v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zimska liga vol.2 - 4. kolo->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time

A
1.Matija Razum A OK JapeticCRO  48:39 (1) 48:39
2.Petar Delić A OK MaksimirCRO  52:27 (2) 52:27 +03:48
3.Goran Vodopija A OK KapelaCRO  60:48 (3) 60:48 +12:09
4.Vladimir Spasić A OK KapelaCRO  70:00 (4) 70:00 +21:21
5.Tomislav Vuk A OK VihorCRO  72:42 (5) 72:42 +24:03
6.Boris Eržen A Škofjeloški orientacijski klubSLO  79:49 (6) 79:49 +31:10
7.Ivan Šeperić-Grdiša A OK JelenCRO  88:46 (7) 88:46 +40:07
8.Ivo Tišljar A OK OrionCRO  90:14 (8) 90:14 +41:35
9.Lobel Horvat A OK MaksimirCRO  95:13 (9) 95:13 +46:34
10.Ana Tišljar A OK OrionCRO  100:24 (10) 100:24 +51:45
11.Monika Kovaljesko A OK KapelaCRO  114:01 (11) 114:01 +65:22
Vanja Suhina A OK KapelaCRO  mp disq
Dražen Gadžić A OK KapelaCRO  dns disq
Vjeran Horvat A OK MaksimirCRO  dns disq

B
1.Goran Rihter B OK KapelaCRO  45:52 (1) 45:52
2.Dario Štambuk B OK Ivan MerzCRO  47:12 (2) 47:12 +01:20
3.Olga Jerković Perić B OK KapelaCRO  49:06 (3) 49:06 +03:14
4.Tomaž Pust B Orientacijski klub KomendaSLO  52:21 (4) 52:21 +06:29
5.Marija Štambuk B OK Ivan MerzCRO  53:27 (5) 53:27 +07:35
6.Francisco Delgado B OK Variopintos ZGESP  53:28 (6) 53:28 +07:36
7.Dalibor Stankovski B OK JelenCRO  56:37 (7) 56:37 +10:45
8.Tomislav Meštrović B OK KapelaCRO  58:40 (8) 58:40 +12:48
9.Saša Horvat B OK MaksimirCRO  59:46 (9) 59:46 +13:54
10.Karlo Težak B OK VihorCRO  60:12 (10) 60:12 +14:20
11.Luka Karavidović B OK VihorCRO  60:43 (11) 60:43 +14:51
12.Filip Cvetković B OK JapeticCRO  60:59 (12) 60:59 +15:07
13.Dražen Tutić B OK VihorCRO  63:27 (13) 63:27 +17:35
14.Dora Težak B OK VihorCRO  66:29 (14) 66:29 +20:37
15.Irena Čorko Meštrović B OK KapelaCRO  70:33 (15) 70:33 +24:41
16.Martina Bedeković Tanković B OK JelenCRO  71:25 (16) 71:25 +25:33
17.Roko Puharić B OK JapeticCRO  72:39 (17) 72:39 +26:47
18.Nola Jandrečić B OK JapeticCRO  73:06 (18) 73:06 +27:14
19.Beata Glinska B OK KapelaCRO  79:05 (19) 79:05 +33:13
20.Roman Sladič B Škofjeloški orientacijski klubSLO  80:39 (20) 80:39 +34:47
21.Sabina Seražin Korper B   82:26 (21) 82:26 +36:34
22.Srebrenka Vuk B OK KapelaCRO  84:25 (22) 84:25 +38:33
23.Kristijan Verović B OK JapeticCRO  85:09 (23) 85:09 +39:17
24.Mirka Jakšić B OK MaksimirCRO  86:01 (24) 86:01 +40:09
25.Krešo Špoljar B OK KapelaCRO  91:09 (25) 91:09 +45:17
26.Ana Plavčak B Škofjeloški orientacijski klubSLO  93:22 (26) 93:22 +47:30
27.Višnja Kabalin Borenić B OK MaksimirCRO  96:09 (27) 96:09 +50:17
28.Sanja Krš B OK VihorCRO  97:27 (28) 97:27 +51:35
29.Emilija Ebenspanger B OK KapelaCRO  101:50 (29) 101:50 +55:58
30.Maja Cvitković B OK VihorCRO  104:47 (30) 104:47 +58:55
31.Bernardica Stipic B OK VihorCRO  147:03 (31) 147:03 +101:11
32.Mirjana Horvat B OK MaksimirCRO  153:02 (32) 153:02 +107:10
Doroteja Držaić B OK MaksimirCRO  dnf disq
Iva Štambuk B OK Ivan MerzCRO  dns disq
Darko Merunka B OK MaksimirCRO  mp disq
Vladimir Trivunović B   dns disq
Višnja Dukić B OK KapelaCRO  dns disq
Maja Kušt B OK VihorCRO  mp disq

C
1.Zdenka Petra Štambuk C OK Ivan MerzCRO  30:10 (1) 30:10
2.Vlatko Pavišić C   33:22 (2) 33:22 +03:12
2.Bernard Pavelić C   33:22 (2) 33:22 +03:12
4.Gabrijela Baburek C OK JapeticCRO  44:56 (4) 44:56 +14:46
5.Vibor Strmečki C OK MaksimirCRO  55:06 (5) 55:06 +24:56
6.Eli Bilić C OK Ivan MerzCRO  57:52 (6) 57:52 +27:42
7.Ivan Bilić C OK Ivan MerzCRO  57:58 (7) 57:58 +27:48
8.Tina Katić C   60:45 (8) 60:45 +30:35
8.Silvija Perak C OK VihorCRO  60:45 (8) 60:45 +30:35
10.Luka Gojmerac C OK Ivan MerzCRO  67:15 (10) 67:15 +37:05
11.Marija Gradečak Galović C OK KapelaCRO  71:25 (11) 71:25 +41:15
12.Zvjezdana Govedarica C OK JapeticCRO  74:48 (12) 74:48 +44:38
Mateja Suk C   dns disq
Sandra Latinger C OK KapelaCRO  dns disq
Nada Baturina C OK KapelaCRO  dns disq