v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
CESOM 2017 - Central European Spring Orienteering Meeting->Start times by classes  (number of entries: 517)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2.

K3
1.Michal BaloghK3ŠK SandbergSVK 10:32:00
2.Zuzana DavidikovaK3KOBRA BratislavaSVK 11:02:00
3.Jakub Mertan2079538K3Krúžok OB na ZŠ OdborárskaSVK
4.Katarína Sykorová2099593K3Farmaceut BratislavaSVK 10:56:00
5.Tereza KuriakováK3Slavia ZU ZilinaSVK 13:01:00 11:14:00
6.Mária Maruniaková406999K3Farmaceut BratislavaSVK 13:03:00
7.Jaro VargaK3NeregistrovaníSVK 13:05:00 10:17:00
8.Vacant K3 13:07:00 11:26:00
9.Peter Porubský2032166K3ŠK TRITURUS NITRASVK 13:09:00 10:35:00
10.Pavol KrišpinskýK3Modrý KameňSVK 13:11:00
11.Barbora Chorvátová406928K3KOB Sokol PezinokSVK 13:13:00 10:11:00
12.Vacant K3 13:15:00
13.Vladimira Kutajova416597K3Slavia ZU ZilinaSVK 13:17:00 11:20:00
14.Jonatán Furucz406994K3Farmaceut BratislavaSVK 13:19:00 11:17:00
15.Viktória PoliakováK3Slavia ZU ZilinaSVK 13:21:00 10:41:00
16.Oksana Velgosová2051368K3ATU KošiceSVK 13:23:00 10:47:00
17.Lenka Paulová416538K3KOB Sokol PezinokSVK 13:25:00 10:50:00
18.Miroslava ŽenišováK3NeregistrovaníSVK 13:27:00
19.Silvia Kutišová219137K3KOB Sokol PezinokSVK 13:29:00 10:26:00
20.Vacant K3 13:31:00 10:23:00
21.Juraj ŠutorK3ZázriváSVK 13:33:00
22.Andrea Hríbiková2066979K3ŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:35:00 10:20:00
23.Veronika Koiser590911K3HSV OL Wiener NeustadtAUT 13:39:00 11:23:00
24.Katarína Papugová232225K3ATU KošiceSVK 13:41:00 11:08:00
25.Zuzana Ivanová2066977K3ŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:43:00 10:08:00
26.Medard Féder str.7201804K3AŠK PezinokSVK 13:45:00 10:14:00
27.Jana Prékopová2012290K3Mladosť ZvolenSVK 13:49:00
28.Ľubka Ježíková1407852K3KOB Sokol PezinokSVK 13:51:00 10:59:00
29.Zuzana Sleziaková416719K3Viatoris ZvolenSVK 13:53:00 10:29:00
30.Natália Sulanová406963K3KOB Sokol PezinokSVK 13:55:00 10:05:00
31.Roman Petrinec307358K3TJ Rapid BratislavaSVK 13:57:00 11:05:00
32.Romana Štrbová219133K3KOB Sokol PezinokSVK 13:59:00 10:38:00
33.Vacant K3 14:01:00 11:11:00
34.Katarína Baľová2028799K3ŠK SandbergSVK 14:03:00 10:44:00

M-10
1.Vacant M-10
2.Eli Valach2111072M-10KOB Sokol PezinokSVK
3.Daniel Ondovčík219138M-10KOB Sokol PezinokSVK
4.Gregor Ondra435207M-10KOB Sokol PezinokSVK
5.Vacant M-10
6.Maroš Golian2095953M-10Farmaceut BratislavaSVK
7.Maksym Volkov2111798M-10Slavia ZU ZilinaSVK
8.Jakub Brňák2049999M-10ŠK SandbergSVK
9.Janko Dokupil2079534M-10ŠK SandbergSVK

M-12A
1.Tristan Sykora2099592M-12AFarmaceut BratislavaSVK 10:20:00
2.Adam Roháč2051356M-12AATU KošiceSVK 13:02:00 10:08:00
3.Ondrej Kováč2043831M-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:04:00 10:04:00
4.Tomáš Syrový2111071M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:06:00
5.Miroslav Pajger2092474M-12ASlavia ZU ZilinaSVK 13:08:00 09:52:00
6.Jakub Karol Janšo2051421M-12AATU KošiceSVK 13:10:00 10:16:00
7.Vacant M-12A 13:12:00 09:36:00
8.Filip Bukovác2096113M-12AFarmaceut BratislavaSVK 13:14:00 09:56:00
9.Michal Zedníček219102M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:16:00 10:00:00
10.Daniel Dokupil2079532M-12AŠK SandbergSVK 13:18:00
11.Lukáš Kapusta2111073M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:20:00 09:44:00
12.Adam Trepac2045214M-12ASlavia ZU ZilinaSVK 13:22:00 09:40:00
13.Samuel Hostačný406927M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:24:00 09:48:00
14.Tomáš Kasza2078496M-12AFarmaceut BratislavaSVK 13:26:00 10:12:00
15.Daniel Šmelík442590M-12ATJ Rapid BratislavaSVK 13:28:00 09:32:00

