BEGINNERS |
1. | Uroš Kostelac |
BEGINNERS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
15:47 |
(2) | |
22:14 |
(1) | |
38:01 |
|
2. | Lara Zupan |
BEGINNERS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
20:35 |
(5) | |
32:50 |
(3) | |
53:25 |
+15:24 |
3. | Ajda Kovačič |
BEGINNERS |
OK Azimut | SLO | |
20:58 |
(6) | |
32:57 |
(4) | |
53:55 |
+15:54 |
4. | Corinna Kofler |
BEGINNERS |
HSV OL Villach | AUT | |
31:02 |
(7) | |
57:03 |
(9) | |
88:05 |
+50:04 |
5. | Franz Winkler |
BEGINNERS |
SPORTUNION Klagenfurt | AUT | |
42:49 |
(8) | |
52:04 |
(8) | |
94:53 |
+56:52 |
| Ela Kostelac |
BEGINNERS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
|
| |
mp |
| |
disq |
|
| Tadej Ravnikar |
BEGINNERS |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
|
| |
47:45 |
(7) | |
disq |
|
| David Petek |
BEGINNERS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
18:31 |
(3) | |
|
| |
disq |
|
| Jošt Hadalin |
BEGINNERS |
OK Azimut | SLO | |
14:12 |
(1) | |
dnf |
| |
disq |
|
| Jera Juvan |
BEGINNERS |
| | |
52:50 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Romana Zupan |
BEGINNERS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
mp |
| |
41:14 |
(5) | |
disq |
|
| Inja Oblak |
BEGINNERS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
19:13 |
(4) | |
|
| |
disq |
|
| Tibor Chambers |
BEGINNERS |
| | |
55:26 |
(10) | |
|
| |
disq |
|
| Dietmar Simonitsch |
BEGINNERS |
HSV OL Villach | AUT | |
|
| |
27:38 |
(2) | |
disq |
|
| Gregor Leskovšek |
BEGINNERS |
OK Tivoli | SLO | |
|
| |
44:43 |
(6) | |
disq |
|
KIDS |
1. | Neža Jarc |
KIDS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
14:19 |
(2) | |
20:38 |
(1) | |
34:57 |
|
2. | Ula Kostelac |
KIDS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
14:19 |
(2) | |
20:53 |
(2) | |
35:12 |
+00:15 |
3. | Izabela Eržen |
KIDS |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
14:49 |
(5) | |
25:02 |
(3) | |
39:51 |
+04:54 |
4. | Vianez Bončina |
KIDS |
Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO | |
14:38 |
(4) | |
25:18 |
(4) | |
39:56 |
+04:59 |
5. | Ela Kostelac |
KIDS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
17:47 |
(6) | |
50:30 |
(5) | |
68:17 |
+33:20 |
| David Petek |
KIDS |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
13:06 |
(1) | |
|
| |
disq |
|
| Sofija Fratina |
KIDS |
| | |
22:00 |
(7) | |
|
| |
disq |
|
| David Štebe |
KIDS |
| | |
52:19 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Mila Tasić |
KIDS |
PSK Pobeda | SRB | |
29:58 |
(8) | |
dns |
| |
disq |
|
| Živa Štebe |
KIDS |
| | |
52:20 |
(10) | |
|
| |
disq |
|
| Pia Štebe |
KIDS |
| | |
52:24 |
(11) | |
|
| |
disq |
|
| Lara Štebe |
KIDS |
| | |
53:04 |
(12) | |
|
| |
disq |
|
M10 |
1. | Lan Kurtanjek |
M10 |
OK Azimut | SLO | |
09:37 |
(1) | |
14:56 |
(1) | |
24:33 |
|
2. | Urh Pibernik |
M10 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
10:56 |
(2) | |
27:47 |
(4) | |
38:43 |
+14:10 |
3. | Žiga Sedej |
M10 |
OK Azimut | SLO | |
16:40 |
(4) | |
26:41 |
(3) | |
43:21 |
+18:48 |
4. | Tejo Gaber Raj |
M10 |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
