M10 |
1. | Enej Šuc | 2113839 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:00:00 |
2. | Rok Sedej | 406859 | M10 | OK Azimut | SLO |
10:08:00 |
3. | Anže Kölner | 2113838 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:16:00 |
4. | Oskar Foški | 435134 | M10 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:24:00 |
5. | Jakob Kurinčič | 2069815 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:32:00 |
6. | David Sedej | 406860 | M10 | OK Azimut | SLO |
10:40:00 |
7. | Drejc Malus | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:48:00 |
8. | Ožbej Malus | 1425114 | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:56:00 |
M12 |
1. | Lev Žižek | 406721 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:01:00 |
2. | Luka Seljak | 2069816 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:09:00 |
3. | Borut Gantar | 406857 | M12 | OK Azimut | SLO |
10:17:00 |
4. | Jan Cokan | 2113837 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:25:00 |
5. | Božo Bizjak | | M12 | OK Azimut | SLO |
10:33:00 |
6. | Jaka Seljak | 2069825 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:41:00 |
M14 |
1. | Tilen Zupan | 1425102 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:02:00 |
2. | Primož Gantar | 2107071 | M14 | OK Azimut | SLO |
10:10:00 |
3. | Rok Kern | 1425119 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:18:00 |
4. | Nejc Turk | 1425107 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:26:00 |
5. | Timotej Hribar | | M14 | OK Brežice | SLO |
10:34:00 |
6. | Nejc Zorko | | M14 | OK Brežice | SLO |
10:42:00 |
M16 |
1. | Natan Maj Poženel | 2107053 | M16 | Planinsko društvo Tolmin | SLO |
10:06:00 |
2. | Aljaž Obid | 2107069 | M16 | OK Azimut | SLO |
10:22:00 |
3. | Martin Jevševar | 2077853 | M16 | OK Brežice | SLO |
10:50:00 |
M18 |
1. | Tjaž Gantar | 2077609 | M18 | OK Azimut | SLO |
10:11:00 |
M21A |
1. | Valentin Eržen | 1000555 | M21A | OK Azimut | SLO |
10:31:00 |
2. | Gregor Zupan | 7210497 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:35:00 |
3. | Matej Škarabot | 1908999 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:59:00 |
M21B |
1. | Timotej Šuc | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:02:00 |
2. | Matej Vidič | 2069845 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:10:00 |
3. | Matjaž Draksler | 520502 | M21B | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:18:00 |
4. | Franc Malus | 1425117 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:26:00 |
5. | Kristjan Gantar | 2107075 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:34:00 |
6. | Simon Kurinčič | 2113833 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:38:00 |
7. | Borut Seljak | 9999940 | M21B | | |
10:42:00 |
8. | Marko Pahor | 2113835 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:46:00 |
M21E |
1. | Matic Blaž | 9101667 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:03:00 |
2. | Gregor Hvala | 1398955 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:11:00 |
3. | Žan Ravnikar | 7210496 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:19:00 |
4. | Tibor Mrak | 1398950 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:27:00 |
M35 |
1. | Iztok Rojc | 7777222 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:07:00 |
2. | Boris Bauman | 7673167 | M35 | Mariborski OK | SLO |
10:19:00 |
3. | Dušan Petrovič | 1566506 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:27:00 |
4. | Marko Obid | 2107057 | M35 | OK Azimut | SLO |
10:39:00 |
5. | Matej Sedej | 1413730 | M35 | OK Azimut | SLO |
10:47:00 |
6. | Tomaž Kremžar | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:55:00 |
7. | Blaž Kölner | 7210500 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:03:00 |
M45 |
1. | Valter Foški | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:07:00 |
2. | Boris Eržen | 520504 | M45 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:15:00 |
3. | Davor Pobega | | M45 | OK Tivoli | SLO |
10:23:00 |
4. | Tomaž Pust | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:31:00 |
5. | Dalibor Radovan | 2107073 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:39:00 |
6. | Robert Kunc | 2073100 | M45 | OK Tivoli | SLO |
10:47:00 |
7. | Miha Škarabot | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:55:00 |
M50 |
1. | Janez Zavrl | 7055111 | M50 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:01:00 |
2. | Aleš Čerin | 2050455 | M50 | OK Tivoli | SLO |
10:09:00 |
3. | Dušan Smole | 232445 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:17:00 |
4. | Aleš Zupan | 7777808 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:25:00 |
