v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
5 days Grand Prix Romania->Entries by classes  (number of entries: 181)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Open I
1.Kral Jozef8627Open IIndividuals/No club
2.Czinege Zoltán1006643Open IC.S. TranSilva ClujRomania
3.Serban Loredana7300251Open IFellow RidersRomania
4.Burac Ana1000395Open IA.C.S. Sanatatea PloiestiRomania

Open TH-S
1.Czinege Tímea1006644Open TH-SC.S. TranSilva ClujRomania

Open TH-L
1.Nagy MihOpen TH-LIndividuals/No club
2.Stan CosminOpen TH-LPalatul National al Copiilor BucurestiRomania
3.Dalakov Georgi8444222Open TH-LSarnena GoraBulgaria
4.Dalakova Marina1007811Open TH-LSarnena GoraBulgaria
5.Serban Dan7300254Open TH-LFellow RidersRomania

F10
1.Tudorache Silvia Maria7000005F10OK Silva CampinaRomania
2.Mirzac Magda222742F10C.S. BABARUNCARomania
3.Filip Anelys1006666F10Clubul Sportiv NORD Baia MareRomania

M10
1.Nuțiu Răzvan211769M10Palatul Copiilor AradRomania

F12
1.Ciceu Ilaria2050623F12 CS Chimia VictoriaRomania
2.Pascu Ana8033150F12 CS Chimia VictoriaRomania
3.Stupu Sonia7209814F12C.S. BABARUNCARomania
4.Andreea Rujoi8639491F12C.S. BABARUNCARomania

M12
1.Simon Vince1398625M12C.S. TranSilva ClujRomania
2.Simon Benjámin1398624M12C.S. TranSilva ClujRomania
3.Halmaghiu Razvan2050627M12 CS Chimia VictoriaRomania
4.Grecu Radu Cristian1006671M12CS Mentor Silva Romania
5.Mirea Cristian Andrei8002312M12Universitatea CraiovaRomania
6.Luca Lenard2069202M12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

F14
1.Pop Diana Maria8033151F14 CS Chimia VictoriaRomania
2.Stanea Antonia2050625F14 CS Chimia VictoriaRomania
3.Percec Diana7209817F14C.S. BABARUNCARomania
4.Mazilu Andreea7209829F14C.S. BABARUNCARomania
5.Nosenco Victoria1300788F14A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
6.Carla Maiker2069206F14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Man Antonia8033148F14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Ivasuc Karina2069201F14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Sebestyen Carla7205525F14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M14
1.Szikszai Balázs8033153M14C.S. TranSilva ClujRomania
2.Percec Vlad7209816M14C.S. BABARUNCARomania
3.Manu Cristian 7205524M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Cristian Lenard7205526M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

F16
1.Tudorache Alexia Mihaela8108010F16OK Silva CampinaRomania
2.Stupu Iulia7209812F16C.S. BABARUNCARomania
3.Máramarosi Anna8060914F16CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Grecu Ana-Maria1006667F16CS Mentor Silva Romania
5.Savinova Zlata1300789F16A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
6.Temciuc Adelina1000397F16A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
7.Jurčíková Nina8071305F16ARDF team SlovakiaSlovakia
8.Sabou Tania8033141F16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Manu Andreea8033145F16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Sabou Codruta8668794F16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M16
1.Dobrescu EmilianM16Individuals/No club
2.Vígh Ervin8033154M16C.S. TranSilva ClujRomania
3.Ioan Iacob8639494M16C.S. BABARUNCARomania
4.Galateanu Andrei Dan2075029M16Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
5.Mirea Radu MihaiM16Universitatea CraiovaRomania
6.Deaconescu Constantin8002313M16Universitatea CraiovaRomania
7.Balatoni Tamás2087803M16NYVSC NyíregyházaHungary
8.Hreniuc David8033142M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Biro Laurentiu7205533M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Tamas Lucas8639493M16Clubul Sportiv NORD Baia MareRomania

