v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
CESOM 2017 - Central European Spring Orienteering Meeting->Start times by clubs  (number of entries: 517)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2.

1.Vacant M35-A 14:31:00 11:07:00
2.Vacant M40-A 13:33:00 09:45:00
3.Vacant M40-A 13:05:00 10:09:00
4.Vacant M35-A 14:27:00 11:17:00
5.Vacant M55-A 13:23:00 10:42:00
6.Vacant M21-E 13:05:00 09:56:00
7.Vacant M21-E 13:25:00 09:31:00
8.Vacant M-18A 13:08:00 11:44:00
9.Vacant M21-D 13:44:00 11:53:00
10.Vacant W65-A 14:17:00 09:38:00
11.Vacant M-12A 13:12:00 09:36:00
12.Vacant M21-B 13:39:00 10:25:00
13.Vacant M-20A 14:13:00 09:33:00
14.Vacant M21-B 13:01:00 11:45:00
15.Vacant M21-B 13:15:00 11:41:00
16.Vacant K3 13:07:00 11:26:00
17.Vacant K3 13:15:00
18.Vacant M55-A 13:31:00 11:02:00
19.Vacant N
20.Vacant M-10
21.Vacant M-10
22.Vacant N
23.Vacant M65-A 13:08:00 10:34:00
24.Vacant M45-A 14:01:00 10:57:00
25.Vacant M50-A 14:10:00 09:50:00
26.Vacant M50-A 14:18:00 10:15:00
27.Vacant M45-A 14:19:00 11:15:00
28.Vacant M70-A 13:26:00 10:12:00
29.Vacant W-10
30.Vacant M45-A 13:41:00 10:48:00
31.Vacant W-16A 13:06:00 10:07:00
32.Vacant W-16A 13:26:00 09:43:00
33.Vacant W-18A 13:32:00 11:34:00
34.Vacant W-14A 14:03:00 10:33:00
35.Vacant W40-A 14:13:00 10:47:00
36.Vacant W40-A 14:03:00 11:27:00
37.Vacant W-12A 13:48:00 10:48:00
38.Vacant RD
39.Vacant RD
40.Vacant RD
41.Vacant W-20A 14:46:00 10:45:00
42.Vacant W21-B 14:20:00 10:04:00
43.Vacant K3 13:31:00 10:23:00
44.Vacant K3 14:01:00 11:11:00
45.Vacant W45-A 13:32:00 10:01:00
46.Vacant W45-A 13:22:00 10:07:00
47.Vacant W50-A 14:28:00 11:46:00
48.Vacant M-18A 13:04:00 11:50:00
49.Vacant M-14A 14:14:00 11:51:00
50.Vacant M-14A 13:50:00 11:55:00
51.Vacant M-16A 13:22:00 09:49:00
52.Vacant W21-E 14:19:00 10:12:00
53.Vacant W21-E 14:09:00 10:27:00
54.Vacant W35-A 14:45:00 11:49:00
55.Vacant W21-B 14:00:00 09:34:00
56.Vacant W50-A 14:00:00 11:49:00
57.Vacant W55-A 13:56:00 10:44:00
58.Vacant W55-A 13:50:00 10:48:00

Angelniemen Ankkuri
1.Heini Saarimäki8110487W21-EAngelniemen AnkkuriFIN 13:51:00 10:32:00

AŠK Pezinok
1.Alžbeta Dubovská7201803W-16AAŠK PezinokSVK 13:16:00 09:47:00
2.Andrej Dubovský7204499M-18AAŠK PezinokSVK 13:18:00 11:38:00
3.Bronislava Šimová897385W45-AAŠK PezinokSVK 13:30:00
4.Filip Dubovský2030952M-16AAŠK PezinokSVK 13:14:00 09:33:00
5.Juraj Šiandor2030953M-18AAŠK PezinokSVK 13:02:00
6.Mária Dubovská2030956W40-AAŠK PezinokSVK 14:05:00 11:11:00
7.Matej Cidorík7204483M-18AAŠK PezinokSVK 13:06:00 11:02:00
8.Medard Féder Nml.7201802M-18AAŠK PezinokSVK 13:12:00 11:26:00
9.Medard Féder St.7206540M65-AAŠK PezinokSVK 13:04:00 10:22:00
10.Medard Féder str.7201804K3AŠK PezinokSVK 13:45:00 10:14:00
11.Miriam Cidoríková2067274W-18AAŠK PezinokSVK 13:42:00 11:22:00
12.Zuzana Féderová887631W-14AAŠK PezinokSVK 14:27:00 09:43:00