14:02 |
(3) | |
29:34 |
(5) | |
43:36 |
+19:03 |
5. | Jonas Kofler |
M10 |
HSV OL Villach | AUT | |
23:58 |
(5) | |
25:51 |
(2) | |
49:49 |
+25:16 |
M12 |
1. | Rok Sedej |
M12 |
OK Azimut | SLO | |
12:49 |
(3) | |
18:50 |
(1) | |
31:39 |
|
2. | Drejc Malus |
M12 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
11:46 |
(1) | |
20:16 |
(2) | |
32:02 |
+00:23 |
3. | Val Jarc |
M12 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
12:25 |
(2) | |
20:43 |
(3) | |
33:08 |
+01:29 |
4. | Anze Obid |
M12 |
OK Azimut | SLO | |
15:48 |
(6) | |
22:30 |
(4) | |
38:18 |
+06:39 |
5. | Mihej Prezelj |
M12 |
OK Azimut | SLO | |
14:57 |
(4) | |
24:46 |
(8) | |
39:43 |
+08:04 |
6. | Robi Mlakar |
M12 |
OK Azimut | SLO | |
17:21 |
(7) | |
24:01 |
(6) | |
41:22 |
+09:43 |
7. | Elias Kofler |
M12 |
HSV OL Villach | AUT | |
18:41 |
(8) | |
33:52 |
(9) | |
52:33 |
+20:54 |
| Matic Jager |
M12 |
| | |
36:18 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Lovro Nagy |
M12 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
15:42 |
(5) | |
|
| |
disq |
|
| Kevin Kerčmar |
M12 |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
23:56 |
(5) | |
disq |
|
| Jurij Florjanič |
M12 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
44:50 |
(10) | |
|
| |
disq |
|
| Samuel Michenthaler |
M12 |
HSV OL Villach | AUT | |
|
| |
24:29 |
(7) | |
disq |
|
M14 |
1. | Ožbej Malus |
M14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
13:57 |
(2) | |
36:04 |
(1) | |
50:01 |
|
2. | Anže Kölner |
M14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
13:29 |
(1) | |
37:09 |
(2) | |
50:38 |
+00:37 |
3. | Lovro Kurtanjek |
M14 |
OK Azimut | SLO | |
15:40 |
(3) | |
40:14 |
(3) | |
55:54 |
+05:53 |
4. | David Sedej |
M14 |
OK Azimut | SLO | |
16:10 |
(4) | |
43:53 |
(4) | |
60:03 |
+10:02 |
5. | Nejc Novak |
M14 |
OK Azimut | SLO | |
16:10 |
(4) | |
55:45 |
(6) | |
71:55 |
+21:54 |
6. | Enej Šuc |
M14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
19:07 |
(8) | |
60:56 |
(7) | |
80:03 |
+30:02 |
7. | Florijan Kremžar |
M14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
18:25 |
(7) | |
68:10 |
(8) | |
86:35 |
+36:34 |
8. | Jakob Erjavec |
M14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
24:02 |
(10) | |
87:54 |
(9) | |
111:56 |
+61:55 |
| Matej Ferluga |
M14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
16:41 |
(6) | |
|
| |
disq |
|
| Beno Bizjak |
M14 |
OK Azimut | SLO | |
dnf |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Martin Ferenc |
M14 |
OK Tivoli | SLO | |
|
| |
53:12 |
(5) | |
disq |
|
| Teo Bratus |
M14 |
SSD-AŠZ GAJA orienteering | ITA | |
26:40 |
(11) | |
|
| |
disq |
|
| Rado Kalc |
M14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
21:27 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Anton Greiner |
M14 |
SU Schöckl Graz | AUT | |
44:51 |
(12) | |
mp |
| |
disq |
|
M16 |
1. | Borut Gantar |
M16 |
OK Azimut | SLO | |
34:07 |
(1) | |
94:23 |
(2) | |
128:30 |
|
| Moritz Greiner |
M16 |
SU Schöckl Graz | AUT | |
mp |
| |
68:32 |
(1) | |
disq |
|
M18 |
| Primož Gantar |
M18 |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