M-14A
1.Martin Roháč1408128M-14AATU KošiceSVK 13:32:00 10:59:00
2.Matej Fischer1407856M-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:34:00 10:47:00
3.Marek KováčM-14AŠK TRITURUS NITRASVK 13:36:00 11:03:00
4.Richard Sláma2008508M-14AATU KošiceSVK 13:40:00 10:51:00
5.Maximilián Kubík2092468M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 13:42:00 11:19:00
6.Michal Balogh2028796M-14AŠK SandbergSVK 13:44:00
7.Tomáš Zedníček406970M-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:46:00 11:23:00
8.Michal Urban2027942M-14AŠK SandbergSVK 13:48:00 11:27:00
9.Vacant M-14A 13:50:00 11:55:00
10.Viktor Kotuliak2085594M-14AFarmaceut BratislavaSVK 13:52:00 10:35:00
11.Tomas Jurcik406985M-14ASlavia ZU ZilinaSVK 13:54:00 10:27:00
12.Lukáš Novota2025333M-14AATU KošiceSVK 13:56:00 10:31:00
13.Tibor Fedor416725M-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:58:00 11:39:00
14.Jakub Hummel2092467M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 14:00:00 11:11:00
15.Stanislav Kuník1407839M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:02:00 11:07:00
16.Šimon Kukurugya2049991M-14AŠK SandbergSVK 14:04:00 11:15:00
17.Andrej Mikloš1407840M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:06:00 11:47:00
18.Samuel Dokupil2079531M-14AŠK SandbergSVK 14:08:00
19.Jakub Fraňo406936M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:10:00 10:55:00
20.Martin Vaľa416731M-14AKOB KysakSVK 14:12:00 10:43:00
21.Vacant M-14A 14:14:00 11:51:00
22.Tomáš Šipoš1407860M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:16:00 10:23:00
23.Jonas Deubel9008000M-14ANaturfreunde WienAUT 14:18:00 11:43:00
24.Nicholas Ditri1407838M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:20:00 11:31:00

M-16A
1.Radko Kuník219136M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:02:00 10:09:00
2.Martin Knor2066091M-16AKlub OB MartinSVK 13:04:00 10:13:00
3.Michal Ondrejka2025368M-16ASlavia ZU ZilinaSVK 13:06:00 10:33:00
4.Adam Havlík1407834M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:08:00 10:17:00
5.Rotem Yasur8032002M-16AEmek Yizrael YasurISR 13:10:00 10:21:00
6.Matúš Šimo2088725M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:12:00 10:25:00
7.Filip Dubovský2030952M-16AAŠK PezinokSVK 13:14:00 09:33:00
8.Nicolas Šuška1407837M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:16:00 09:41:00
9.Matúš Balogh2028797M-16AŠK SandbergSVK 13:18:00 10:29:00
10.Michal Schenk434810M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 10:01:00
11.Vacant M-16A 13:22:00 09:49:00
12.Michal Kurák2051399M-16AATU KošiceSVK 13:24:00 09:45:00
13.Matej Kukurugya2049990M-16AŠK SandbergSVK 13:26:00 10:05:00
14.Matúš Topor1407849M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:28:00 09:53:00
15.Adam Jonáš416704M-16AKOBRA BratislavaSVK 13:30:00 09:57:00
16.Matej Urban2027944M-16AŠK SandbergSVK 13:32:00 09:37:00

M-18A
1.Juraj Šiandor2030953M-18AAŠK PezinokSVK 13:02:00
2.Vacant M-18A 13:04:00 11:50:00
3.Matej Cidorík7204483M-18AAŠK PezinokSVK 13:06:00 11:02:00
4.Vacant M-18A 13:08:00 11:44:00
5.Dominic Ditri1407842M-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:10:00 11:08:00
6.Medard Féder Nml.7201802M-18AAŠK PezinokSVK 13:12:00 11:26:00
7.Branislav Kuník1407835M-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:14:00 11:32:00
8.Dominik Lovás2045687M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:16:00 11:14:00
9.Andrej Dubovský7204499M-18AAŠK PezinokSVK 13:18:00 11:38:00
10.Jakub Schenk338400M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 10:56:00
11.Matej Pätoprstý7204510M-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:22:00 11:20:00

M-20A
1.Pavol Kebis Ml.406926M-20AKOB Sokol PezinokSVK 14:11:00
2.Vacant M-20A 14:13:00 09:33:00
3.Christián Heffner1407854M-20AKOB Sokol PezinokSVK 14:15:00 09:41:00
4.Dušan Sláma2008508M-20AATU KošiceSVK 14:17:00 09:37:00

