar1707173M45Lagan Valley OrienteersIRL 15:03:00 09:40:00 19:21:00 09:26:00 09:56:00
58.Jaime Redondo Barthelemy2021469M12MalarrutaESP 15:06:00 09:35:00 19:09:00
59.Jakub Forst236022M21OK DobříšCZE 15:24:00
60.Jan Vitecek8720322M21Oddíl OB Kotlářka, z.s.CZE 15:12:00
61.Jana Forstereviczová2082934W35OK DobříšCZE 15:48:00
62.Jarne Thiels8040428M16OmegaBEL 15:55:00 09:02:00 19:35:00 09:10:00 09:10:00
63.Javier Redondo Gonzalez2104752M45MalarrutaESP 15:07:00 09:12:00
64.Joanne Anana-saranen8681450W21BPihkaniskatFIN 15:21:00 09:40:00 19:33:00 10:08:00 09:32:00
65.Johanna Thoman8091104W16SPORTUNION KlagenfurtAUT 15:58:00 09:50:00 19:51:00 09:55:00 09:15:00
66.John Anana7207732M12PihkaniskatFIN 15:08:00 09:37:00 19:12:00 09:16:00 09:40:00
67.Jostein Svaland Dale8628577M17-20Ås-NMBU OrienteringNOR 15:19:00 10:03:00 19:06:00 09:29:00 09:33:00
68.Juha Sundman1399941M21Turun MetsänkävijätFIN 15:16:00 09:48:00 19:45:00 10:02:00 09:39:00
69.Julia Wipfli8081202W17-20OL MALAKALSUI 15:38:00 09:45:00 19:26:00 09:09:00 09:35:00
70.Júlia Juhász2092464W35Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:40:00 09:25:00 19:33:00 09:27:00 09:09:00
71.Julie Forsterevicz2067311W12OK DobříšCZE 15:18:00
72.Kari Lehto8802019M55Turun MetsänkävijätFIN 15:57:00 10:05:00 19:48:00 09:54:00 09:18:00
73.Karolina Borankova9102089W21Czech Trimtex teamCZE 15:04:00 09:20:00 19:02:00 09:41:00 09:24:00
74.Katharina Thoman2068126W21BSPORTUNION KlagenfurtAUT 15:09:00 09:36:00 19:30:00 10:12:00 09:44:00
75.Kerry Corkery7201874W35Royal Signals Orienteering ClubGBR 15:42:00 09:35:00 19:32:00 09:29:00 09:17:00
76.Kerstin Thoman2056422W21BSPORTUNION KlagenfurtAUT 15:23:00 09:32:00 19:34:00 10:06:00 09:40:00
77.Konsta Vanhanen8647276M21Ikaalisten Nouseva-VoimaFIN 15:14:00 09:56:00 19:42:00
78.Levente Szalay8122499M21Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:26:00 10:02:00 19:43:00 10:06:00 09:51:00
79.Liana Thiels8090507W14OmegaBEL 15:36:00 09:24:00 19:27:00 09:50:00 09:50:00
80.Licia Kalcich210463W55CO2ITA 15:48:00 09:01:00 19:18:00 10:02:00 09:37:00
81.Lisa Pacher8030494W21SU Schöckl GrazAUT 15:06:00 09:32:00 19:04:00 09:51:00 09:18:00
82.Lucas Tamas8639493M14Clubul Sportiv NORD Baia MareROU 15:24:00 09:40:00 19:45:00 09:47:00 09:23:00
83.Luka Filetin7207151M35OK KapelaCRO 15:23:00 09:29:00
84.Magnus Svaland Dale7207232M14OL Vallset/StangeNOR 15:30:00 09:46:00 19:47:00 09:45:00 09:29:00
85.Maiju Oksanen9999099W21SK PohjantähtiFIN 15:16:00 09:30:00 19:08:00
86.Mandy Millar730073BEGINERSLagan Valley OrienteersIRL 15:14:00 19:09:00 09:32:00
87.Marcel Würsten8200995M21OL MALAKALSUI 15:22:00 10:04:00 19:44:00 10:10:00 09:43:00
88.Marco Anselmo Di Stefano8651369M16Polisportiva BesaneseITA 15:57:00 09:04:00 19:33:00 09:06:00 09:02:00
89.Maria Pia Virgolini205860W55Polisportiva BesaneseITA 09:07:00 19:19:00 09:58:00 09:33:00
90.Mario Matanovic1981071OPEN SVästerviks orienteringsklubbSWE 15:27:00 09:06:00 19:22:00 09:26:00 09:58:00
91.Markus Thoman8100970M45SPORTUNION KlagenfurtAUT 15:23:00 09:20:00 19:22:00 09:46:00 09:52:00
92.Marta Scapin1428408W21A.S.D. Orienteering G. GalileiITA 09:28:00 19:03:00 09:47:00 09:12:00
93.Martin Brantner7113114OPEN LHSV Wr. NeustadtAUT 15:51:00 09:13:00
