|
1. | Alessio Rozzi | 9131080 | M35 | | |
11:12:00 |
2. | Družina Pavlica | | DRUŽINSKA | | |
|
3. | Eva in Lia Valič | 1425110 | DRUŽINSKA | | |
|
4. | Isa Valič | | Ž16 | | |
12:10:00 |
5. | Lorenza Pravato | 9270178 | Ž35 | | |
11:30:00 |
6. | Oleksandr Ievstafiev | 1302717 | M35 | | |
11:42:00 |
Cral Trieste Trasporti A.s.d. |
1. | Andrea Margiore | 2134090 | M50 | Cral Trieste Trasporti A.s.d. | ITA |
11:13:00 |
2. | Noemi Margiore | 2134090 | ZAČETNIKI | Cral Trieste Trasporti A.s.d. | ITA |
11:29:00 |
3. | Sara Contursi | 210058 | ZAČETNIKI | Cral Trieste Trasporti A.s.d. | ITA |
11:13:00 |
Dobra Kapljica |
1. | Dragan Klapčić | 8632321 | M21 | Dobra Kapljica | CRO |
12:00:00 |
2. | Jakov Šuran | 8632319 | M21 | Dobra Kapljica | CRO |
11:52:00 |
3. | Vanja Vukičević | 8632316 | M21 | Dobra Kapljica | CRO |
11:16:00 |
Friuli MTB & Orienteering |
1. | Giuseppe Specogna | 211343 | ODPRTA | Friuli MTB & Orienteering | ITA |
11:55:00 |
2. | Marta Canal | 8002595 | Ž35 | Friuli MTB & Orienteering | ITA |
11:50:00 |
3. | Monica Frappa | 2133191 | Ž45 | Friuli MTB & Orienteering | ITA |
12:12:00 |
4. | Stefano Collodet | 8002596 | M35 | Friuli MTB & Orienteering | ITA |
11:57:00 |
Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. |
1. | Camillo Balanzin | 1399834 | ODPRTA | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:52:00 |
2. | Daniele Apollonio | 1040873 | M16 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:03:00 |
3. | Donatella Gratton | 1009877 | Ž45 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:52:00 |
4. | Erik Bozzatto | 2143173 | M16 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:35:00 |
5. | Giulio Apollonio | 2063280 | M10 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:15:00 |
6. | Lucia Zacchigna | 2063290 | Ž45 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:16:00 |
7. | Massimo Mosca | 210126 | M50 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:29:00 |
8. | Mita Crepaz | 503398 | Ž45 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:44:00 |
9. | Roberto Larotella | 8083001 | M35 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:30:00 |
10. | Stefano Sossi | 2063297 | M50 | Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D. | ITA |
11:41:00 |
OK Azimut |
1. | Aljoša Bačnar Tušar | 8639712 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:27:00 |
2. | Anze Obid | 2132996 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:53:00 |
3. | Beno Bizjak | 8632326 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:07:00 |
4. | Borut Gantar | 8639730 | M18 | OK Azimut | SLO |
11:58:00 |
5. | Božo Bizjak | 8632325 | M18 | OK Azimut | SLO |
12:13:00 |
6. | Brina Gantar | 8632315 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
11:54:00 |
7. | Cesare Tarabocchia | 1004266 | M60 | OK Azimut | SLO |
12:05:00 |
8. | Damjana Gantar | 2107072 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
11:46:00 |
9. | David Sedej | 8639743 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:15:00 |
10. | Deja Razpet | 8639727 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:02:00 |
11. | Gregor Hvala | 8639739 | M21 | OK Azimut | SLO |
11:12:00 |
12. | Gregor Pavlič | 2065880 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:33:00 |
13. | Janko Bačnar | 8639734 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:24:00 |
14. | Jožko Jazbar | 8639737 | M50 | OK Azimut | SLO |
11:09:00 |
15. | Julija Bizjak | 2148496 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:31:00 |
16. | Katarina Sedej | 1100102 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
11:14:00 |
17. | Klavdija Prezelj | 2146199 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:48:00 |
18. | Kristjan Gantar | 2107075 | M35 | OK Azimut | SLO |
12:03:00 |
19. | Lan Kurtanjek | 2142753 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:11:00 |
20. | Lan Levpušček | 8500638 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:19:00 |
21. | Lara Gantar | 8639716 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:17:00 |
22. | Lovro Kurtanjek | 8632332 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:59:00 |
23. | Maja Istenič | 2127789 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
11:38:00 |
24. | Maja Leskovec | 8044709 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
12:02:00 |
25. | Maja Obid | 2127797 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
11:06:00 |
26. | Mark Bogataj | 8000018 | M21 | OK Azimut | SLO |
11:04:00 |
27. | Marko Obid | 2107057 | M35 | OK Azimut | SLO |
12:09:00 |
28. | Matej Sedej | 8639741 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:06:00 |
29. | Mihej Prezelj | 2141155 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:45:00 |
30. | Nea Eržen | 8044534 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:47:00 |
31. | Neža Gnezda | 8632311 | Ž18 | OK Azimut | SLO |
11:57:00 |
32. | Neža Obid | 8639745 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:35:00 |