M21-B
1.Matúš Kaprál416544M21-BATU KošiceSVK 10:33:00
2.Vacant M21-B 13:01:00 11:45:00
3.Vito Satrapa7180494M21-BOLC WienerwaldAUT 13:03:00 10:41:00
4.Peter Krnac1771230M21-BViatoris ZvolenSVK 13:05:00 11:33:00
5.Samuel Imriska1982118M21-BNaturfreunde WienAUT 13:07:00 10:45:00
6.Martin Tomascin2049583M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:09:00 11:21:00
7.Šimon Mižúr2051380M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:11:00 10:29:00
8.Silvester Dulák416519M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:13:00 10:05:00
9.Vacant M21-B 13:15:00 11:41:00
10.František Lami362921M21-BATU KošiceSVK 13:17:00 09:53:00
11.Martin Borský435206M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:19:00
12.Peter Vríčan9201671M21-BNeregistrovaníSVK 13:21:00 10:21:00
13.Michal Pavelek307293M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:23:00 11:17:00
14.Martin Majláth406959M21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:25:00 10:13:00
15.David Franko515103M21-BKOB KysakSVK 13:27:00 10:49:00
16.Pavol Kiss362926M21-BATU KošiceSVK 13:29:00 10:17:00
17.Martin Kosut49180M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:31:00 10:53:00
18.Matej Leitner362921M21-BATU KošiceSVK 13:33:00 11:13:00
19.Martin Klabouch2008506M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:35:00 11:29:00
20.Jozef Fekiač ml53797M21-BŠK VAZKA BratislavaSVK 13:37:00 11:25:00
21.Vacant M21-B 13:39:00 10:25:00
22.Juraj Pavlov416528M21-BKOB Metropol KošiceSVK 13:41:00 10:09:00
23.Dušan Hrnčiar2104597M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:43:00 10:57:00
24.Juraj Nemec406961M21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:45:00 11:09:00
25.Tomáš Sokolík219111M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:47:00 10:37:00
26.Jakub Kuriak416591M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:49:00 11:05:00
27.Rastislav Szabó515155M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:51:00 11:01:00
28.Michal Pavlík1231990M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:53:00
29.Michal Spišiak406931M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:55:00
30.Jirka Hrazdil682621M21-BSK Zabovresky BrnoCZE 13:57:00 09:57:00
31.Pavol Poláček219114M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:59:00 10:01:00
32.Miroslav Tauber416764M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:01:00 09:49:00
33.Július Macháček2079537M21-BŠK SandbergSVK 14:09:00 11:37:00

M21-D
1.Ján MazákM21-DNeregistrovaníSVK 11:21:00
2.Róbert Ílleš2111076M21-DKOB Sokol PezinokSVK 13:40:00
3.Andrej Patráš2032618M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:42:00 11:41:00
4.Vacant M21-D 13:44:00 11:53:00
5.Michal Tomašovič219144M21-DKOB Sokol PezinokSVK 13:46:00 11:33:00
6.Phillip Štubňa1399407M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 13:48:00 11:49:00
7.Peter Wartiak2012287M21-DFarmaceut BratislavaSVK 13:50:00 11:17:00
8.Pavol Hreus7206542M21-DViatoris ZvolenSVK 13:52:00 11:13:00
9.Martin Bejdák434830M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 13:54:00 11:37:00
10.Miroslav Hribik2300847M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:56:00 11:25:00
11.Samuel Rybár2045173M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 13:58:00 11:29:00
12.Adam BevilaquaM21-DNeregistrovaníSVK 14:00:00 11:09:00
13.Andrej Petrinec307359M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 14:02:00 11:45:00

M21-E
1.Filip Kubina2095924M21-EŠK SandbergSVK 10:26:00
2.Matej Hraboš7698697M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:01:00 10:01:00
3.Marián Mikluš8000029M21-ETJ Rapid BratislavaSVK 13:03:00 09:41:00
4.Vacant M21-E 13:05:00 09:56:00
5.Tomáš Mušinský920667M21-EATU KošiceSVK 13:07:00 10:06:00
6.Štefan Šurgan515024M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:09:00 11:01:00
7.Michal Krajčík533306M21-EATU KošiceSVK 13:11:00 10:36:00
8.Peter Mižúr7202851M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:13:00 10:41:00
9.Erik Nilsson Simkovics9890502M21-EOLC WienerwaldAUT 13:15:00 10:21:00
10.Mikuláš Novota2025332M21-EATU KošiceSVK 13:17:00 10:46:00
11.Nitsan Yasur8181995M21-EEmek Yizrael YasurISR 13:19:00 09:46:00
12.Dominik Lapornik9891031M21-EHSV GroßmittelAUT 13:21:00 10:16:00
13.Pavol Bukovác51547M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:23:00 09:51:00
14.Vacant M21-E 13:25:00 09:31:00
15.Maroš Bukovác525005M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:27:00 09:36:00
16.Matthias Poell9060906M21-EOLC WienerwaldAUT 13:29:00 10:11:00
17.Dávid Ugray2051350M21-EATU KošiceSVK 13:31:00 11:06:00
18.Dušan Furucz511234M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:33:00 10:51:00
19.Adam Tysz2020702M21-EATU KošiceSVK 13:35:00 10:56:00
20.Matej Müller876001M21-EŠK VAZKA BratislavaSVK 13:37:00 10:31:00

M35-A
1.Guenther Kroupa8180471M35-ANaturfreunde WienAUT 11:22:00
2.Tomáš Leštínský2027232M35-AATU KošiceSVK 14:21:00
3.Jozef Kudla2079535M35-AŠK SandbergSVK 14:23:00 11:12:00
4.Július Porubský2045596M35-AŠK TRITURUS NITRASVK 14:25:00 10:52:00
5.Vacant M35-A 14:27:00 11:17:00
6.Joxeba Agirre2032620M35-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:29:00 11:32:00
7.Vacant M35-A 14:31:00 11:07:00
8.Peter Glončák2012281M35-AFarmaceut BratislavaSVK 14:33:00 10:57:00
9.Alexander Volkov502259M35-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:35:00 11:27:00
10.Martin Bednarik406996M35-AŠK Cart-print NitraSVK 14:37:00 11:02:00