94.Martina Teringlova7206551W35TJ OB České BudějoviceCZE 15:52:00 09:19:00 19:30:00 09:25:00 09:13:00
95.Márton Erdős1396163M21NagykanizsaHUN 15:18:00 09:54:00 19:38:00 10:00:00 09:45:00
96.Maud Barthelemy1415202W45OC MünchenGER 15:54:00 09:58:00 19:41:00 09:59:00 09:13:00
97.Michael RoseM35Royal Signals Orienteering ClubGBR 15:33:00 09:19:00 19:16:00 09:03:00 09:09:00
98.Mojca Flerin Drevenšek1404141W21Kamniški orientacijski klubSLO 09:49:00 09:20:00
99.Monika Würsten1030799W21BOL MALAKALSUI 15:11:00 09:30:00 19:32:00 10:14:00 09:34:00
100.Nikolina Šantić1420813W35OK BjelovarCRO 15:36:00 09:27:00 19:29:00 09:31:00 09:05:00
101.Oleg Shcheglov633336M35O-TulaRUS 15:29:00 09:21:00 19:18:00 09:07:00 09:01:00
102.Ondrej Forsterevicz2045302M16OK DobříšCZE 15:53:00
103.Pataki Gábor670122M45Pécsi Vasutas SKHUN 19:23:00 09:34:00 09:46:00
104.Pataki Virag Lara911002W17-20Pécsi Vasutas SKHUN 09:33:00
105.Patrick Würsten8030799M21OL MALAKALSUI 15:28:00 09:50:00 19:40:00 10:14:00 09:47:00
106.Paul Alle8002080M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 15:47:00 09:21:00 19:13:00 10:13:00 09:47:00
107.Paul Pacher960906M21BSU Schöckl GrazAUT 15:01:00 09:41:00 19:49:00 09:36:00 09:26:00
108.Paula Pavlin8231003W21OK VihorCRO 15:02:00
109.Péter Molnár8221822M17-20Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:17:00 10:05:00 19:05:00 09:35:00 09:27:00
110.Petr Boranek9101108M35Czech Trimtex teamCZE 15:27:00 09:23:00 19:13:00 09:13:00 09:13:00
111.Philippe Taelemans7805907M55ASUB OrientationBEL 15:49:00 09:57:00 19:47:00 09:58:00 09:02:00
112.Predrag Markulinčić123456M45OK MeđimurjeCRO 15:01:00 09:34:00 09:30:00 09:44:00
113.Radek Teringl8028835M55TJ OB České BudějoviceCZE 15:45:00 10:01:00 19:45:00 09:52:00 09:08:00
114.Raija Säteri1400495W55Turun MetsänkävijätFIN 19:20:00
115.Relu Tamas1006666M45Clubul Sportiv SPRIA Baia SprieROU 15:15:00 09:28:00 19:19:00 09:14:00 09:48:00
116.Roman Sladić442575M60Škofjeloški orientacijski klubSLO 15:41:00 09:19:00
117.Sally Calland7003231W35Royal Signals Orienteering ClubGBR 15:38:00 09:21:00 19:34:00 09:23:00 09:21:00
118.Samuel Saranen7207733M10PihkaniskatFIN 15:32:00 09:07:00 19:04:00 09:25:00 09:06:00
119.Sarah CrayW45Royal Signals Orienteering ClubGBR 15:50:00 10:04:00 19:42:00 10:03:00 09:07:00
120.Silvia Di Stefano8091048W12Polisportiva BesaneseITA 15:14:00 09:31:00 19:14:00 09:30:00 09:48:00
121.Simon Vitecek8080630M14Oddíl OB Kotlářka, z.s.CZE 15:28:00
122.Sonja Würsten8290497W21OL MALAKALSUI 15:08:00 09:24:00 19:07:00 09:43:00 09:16:00
123.Stefano Brambilla7203667M45CO2ITA 15:25:00 09:24:00 19:27:00 09:22:00 09:50:00
124.Stefano Raus8516730OPEN LOrienteering PergineITA 09:07:00 19:30:00 09:49:00
125.Stephan Haenelt8637584M35OL-Team FilderGER 15:25:00 09:35:00 19:14:00 09:15:00 09:15:00
126.Thomas Mühlbacher446312M45NF SteiermarkAUT 15:31:00 09:16:00 19:26:00 09:40:00 09:34:00
127.Tihon Salopek8044022M16OK Ris DelniceCRO 15:59:00 09:08:00 19:36:00 09:08:00 09:06:00
128.Timotej ŠucM35OK KomendaSLO 19:21:00 09:17:00 09:17:00
129.Tomasz Müller8230568M45UMKS KwidzynPOL 19:15:00 09:42:00 09:58:00
130.Tzvetanka Vassileva2029966W45CO2ITA 15:46:00 10:08:00 19:40:00 10:11:00 09:03:00
131.Vacant OPEN L 15:47:00 09:05:00 19:23:00 09:02:00 09:43:00