ATU Košice
1.Adam Roháč2051356M-12AATU KošiceSVK 13:02:00 10:08:00
2.Adam Tysz2020702M21-EATU KošiceSVK 13:35:00 10:56:00
3.Andrea Papugová2051346W21-EATU KošiceSVK 13:53:00 10:07:00
4.Anton Onder307437M60-AATU KošiceSVK 13:19:00 10:03:00
5.Antónia Šofranková2051330W21-EATU KošiceSVK 13:57:00 10:22:00
6.Csaba Takács8639460M55-AATU KošiceSVK 13:11:00 10:34:00
7.Dávid Ugray2051350M21-EATU KošiceSVK 13:31:00 11:06:00
8.Dominika Kalenská7201776W-18AATU KošiceSVK 13:30:00 11:14:00
9.Dušan Sláma2008508M-20AATU KošiceSVK 14:17:00 09:37:00
10.Elena Papugová416733W50-AATU KošiceSVK 14:08:00 11:31:00
11.Ema Jurašková362939W50-AATU KošiceSVK 14:26:00 11:07:00
12.Eva Mušinská2032145W50-AATU KošiceSVK 14:20:00 10:58:00
13.František Lami362921M21-BATU KošiceSVK 13:17:00 09:53:00
14.František Papuga307290M50-AATU KošiceSVK 14:16:00 10:10:00
15.Igor Roháč307263M65-AATU KošiceSVK 13:12:00 10:40:00
16.Jakub Karol Janšo2051421M-12AATU KošiceSVK 13:10:00 10:16:00
17.Ján Kuchta2051335M60-AATU KošiceSVK 13:07:00 09:39:00
18.Jana Slámová7207626W40-AATU KošiceSVK 14:21:00 11:15:00
19.Jozef Pollák920651M50-AATU KošiceSVK 14:24:00 10:20:00
20.Karol Janšo2051437M55-AATU KošiceSVK 13:37:00 09:50:00
21.Katarína Papugová232225K3ATU KošiceSVK 13:41:00 11:08:00
22.Kristína Krajčíková2020726W21-EATU KošiceSVK 14:05:00 10:37:00
23.Ľuboslava Weissová2032149W-16AATU KošiceSVK 13:02:00 09:39:00
24.Lukáš Novota2025333M-14AATU KošiceSVK 13:56:00 10:31:00
25.Martin Roháč1408128M-14AATU KošiceSVK 13:32:00 10:59:00
26.Martin Velgos2051422M45-AATU KošiceSVK 13:49:00 11:33:00
27.Martina Papugová2051353W21-EATU KošiceSVK 14:11:00 09:32:00
28.Matej Leitner362921M21-BATU KošiceSVK 13:33:00 11:13:00
29.Matúš Kaprál416544M21-BATU KošiceSVK 10:33:00
30.Michaela Velgosová2051450W-16AATU KošiceSVK 13:24:00 09:51:00
31.Michal Krajčík533306M21-EATU KošiceSVK 13:11:00 10:36:00
32.Michal Kurák2051399M-16AATU KošiceSVK 13:24:00 09:45:00
33.Michal Simočko2032193M60-AATU KošiceSVK 13:15:00 09:55:00
34.Mikuláš Novota2025332M21-EATU KošiceSVK 13:17:00 10:46:00
35.Milan Kurák2051411M45-AATU KošiceSVK 13:45:00 10:45:00
36.Miroslava Velgosová2051329W-14AATU KošiceSVK 14:31:00 09:38:00
37.Oksana Velgosová2051368K3ATU KošiceSVK 13:23:00 10:47:00
38.Pavol Kiss362926M21-BATU KošiceSVK 13:29:00 10:17:00
39.Peter Sláma9102083M50-AATU KošiceSVK 14:28:00 10:35:00
40.Richard Sláma2008508M-14AATU KošiceSVK 13:40:00 10:51:00
41.Sandra Ivanková8631587W-16AATU KošiceSVK 13:08:00 10:03:00
42.Simona Mihaličová2032148W-14AATU KošiceSVK 14:01:00 10:38:00
43.Slavko Žilinčík307265M60-AATU KošiceSVK 13:23:00 09:47:00
44.Tomáš Leštínský2027232M35-AATU KošiceSVK 14:21:00
45.Tomáš Mušinský920667M21-EATU KošiceSVK 13:07:00 10:06:00
46.Valéria Kuráková2051441W45-AATU KošiceSVK 13:48:00 09:37:00
47.Viktória Roháčová1403139W-18AATU KošiceSVK 13:46:00 11:30:00
48.Vladmimír Tysz416501M55-AATU KošiceSVK 13:45:00 09:38:00
49.Zdenko Roháč2051301M40-AATU KošiceSVK 13:07:00 10:00:00

BETA URSUS Rosice
1.Irena Peřinková331257W50-ABETA URSUS RosiceCZE 14:06:00 11:25:00
2.Oldřich Denemarek7510216M65-ABETA URSUS RosiceCZE 13:06:00 10:37:00

BK Sliač
1.Peter Barcik920690M50-ABK SliačSVK 09:45:00
2.Renáta Barcíková920695W50-ABK SliačSVK 11:04:00

Emek Yizrael Yasur
1.Nitsan Yasur8181995M21-EEmek Yizrael YasurISR 13:19:00 09:46:00
2.Rotem Yasur8032002M-16AEmek Yizrael YasurISR 13:10:00 10:21:00