M40-A
1.Alexander Srb8030573M40-AOJE WapplerAUT 13:01:00 09:57:00
2.Marek Urban2027943M40-AŠK SandbergSVK 13:03:00 09:54:00
3.Vacant M40-A 13:05:00 10:09:00
4.Zdenko Roháč2051301M40-AATU KošiceSVK 13:07:00 10:00:00
5.Ivo Kotuliak2078495M40-AFarmaceut BratislavaSVK 13:09:00 09:42:00
6.Georg Wittberger9701216M40-AFSPV Erste BankAUT 13:11:00 09:36:00
7.Jozef Paluska2078490M40-AFarmaceut BratislavaSVK 13:13:00 09:30:00
8.Peter Vorlíček2049993M40-AŠK SandbergSVK 13:15:00 09:48:00
9.Karol Janous2012282M40-ANeregistrovaníSVK 13:17:00
10.Rastislav Dokupil2079533M40-AŠK SandbergSVK 13:19:00
11.Jozef Chupek7204980M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:21:00 09:51:00
12.Štefan Brňák2049992M40-AŠK SandbergSVK 13:23:00 10:03:00
13.Stephan Puchegger9800026M40-AOJE WapplerAUT 13:25:00 10:12:00
14.Peter Vandlicek682120M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:27:00 09:33:00
15.Andreas Slateff1500778M40-AOLC WienerwaldAUT 13:29:00 10:06:00
16.Victor Mikhaylov9777503M40-AOdessa TeamUKR 13:31:00 09:39:00
17.Vacant M40-A 13:33:00 09:45:00

M45-A
1.Vacant M45-A 13:41:00 10:48:00
2.Richard Balogh2027941M45-AŠK SandbergSVK 13:43:00 10:54:00
3.Milan Kurák2051411M45-AATU KošiceSVK 13:45:00 10:45:00
4.Dirk Deubel9998000M45-ANaturfreunde WienAUT 13:47:00 11:03:00
5.Martin Velgos2051422M45-AATU KošiceSVK 13:49:00 11:33:00
6.Pavol Šoltés307386M45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:51:00 10:39:00
7.Dušan Snopko435210M45-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:53:00 11:06:00
8.Juraj Šmelík7208215M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:55:00 10:36:00
9.Martin Barč307385M45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:57:00 11:24:00
10.Karel Postulka416576M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:59:00 10:42:00
11.Vacant M45-A 14:01:00 10:57:00
12.František Šoltés307398M45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:03:00 11:12:00
13.Rudolf Brídzik53102M45-AŠK SandbergSVK 14:05:00
14.Peter Hojko1407847M45-AKOB Sokol PezinokSVK 14:07:00 11:30:00
15.Valér Franko1966416M45-AKOB KysakSVK 14:09:00 11:09:00
16.Pekka Lauri1907650M45-AKeravan UrheilijatFIN 14:11:00 11:00:00
17.Peter Jurcik406973M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:13:00 11:18:00
18.Milan Kovac2043834M45-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:15:00 11:27:00
19.Ivan Butaš1407861M45-AKOB Sokol PezinokSVK 14:17:00 10:51:00
20.Vacant M45-A 14:19:00 11:15:00
21.Ladislav Kasza2078497M45-AFarmaceut BratislavaSVK 14:21:00 11:21:00
22.Róbert Schenk434820M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:23:00 10:30:00
23.Peter Borčin2012279M45-AKlub OB BOR TopoľčiankySVK 14:25:00 10:33:00
24.Radoslav Jonáš406911M45-AŠK SandbergSVK 14:27:00

M50-A
1.Ferri Gassner883000M50-ANaturfreunde WienAUT 10:40:00
2.Peter Barcik920690M50-ABK SliačSVK 09:45:00
3.Vacant M50-A 14:10:00 09:50:00
4.Jan Kosut406990M50-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:12:00 09:40:00
5.Filó György9633077M50-AKOB KysakSVK 14:14:00 10:00:00
6.František Papuga307290M50-AATU KošiceSVK 14:16:00 10:10:00
7.Vacant M50-A 14:18:00 10:15:00
8.Roman Ščehovič305982M50-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 14:20:00 10:05:00
9.Miloš Paulo46289M50-AKOB Sokol PezinokSVK 14:22:00 10:30:00
10.Jozef Pollák920651M50-AATU KošiceSVK 14:24:00 10:20:00
11.Emil Kukurugya2049986M50-AŠK SandbergSVK 14:26:00 09:55:00
12.Peter Sláma9102083M50-AATU KošiceSVK 14:28:00 10:35:00
13.Peter Mlynárik876002M50-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:30:00 09:35:00
14.Michal Eliáš439299M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:32:00
15.Milan Jašek232747M50-AKOS Tesla BrnoCZE 14:34:00 10:25:00