112:13 |
(1) | |
disq |
|
M21A |
1. | Gregor Zupan |
M21A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
43:34 |
(3) | |
81:58 |
(1) | |
125:32 |
|
2. | Hannes Pacher |
M21A |
SU Schöckl Graz | AUT | |
38:27 |
(1) | |
87:34 |
(2) | |
126:01 |
+00:29 |
3. | Pablo González Barahona |
M21A |
| | |
42:24 |
(2) | |
94:37 |
(5) | |
137:01 |
+11:29 |
4. | Marko Obid |
M21A |
OK Azimut | SLO | |
47:32 |
(5) | |
101:02 |
(7) | |
148:34 |
+23:02 |
5. | Maurizio Ficur |
M21A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
50:12 |
(8) | |
106:29 |
(8) | |
156:41 |
+31:09 |
6. | Markus Greiner |
M21A |
SU Schöckl Graz | AUT | |
47:55 |
(6) | |
109:35 |
(9) | |
157:30 |
+31:58 |
7. | Aleksi Markku |
M21A |
Mustalammen Pallo | FIN | |
50:39 |
(9) | |
113:48 |
(11) | |
164:27 |
+38:55 |
8. | Juho Markku |
M21A |
Mustalammen Pallo | FIN | |
49:13 |
(7) | |
138:52 |
(12) | |
188:05 |
+62:33 |
| Natan Maj Poženel |
M21A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
|
| |
94:00 |
(4) | |
disq |
|
| Matej Škarabot |
M21A |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
|
| |
97:30 |
(6) | |
disq |
|
| Nejc Lazar |
M21A |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
91:40 |
(3) | |
disq |
|
| Jure Kavčič |
M21A |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
44:53 |
(4) | |
|
| |
disq |
|
| Nejc Močnik |
M21A |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
112:23 |
(10) | |
disq |
|
M21B |
1. | Matej Vidič |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
26:53 |
(1) | |
66:57 |
(3) | |
93:50 |
|
2. | Erik Mikuž |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
35:14 |
(8) | |
63:21 |
(1) | |
98:35 |
+04:45 |
3. | Andrej Jarc |
M21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
34:12 |
(6) | |
64:30 |
(2) | |
98:42 |
+04:52 |
4. | Klemen Kenda |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
31:59 |
(4) | |
74:03 |
(6) | |
106:02 |
+12:12 |
5. | Franc Malus |
M21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
32:54 |
(5) | |
74:12 |
(7) | |
107:06 |
+13:16 |
6. | Timotej Šuc |
M21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
43:54 |
(12) | |
69:04 |
(4) | |
112:58 |
+19:08 |
7. | Blaž Kovačič |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
35:03 |
(7) | |
82:11 |
(8) | |
117:14 |
+23:24 |
8. | Daniel Gotthardt |
M21B |
HSV Spittal/Drau | AUT | |
56:03 |
(14) | |
71:28 |
(5) | |
127:31 |
+33:41 |
9. | Rado Prezelj |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
42:35 |
(11) | |
96:32 |
(12) | |
139:07 |
+45:17 |
10. | Denis Mikuž |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
49:39 |
(13) | |
94:13 |
(10) | |
143:52 |
+50:02 |
11. | Ibrahim Bostan |
M21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
70:26 |
(15) | |
96:28 |
(11) | |
166:54 |
+73:04 |
| Tilen Zupan |
M21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
38:46 |
(10) | |
dns |
| |
disq |
|
| Gregor Leskovšek |
M21B |
OK Tivoli | SLO | |
87:23 |
(16) | |
|
| |
disq |
|
| Luka Kurtanjek |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
mp |
| |
86:55 |
(9) | |
disq |
|