33. | Nika Eržen | 8632314 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
11:46:00 |
34. | Nika Poljanšek | 8092000 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:23:00 |
35. | Peter Levpušček | 442810 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:18:00 |
36. | Peter Tušar | 8639731 | M21 | OK Azimut | SLO |
11:36:00 |
37. | Primož Gantar | 8639735 | M18 | OK Azimut | SLO |
12:01:00 |
38. | Rado Prezelj | 1021259 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:39:00 |
39. | Robi Mlakar | 8632330 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:51:00 |
40. | Rok Bogataj | 8632324 | M18 | OK Azimut | SLO |
12:07:00 |
41. | Rok Sedej | 8639740 | M16 | OK Azimut | SLO |
12:07:00 |
42. | Rok Sušnik | 8639744 | M50 | OK Azimut | SLO |
11:45:00 |
43. | Saša Žižek | 8639733 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:56:00 |
44. | Simon Stanonik | 8639725 | M21 | OK Azimut | SLO |
11:28:00 |
45. | Špela Mlakar | 2224209 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:39:00 |
46. | Tajda Knafelj | 8632308 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:11:00 |
47. | Teja Tušar | 8632309 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:29:00 |
48. | Timeja Prezelj | 2420719 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:15:00 |
49. | Tina Tušar | 442828 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
11:54:00 |
50. | Tomaž Kupnik | 887795 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:51:00 |
51. | Valentin Eržen | 8482566 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:45:00 |
52. | Vlado Sedej | 1398546 | M60 | OK Azimut | SLO |
11:02:00 |
53. | Zala Serženta Seljak | 8632310 | Ž21 | OK Azimut | SLO |
11:41:00 |
54. | Zana Jazbar | 1398949 | OTROŠKA | OK Azimut | SLO |
11:33:00 |
55. | Zdenko Pavlič | 2088835 | M60 | OK Azimut | SLO |
11:26:00 |
56. | Žiga Sedej | 8639742 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:03:00 |
OK SK |
1. | Abigael Vanessa Boncina | 8639714 | Ž35 | OK SK | SLO |
12:10:00 |
2. | Igor Bončina | 8639715 | M50 | OK SK | SLO |
11:33:00 |
3. | Vianez Bončina | 8639700 | Ž10 | OK SK | SLO |
11:39:00 |
OK Slovenj Gradec |
1. | Aljoša Andrejc | 8277080 | M12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:49:00 |
2. | David Andrejc | 8277084 | M35 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:00:00 |
3. | Ema Pika Raj | 8639661 | Ž16 | OK Slovenj Gradec | SLO |
12:14:00 |
4. | Frida Mezga | 8277077 | Ž16 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:50:00 |
5. | Gregor Andrejc | 8639662 | M35 | OK Slovenj Gradec | SLO |
12:15:00 |
6. | Gregor Raj | 8639660 | M35 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:21:00 |
7. | Ida Antonija Raj | 8639659 | Ž10 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:47:00 |
8. | Irena Balažič | 8277075 | Ž45 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:36:00 |
9. | Jaka Cesar | 8277082 | M21 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:48:00 |
10. | Lenart Andrejc | 8277083 | M12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
12:05:00 |
11. | Lili Ivana Raj | 8639658 | Ž16 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:42:00 |
12. | Marko Dudić | 8277078 | M50 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:01:00 |
13. | Miša Andrejc | 8277079 | Ž16 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:58:00 |
14. | Nastja Raj | 8639657 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:18:00 |
15. | Petja Balažič | 8639656 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:26:00 |
16. | Tanja Mezga | 8277076 | Ž45 | OK Slovenj Gradec | SLO |
12:00:00 |
OK Tivoli |
1. | Aleš Borštnik | 8639663 | M60 | OK Tivoli | SLO |
11:18:00 |
2. | Ana Pribaković Borštnik | 8639664 | Ž35 | OK Tivoli | SLO |
12:06:00 |
3. | Gregor Leskovšek | 422525 | ODPRTA | OK Tivoli | SLO |
11:59:00 |
OK Vihor |
1. | Duje Rako | 8420922 | M35 | OK Vihor | CRO |
11:09:00 |
2. | Jure Rako | 7005141 | M10 | OK Vihor | CRO |
11:07:00 |
3. | Oliver Skočić | 2301979 | M10 | OK Vihor | CRO |
11:23:00 |
4. | Paola Rako | 8300220 | Ž21 | OK Vihor | CRO |
11:14:00 |
5. | Sabina Rako | 7003400 | Ž35 | OK Vihor | CRO |
11:58:00 |
6. | Tina Šojat | 2301978 | ZAČETNIKI | OK Vihor | CRO |
11:21:00 |
Orientacijski klub 46 Škofljica |
1. | Jana Kruh | | ZAČETNIKI | Orientacijski klub 46 Škofljica | SLO |
11:25:00 |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Alenka Vuga Seljak | 8639679 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:20:00 |
2. | Ana Pia Pogačar | 8639684 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:44:00 |
3. | Anže Kölner | 8639680 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:11:00 |
4. | Blaž Kölner | 8280028 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:36:00 |
5. | Borut Seljak | 8639678 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:27:00 |
6. | Brina Kölner | 8639681 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:06:00 |
7. | Chiara Sepin | 8073985 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:34:00 |