F18
1.Galateanu Daria Ioana2075028F18Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
2.Vandrus Brigitta2118604F18CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Máramarosi Dóra8052209F18CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Deák Bernadett2061643F18CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Pálhegyi Orsolya2118603F18CS Ady Liceum OradeaRomania
6.Roman Alexandra8668797F18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Creciun Alexandra8033149F18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M18
1.Jancsik Endre8033156M18C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vörös Ádám8670435M18C.S. TranSilva ClujRomania
3.Csis Nándor8629618M18C.S. TranSilva ClujRomania
4.Sztojka Milán1394583M18NYVSC NyíregyházaHungary
5.Jurčík Tomáš7210250M18ARDF team SlovakiaSlovakia
6.Nosáľ Michal416902M18ARDF team SlovakiaSlovakia
7.Vadean Catalin8668796M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

F20
1.Denise Mihaela Mija2042286F20PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
2.Stănică Bianca NicoleF20GiurgiuRomania

M20
1.Szikszai Csongor8668791M20C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vígh Loránd8033157M20C.S. TranSilva ClujRomania
3.Razvan Gabriel Voicu2042294M20PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
4.Skorpil Marek8667965M20Jiskra HoriceCzech Republic

F21
1.Diana RoscaF21EcosportRomania
2.Virág Tímea8670437F21C.S. TranSilva ClujRomania
3.Néda Ágnes8664640F21C.S. TranSilva ClujRomania
4.Mutter Ingrid2037704F21C.S. TranSilva ClujRomania
5.Bartha Dorottya1301763F21C.S. TranSilva ClujRomania
6.Stupu Anca7209813F21C.S. BABARUNCARomania
7.Galateanu Adela2075027F21Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
8.Divin Judit2061648F21CS Ady Liceum OradeaRomania
9.Máramarosi Rita8052213F21CS Ady Liceum OradeaRomania
10.Anghel Andra8002320F21Universitatea CraiovaRomania
11.Minoiu Veronica9000101F21Universitatea CraiovaRomania
12.Simon Gyongyi2037715F21C.S. Compass ClujRomania
13.Anca Deac8033140F21Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M21
1.Matei Ionut Sabin7808080M21EcosportRomania
2.Knobloch-Esztergár Péter8033158M21C.S. TranSilva ClujRomania
3.Tőkés Attila1006651M21C.S. TranSilva ClujRomania
4.György Szabolcs1006647M21C.S. TranSilva ClujRomania
5.Tuncu FlorinM21UNEFS BucurestiRomania
6.Mahu Gabriel7209830M21C.S. BABARUNCARomania
7.Ababi Balázs2061647M21CS Ady Liceum OradeaRomania
8.Matei Chivulescu2042299M21PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
9.Blejdea Alexandru8002323M21Universitatea CraiovaRomania
10.Ciobanu Roman8002325M21Universitatea CraiovaRomania
11.Minoiu George Emilian8002315M21Universitatea CraiovaRomania
12.Szőcs Attila8033159M21CS ORIENTER Tg MuresRomania
13.Frøyd Jørgen7503580M21Larvik OrienteringsklubbNorway
14.Fomiciov Anatoli1006086M21A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
15.Golovei Andrei1121293M21A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
16.Fomiciov Ivan1300760M21A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
17.Fomiciov Vasili1000368M21A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
18.Csucs Klaus8280787M21CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania
19.Cuninka Ján2060284M21ARDF team SlovakiaSlovakia
20.Račko Lukáš7100499M21ARDF team SlovakiaSlovakia
21.Biro Alexandru8668798M21Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

F35
1.Tudorache Ana Maria2068660F35OK Silva CampinaRomania
2.Maiorescu Irina Gabriela1100011F35CS Mentor Silva Romania

M35
1.P Anton581120M35C.S. TranSilva ClujRomania
2.Neagu George Tiberiu7300267M35ACS Sanatatea PloiestiRomania
3.Nuțiu Ciprian1300008M35Palatul Copiilor AradRomania

F40
1.Ramona Maria Manea2013114F40PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania

M40
1.Deák Botond2061644M40CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Grecu Horatiu Cristian7300253M40CS Mentor Silva Romania
3.Munteanu OvidiuM40Asociatia pentru Sport, Turism, Ecologie și TineretJnepeniiRomania
4.Ionita Liviu1680747M40ACS Sanatatea PloiestiRomania
5.Semeniuc Lucian341748M40Fk FinnSweden