5. | Marijan Leban | 2109673 | M50 | OK Azimut | SLO |
10:33:00 |
6. | Aleš Borštnik | 406885 | M50 | OK Tivoli | SLO |
10:37:00 |
7. | Igor Bončina | 2800010 | M50 | OK Azimut | SLO |
10:41:00 |
M60 |
1. | Janko Lapajne | 406850 | M60 | OK Azimut | SLO |
10:08:00 |
2. | Vlado Sedej | 1398546 | M60 | OK Azimut | SLO |
10:32:00 |
3. | Črtomir Knap | 406852 | M60 | OK Azimut | SLO |
10:52:00 |
Otroška |
1. | Brina Gantar | | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
2. | Nizzy Bončina | 422512 | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
3. | Tin Šuc | 438998 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:00:00 |
4. | Anze Obid | 2132996 | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
5. | Izabela Eržen Plavčak | 980592 | Otroška | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:00:00 |
6. | Žiga Sedej | 2107081 | Otroška | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
7. | Leila Ema Poženel | 2107083 | Otroška | Planinsko društvo Tolmin | SLO |
10:00:00 |
Ž10 |
1. | Zarja Žižek | | Ž10 | OK Azimut | SLO |
10:04:00 |
2. | Jerca Kurinčič | 2069797 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:20:00 |
3. | Nika Eržen | 2107055 | Ž10 | OK Azimut | SLO |
10:36:00 |
4. | Brina Kölner | 2113842 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:52:00 |
Ž12 |
1. | Nea Eržen | 2052183 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
10:05:00 |
2. | Nikolina Ugrin | | Ž12 | OK Tivoli | SLO |
10:21:00 |
3. | Neža Obid | 2107054 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
10:37:00 |
Ž14 |
1. | Vita Malus | 1425116 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:06:00 |
2. | Manja Leban | 2069811 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
10:22:00 |
3. | Karin Pust | 2069847 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:38:00 |
Ž16 |
1. | Katja Babič | 7210498 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:12:00 |
2. | Nika Ravnikar | 1425106 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:28:00 |
3. | Anja Škarabot | 253346 | Ž16 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:44:00 |
4. | Tina Kern | 1425105 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
Ž18 |
1. | Ana Pia Pogačar | 1425104 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:14:00 |
2. | Zala Zavrl | 9011122 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:30:00 |
Ž21B |
1. | Maja Istenič | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
2. | Elena Gombač Šuc | 2113840 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:04:00 |
3. | Damjana Jerše | 7441139 | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:12:00 |
4. | Maja Obid | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:16:00 |
5. | Alenka Vuga Seljak | 9000050 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:24:00 |
6. | Abigael Vanessa Boncina | 1968213 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:28:00 |
7. | Petra Paradiž | 1425118 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:36:00 |
8. | Damjana Gantar | 2107072 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
10:40:00 |
9. | Marta Malus | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:48:00 |
10. | Petra Stojan | 2069834 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:56:00 |
11. | Loreta Stojčevski | 406737 | Ž21B | OK Brežice | SLO |
11:04:00 |
Ž21E |
1. | Mojca Flerin Drevenšek | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:03:00 |
2. | Barbara Kmetec | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:15:00 |
3. | Ana Pribaković Borštnik | 406886 | Ž21E | OK Tivoli | SLO |
10:23:00 |
4. | Brina Foški | 1401548 | Ž21E | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:43:00 |
5. | Tina Zagorc | 1404145 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:51:00 |
Ž35 |
1. | Mojca Foški | 7131068 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:05:00 |
2. | Irena Hacin Kölner | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:13:00 |
3. | Saša Žižek | 406784 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
10:21:00 |
4. | Romana Zupan | 1425101 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:29:00 |
5. | Anica Hribar | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | SLO |
10:45:00 |
Ž45 |
1. | Alenka Škarabot | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:20:00 |
2. | Maja Prosen | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:44:00 |
3. | Maja Zaman Groff | 406843 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:00:00 |
Začetniki |
1. | Darja Vodlan | 438980 | Začetniki | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:00:00 |