M55-A
1.Ivan Repáč2102809M55-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:01:00 10:26:00
2.Miroslav Palička416561M55-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:03:00 10:02:00
3.Milan Mazúr910191M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:05:00 09:54:00
4.Jaroslav Tomaščin51691M55-ASK Meteor KačerovCZE 13:07:00 10:10:00
5.Milan Petrinec307357M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:09:00 10:38:00
6.Csaba Takács8639460M55-AATU KošiceSVK 13:11:00 10:34:00
7.Zoltán Lovas232786M55-AKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHUN 13:13:00 09:46:00
8.Ján Štubňa442874M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:15:00 10:06:00
9.Gerhard Koiser590120M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:17:00 10:18:00
10.Stanislav Stančík418951M55-AMladosť ZvolenSVK 13:19:00 10:30:00
11.Dušan Rybár2045172M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:21:00 10:14:00
12.Vacant M55-A 13:23:00 10:42:00
13.Frantisek Priesol307419M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:25:00 10:22:00
14.Pavol Bednár1869M55-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:27:00 10:54:00
15.Dušan Formanko51335M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:29:00 09:34:00
16.Vacant M55-A 13:31:00 11:02:00
17.Milan Mitelman338388M55-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:33:00 10:50:00
18.Jaroslav Pijak1407868M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:35:00 09:42:00
19.Karol Janšo2051437M55-AATU KošiceSVK 13:37:00 09:50:00
20.Jozef Jánoška307364M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:39:00 10:46:00
21.Jozef Fekiač st2042534M55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:41:00 10:58:00
22.Pavol Kebis St.416760M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:43:00 09:58:00
23.Vladmimír Tysz416501M55-AATU KošiceSVK 13:45:00 09:38:00

M60-A
1.Viktor Mikluš406913M60-AFarmaceut BratislavaSVK 10:15:00
2.Vlado Piják1407862M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:01:00 09:31:00
3.Mihály Fehér45595M60-AKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHUN 13:03:00 09:43:00
4.Jozef Fedor46281M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:05:00 10:07:00
5.Ján Kuchta2051335M60-AATU KošiceSVK 13:07:00 09:39:00
6.Ivan Oravec St.219143M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:09:00 09:59:00
7.Jan Tursky406988M60-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:11:00 09:35:00
8.Ján ŠárfyM60-ANeregistrovaníSVK 13:13:00 09:51:00
9.Michal Simočko2032193M60-AATU KošiceSVK 13:15:00 09:55:00
10.Ján Mižúr2079503M60-AFarmaceut BratislavaSVK 13:17:00
11.Anton Onder307437M60-AATU KošiceSVK 13:19:00 10:03:00
12.Pavol Poláček St.1407867M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:21:00 10:19:00
13.Slavko Žilinčík307265M60-AATU KošiceSVK 13:23:00 09:47:00
14.Jozef Brtáň46285M60-ANeregistrovaníSVK 13:25:00
15.Nick Dytlewski402373M60-ANaturfreunde WienAUT 13:27:00 10:11:00

M65-A
1.Jan Procházka320135M65-AKOS Tesla BrnoCZE 13:00:00 10:25:00
2.Viktor Vávra307365M65-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:02:00 10:28:00
3.Medard Féder St.7206540M65-AAŠK PezinokSVK 13:04:00 10:22:00
4.Oldřich Denemarek7510216M65-ABETA URSUS RosiceCZE 13:06:00 10:37:00
5.Vacant M65-A 13:08:00 10:34:00
6.Ivan Zacharovský416534M65-AKlub OB MartinSVK 13:10:00 10:31:00
7.Igor Roháč307263M65-AATU KošiceSVK 13:12:00 10:40:00

M70-A
1.Zdeněk Koč51706M70-ASK Meteor KačerovCZE 13:20:00 10:16:00
2.Ľudovít Šmelík2104604M70-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:22:00 10:04:00
3.Dezider Baran407000M70-AFarmaceut BratislavaSVK 13:24:00 10:08:00
4.Vacant M70-A 13:26:00 10:12:00
5.Milan Meriač416723M70-AKlub OB MartinSVK 13:28:00 10:00:00
6.Stanislav Nosál8805M70-ALokomotiva BerounCZE 13:30:00 10:24:00
7.Jan Nebeský2095951M70-AFarmaceut BratislavaSVK 13:32:00 10:20:00

N
1.Andrea Porubská406967NŠK TRITURUS NITRASVK
2.Vacant N
3.Vacant N
4.Adriana Repáčová2102852NTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK
5.Emka ŠárfyováNNeregistrovaníSVK
6.Dagmar Minaříková428298NNeregistrovaníSVK
7.Tomáš BenkoNNeregistrovaníSVK
8.Miška Zedníčková46290NKOB Sokol PezinokSVK
9.Ivan Trepáč2061795NSlavia ZU ZilinaSVK
10.Matej TrepacNSlavia ZU ZilinaSVK
11.Pavol CvopaNSlavia ZU ZilinaSVK
12.Andrej Hojko2111091NKOB Sokol PezinokSVK
13.František Ondra435208NKOB Sokol PezinokSVK