| Tomaž Mlakar |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
dnf |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Boštjan Bizjak |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
dns |
| |
123:11 |
(13) | |
disq |
|
| Emil Kacin |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
38:08 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Rok Močnik |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
27:17 |
(2) | |
|
| |
disq |
|
| Uroš Cvelbar |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
dns |
| |
|
| |
disq |
|
| Boštjan Bogataj |
M21B |
OK Azimut | SLO | |
27:47 |
(3) | |
|
| |
disq |
|
M21E |
1. | Simon Stanonik |
M21E |
OK Azimut | SLO | |
30:12 |
(1) | |
110:24 |
(2) | |
140:36 |
|
2. | Uroš Cankar |
M21E |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
49:23 |
(6) | |
193:43 |
(5) | |
243:06 |
+102:30 |
3. | Ales Ferenc |
M21E |
OK Tivoli | SLO | |
61:44 |
(8) | |
247:52 |
(7) | |
309:36 |
+169:00 |
| Kalvis Kaļva |
M21E |
OK Arona | LAT | |
42:43 |
(4) | |
|
| |
disq |
|
| Mark Bogataj |
M21E |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
109:27 |
(1) | |
disq |
|
| Žan Ravnikar |
M21E |
OK Azimut | SLO | |
39:22 |
(3) | |
dns |
| |
disq |
|
| Martin Schellander |
M21E |
HSV OL Villach | AUT | |
|
| |
189:18 |
(4) | |
disq |
|
| Peter Tušar |
M21E |
OK Azimut | SLO | |
34:37 |
(2) | |
|
| |
disq |
|
| Jaka Cesar |
M21E |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
80:35 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Tomaž Pirnat |
M21E |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
47:42 |
(5) | |
mp |
| |
disq |
|
| Tilen Jagodič |
M21E |
| | |
94:51 |
(10) | |
mp |
| |
disq |
|
| Natan Maj Poženel |
M21E |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
51:22 |
(7) | |
|
| |
disq |
|
| Dušan Petrovič |
M21E |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
|
| |
156:34 |
(3) | |
disq |
|
| Boris Eržen |
M21E |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
|
| |
238:43 |
(6) | |
disq |
|
M35 |
1. | Igor Gavrilov |
M35 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
30:58 |
(1) | |
77:43 |
(2) | |
108:41 |
|
2. | Sergey Churkin |
M35 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
34:36 |
(3) | |
76:32 |
(1) | |
111:08 |
+02:27 |
3. | Rajko Kračun |
M35 |
Kamniški orientacijski klub | SLO | |
36:01 |
(5) | |
78:09 |
(3) | |
114:10 |
+05:29 |
4. | Tomaž Kremžar |
M35 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
34:47 |
(4) | |
94:05 |
(4) | |
128:52 |
+20:11 |
5. | Henri Hujala |
M35 |
Mustalammen Pallo | FIN | |
42:41 |
(10) | |
98:43 |
(5) | |
141:24 |
+32:43 |
6. | Tuomas Hujala |
M35 |
Helsingin Suunnistajat | FIN | |
40:45 |
(8) | |
107:13 |
(8) | |
147:58 |
+39:17 |
7. | Kristjan Gantar |
M35 |
OK Azimut | SLO | |
42:01 |
(9) | |
106:01 |
(7) | |
148:02 |
+39:21 |
8. | Matej Sedej |
M35 |
OK Azimut | SLO | |
48:00 |
(13) | |
101:08 |
(6) | |
149:08 |
+40:27 |
| Oleksandr Ievstafiev |
M35 |
| | |
38:35 |
(7) | |
|
| |
disq |
|
| Andrej Studen |
M35 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
51:20 |
(15) | |
|
| |
disq |
|
| Miran Kolman |
M35 |