Farmaceut Bratislava
1.Adam Maruniak232219RDFarmaceut BratislavaSVK
2.Alena Bukovacova522004W35-AFarmaceut BratislavaSVK 14:39:00 11:34:00
3.Dezider Baran407000M70-AFarmaceut BratislavaSVK 13:24:00 10:08:00
4.Dušan Furucz511234M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:33:00 10:51:00
5.Dušan Hrnčiar2104597M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:43:00 10:57:00
6.Filip Bukovác2096113M-12AFarmaceut BratislavaSVK 13:14:00 09:56:00
7.Hana Šmelíková2012280W45-AFarmaceut BratislavaSVK 13:46:00 09:55:00
8.Ivo Kotuliak2078495M40-AFarmaceut BratislavaSVK 13:09:00 09:42:00
9.Jan Nebeský2095951M70-AFarmaceut BratislavaSVK 13:32:00 10:20:00
10.Ján Mižúr2079503M60-AFarmaceut BratislavaSVK 13:17:00
11.Jana Mižúrová2079495W50-AFarmaceut BratislavaSVK 14:18:00 11:13:00
12.Jonatán Furucz406994K3Farmaceut BratislavaSVK 13:19:00 11:17:00
13.Jozef Paluska2078490M40-AFarmaceut BratislavaSVK 13:13:00 09:30:00
14.Katarína Daříčková362807W60-AFarmaceut BratislavaSVK 13:10:00 09:48:00
15.Katarína Palusková2078491W-16AFarmaceut BratislavaSVK 13:22:00 09:59:00
16.Katarína Sykorová2099593K3Farmaceut BratislavaSVK 10:56:00
17.Katka Spišiaková2088171RDFarmaceut BratislavaSVK
18.Ladislav Kasza2078497M45-AFarmaceut BratislavaSVK 14:21:00 11:21:00
19.Lea Kotuliaková2078498W-10Farmaceut BratislavaSVK
20.Lukáš Bukovác307460RDFarmaceut BratislavaSVK
21.Mária Maruniaková406999K3Farmaceut BratislavaSVK 13:03:00
22.Maroš Bukovác525005M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:27:00 09:36:00
23.Maroš Golian2095953M-10Farmaceut BratislavaSVK
24.Marta Wartiaková2012289W21-BFarmaceut BratislavaSVK 14:06:00 10:19:00
25.Martin Borský435206M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:19:00
26.Martin Nemeth2067244RDFarmaceut BratislavaSVK
27.Michaela Patassiová2104620W-16AFarmaceut BratislavaSVK 13:18:00 09:31:00
28.Michal Spišiak406931M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:55:00
29.Mirka Maruniaková2067259RDFarmaceut BratislavaSVK
30.Miško Spišiak2088147RDFarmaceut BratislavaSVK
31.Pavol Bukovác51547M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:23:00 09:51:00
32.Peter Glončák2012281M35-AFarmaceut BratislavaSVK 14:33:00 10:57:00
33.Peter Mižúr7202851M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:13:00 10:41:00
34.Peter Wartiak2012287M21-DFarmaceut BratislavaSVK 13:50:00 11:17:00
35.Petra Kotuliaková2078494W40-AFarmaceut BratislavaSVK 11:03:00
36.Petra Rebrová2092412W45-AFarmaceut BratislavaSVK 13:24:00 09:43:00
37.Sára Ženišová2067266RDFarmaceut BratislavaSVK
38.Sebastián Furucz2067242RDFarmaceut BratislavaSVK
39.Šimon Mižúr2051380M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:11:00 10:29:00
40.Tereza Pružincová416559W-18AFarmaceut BratislavaSVK
41.Tereza Števičová207812W-18AFarmaceut BratislavaSVK 13:36:00 11:10:00
42.Terezka Kendrová2078493W-12AFarmaceut BratislavaSVK 13:44:00 10:44:00
43.Tomáš Kasza2078496M-12AFarmaceut BratislavaSVK 13:26:00 10:12:00
44.Tristan Sykora2099592M-12AFarmaceut BratislavaSVK 10:20:00
45.Viktor Kotuliak2085594M-14AFarmaceut BratislavaSVK 13:52:00 10:35:00
46.Viktor Mikluš406913M60-AFarmaceut BratislavaSVK 10:15:00

FSPV Erste Bank
1.Georg Wittberger9701216M40-AFSPV Erste BankAUT 13:11:00 09:36:00

HSV Großmittel
1.Dominik Lapornik9891031M21-EHSV GroßmittelAUT 13:21:00 10:16:00
2.Kathrin Kollndorfer559000W21-BHSV GroßmittelAUT 14:18:00 10:24:00

HSV OL Wiener Neustadt
1.Gerhard Koiser590120M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:17:00 10:18:00
2.Traude Fesselhofer531209W60-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:02:00 09:56:00
3.Veronika Koiser590911K3HSV OL Wiener NeustadtAUT 13:39:00 11:23:00

Kecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport Klubja
1.Éva Knódel232785W55-AKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHUN 13:42:00 11:00:00
2.Mihály Fehér45595M60-AKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHUN 13:03:00 09:43:00
3.Zoltán Lovas232786M55-AKecskeméti Önkormányzati Dolgozók Szabadidősport KlubjaHUN 13:13:00 09:46:00

Keravan Urheilijat
1.Pekka Lauri1907650M45-AKeravan UrheilijatFIN 14:11:00 11:00:00

Klub OB BOR Topoľčianky
1.Peter Borčin2012279M45-AKlub OB BOR TopoľčiankySVK 14:25:00 10:33:00

Klub OB Martin
1.Ivan Zacharovský416534M65-AKlub OB MartinSVK 13:10:00 10:31:00
2.Jana Davi416848W55-AKlub OB MartinSVK 13:48:00 10:32:00
3.Martin Knor2066091M-16AKlub OB MartinSVK 13:04:00 10:13:00
4.Martina Knorová2066093W45-AKlub OB MartinSVK 13:42:00 09:49:00
5.Milan Meriač416723M70-AKlub OB MartinSVK 13:28:00 10:00:00
6.Viola Juhasová416516W65-AKlub OB MartinSVK 14:13:00 09:32:00

