v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4. Lauf OL-Trainingsserie Mittelfranken->Entries by classes  (number of entries: 27)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid Startzeitfenster:

FK - Fortgeschrittene kurz
1.Mitzenheim SabineFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club 13:41-14:00
2.Wurdak MaximilianFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club 13:21-13.40
3.Rivera EliudFK - Fortgeschrittene kurzSV PechbrunnGermany 13:21-13.40
4.Rivera AnneFK - Fortgeschrittene kurzSV PechbrunnGermany 13:21-13.40
5.Cionoiu MichaelaFK - Fortgeschrittene kurzTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
6.Gerhard HornFK - Fortgeschrittene kurzMurrhardtGermany 13:00-13:20
7.Vogler TimFK - Fortgeschrittene kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00
8.Simon Heinz PeterFK - Fortgeschrittene kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00

FM - Fortgeschrittene Mittel
1.Eckardt VolkerFM - Fortgeschrittene MittelIndividuals/No club 13:21-13.40
2.Mumme JörgFM - Fortgeschrittene MittelOLV Uslar 1976 e.V.Germany 13:41-14:00

FL - Fortgeschrittene lang
1.Tartler Harald-PeterFL - Fortgeschrittene langIndividuals/No club
2.Kramer BjörnFL - Fortgeschrittene langTSG CreidlitzGermany 13:21-13.40
3.Cionoiu DanielFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
4.Cionoiu GheorgheFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
5.Böhme Katja-ChristineFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
6.Schwind KlausFL - Fortgeschrittene langOLG OrtenauGermany 13:00-13:20
7.Schwind KatjaFL - Fortgeschrittene langOLG OrtenauGermany 13:41-14:00
8.Selz AndreasFL - Fortgeschrittene langMTV BambergGermany 13:00-13:20
9.Lorenz-Baath KatrinFL - Fortgeschrittene langTSV JetzendorfGermany 13:41-14:00
10.Baath OleFL - Fortgeschrittene langTSV JetzendorfGermany 13:41-14:00
11.Röhl StefanFL - Fortgeschrittene langOLF MainzGermany 13:00-13:20
12.Seeger GuidoFL - Fortgeschrittene langLauftreff BaiersdorfGermany 13:21-13.40
13.Voit MichaelFL - Fortgeschrittene langDARC FrankenGermany 13:41-14:00

EK - Einsteiger kurz
1.Böhme Fynn PadraigEK - Einsteiger kurzTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
2.Schwind KlausEK - Einsteiger kurzOLG OrtenauGermany 13:41-14:00
3.Hetterich MariiaEK - Einsteiger kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00
4.Bentz MichaelEK - Einsteiger kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00