Kamniški orientacijski klub | SLO | |
48:04 |
(14) | |
|
| |
disq |
|
| Bojan Jevševar |
M35 |
OK Brežice | SLO | |
38:01 |
(6) | |
|
| |
disq |
|
| Blaž Kölner |
M35 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
dns |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Andraž Ravnikar |
M35 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
46:58 |
(12) | |
mp |
| |
disq |
|
| Ivan Nagy |
M35 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
44:45 |
(11) | |
|
| |
disq |
|
| Jaka Piltaver |
M35 |
OK Brežice | SLO | |
34:35 |
(2) | |
|
| |
disq |
|
M45 |
1. | Siegfried Opetnik |
M45 |
HSV KLAGENFURT | AUT | |
29:32 |
(1) | |
70:20 |
(1) | |
99:52 |
|
2. | Josef Polster |
M45 |
HSV Spittal/Drau | AUT | |
30:20 |
(2) | |
79:54 |
(2) | |
110:14 |
+10:22 |
3. | Tomaž Pust |
M45 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
34:20 |
(4) | |
93:02 |
(5) | |
127:22 |
+27:30 |
4. | Valter Foški |
M45 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
41:35 |
(7) | |
88:31 |
(4) | |
130:06 |
+30:14 |
5. | Markus Thoman |
M45 |
SPORTUNION Klagenfurt | AUT | |
41:39 |
(8) | |
97:42 |
(6) | |
139:21 |
+39:29 |
6. | Igor Bončina |
M45 |
Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO | |
41:20 |
(6) | |
103:36 |
(7) | |
144:56 |
+45:04 |
| Miha Škarabot |
M45 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
|
| |
82:09 |
(3) | |
disq |
|
| Peter Ferluga |
M45 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
dns |
| |
|
| |
disq |
|
| Boris Eržen |
M45 |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
33:38 |
(3) | |
|
| |
disq |
|
| Jožko Jazbar |
M45 |
OK Azimut | SLO | |
36:32 |
(5) | |
|
| |
disq |
|
| Rok Sušnik |
M45 |
OK Azimut | SLO | |
dns |
| |
|
| |
disq |
|
| Andrej Cimerman |
M45 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
44:57 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Tomaž Kupnik |
M45 |
OK Azimut | SLO | |
58:01 |
(10) | |
|
| |
disq |
|
M55 |
1. | Herwig Proske |
M55 |
OC Fürstenfeld | AUT | |
27:51 |
(2) | |
52:48 |
(1) | |
80:39 |
|
2. | Bruno Scherr |
M55 |
HSV Spittal/Drau | AUT | |
27:44 |
(1) | |
55:35 |
(3) | |
83:19 |
+02:40 |
3. | Jouni Markku |
M55 |
Mustalammen Pallo | FIN | |
30:34 |
(3) | |
53:59 |
(2) | |
84:33 |
+03:54 |
4. | Timo Neuvonen |
M55 |
Mustalammen Pallo | FIN | |
39:20 |
(8) | |
63:37 |
(4) | |
102:57 |
+22:18 |
5. | Christian Gotthardt |
M55 |
HSV Spittal/Drau | AUT | |
32:08 |
(5) | |
71:51 |
(6) | |
103:59 |
+23:20 |
6. | Aleš Borštnik |
M55 |
OK Tivoli | SLO | |
32:07 |
(4) | |
85:25 |
(8) | |
117:32 |
+36:53 |
7. | Andrej Korelc |
M55 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
38:13 |
(7) | |
87:26 |
(9) | |
125:39 |
+45:00 |
8. | Marijan Leban |
M55 |
OK Azimut | SLO | |
45:37 |
(10) | |
97:02 |
(10) | |
142:39 |
+62:00 |
| Dalibor Radovan |
M55 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
34:37 |
(6) | |
mp |
| |
disq |
|
| Silvo Babič |
M55 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
dns |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Aleš Zupan |
M55 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