KOB Cingov Spisska Nova Ves
1.Alena Barillová307384W45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:44:00 09:40:00
2.František Šoltés307398M45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:03:00 11:12:00
3.Martin Barč307385M45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:57:00 11:24:00
4.Michal Pavlík1231990M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:53:00
5.Miroslav Palička416561M55-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:03:00 10:02:00
6.Miroslav Tauber416764M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:01:00 09:49:00
7.Paulína Šoltésová416711RDKOB Cingov Spisska Nova VesSVK
8.Pavol Šoltés307386M45-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:51:00 10:39:00
9.Radka Lamanecová416770W21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:08:00 10:14:00
10.Silvester Dulák416519M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:13:00 10:05:00
11.Tatiana Bednáriková416825W35-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:35:00 11:14:00

KOB Kysak
1.Barbora Pavlíková207807W21-BKOB KysakSVK 14:12:00 09:44:00
2.David Franko515103M21-BKOB KysakSVK 13:27:00 10:49:00
3.Dominika Franková416717W21-BKOB KysakSVK 14:22:00 10:39:00
4.Filó György9633077M50-AKOB KysakSVK 14:14:00 10:00:00
5.Jana Franková1966817W50-AKOB KysakSVK 14:04:00 10:55:00
6.Martin Vaľa416731M-14AKOB KysakSVK 14:12:00 10:43:00
7.Valér Franko1966416M45-AKOB KysakSVK 14:09:00 11:09:00

KOB Metropol Košice
1.Juraj Pavlov416528M21-BKOB Metropol KošiceSVK 13:41:00 10:09:00

KOB Sokol Pezinok
1.Adam Havlík1407834M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:08:00 10:17:00
2.Alexandra Hojková2111092W-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:44:00 11:26:00
3.Alžbeta Kopčíková2111075W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:13:00 11:03:00
4.Andrej Havlík307272RDKOB Sokol PezinokSVK
5.Andrej Hojko2111091NKOB Sokol PezinokSVK
6.Andrej Mikloš1407840M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:06:00 11:47:00
7.Barbora Chorvátová406928K3KOB Sokol PezinokSVK 13:13:00 10:11:00
8.Bianka Dugovičová219134W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:40:00 10:40:00
9.Bibiana Kebisová416513W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:52:00 10:52:00
10.Branislav Kuník1407835M-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:14:00 11:32:00
11.Christián Heffner1407854M-20AKOB Sokol PezinokSVK 14:15:00 09:41:00
12.Daniel Ondovčík219138M-10KOB Sokol PezinokSVK
13.Danka Ondovčíková338220W35-AKOB Sokol PezinokSVK 14:41:00 11:39:00
14.Darina Poláčková1407865W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:44:00 11:04:00
15.Dominic Ditri1407842M-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:10:00 11:08:00
16.Eli Valach2111072M-10KOB Sokol PezinokSVK
17.Elza Hudecová2111074W21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:58:00
18.Ema Havlíkova1407844W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:09:00 10:43:00
19.Eva Kurucová1407846W45-AKOB Sokol PezinokSVK 13:28:00 09:34:00
20.Eva Ondovčíková2111093W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:17:00 10:53:00
21.Eva Pijáková1407857W60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:00:00 09:32:00
22.František Ondra435208NKOB Sokol PezinokSVK
23.Gabriela Ježíková1407853W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:50:00 10:50:00
24.Gregor Ondra435207M-10KOB Sokol PezinokSVK
25.Ivan Butaš1407861M45-AKOB Sokol PezinokSVK 14:17:00 10:51:00
26.Ivan Oravec St.219143M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:09:00 09:59:00
27.Iveta Paulová46288W50-AKOB Sokol PezinokSVK 14:12:00 11:43:00
28.Iveta Pijakova1407866W50-AKOB Sokol PezinokSVK 14:30:00 11:19:00
29.Jakub Fraňo406936M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:10:00 10:55:00
30.Jaroslav Pijak1407868M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:35:00 09:42:00
31.Jozef Fedor46281M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:05:00 10:07:00
32.Juraj Jakabovič219131RDKOB Sokol PezinokSVK
33.Karolína Toporová406940W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:25:00 10:13:00
34.Katarina Fedorova9817W40-AKOB Sokol PezinokSVK 14:31:00 10:59:00
35.Klára Kapustová1407855W-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:14:00 10:11:00
36.Kristína Toporová219132W-10KOB Sokol PezinokSVK
37.Lenka Paulová416538K3KOB Sokol PezinokSVK 13:25:00 10:50:00
38.Linda Legáthová1407858W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:42:00 10:42:00
39.Ľubica Toporová5576W40-AKOB Sokol PezinokSVK 14:01:00 10:35:00
40.Ľubka Ježíková1407852K3KOB Sokol PezinokSVK 13:51:00 10:59:00
41.Lucia Ondovčíková2111094W-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:34:00 11:42:00
42.Lukáš Kapusta2111073M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:20:00 09:44:00
43.Marie Fraňová416515W65-AKOB Sokol PezinokSVK 14:15:00 09:41:00
44.Matej Fischer1407856M-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:34:00 10:47:00
45.Matej Pätoprstý7204510M-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:22:00 11:20:00
46.Matúš Šimo2088725M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:12:00 10:25:00
47.Matúš Topor1407849M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:28:00 09:53:00
48.Maya Karovic1400941W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:40:00 10:40:00
49.Michal Pavelek307293M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:23:00 11:17:00
50.Michal Tomašovič219144M21-DKOB Sokol PezinokSVK 13:46:00 11:33:00
51.Michal Zedníček219102M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:16:00 10:00:00
52.Miloš Paulo46289M50-AKOB Sokol PezinokSVK 14:22:00 10:30:00
53.Miška Zedníčková46290NKOB Sokol PezinokSVK
54.Natália Ježíková1407843W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:35:00 09:58:00
55.Natália Sulanová406963K3KOB Sokol PezinokSVK 13:55:00 10:05:00
56.Nicholas Ditri1407838M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:20:00 11:31:00
57.Nicolas Šuška1407837M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:16:00 09:41:00
58.Nina Kutišová406925W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:21:00 09:33:00
59.Pavol Kebis Ml.406926M-20AKOB Sokol PezinokSVK 14:11:00
60.Pavol Kebis St.416760M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:43:00 09:58:00
61.Pavol Poláček219114M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:59:00 10:01:00
62.Pavol Poláček St.1407867M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:21:00 10:19:00
63.Peter Hojko1407847M45-AKOB Sokol PezinokSVK 14:07:00 11:30:00
64.Petra Kurucová1407845W-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:46:00 10:46:00
65.Radko Kuník219136M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:02:00 10:09:00
66.Róbert Ílleš2111076M21-DKOB Sokol PezinokSVK 13:40:00
67.Romana Štrbová219133K3KOB Sokol PezinokSVK 13:59:00 10:38:00
68.Samuel Butaš1407859RDKOB Sokol PezinokSVK
69.Samuel Hostačný406927M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:24:00 09:48:00
70.Silvia Kutišová219137K3KOB Sokol PezinokSVK 13:29:00 10:26:00
71.Silvia Majbová1407863W-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:05:00 09:48:00
72.Soňa Kavecka1407848W65-AKOB Sokol PezinokSVK 14:11:00 09:35:00
73.Stanislav Kuník1407839M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:02:00 11:07:00
74.Tereza Kopčíková219105W21-BKOB Sokol PezinokSVK 14:16:00 10:34:00
75.Tibor Fedor416725M-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:58:00 11:39:00
76.Tomáš Šipoš1407860M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:16:00 10:23:00
77.Tomáš Sokolík219111M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:47:00 10:37:00
78.Tomáš Syrový2111071M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:06:00
79.Tomáš Zedníček406970M-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:46:00 11:23:00
80.Vlado Piják1407862M60-AKOB Sokol PezinokSVK 13:01:00 09:31:00