132.Vacant OPEN S 15:29:00 09:16:00 19:18:00 09:24:00 10:00:00
133.Vacant M55 15:53:00 09:55:00 19:43:00 09:42:00 09:14:00
134.Vacant OPEN L 15:45:00 09:09:00 19:27:00 09:06:00 09:41:00
135.Vacant OPEN L 15:49:00 09:17:00 19:25:00 09:10:00 09:55:00
136.Vacant OPEN S 15:39:00 09:08:00 19:19:00 09:30:00 10:04:00
137.Vacant W14 15:34:00 09:20:00 19:28:00 09:48:00 09:52:00
138.Vacant W14 15:38:00 09:18:00 19:26:00 09:52:00 09:46:00
139.Vacant M10 15:34:00 09:05:00 19:02:00 09:19:00 09:08:00
140.Vacant M21 15:32:00 10:00:00 19:41:00 10:04:00 09:53:00
141.Vacant W21B 15:19:00 09:26:00 19:31:00 10:20:00 09:42:00
142.Vacant W17-20 15:36:00 09:43:00 19:25:00 09:07:00 09:37:00
143.Vacant W21 15:12:00 09:26:00 19:06:00 09:45:00 09:22:00
144.Vacant M45 15:11:00 09:26:00 19:25:00 09:18:00 10:04:00
145.Vacant W12 15:16:00 09:27:00 19:16:00 09:32:00 09:50:00
146.Vacant W17-20 15:42:00 09:49:00 19:23:00 09:05:00 09:29:00
147.Vacant W17-20 15:40:00 09:47:00 19:24:00 09:11:00 09:31:00
148.Vacant W45 15:48:00 10:10:00 19:43:00 10:01:00 09:05:00
149.Vacant M12 15:04:00 09:39:00 19:11:00 09:20:00 09:36:00
150.Vacant BEGINERS 15:04:00 09:04:00 19:07:00 09:01:00 09:24:00
151.Vacant OPEN L 15:41:00 09:01:00 19:24:00 09:04:00 09:47:00
152.Vacant M17-20 15:11:00 09:59:00 19:04:00 09:25:00 09:21:00
153.Vacant W55 15:50:00 09:03:00 19:21:00 10:00:00 09:39:00
154.Vacant M14 15:26:00 09:42:00 19:46:00 09:43:00 09:25:00
155.Vacant OPEN S 15:31:00 09:12:00 19:17:00 09:22:00 10:08:00
156.Vacant OPEN S 15:25:00 09:02:00 19:21:00 09:28:00 10:06:00
157.Vacant OPEN S 15:33:00 09:04:00 19:24:00 09:34:00 09:56:00
158.Vacant W10 15:26:00 09:09:00 19:06:00 09:29:00 09:10:00
159.Vacant W10 15:22:00 09:15:00 19:07:00 09:33:00 09:12:00
160.Vacant W10 15:20:00 09:11:00 19:05:00 09:31:00 09:14:00
161.Vacant M35 15:31:00 09:27:00 19:19:00 09:01:00 09:07:00
162.Vacant W35 15:56:00 09:29:00 19:28:00 09:21:00 09:11:00
163.Vacant M21B 15:07:00 09:45:00 19:52:00 09:34:00 09:28:00
164.Vacant W16 15:56:00 09:52:00 19:53:00 09:51:00 09:21:00
165.Vacant W12 15:20:00 09:25:00 19:13:00 09:28:00 09:44:00
166.Vendula Teringlová8116671W16TJ OB České BudějoviceCZE 16:00:00 09:54:00 19:50:00 09:53:00 09:19:00
167.Veronika Šantić232216BEGINERSOK BjelovarCRO 15:06:00 09:06:00 19:08:00 09:03:00 09:20:00
168.Veronika Teringlová2081379BEGINERSTJ OB České BudějoviceCZE 15:12:00 09:12:00 19:03:00 09:09:00 09:18:00
169.Vicky MccreadieW35Royal Signals Orienteering ClubGBR 15:54:00 09:31:00 19:36:00 09:19:00 09:07:00
170.Viktoria Šantić411359BEGINERSOK BjelovarCRO 15:02:00 09:14:00 19:01:00 09:07:00 09:34:00
171.Viktoria Tanczer232791W21BWATAUT 15:13:00 09:38:00 19:36:00 10:16:00 09:36:00
172.Vojtěch Teringl232980M14TJ OB České BudějoviceCZE 15:22:00 09:44:00 19:48:00 09:41:00 09:27:00
173.Wiktor Müller8040409M16UMKS KwidzynPOL 19:32:00 09:04:00 09:04:00
174.Wilfried Renner8300400M45OLC GrazAUT 15:19:00 09:14:00 19:13:00 09:20:00 09:40:00
175.Željka Fištrek2144746W35OK KapelaCRO 15:46:00 09:37:00
176.Zoltán Bognár8111011M21Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:05:00 09:52:00 19:46:00 10:08:00 09:49:00
177.Zsigmond Jámbor2092462M17-20Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 15:21:00 09:45:00 19:03:00 09:39:00 09:39:00