RD
1.Paulína Šoltésová416711RDKOB Cingov Spisska Nova VesSVK
2.Katka Spišiaková2088171RDFarmaceut BratislavaSVK
3.Lukáš Bukovác307460RDFarmaceut BratislavaSVK
4.Miško Spišiak2088147RDFarmaceut BratislavaSVK
5.Sebastián Furucz2067242RDFarmaceut BratislavaSVK
6.Milan Trenčan2066961RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
7.Matej Trenčan2066962RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
8.Lucia Kováčová442600RDŠK VAZKA BratislavaSVK
9.Simon Zajac2066965RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
10.Nina Kýpeťová2066964RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
11.Martin Nemeth2067244RDFarmaceut BratislavaSVK
12.Viktoriya Valyavka502256RDSlavia ZU ZilinaSVK
13.Andrej Havlík307272RDKOB Sokol PezinokSVK
14.Juraj Jakabovič219131RDKOB Sokol PezinokSVK
15.Vacant RD
16.Vacant RD
17.Maja Volkova502260RDSlavia ZU ZilinaSVK
18.Radovan NemčíkRDŠK TRITURUS NITRASVK
19.Adam Maruniak232219RDFarmaceut BratislavaSVK
20.Mirka Maruniaková2067259RDFarmaceut BratislavaSVK
21.Samuel Butaš1407859RDKOB Sokol PezinokSVK
22.Vacant RD
23.Maxim SlatinskýRDNeregistrovaníSVK
24.Sára Ženišová2067266RDFarmaceut BratislavaSVK
25.Jelisej Kuzmin2066966RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
26.Samuel Šebo2066963RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
27.Filip Šebo2066970RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
28.Alexandra Chudá2066974RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
29.Jonáš Čief2066969RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
30.Filip Kučák2066972RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
31.Teodorka Mravíková2049982RDŠK SandbergSVK
32.John Bass408434RDNeregistrovaníSVK
33.Emka Jonášová2049987RDŠK SandbergSVK
34.Anna Macháčková2079540RDŠK SandbergSVK

W-10
1.Dianka Brňáková2049994W-10ŠK SandbergSVK
2.Hana KniebüglováW-10KOBRA BratislavaSVK
3.Kristína Toporová219132W-10KOB Sokol PezinokSVK
4.Vacant W-10
5.Zora Baloghová2028798W-10ŠK SandbergSVK
6.Lucka Vorlíčková2049981W-10ŠK SandbergSVK
7.Lea Kotuliaková2078498W-10Farmaceut BratislavaSVK
8.Ella Michaela Patrášová889284W-10ŠK HADVEO Banská BystricaSVK
9.Marta Kropocheva2079538W-10ŠK SandbergSVK
10.Adelka Rohaľová2050000W-10ŠK SandbergSVK

W-12A
1.Bianka Dugovičová219134W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:40:00 10:40:00
2.Linda Legáthová1407858W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:42:00 10:42:00
3.Terezka Kendrová2078493W-12AFarmaceut BratislavaSVK 13:44:00 10:44:00
4.Petra Kurucová1407845W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:46:00 10:46:00
5.Vacant W-12A 13:48:00 10:48:00
6.Gabriela Ježíková1407853W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:50:00 10:50:00

W-14A
1.Katka Mravíková2049983W-14AŠK SandbergSVK 10:08:00
2.Emka ŠárfyováW-14ANeregistrovaníSVK 10:03:00
3.Simona Mihaličová2032148W-14AATU KošiceSVK 14:01:00 10:38:00
4.Vacant W-14A 14:03:00 10:33:00
5.Silvia Majbová1407863W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:05:00 09:48:00
6.Žofia Kováčová2043832W-14AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:07:00 10:28:00
7.Ema Havlíkova1407844W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:09:00 10:43:00
8.Martinka Vorlíčková2049985W-14AŠK SandbergSVK 14:11:00 10:23:00
9.Alžbeta Kopčíková2111075W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:13:00 11:03:00
10.Gabika Trepacova2045213W-14ASlavia ZU ZilinaSVK 14:15:00 10:48:00
11.Eva Ondovčíková2111093W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:17:00 10:53:00
12.Ivonka Rohaľová2049997W-14AŠK SandbergSVK 14:19:00 09:53:00
13.Nina Kutišová406925W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:21:00 09:33:00
14.Karolína Toporová406940W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:25:00 10:13:00
15.Zuzana Féderová887631W-14AAŠK PezinokSVK 14:27:00 09:43:00
16.Lenka Porubská338397W-14AŠK TRITURUS NITRASVK 14:29:00 10:18:00
17.Miroslava Velgosová2051329W-14AATU KošiceSVK 14:31:00 09:38:00
18.Ema Honzírková2079539W-14AKrúžok OB na ZŠ OdborárskaSVK 14:33:00 10:58:00
19.Natália Ježíková1407843W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:35:00 09:58:00

W-16A
1.Ľuboslava Weissová2032149W-16AATU KošiceSVK 13:02:00 09:39:00
2.Lucia Juríková2079536W-16AŠK SandbergSVK 13:04:00
3.Vacant W-16A 13:06:00 10:07:00
4.Sandra Ivanková8631587W-16AATU KošiceSVK 13:08:00 10:03:00
5.Veronika Jánošová2049998W-16AŠK SandbergSVK 13:10:00 10:15:00
6.Veronika Klabouchova2008504W-16ASlavia ZU ZilinaSVK 13:12:00 09:55:00
7.Klára Kapustová1407855W-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:14:00 10:11:00
8.Alžbeta Dubovská7201803W-16AAŠK PezinokSVK 13:16:00 09:47:00
9.Michaela Patassiová2104620W-16AFarmaceut BratislavaSVK 13:18:00 09:31:00
10.Alžbeta Kubenová445622W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 09:35:00
11.Katarína Palusková2078491W-16AFarmaceut BratislavaSVK 13:22:00 09:59:00
12.Michaela Velgosová2051450W-16AATU KošiceSVK 13:24:00 09:51:00
13.Vacant W-16A 13:26:00 09:43:00