40:10 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Dušan Smole |
M55 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
mp |
| |
68:41 |
(5) | |
disq |
|
| Miro Šalamun |
M55 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
dns |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Silvij Močnik |
M55 |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
73:19 |
(7) | |
disq |
|
M65 |
1. | Kristian Leonhardt |
M65 |
OC Fürstenfeld | AUT | |
27:26 |
(1) | |
57:24 |
(2) | |
84:50 |
|
2. | Charles Nelson |
M65 |
OK Azimut | SLO | |
33:47 |
(3) | |
57:16 |
(1) | |
91:03 |
+06:13 |
3. | Stefano Zonato |
M65 |
OLG Regensburg | GER | |
27:33 |
(2) | |
64:33 |
(5) | |
92:06 |
+07:16 |
4. | Pertti Laine |
M65 |
Mustalammen Pallo | FIN | |
35:28 |
(5) | |
60:54 |
(3) | |
96:22 |
+11:32 |
5. | Wolfgang Germ |
M65 |
Naturfreunde Kühnsdorf | AUT | |
35:02 |
(4) | |
62:35 |
(4) | |
97:37 |
+12:47 |
6. | Vlado Sedej |
M65 |
OK Azimut | SLO | |
47:02 |
(6) | |
83:15 |
(6) | |
130:17 |
+45:27 |
7. | Janko Lapajne |
M65 |
OK Azimut | SLO | |
52:18 |
(7) | |
94:25 |
(7) | |
146:43 |
+61:53 |
OPEN |
| Shradha Agarwal |
OPEN |
| | |
87:59 |
(2) | |
dns |
| |
disq |
|
| Laura Schill |
OPEN |
| | |
dns |
| |
|
| |
disq |
|
| Dragan Krivičić |
OPEN |
OK Perkmandeljc Trbovlje | SLO | |
72:23 |
(1) | |
dns |
| |
disq |
|
W10 |
1. | Timeja Prezelj |
W10 |
OK Azimut | SLO | |
10:35 |
(1) | |
18:27 |
(1) | |
29:02 |
|
2. | Špela Mlakar |
W10 |
OK Azimut | SLO | |
15:36 |
(4) | |
18:42 |
(2) | |
34:18 |
+05:16 |
3. | Katarina Kremžar |
W10 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
12:26 |
(3) | |
28:05 |
(3) | |
40:31 |
+11:29 |
| Manca Pahor |
W10 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
16:32 |
(5) | |
|
| |
disq |
|
| Brina Prevodnik |
W10 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
11:44 |
(2) | |
dns |
| |
disq |
|
| Marja Nagy |
W10 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
19:35 |
(6) | |
|
| |
disq |
|
W12 |
1. | Miša Andrejc |
W12 |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
14:47 |
(2) | |
19:15 |
(1) | |
34:02 |
|
2. | Brina Gantar |
W12 |
OK Azimut | SLO | |
15:05 |
(3) | |
22:19 |
(2) | |
37:24 |
+03:22 |
3. | Lili Ivana Raj |
W12 |
OK Slovenj Gradec | SLO | |
12:50 |
(1) | |
24:55 |
(3) | |
37:45 |
+03:43 |
4. | Mija Jeraj |
W12 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
18:36 |
(5) | |
25:34 |
(4) | |
44:10 |
+10:08 |
5. | Teja Šuc |
W12 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
16:13 |
(4) | |
31:09 |
(6) | |
47:22 |
+13:20 |
6. | Leila Ema Poženel |
W12 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
27:07 |
(7) | |
26:02 |
(5) | |
53:09 |
+19:07 |
7. | Neža Kovačič |
W12 |
OK Azimut | SLO | |
71:11 |
(8) | |
34:36 |
(7) | |
105:47 |
+71:45 |
| Tinkara Cankar |
W12 |
Škofjeloški orientacijski klub | SLO | |
25:16 |
(6) | |
|
| |
disq |
|
| Julija Bizjak |
W12 |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
mp |
| |
disq |
|
W14 |
1. | Ajda Jeraj |
W14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
14:21 |
(2) | |
20:11 |
(1) | |
34:32 |
|
2. | Ajda Jarc |
