v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4. Saarlouiser Stadtgarten-Sprint-OL (Finale der Deutschen Park Tour)->Entries by classes  (number of entries: 131)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

D-14
1.Zaunik TomD-14Individuals/No club
2.Kästner Lisa7030525D-14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
3.Saam Lena2041764D-14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
4.Vilz Leonie563372D-14TV EitelbornGermany
5.Minner Ann-Sophie428645D-14OL Görlitz e.V.Germany
6.Vogt Felicitas428643D-14OL Görlitz e.V.Germany
7.Kollenbach Louisa362976D-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
8.Herzfeld Hanna237659D-14Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu
9.Klar Laura423099D-14OLF MainzGermany
10.Vavra Helen681609D-14GTS GundelfingenGermany

D-18
1.Vilz Celine563373D-18TV EitelbornGermany
2.Wendt Anna951130D-18Ski-Club Helsa e.V.Germany
3.Käding Henriette970321D-18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Jobst Thessa1510980D-18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Friedrichs Birte981904D-18MTV SeesenGermany
6.Bartsch Alexandra9528048D-18SV IHW Alex 78 BerlinGermany

D19-
1.Döllgast Nina7110393D19-MTK Bad HarzburgGermany
2.Deubel Christiane1601D19-USV JenaGermany
3.Weigert Claudia2060201D19-Braunschweiger MTVGermany
4.Stortz Lena211492D19-OLV SteinbergGermany
5.Von Gaza Anke2043605D19-OLV UslarGermany
6.Graumann Friederike910514D19-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
7.Horst Brit1444009D19-TV 1898 Alsbach Germany

D35-
1.Bruns Michaela1601951D35-MTK Bad HarzburgGermany
2.Kästner Anja7003449D35-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
3.Minner Daniela428644D35-OL Görlitz e.V.Germany
4.Hartmann Meike1402009D35-TGV HornGermany
5.Drese Evi2707D35-OLV UslarGermany
6.Prestel Dörthe6810D35-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
7.Holm Heike434162D35-Bad BramstedtGermany
8.Kapischke Solveig7030303D35-OLV PotsdamGermany

D45-
1.Liebl Gertrud236914D45-TV OsterhofenGermany
2.Lösch Ute1398590D45-USV JenaGermany
3.Gorecki Jana1605D45-USV JenaGermany
4.Dersch-kollenbach Brigitte236036D45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
5.Wendt Helga601805D45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
6.Dresel Barbara2812D45-SC KleckenGermany
7.Spehr Uta4840D45-TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
8.Hirschmiller Renate1393102D45-TGV HornGermany
9.Käding Kirsten670305D45-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
10.Goericke Jacqueline910811D45-Berliner TSCGermany
11.Graumann Heidi631220D45-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
12.Vierikko Annamari1009761D45-Helsingin SuunnistajatFinland
13.Siren Ritva1484483D45-Riihimäen SuunnistajatFinland
14.Herzfeld Viktoria300606D45-Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu
15.Becker Katja2395D45-Bergfrunde SaarGermany
16.Klar Anne-katrin650101D45-OLF MainzGermany

D55-
1.Kuleva Angelina46492D55-Individuals/No club
2.Herbrand Monika302957D55-Ski-Klub DuisburgGermany
3.Bastien-fath Nicole38227D55-SCAPA NANCYFrance
4.Lemnitzer Erika5091D55-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Mueller Gerda59045D55-SV MoerlenbachGermany
6.Haenelt Beatrix7000038D55-SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H-14
1.Kwiet Yotimo347875H-14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
2.Britz Jacob7000179H-14Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
3.Vogt Moritz428658H-14OL Görlitz e.V.Germany
4.Kollenbach Valentin303974H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
5.Stamer Konrad887834H-14Preetzer TSVGermany
6.Jobst Tobin640915H-14Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
7.Kapischke Arne7003450H-14OLV PotsdamGermany
8.Kapischke Henning7000085H-14OLV PotsdamGermany
9.Herzfeld Finn237660H-14Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu

H-18
1.Giemsa Daniel1250197H-18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
2.Steudler Matthäus799172H-18OL Görlitz e.V.Germany
3.Thomas Immanuel428659H-18OL Görlitz e.V.Germany
4.Kollenbach Leon1401072H-18Ski-Club Helsa e.V.Germany
5.Dresel Jonas888919H-18SC KleckenGermany
6.Döhler Erik1310398H-18TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
7.Drese Felix434899H-18OLV UslarGermany
8.Hennseler Ole980606H-18MTV SeesenGermany
9.Scholtz Paul339006H-18Berliner TSCGermany
10.Fleiß Sebastian961129H-18Berliner TSCGermany
11.Graumann Leo962909H-18ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
12.Maaß Jakob1081167H-18TSV NusseGermany
13.Vavra Colin7000112H-18GTS GundelfingenGermany

H19-
1.Lösch Sören500300H19-USV JenaGermany
2.Kudraß Patrick7822H19-SG Zittau-SüdGermany
3.Dresel Markus502914H19-SC KleckenGermany
4.Dresel Patrick406330H19-SC KleckenGermany
5.Weigert Thorsten361258H19-Braunschweiger MTVGermany
6.Stamer Christian887835H19-Preetzer TSVGermany
7.Goericke Marvin9008925H19-Berliner TSCGermany
8.Horst Ingo501939H19-TV 1898 Alsbach Germany
9.Michiels Yannick1601501H19-Belgium TeamBelgium
10.Van Der Ouderaa Francois1311870H19-Belgium TeamBelgium
11.Müller Philipp1240788H19-Post SV DresdenGermany
12.Schütz Benno5139H19-OLF MainzGermany

H35-
1.Bruns Eike500780H35-MTK Bad HarzburgGermany
2.Minner Silvio2033020H35-OL Görlitz e.V.Germany
3.Bially Michael502213H35-TSV IpsheimGermany
4.Jobst Henry1970251H35-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Scott Christopher662548H35-Tout Azimut FameckFrance
6.Freudenfeld Christoph1201156H35-TSV WorpswedeGermany
7.Pyda Tadeusz9900008H35-TSG 1885 Wiesloch e.V.Germany

H45-
1.Doellgast Ralf2048138H45-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
2.Garbas Gerhard336130H45-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
3.Vilz Wolfgang563371H45-TV EitelbornGermany
4.Viry Frederic304278H45-Sports Orientation LunévilleFrance
5.Liebl Siegfried302919H45-TV OsterhofenGermany
6.Steudler Jens300912H45-OL Görlitz e.V.Germany
7.Heim Peter652010H45-OL-Team FilderGermany
8.Lösch Steffen1398500H45-USV JenaGermany
9.Gorecki Mario1620H45-USV JenaGermany
10.Kollenbach Peter6524H45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
11.Becker Ralph422685H45-SC KleckenGermany
12.Struckmann Jens501916H45-Braunschweiger MTVGermany
13.Kovacs Attila2050467H45-TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
14.Hirschmiller Rainer7002701H45-TGV HornGermany
15.Drese Werner611027H45-OLV UslarGermany
16.Von Gaza Horst888910H45-OLV UslarGermany
17.Wohlrabe Lutz6808H45-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
18.Graumann Bernd981009H45-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
19.Pierlot André7763014H45-C.O.LiègeBelgium
20.Goossens Dirk640709H45-Belgium TeamBelgium
21.Kapischke AndreasH45-OLV PotsdamGermany
22.Görtelmeyer Thomas650704H45-RSV HannoverGermany
23.Stieler Patric410062H45-TSV GrünwaldGermany
24.Wolf Tobias1751H45-Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu
25.Röhl Stefan206407H45-OLF MainzGermany

H55-
1.Dresel Uwe1957506H55-SC KleckenGermany
2.Fath Jean-Marie9888544H55-SCAPA NANCYFrance
3.Locusse Robert9041950H55-Azimut Orientation MALANCOURTFrance
4.Kimmig Emil1201057H55-TV OberkirchGermany
5.Newerla Alfred6020H55-RSV HannoverGermany
6.Czioska Frank2008924H55-OLF MainzGermany

H65-
1.Herbrand Jörg302956H65-Ski-Klub DuisburgGermany
2.Nägler Klaus1635H65-USV JenaGermany
3.Lemnitzer Eberhard5093H65-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Wollenberg Bernd748130H65-Berliner TSCGermany
5.Mueller Peter888915H65-SV MoerlenbachGermany
6.Bader Achim1873H65-OLF MainzGermany