KOBRA Bratislava
1.Adam Jonáš416704M-16AKOBRA BratislavaSVK 13:30:00 09:57:00
2.Hana KniebüglováW-10KOBRA BratislavaSVK
3.Zuzana DavidikovaK3KOBRA BratislavaSVK 11:02:00

KOS Tesla Brno
1.Ada Kuchařová7202887W55-AKOS Tesla BrnoCZE 13:46:00 10:56:00
2.Helena Procházková301247W60-AKOS Tesla BrnoCZE 13:08:00 09:36:00
3.Jan Procházka320135M65-AKOS Tesla BrnoCZE 13:00:00 10:25:00
4.Milan Jašek232747M50-AKOS Tesla BrnoCZE 14:34:00 10:25:00
5.Monika Jašková410324W50-AKOS Tesla BrnoCZE 14:02:00 11:40:00

Krúžok OB na ZŠ Odborárska
1.Ema Honzírková2079539W-14AKrúžok OB na ZŠ OdborárskaSVK 14:33:00 10:58:00
2.Jakub Mertan2079538K3Krúžok OB na ZŠ OdborárskaSVK

Lokomotiva Beroun
1.Stanislav Nosál8805M70-ALokomotiva BerounCZE 13:30:00 10:24:00

Mladosť Zvolen
1.Jana Prékopová2012290K3Mladosť ZvolenSVK 13:49:00
2.Stanislav Stančík418951M55-AMladosť ZvolenSVK 13:19:00 10:30:00

Modrý Kameň
1.Pavol KrišpinskýK3Modrý KameňSVK 13:11:00

Naturfreunde Wien
1.Dirk Deubel9998000M45-ANaturfreunde WienAUT 13:47:00 11:03:00
2.Ferri Gassner883000M50-ANaturfreunde WienAUT 10:40:00
3.Guenther Kroupa8180471M35-ANaturfreunde WienAUT 11:22:00
4.Jana Imriska433296W21-BNaturfreunde WienAUT 14:02:00 10:29:00
5.Jonas Deubel9008000M-14ANaturfreunde WienAUT 14:18:00 11:43:00
6.Katja Gassner7297W50-ANaturfreunde WienAUT 11:37:00
7.Nick Dytlewski402373M60-ANaturfreunde WienAUT 13:27:00 10:11:00
8.Samuel Imriska1982118M21-BNaturfreunde WienAUT 13:07:00 10:45:00

Neregistrovaní
1.Adam BevilaquaM21-DNeregistrovaníSVK 14:00:00 11:09:00
2.Dagmar Minaříková428298NNeregistrovaníSVK
3.Emka ŠárfyováW-14ANeregistrovaníSVK 10:03:00
4.Emka ŠárfyováNNeregistrovaníSVK
5.Ján MazákM21-DNeregistrovaníSVK 11:21:00
6.Ján ŠárfyM60-ANeregistrovaníSVK 13:13:00 09:51:00
7.Jaro VargaK3NeregistrovaníSVK 13:05:00 10:17:00
8.John Bass408434RDNeregistrovaníSVK
9.Jozef Brtáň46285M60-ANeregistrovaníSVK 13:25:00
10.Karol Janous2012282M40-ANeregistrovaníSVK 13:17:00
11.Leena MattssonW21-BNeregistrovaníSVK 13:56:00 09:54:00
12.Ľubica SlatinskáW40-ANeregistrovaníSVK 14:09:00
13.Maxim SlatinskýRDNeregistrovaníSVK
14.Miroslava ŽenišováK3NeregistrovaníSVK 13:27:00
15.Peter Vríčan9201671M21-BNeregistrovaníSVK 13:21:00 10:21:00
16.Tomáš BenkoNNeregistrovaníSVK

