v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
7. Munich O-Cup 2022->Entries by classes  (number of entries: 48)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Bahn A - Lang
1.Guldmyr JohanBahn A - LangIndividuals/No club
2.Herashchenko Dianora8061995Bahn A - LangOC MünchenGermany
3.Hay Jack8102007Bahn A - LangOC MünchenGermany
4.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
5.Deixler-Thier Bettina8021177Bahn A - LangOC MünchenGermany
6.Barthelemy Maud1415202Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Ehrl Blandine8201026Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Enborg Andreas8071340Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Tomarovskaya Uliana1406679Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Compeyron Robin8254348Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Fischer Peter1413419Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Cherniavsky Inessa7204579Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
17.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Andriyanova Olga1008424Bahn A - LangOC MünchenGermany
19.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
20.Deixler Norbert8310177Bahn A - LangOC MünchenGermany
21.Enborg Anna8212177Bahn A - LangOC MünchenGermany
22.Badia Comas Núria8008041Bahn A - LangOC MünchenGermany
23.Yordanov Teodor8403301Bahn A - LangOC MünchenGermany
24.Kasatkina Olga8076708Bahn A - LangOC MünchenGermany
25.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermany
26.Ebert Roger8182128Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
27.Golenev Sergei900719Bahn A - LangButovo WolvesRussia
28.Vetter Sebastian8070797Bahn A - LangTV Coburg-NeusesGermany
29.Viskup Peter8474753Bahn A - LangSlavia ZU ZilinaSlovakia

Bahn B - Mittel
1.Mirkovic Zvonimir8122015Bahn B - MittelOC MünchenGermany
2.Mirkovic Marijan8061012Bahn B - MittelOC MünchenGermany
3.Hay Sylvia1967296Bahn B - MittelOC MünchenGermany
4.Steinhauser-Kirsch Susanne364334Bahn B - MittelOC MünchenGermany
5.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany

Bahn C - Kurz
1.Ehrl Charlotte1469Bahn C - KurzOL ForsternGermany

Bahn B - Jugend
1.Chuprov PetrBahn B - JugendIndividuals/No club
2.Badia Landefeld Gil8288822Bahn B - JugendOC MünchenGermany
3.Ebert James2048520Bahn B - JugendTSV JetzendorfGermany

Bahn C - Kinder
1.René MaëlysBahn C - KinderIndividuals/No club
2.René MaximeBahn C - KinderIndividuals/No club
3.Hay Lukas1971255Bahn C - KinderOC MünchenGermany
4.Enborg Wilma790713Bahn C - KinderOC MünchenGermany
5.Cherniavsky Daniel2091745Bahn C - KinderOC MünchenGermany
6.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KinderOC MünchenGermany
7.Enborg Malte821217Bahn C - KinderOC MünchenGermany
8.Mirkovic HrvojeBahn C - KinderOC MünchenGermany
9.Ebert Nora422695Bahn C - KinderTSV JetzendorfGermany
10.Viskupova Emma8049Bahn C - KinderSlavia ZU ZilinaSlovakia