F45
1.Donogan Kinga2061606F45C.S. TranSilva ClujRomania
2.Galateanu RalucaF45Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
3.Deconescu Natalia1201055F45PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
4.Fazakas Emoke7211384F45CS ORIENTER Tg MuresRomania

M45
1.Jancsik Péter1398621M45C.S. TranSilva ClujRomania
2.Vörös Alpár2061638M45C.S. TranSilva ClujRomania
3.Tudorache Mihai8177778M45OK Silva CampinaRomania
4.Stupu Petru7209811M45C.S. BABARUNCARomania
5.Mihai Spatariu8639489M45C.S. BABARUNCARomania
6.Galateanu Horia1408248M45Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
7.Grecu Mihnea Ioan8639495M45CS Mentor Silva Romania
8.Simon Andras8668792M45C.S. Compass ClujRomania
9.Sellei Szilard2115086M45Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
10.Sebestyen Istvan8033144M45Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
11.Tamas Relu8636826M45Clubul Sportiv SPRIA Baia SprieRomania

F50
1.Sárközi Zsuzsa2061639F50C.S. TranSilva ClujRomania
2.Divin Anna2118619F50CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Kerekes Kinga2061618F50C.S. Compass ClujRomania
4.Kralova Miriam8625F50ARDF team SlovakiaSlovakia

M50
1.Máramarosi István8664647M50CS Ady Liceum OradeaRomania
2.Divin Gheorghe2061642M50CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Balaskó László2118618M50CS Ady Liceum OradeaRomania
4.Adrian Florin Marcu2013113M50PALATUL COPIILOR TARGU JIURomania
5.Serban Adrian2115087M50Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
6.Izsák András7211385M50CS ORIENTER Tg MuresRomania
7.Kral Jozef8627M50ARDF team SlovakiaSlovakia
8.Jurčík Peter2012284M50ARDF team SlovakiaSlovakia

F55
1.Fratilescu Mariana1848664F55Clubul Sportiv Orienteering MastersRomania
2.Szőcs Hajnal7211383F55CS ORIENTER Tg MuresRomania
3.Pop Lucia7205534F55Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M55
1.Tőkés Árpád8670436M55C.S. TranSilva ClujRomania
2.Tarr Attila2118620M55CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Závodszky Tamás2061641M55CS Ady Liceum OradeaRomania
4.König Péter2118616M55CS Ady Liceum OradeaRomania
5.Nimara Florin9201575M55CS OtopeniRomania
6.Tölgyesi Tibor1394582M55NYVSC NyíregyházaHungary
7.Kiss Mihaly7210412M55CS ORIENTER Tg MuresRomania
8.Naghibin Igor1300767M55A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
9.Skorpil Martin8670484M55Jiskra HoriceCzech Republic

M60
1.Urdea Gheorghe8033152M60 CS Chimia VictoriaRomania
2.Minoiu Emilian1300009M60Universitatea CraiovaRomania
3.Buda Marcel2115083M60Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
4.Szőcs Zoltan7210413M60CS ORIENTER Tg MuresRomania
5.Csucs Andras1301755M60CSM "VSK Csíkszereda" Miercurea CiucRomania

F65
1.Maiorescu Niculina1302808F65CS Mentor Silva Romania
2.Dumitru Maria1007403F65CS OTOPENIRomania

M65
1.Enyedi Andrei1006660M65C.S. TranSilva ClujRomania
2.Fey Sándor1006654M65C.S. TranSilva ClujRomania
3.Maiorescu Gabriel1302737M65CS Mentor Silva Romania
4.Dumitru Traian1007383M65CS OTOPENIRomania
5.Barkász Dániel7007009M65Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania

F70
1.Fey Klára1006648F70C.S. TranSilva ClujRomania
2.Simon Krisztina211890F70C.S. Compass ClujRomania

M70
1.Galateanu Lucian425851M70Clubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania
2.Göcz Lajos2061649M70CS Ady Liceum OradeaRomania
3.Olteanu Emil1007382M70A.C.S. Sanatatea PloiestiRomania
4.Alexandrescu Constantin7205701M70Federatia Romana de OrientareRomania

M75
1.Deák Attila sr.2118615M75CS Ady Liceum OradeaRomania

M80+
1.Nicolae Tanase1007387M80+CS OTOPENIRomania