Odessa Team
1.Victor Mikhaylov9777503M40-AOdessa TeamUKR 13:31:00 09:39:00

OJE Wappler
1.Alexander Srb8030573M40-AOJE WapplerAUT 13:01:00 09:57:00
2.Bri-e Gschöpf600800W21-EOJE WapplerAUT 14:01:00 10:42:00
3.Helga Tezarek8080473W40-AOJE WapplerAUT 14:25:00 10:51:00
4.Stephan Puchegger9800026M40-AOJE WapplerAUT 13:25:00 10:12:00

OLC Wienerwald
1.Andreas Slateff1500778M40-AOLC WienerwaldAUT 13:29:00 10:06:00
2.Anna Nilsson Simkovics9931129W21-EOLC WienerwaldAUT 14:13:00 09:37:00
3.Erik Nilsson Simkovics9890502M21-EOLC WienerwaldAUT 13:15:00 10:21:00
4.Gunnel Nilsson540125W60-AOLC WienerwaldAUT 13:04:00 09:44:00
5.Matthias Poell9060906M21-EOLC WienerwaldAUT 13:29:00 10:11:00
6.Vito Satrapa7180494M21-BOLC WienerwaldAUT 13:03:00 10:41:00

Outsiterz Bratislava
1.Janka Kotrlová9102150W21-EOutsiterz BratislavaSVK 13:55:00 09:47:00

ŠK Cart-print Nitra
1.Martin Bednarik406996M35-AŠK Cart-print NitraSVK 14:37:00 11:02:00

ŠK HADVEO Banská Bystrica
1.Alexandra Chudá2066974RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
2.Andrea Hríbiková2066979K3ŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:35:00 10:20:00
3.Andrej Patráš2032618M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:42:00 11:41:00
4.Ela Sedileková2066973W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:14:00 09:39:00
5.Ella Michaela Patrášová889284W-10ŠK HADVEO Banská BystricaSVK
6.Filip Kučák2066972RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
7.Filip Šebo2066970RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
8.Jana Šmelíková307274W50-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:14:00 11:01:00
9.Jelisej Kuzmin2066966RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
10.Jonáš Čief2066969RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
11.Joxeba Agirre2032620M35-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:29:00 11:32:00
12.Katarzyna Galla7200183W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:52:00 09:49:00
13.Lucia Kovalančíková2012276W21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:07:00 09:57:00
14.Matej Hraboš7698697M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:01:00 10:01:00
15.Matej Trenčan2066962RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
16.Milan Trenčan2066961RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
17.Miroslav Hribik2300847M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:56:00 11:25:00
18.Nina Kýpeťová2066964RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
19.Rastislav Szabó515155M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:51:00 11:01:00
20.Samuel Šebo2066963RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
21.Simon Zajac2066965RDŠK HADVEO Banská BystricaSVK
22.Štefan Šurgan515024M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:09:00 11:01:00
23.Tatiana Časnochová406977W45-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:38:00 09:31:00
24.Zuzana Ivanová2066977K3ŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:43:00 10:08:00

SK Meteor Kačerov
1.Jaroslav Tomaščin51691M55-ASK Meteor KačerovCZE 13:07:00 10:10:00
2.Zdeněk Koč51706M70-ASK Meteor KačerovCZE 13:20:00 10:16:00