8. | Darja Gorjup Poženel | 2113845 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:28:00 |
9. | Drejc Malus | 8632329 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:43:00 |
10. | Elena Gombač Šuc | 2113840 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:42:00 |
11. | Franc Malus | 1425117 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:03:00 |
12. | Gregor Zupan | 8072525 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:00:00 |
13. | Igor Gavrilov | 8681449 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:54:00 |
14. | Irena Hacin Kölner | 8639682 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:12:00 |
15. | Izabel Peternel | 8639676 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:53:00 |
16. | Jaka Seljak | 8639677 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:10:00 |
17. | Karin Pust | 8639687 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:26:00 |
18. | Leila Ema Poženel | 2107083 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:27:00 |
19. | Luka Seljak | 8011033 | M21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:08:00 |
20. | Maja Prosen | 8639693 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:40:00 |
21. | Manca Pahor | 2070919 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:07:00 |
22. | Marta Malus | 1425113 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:02:00 |
23. | Matic Blaž | 8632318 | M21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:32:00 |
24. | Maurizio Ficur | 8011122 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:48:00 |
25. | Natan Maj Poženel | 8639675 | M21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:40:00 |
26. | Nejc Turk | 8632323 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:04:00 |
27. | Nika Ravnikar | 8639685 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:20:00 |
28. | Ožbej Malus | 8632327 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:23:00 |
29. | Petra Stojan | 2069834 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:08:00 |
30. | Polona Jezeršek | 8639674 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:32:00 |
31. | Romana Zupan | 8639686 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
32. | Teja Šuc | 2070920 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:19:00 |
33. | Timotej Šuc | 2113841 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:15:00 |
34. | Tomaž Pust | 8200080 | M50 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:21:00 |
35. | Vita Malus | 8632312 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:01:00 |
36. | Zala Zavrl | 8632307 | Ž21 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:05:00 |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Domen Petrovič | 8632317 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:20:00 |
2. | Dušan Petrovič | 8300088 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:05:00 |
3. | Filip Petrovič | 8632322 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
12:04:00 |
4. | Iztok Rojc | 8332200 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
12:06:00 |
5. | Uroš Petrovič | 8639671 | M50 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:17:00 |
6. | Urša Rojc | 7777222 | Ž10 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:31:00 |
7. | Žana Rojc | 253333 | Ž12 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:11:00 |
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. |
1. | Aurora Minetto | | ZAČETNIKI | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:01:00 |
2. | Chiara Minetto | | ZAČETNIKI | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:09:00 |
3. | Elena Margiore | 349541 | Ž45 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:08:00 |
4. | Gabriele Giudici | 349553 | M16 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:27:00 |
5. | Sara Gaion | 8519489 | Ž35 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:22:00 |
6. | Sebastian Romano | 2420720 | M21 | ORIENTEERING TRIESTE A.S.D. | ITA |
11:44:00 |
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Ajda in Simon | 2056383 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
2. | Anej Tomažič z družino | 2056371 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
3. | Blaž in Job | 445673 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
4. | Domen in Kevin | 2107008 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
5. | Družina Črnigoj | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
6. | Družina Justin-Krajnik | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
7. | Filip in Jakob | 253347 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
8. | Filip in Jure | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
9. | Filip z družino | 2121782 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
10. | Gaja Stopar | 349778 | OTROŠKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:29:00 |
11. | Gal Nemeček | 8639647 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:19:00 |