W14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
14:12 |
(1) | |
22:20 |
(2) | |
36:32 |
+02:00 |
3. | Taja Vrtnik |
W14 |
| | |
16:47 |
(3) | |
26:33 |
(4) | |
43:20 |
+08:48 |
4. | Nika Eržen |
W14 |
OK Azimut | SLO | |
37:12 |
(4) | |
22:37 |
(3) | |
59:49 |
+25:17 |
| Emily Kuhar |
W14 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
|
| |
mp |
| |
disq |
|
W16 |
1. | Brina Kölner |
W16 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
13:45 |
(1) | |
38:35 |
(1) | |
52:20 |
|
| Špela Majdič |
W16 |
OK Azimut | SLO | |
17:25 |
(2) | |
|
| |
disq |
|
W18 |
1. | Karin Pust |
W18 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
34:43 |
(1) | |
87:11 |
(1) | |
121:54 |
|
2. | Manja Leban |
W18 |
OK Azimut | SLO | |
37:31 |
(2) | |
92:55 |
(2) | |
130:26 |
+08:32 |
| Neža Gnezda |
W18 |
OK Azimut | SLO | |
|
| |
dns |
| |
disq |
|
W21B |
1. | Radmila Tasić |
W21B |
PSK Pobeda | SRB | |
23:00 |
(1) | |
71:59 |
(7) | |
94:59 |
|
2. | Ajda Lampe |
W21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
26:55 |
(5) | |
68:09 |
(5) | |
95:04 |
+00:05 |
3. | Elena Gombač Šuc |
W21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
30:08 |
(9) | |
65:21 |
(3) | |
95:29 |
+00:30 |
4. | Abigael Vanessa Boncina |
W21B |
Orientacijski klub Slovenske Konjice | SLO | |
29:15 |
(7) | |
67:00 |
(4) | |
96:15 |
+01:16 |
5. | Spela Bogataj |
W21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
26:20 |
(3) | |
73:33 |
(8) | |
99:53 |
+04:54 |
6. | Maja Istenič |
W21B |
OK Azimut | SLO | |
33:36 |
(10) | |
71:33 |
(6) | |
105:09 |
+10:10 |
7. | Marta Malus |
W21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
27:26 |
(6) | |
84:37 |
(10) | |
112:03 |
+17:04 |
8. | Darja Gorjup Poženel |
W21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
26:29 |
(4) | |
87:59 |
(11) | |
114:28 |
+19:29 |
9. | Katarina Sedej |
W21B |
OK Azimut | SLO | |
38:06 |
(14) | |
84:21 |
(9) | |
122:27 |
+27:28 |
10. | Izabel Peternel |
W21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
24:10 |
(2) | |
98:35 |
(12) | |
122:45 |
+27:46 |
11. | Maja Obid |
W21B |
OK Azimut | SLO | |
36:00 |
(12) | |
101:59 |
(13) | |
137:59 |
+43:00 |
12. | Klavdija Prezelj |
W21B |
OK Azimut | SLO | |
63:58 |
(16) | |
134:01 |
(14) | |
197:59 |
+103:00 |
| Kerstin Thoman |
W21B |
SPORTUNION Klagenfurt | AUT | |
mp |
| |
dns |
| |
disq |
|
| Monika Ravnikar |
W21B |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
|
| |
49:18 |
(1) | |
disq |
|
| Petra Močnik |
W21B |
| | |
36:00 |
(12) | |
|
| |
disq |
|
| Martina Kržič Nagy |
W21B |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
55:37 |
(15) | |
|
| |
disq |
|
| Nataša Bogataj |
W21B |
OK Azimut | SLO | |
34:09 |
(11) | |
|
| |
disq |
|
| Jedert Jevševar |
W21B |
OK Brežice | SLO | |
|
| |
57:29 |
(2) | |
disq |
|
| Vivija Kolar |
W21B |
| | |
29:36 |
(8) | |
|
| |
disq |
|
W21E |
1. | Mojca Flerin Drevenšek |
W21E |
Kamniški orientacijski klub | SLO | |
35:06 |
(2) | |
119:53 |
(1) | |
154:59 |
|
2. | Katja Babič |
W21E |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
33:39 |
(1) | |
121:22 |
(2) | |
155:01 |
+00:02 |
3. | Nuša Jeram |