W-18A
1.Tereza Pružincová416559W-18AFarmaceut BratislavaSVK
2.Dominika Kalenská7201776W-18AATU KošiceSVK 13:30:00 11:14:00
3.Vacant W-18A 13:32:00 11:34:00
4.Lucia Ondovčíková2111094W-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:34:00 11:42:00
5.Tereza Števičová207812W-18AFarmaceut BratislavaSVK 13:36:00 11:10:00
6.Tamara Miklušová8434822W-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:38:00 11:18:00
7.Miriam Cidoríková2067274W-18AAŠK PezinokSVK 13:42:00 11:22:00
8.Alexandra Hojková2111092W-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:44:00 11:26:00
9.Viktória Roháčová1403139W-18AATU KošiceSVK 13:46:00 11:30:00

W-20A
1.Katarina Kosutova515451W-20ASlavia ZU ZilinaSVK 14:40:00 10:41:00
2.Lucia Matejíčková406932W-20ATJ Rapid BratislavaSVK 14:42:00 10:49:00
3.Martina Selingova416567W-20ASlavia ZU ZilinaSVK 14:44:00 10:53:00
4.Vacant W-20A 14:46:00 10:45:00

W21-B
1.Tereza Schenková9000008W21-BTJ Rapid BratislavaSVK 13:50:00
2.Katarzyna Galla7200183W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:52:00 09:49:00
3.Dajana Snopková2012285W21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:54:00 10:09:00
4.Leena MattssonW21-BNeregistrovaníSVK 13:56:00 09:54:00
5.Elza Hudecová2111074W21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:58:00
6.Vacant W21-B 14:00:00 09:34:00
7.Jana Imriska433296W21-BNaturfreunde WienAUT 14:02:00 10:29:00
8.Zuzana Sukeníková9454545W21-BTJ Loko KrnovCZE 14:04:00 09:59:00
9.Marta Wartiaková2012289W21-BFarmaceut BratislavaSVK 14:06:00 10:19:00
10.Radka Lamanecová416770W21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:08:00 10:14:00
11.Erika Nemcová416753W21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 14:10:00 10:44:00
12.Barbora Pavlíková207807W21-BKOB KysakSVK 14:12:00 09:44:00
13.Ela Sedileková2066973W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:14:00 09:39:00
14.Tereza Kopčíková219105W21-BKOB Sokol PezinokSVK 14:16:00 10:34:00
15.Kathrin Kollndorfer559000W21-BHSV GroßmittelAUT 14:18:00 10:24:00
16.Vacant W21-B 14:20:00 10:04:00
17.Dominika Franková416717W21-BKOB KysakSVK 14:22:00 10:39:00

W21-E
1.Heini Saarimäki8110487W21-EAngelniemen AnkkuriFIN 13:51:00 10:32:00
2.Andrea Papugová2051346W21-EATU KošiceSVK 13:53:00 10:07:00
3.Janka Kotrlová9102150W21-EOutsiterz BratislavaSVK 13:55:00 09:47:00
4.Antónia Šofranková2051330W21-EATU KošiceSVK 13:57:00 10:22:00
5.Vanda Hosekova7200369W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 13:59:00 10:17:00
6.Bri-e Gschöpf600800W21-EOJE WapplerAUT 14:01:00 10:42:00
7.Silvia Chupekova7204971W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 14:03:00 09:42:00
8.Kristína Krajčíková2020726W21-EATU KošiceSVK 14:05:00 10:37:00
9.Lucia Kovalančíková2012276W21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:07:00 09:57:00
10.Vacant W21-E 14:09:00 10:27:00
11.Martina Papugová2051353W21-EATU KošiceSVK 14:11:00 09:32:00
12.Anna Nilsson Simkovics9931129W21-EOLC WienerwaldAUT 14:13:00 09:37:00
13.Katarína Kotrlová2102783W21-EŠK SandbergSVK 14:15:00 09:52:00
14.Andrea Postulkova7207885W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 14:17:00 10:02:00
15.Vacant W21-E 14:19:00 10:12:00

W35-A
1.Monika Urbanová2027945W35-AŠK SandbergSVK 14:31:00 11:24:00
2.Dagmar Vršková2094515W35-ASK Zabovresky BrnoCZE 14:33:00 11:19:00
3.Tatiana Bednáriková416825W35-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:35:00 11:14:00
4.Alena Michna Ďurčová1152125W35-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:37:00 11:29:00
5.Alena Bukovacova522004W35-AFarmaceut BratislavaSVK 14:39:00 11:34:00
6.Danka Ondovčíková338220W35-AKOB Sokol PezinokSVK 14:41:00 11:39:00
7.Barbora Vorlíčková2049984W35-AŠK SandbergSVK 14:43:00 11:44:00
8.Vacant W35-A 14:45:00 11:49:00