ŠK Sandberg
1.Adelka Rohaľová2050000W-10ŠK SandbergSVK
2.Anna Macháčková2079540RDŠK SandbergSVK
3.Barbora Vorlíčková2049984W35-AŠK SandbergSVK 14:43:00 11:44:00
4.Daniel Dokupil2079532M-12AŠK SandbergSVK 13:18:00
5.Dianka Brňáková2049994W-10ŠK SandbergSVK
6.Emil Kukurugya2049986M50-AŠK SandbergSVK 14:26:00 09:55:00
7.Emka Jonášová2049987RDŠK SandbergSVK
8.Filip Kubina2095924M21-EŠK SandbergSVK 10:26:00
9.Hana Baloghová2028800W50-AŠK SandbergSVK 14:10:00 11:10:00
10.Ivonka Rohaľová2049997W-14AŠK SandbergSVK 14:19:00 09:53:00
11.Jakub Brňák2049999M-10ŠK SandbergSVK
12.Janko Dokupil2079534M-10ŠK SandbergSVK
13.Jozef Kudla2079535M35-AŠK SandbergSVK 14:23:00 11:12:00
14.Július Macháček2079537M21-BŠK SandbergSVK 14:09:00 11:37:00
15.Katarína Baľová2028799K3ŠK SandbergSVK 14:03:00 10:44:00
16.Katarína Kotrlová2102783W21-EŠK SandbergSVK 14:15:00 09:52:00
17.Katka Mravíková2049983W-14AŠK SandbergSVK 10:08:00
18.Lucia Juríková2079536W-16AŠK SandbergSVK 13:04:00
19.Lucka Vorlíčková2049981W-10ŠK SandbergSVK
20.Marek Urban2027943M40-AŠK SandbergSVK 13:03:00 09:54:00
21.Marta Jonášová2049988W45-AŠK SandbergSVK 13:34:00
22.Marta Kropocheva2079538W-10ŠK SandbergSVK
23.Martina Brňáková2049995W40-AŠK SandbergSVK 14:07:00 11:19:00
24.Martinka Vorlíčková2049985W-14AŠK SandbergSVK 14:11:00 10:23:00
25.Matej Kukurugya2049990M-16AŠK SandbergSVK 13:26:00 10:05:00
26.Matej Urban2027944M-16AŠK SandbergSVK 13:32:00 09:37:00
27.Matúš Balogh2028797M-16AŠK SandbergSVK 13:18:00 10:29:00
28.Michal Balogh2028796M-14AŠK SandbergSVK 13:44:00
29.Michal Urban2027942M-14AŠK SandbergSVK 13:48:00 11:27:00
30.Michal BaloghK3ŠK SandbergSVK 10:32:00
31.Monika Urbanová2027945W35-AŠK SandbergSVK 14:31:00 11:24:00
32.Peter Vorlíček2049993M40-AŠK SandbergSVK 13:15:00 09:48:00
33.Radoslav Jonáš406911M45-AŠK SandbergSVK 14:27:00
34.Rastislav Dokupil2079533M40-AŠK SandbergSVK 13:19:00
35.Richard Balogh2027941M45-AŠK SandbergSVK 13:43:00 10:54:00
36.Rudolf Brídzik53102M45-AŠK SandbergSVK 14:05:00
37.Samuel Dokupil2079531M-14AŠK SandbergSVK 14:08:00
38.Šimon Kukurugya2049991M-14AŠK SandbergSVK 14:04:00 11:15:00
39.Štefan Brňák2049992M40-AŠK SandbergSVK 13:23:00 10:03:00
40.Teodorka Mravíková2049982RDŠK SandbergSVK
41.Veronika Jánošová2049998W-16AŠK SandbergSVK 13:10:00 10:15:00
42.Zora Baloghová2028798W-10ŠK SandbergSVK

ŠK TRITURUS NITRA
1.Andrea Porubská406967NŠK TRITURUS NITRASVK
2.Július Porubský2045596M35-AŠK TRITURUS NITRASVK 14:25:00 10:52:00
3.Lenka Porubská338397W-14AŠK TRITURUS NITRASVK 14:29:00 10:18:00
4.Magdaléna NemčíkováW40-AŠK TRITURUS NITRASVK 14:11:00
5.Marek KováčM-14AŠK TRITURUS NITRASVK 13:36:00 11:03:00
6.Peter Porubský2032166K3ŠK TRITURUS NITRASVK 13:09:00 10:35:00
7.Radovan NemčíkRDŠK TRITURUS NITRASVK

ŠK VAZKA Bratislava
1.Barbora Šmelíková307356W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:29:00 11:23:00
2.Bohumila Klangová765108W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 10:39:00
3.Jozef Fekiač ml53797M21-BŠK VAZKA BratislavaSVK 13:37:00 11:25:00
4.Jozef Fekiač st2042534M55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:41:00 10:58:00
5.Katarína Kováčová2043833W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:17:00 10:31:00
6.Lucia Kováčová442600RDŠK VAZKA BratislavaSVK
7.Mária Fekiačová53793W55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:54:00 10:36:00
8.Matej Müller876001M21-EŠK VAZKA BratislavaSVK 13:37:00 10:31:00
9.Milan Kovac2043834M45-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:15:00 11:27:00
10.Ondrej Kováč2043831M-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:04:00 10:04:00
11.Peter Mlynárik876002M50-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:30:00 09:35:00
12.Žofia Kováčová2043832W-14AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:07:00 10:28:00

SK Zabovresky Brno
1.Dagmar Vršková2094515W35-ASK Zabovresky BrnoCZE 14:33:00 11:19:00
2.Jirka Hrazdil682621M21-BSK Zabovresky BrnoCZE 13:57:00 09:57:00