W21E |
OK Azimut | SLO | |
42:34 |
(3) | |
138:51 |
(4) | |
181:25 |
+26:26 |
4. | Ana Pia Pogačar |
W21E |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
43:56 |
(5) | |
137:45 |
(3) | |
181:41 |
+26:42 |
5. | Nika Ravnikar |
W21E |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
48:34 |
(7) | |
177:53 |
(6) | |
226:27 |
+71:28 |
| Ana Šalamun |
W21E |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
55:17 |
(12) | |
|
| |
disq |
|
| Julija Ferenc |
W21E |
OK Tivoli | SLO | |
50:13 |
(9) | |
|
| |
disq |
|
| Lara Gantar |
W21E |
OK Azimut | SLO | |
52:13 |
(10) | |
|
| |
disq |
|
| Zala Serženta Seljak |
W21E |
OK Azimut | SLO | |
56:49 |
(13) | |
dns |
| |
disq |
|
| Teja Tušar |
W21E |
OK Azimut | SLO | |
49:25 |
(8) | |
|
| |
disq |
|
| Ana Pribakovič Boršnik |
W21E |
OK Tivoli | SLO | |
|
| |
172:02 |
(5) | |
disq |
|
| Nika Poljanšek |
W21E |
OK Azimut | SLO | |
44:32 |
(6) | |
|
| |
disq |
|
| Monika Ravnikar |
W21E |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
53:41 |
(11) | |
|
| |
disq |
|
| Zala Zavrl |
W21E |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
43:50 |
(4) | |
|
| |
disq |
|
W35 |
1. | Tina Močnik |
W35 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
37:11 |
(2) | |
100:40 |
(1) | |
137:51 |
|
2. | Irena Hacin Kölner |
W35 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
61:21 |
(7) | |
113:52 |
(3) | |
175:13 |
+37:22 |
| Chiara Sepin |
W35 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
41:00 |
(3) | |
|
| |
disq |
|
| Damjana Gantar |
W35 |
OK Azimut | SLO | |
55:08 |
(5) | |
mp |
| |
disq |
|
| Suzana Flerin Drevenšek |
W35 |
Kamniški orientacijski klub | SLO | |
56:35 |
(6) | |
|
| |
disq |
|
| Anica Hribar |
W35 |
OK Brežice | SLO | |
|
| |
103:17 |
(2) | |
disq |
|
| Bernadett Kelemen |
W35 |
HSV OL Villach | AUT | |
44:06 |
(4) | |
|
| |
disq |
|
| Lidija Benigar |
W35 |
Kamniški orientacijski klub | SLO | |
dns |
| |
|
| |
disq |
|
| Ana Pribaković Borštnik |
W35 |
OK Tivoli | SLO | |
36:37 |
(1) | |
|
| |
disq |
|
| Kseniia Balashova |
W35 |
| | |
130:42 |
(8) | |
|
| |
disq |
|
W45 |
1. | Barbara Winkler |
W45 |
SPORTUNION Klagenfurt | AUT | |
31:36 |
(1) | |
66:44 |
(1) | |
98:20 |
|
2. | Irene Greiner-Löschnigg |
W45 |
SU Schöckl Graz | AUT | |
41:12 |
(3) | |
77:11 |
(2) | |
118:23 |
+20:03 |
3. | Alenka Vuga Seljak |
W45 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
48:57 |
(6) | |
78:29 |
(3) | |
127:26 |
+29:06 |
4. | Saša Žižek |
W45 |
OK Azimut | SLO | |
42:12 |
(4) | |
91:22 |
(4) | |
133:34 |
+35:14 |
5. | Mojca Foški |
W45 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
38:34 |
(2) | |
100:33 |
(6) | |
139:07 |
+40:47 |
6. | Petra Stojan |
W45 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
54:25 |
(7) | |
94:28 |
(5) | |
148:53 |
+50:33 |
7. | Maja Prosen |
W45 |
Orientacijski klub Komenda | SLO | |
48:09 |
(5) | |
103:07 |
(7) | |
151:16 |
+52:56 |
| Alenka Škarabot |
W45 |
Orientacijski Klub Polaris | SLO | |
|
| |
135:23 |
(8) | |
disq |
|
W55 |
1. | Hildegard Scherr |
W55 |
HSV Spittal/Drau | AUT | |
35:57 |
(1) | |
100:22 |
(1) | |
136:19 |
|