W40-A
1.Bohumila Klangová765108W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:39:00
2.Petra Kotuliaková2078494W40-AFarmaceut BratislavaSVK 11:03:00
3.Ľubica Toporová5576W40-AKOB Sokol PezinokSVK 14:01:00 10:35:00
4.Vacant W40-A 14:03:00 11:27:00
5.Mária Dubovská2030956W40-AAŠK PezinokSVK 14:05:00 11:11:00
6.Martina Brňáková2049995W40-AŠK SandbergSVK 14:07:00 11:19:00
7.Ľubica SlatinskáW40-ANeregistrovaníSVK 14:09:00
8.Magdaléna NemčíkováW40-AŠK TRITURUS NITRASVK 14:11:00
9.Vacant W40-A 14:13:00 10:47:00
10.Katarina Schenkova307438W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:15:00 11:31:00
11.Katarína Kováčová2043833W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:17:00 10:31:00
12.Erika Vávrová9201324W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:19:00 10:43:00
13.Jana Slámová7207626W40-AATU KošiceSVK 14:21:00 11:15:00
14.Dagmar Miklušová434835W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:23:00 11:07:00
15.Helga Tezarek8080473W40-AOJE WapplerAUT 14:25:00 10:51:00
16.Sona Ondrejkova2025362W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:27:00 11:35:00
17.Barbora Šmelíková307356W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:29:00 11:23:00
18.Katarina Fedorova9817W40-AKOB Sokol PezinokSVK 14:31:00 10:59:00

W45-A
1.Martina Pánková445621W45-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 09:58:00
2.Vacant W45-A 13:22:00 10:07:00
3.Petra Rebrová2092412W45-AFarmaceut BratislavaSVK 13:24:00 09:43:00
4.Zuzana Postulkova8630W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:26:00 10:04:00
5.Eva Kurucová1407846W45-AKOB Sokol PezinokSVK 13:28:00 09:34:00
6.Bronislava Šimová897385W45-AAŠK PezinokSVK 13:30:00
7.Vacant W45-A 13:32:00 10:01:00
8.Marta Jonášová2049988W45-AŠK SandbergSVK 13:34:00
9.Eva Trepacova2045212W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:36:00 09:52:00
10.Tatiana Časnochová406977W45-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:38:00 09:31:00
11.Andrea Klabouchova2027220W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:40:00 09:46:00
12.Martina Knorová2066093W45-AKlub OB MartinSVK 13:42:00 09:49:00
13.Alena Barillová307384W45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:44:00 09:40:00
14.Hana Šmelíková2012280W45-AFarmaceut BratislavaSVK 13:46:00 09:55:00
15.Valéria Kuráková2051441W45-AATU KošiceSVK 13:48:00 09:37:00

W50-A
1.Katja Gassner7297W50-ANaturfreunde WienAUT 11:37:00
2.Renáta Barcíková920695W50-ABK SliačSVK 11:04:00
3.Vacant W50-A 14:00:00 11:49:00
4.Monika Jašková410324W50-AKOS Tesla BrnoCZE 14:02:00 11:40:00
5.Jana Franková1966817W50-AKOB KysakSVK 14:04:00 10:55:00
6.Irena Peřinková331257W50-ABETA URSUS RosiceCZE 14:06:00 11:25:00
7.Elena Papugová416733W50-AATU KošiceSVK 14:08:00 11:31:00
8.Hana Baloghová2028800W50-AŠK SandbergSVK 14:10:00 11:10:00
9.Iveta Paulová46288W50-AKOB Sokol PezinokSVK 14:12:00 11:43:00
10.Jana Šmelíková307274W50-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:14:00 11:01:00
11.Taťjana Jánošková307440W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:16:00 11:22:00
12.Jana Mižúrová2079495W50-AFarmaceut BratislavaSVK 14:18:00 11:13:00
13.Eva Mušinská2032145W50-AATU KošiceSVK 14:20:00 10:58:00
14.Iva Kumová307367W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:22:00 11:34:00
15.Tamara Denysenko7200270W50-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:24:00 11:16:00
16.Ema Jurašková362939W50-AATU KošiceSVK 14:26:00 11:07:00
17.Vacant W50-A 14:28:00 11:46:00
18.Iveta Pijakova1407866W50-AKOB Sokol PezinokSVK 14:30:00 11:19:00
19.Soňa Mazúrová307362W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:32:00 11:28:00

W55-A
1.Maya Karovic1400941W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:40:00 10:40:00
2.Éva Knódel232785W55-AKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHUN 13:42:00 11:00:00
3.Darina Poláčková1407865W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:44:00 11:04:00
4.Ada Kuchařová7202887W55-AKOS Tesla BrnoCZE 13:46:00 10:56:00
5.Jana Davi416848W55-AKlub OB MartinSVK 13:48:00 10:32:00
6.Vacant W55-A 13:50:00 10:48:00
7.Bibiana Kebisová416513W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:52:00 10:52:00
8.Mária Fekiačová53793W55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:54:00 10:36:00
9.Vacant W55-A 13:56:00 10:44:00

W60-A
1.Eva Pijáková1407857W60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:00:00 09:32:00
2.Traude Fesselhofer531209W60-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:02:00 09:56:00
3.Gunnel Nilsson540125W60-AOLC WienerwaldAUT 13:04:00 09:44:00
4.Beata Vávrová682341W60-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:06:00 09:40:00
5.Helena Procházková301247W60-AKOS Tesla BrnoCZE 13:08:00 09:36:00
6.Katarína Daříčková362807W60-AFarmaceut BratislavaSVK 13:10:00 09:48:00

W65-A
1.Soňa Kavecka1407848W65-AKOB Sokol PezinokSVK 14:11:00 09:35:00
2.Viola Juhasová416516W65-AKlub OB MartinSVK 14:13:00 09:32:00
3.Marie Fraňová416515W65-AKOB Sokol PezinokSVK 14:15:00 09:41:00
4.Vacant W65-A 14:17:00 09:38:00
5.Darina Polonyiova416514W65-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:19:00 09:44:00