12. | Gregor in Alax | 253334 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
13. | Izak in Valentin | 349763 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
14. | Jani Bratož | 8632334 | M21 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:56:00 |
15. | Karolina in sorodniki Ba. | 2120796 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
16. | Klara Mahkovec | 8639646 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:02:00 |
17. | Kostela Volk | 438027 | OTROŠKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:37:00 |
18. | Lijan Šavli z družino | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
19. | Lili Bavčar z družino | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
20. | Maj Klančič | 8632328 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:31:00 |
21. | Mark in Miha | 2088828 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
22. | Martin Cigoj in družina | 2056372 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
23. | Matej Bratož | 8639650 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:47:00 |
24. | Matic Kerševan | 438028 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:09:00 |
25. | Matija Bovcon | 8632331 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:55:00 |
26. | Matija Kerševan | 445688 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:01:00 |
27. | Megi in Niki | 438031 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
28. | Nina Bolčina z družino | 232466 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
29. | Patrik Beltram | 8632333 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:03:00 |
30. | Polona Kravos | 206302 | OTROŠKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:21:00 |
31. | Rene in Etien | 445670 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
32. | Rok Cigoj | 8114117 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:39:00 |
33. | Sara Kerševan | 8639649 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:38:00 |
34. | Sofia Jerkič | 2127017 | Ž12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:35:00 |
35. | Tian Eržen z družino | | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
36. | Tim in David | 2056377 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
37. | Toja Fučka | 8632313 | Ž16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:30:00 |
38. | Tosja Ušaj z družino | 2088829 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
39. | Urh Birsa z družino | 232436 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
40. | Valentin Rodman | 8639648 | M16 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:11:00 |
41. | Žiga in Tinej | 2088825 | DRUŽINSKA | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
|
Punto K Orienteering ASD |
1. | Alessia Albano | 2013161 | Ž21 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:38:00 |
2. | Anna Palmieri | 2137103 | Ž35 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
12:14:00 |
3. | Anna Rita Bertolazzo | 2137071 | ZAČETNIKI | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:05:00 |
4. | Cristiana Donaggio | 2137073 | Ž45 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:04:00 |
5. | Cristina Ruini | 2009738 | Ž45 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:24:00 |
6. | Enrico Pascatti | 2137089 | M21 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:24:00 |
7. | Franca Crevatin | 2063996 | Ž45 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
12:04:00 |
8. | Fulvia Ferri | 2137105 | Ž21 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:08:00 |
9. | Giulio Coletti | 2137076 | M12 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:57:00 |
10. | Javier Flores | 2137074 | M21 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:00:00 |
11. | Lara Coletti | 2137084 | Ž10 | Punto K Orienteering ASD | ITA |
11:43:00 |
Semiperdo Orienteering Maniago |
1. | Andrea Rivetta | 2103427 | M50 | Semiperdo Orienteering Maniago | ITA |
11:25:00 |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Ana Plavčak | 8639673 | ODPRTA | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:49:00 |
2. | Boris Eržen | 8639670 | M50 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:37:00 |
3. | Izabela Eržen | 980592 | OTROŠKA | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:25:00 |
4. | Maja Cankar | 232444 | ZAČETNIKI | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:17:00 |
5. | Tinkara Cankar | 520519 | Ž12 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:23:00 |
6. | Uroš Cankar | 8072561 | M35 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
12:12:00 |
SSD-AŠZ GAJA orienteering |
1. | Beatrice Sessi | 2141187 | Ž10 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:35:00 |
2. | Giorgia Sessi | 8079947 | Ž16 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:34:00 |
3. | Margareta Pavlič | 2065886 | Ž35 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:10:00 |
4. | Nadia van Buuren | 8123888 | Ž45 | SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA |
11:32:00 |