Slavia ZU Zilina
1.Adam Trepac2045214M-12ASlavia ZU ZilinaSVK 13:22:00 09:40:00
2.Alena Michna Ďurčová1152125W35-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:37:00 11:29:00
3.Alexander Volkov502259M35-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:35:00 11:27:00
4.Andrea Klabouchova2027220W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:40:00 09:46:00
5.Andrea Postulkova7207885W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 14:17:00 10:02:00
6.Darina Polonyiova416514W65-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:19:00 09:44:00
7.Eva Trepacova2045212W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:36:00 09:52:00
8.Gabika Trepacova2045213W-14ASlavia ZU ZilinaSVK 14:15:00 10:48:00
9.Ivan Trepáč2061795NSlavia ZU ZilinaSVK
10.Jakub Kuriak416591M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:49:00 11:05:00
11.Jan Kosut406990M50-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:12:00 09:40:00
12.Jan Tursky406988M60-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:11:00 09:35:00
13.Jozef Chupek7204980M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:21:00 09:51:00
14.Karel Postulka416576M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:59:00 10:42:00
15.Katarina Kosutova515451W-20ASlavia ZU ZilinaSVK 14:40:00 10:41:00
16.Maja Volkova502260RDSlavia ZU ZilinaSVK
17.Maksym Volkov2111798M-10Slavia ZU ZilinaSVK
18.Martin Klabouch2008506M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:35:00 11:29:00
19.Martin Kosut49180M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:31:00 10:53:00
20.Martin Tomascin2049583M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:09:00 11:21:00
21.Martina Selingova416567W-20ASlavia ZU ZilinaSVK 14:44:00 10:53:00
22.Matej TrepacNSlavia ZU ZilinaSVK
23.Michal Ondrejka2025368M-16ASlavia ZU ZilinaSVK 13:06:00 10:33:00
24.Milan Mitelman338388M55-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:33:00 10:50:00
25.Miroslav Pajger2092474M-12ASlavia ZU ZilinaSVK 13:08:00 09:52:00
26.Pavol CvopaNSlavia ZU ZilinaSVK
27.Peter Jurcik406973M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:13:00 11:18:00
28.Peter Vandlicek682120M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:27:00 09:33:00
29.Silvia Chupekova7204971W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 14:03:00 09:42:00
30.Sona Ondrejkova2025362W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:27:00 11:35:00
31.Tamara Denysenko7200270W50-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:24:00 11:16:00
32.Tereza KuriakováK3Slavia ZU ZilinaSVK 13:01:00 11:14:00
33.Tomas Jurcik406985M-14ASlavia ZU ZilinaSVK 13:54:00 10:27:00
34.Vanda Hosekova7200369W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 13:59:00 10:17:00
35.Veronika Klabouchova2008504W-16ASlavia ZU ZilinaSVK 13:12:00 09:55:00
36.Viktória PoliakováK3Slavia ZU ZilinaSVK 13:21:00 10:41:00
37.Viktoriya Valyavka502256RDSlavia ZU ZilinaSVK
38.Vladimira Kutajova416597K3Slavia ZU ZilinaSVK 13:17:00 11:20:00
39.Zuzana Postulkova8630W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:26:00 10:04:00

TJ Loko Krnov
1.Zuzana Sukeníková9454545W21-BTJ Loko KrnovCZE 14:04:00 09:59:00

TJ Rapid Bratislava
1.Alžbeta Kubenová445622W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 09:35:00
2.Andrej Petrinec307359M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 14:02:00 11:45:00
3.Beata Vávrová682341W60-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:06:00 09:40:00
4.Dagmar Miklušová434835W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:23:00 11:07:00
5.Daniel Šmelík442590M-12ATJ Rapid BratislavaSVK 13:28:00 09:32:00
6.Dominik Lovás2045687M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:16:00 11:14:00
7.Dušan Formanko51335M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:29:00 09:34:00
8.Dušan Rybár2045172M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:21:00 10:14:00
9.Erika Vávrová9201324W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:19:00 10:43:00
10.Frantisek Priesol307419M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:25:00 10:22:00
11.Iva Kumová307367W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:22:00 11:34:00
12.Jakub Hummel2092467M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 14:00:00 11:11:00
13.Jakub Schenk338400M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 10:56:00
14.Ján Štubňa442874M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:15:00 10:06:00
15.Jozef Jánoška307364M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:39:00 10:46:00
16.Juraj Šmelík7208215M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:55:00 10:36:00
17.Katarina Schenkova307438W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:15:00 11:31:00
18.Lucia Matejíčková406932W-20ATJ Rapid BratislavaSVK 14:42:00 10:49:00
19.Ľudovít Šmelík2104604M70-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:22:00 10:04:00
20.Marián Mikluš8000029M21-ETJ Rapid BratislavaSVK 13:03:00 09:41:00
21.Martin Bejdák434830M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 13:54:00 11:37:00
22.Martina Pánková445621W45-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 09:58:00
23.Maximilián Kubík2092468M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 13:42:00 11:19:00
24.Michal Eliáš439299M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:32:00
25.Michal Schenk434810M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 10:01:00
26.Milan Mazúr910191M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:05:00 09:54:00
27.Milan Petrinec307357M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:09:00 10:38:00
28.Phillip Štubňa1399407M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 13:48:00 11:49:00
29.Róbert Schenk434820M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:23:00 10:30:00
30.Roman Petrinec307358K3TJ Rapid BratislavaSVK 13:57:00 11:05:00
31.Samuel Rybár2045173M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 13:58:00 11:29:00
32.Soňa Mazúrová307362W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:32:00 11:28:00
33.Tamara Miklušová8434822W-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:38:00 11:18:00
34.Taťjana Jánošková307440W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:16:00 11:22:00
35.Tereza Schenková9000008W21-BTJ Rapid BratislavaSVK 13:50:00
36.Viktor Vávra307365M65-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:02:00 10:28:00

TJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica
1.Adriana Repáčová2102852NTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK
2.Dajana Snopková2012285W21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:54:00 10:09:00
3.Dušan Snopko435210M45-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:53:00 11:06:00
4.Erika Nemcová416753W21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 14:10:00 10:44:00
5.Ivan Repáč2102809M55-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:01:00 10:26:00
6.Juraj Nemec406961M21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:45:00 11:09:00
7.Martin Majláth406959M21-BTJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:25:00 10:13:00
8.Pavol Bednár1869M55-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 13:27:00 10:54:00
9.Roman Ščehovič305982M50-ATJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská BystricaSVK 14:20:00 10:05:00

Viatoris Zvolen
1.Pavol Hreus7206542M21-DViatoris ZvolenSVK 13:52:00 11:13:00
2.Peter Krnac1771230M21-BViatoris ZvolenSVK 13:05:00 11:33:00
3.Zuzana Sleziaková416719K3Viatoris ZvolenSVK 13:53:00 10:29:00

Zázrivá
1.Juraj ŠutorK3ZázriváSVK 13:33:00