v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Cerkno Cup 2022 (4 days)->Entries by classes  (number of entries: 458)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Kurtanjek Lan2142753M10OK AzimutSlovenia
2.Bačnar Tušar Aljoša1070655M10OK AzimutSlovenia
3.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSlovenia
4.Pibernik UrhM10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Avaste Hendrik305658M10SK Saue TammedEstoniaYES
6.Tirbois Raphael8624420M10Esprit RaidFranceYES

M10 shadowed
1.Ubeira Ventura Brais7203792M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES
2.Dalmases Masip Pau8071678M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES
3.Chervatin Simone2137099M10 shadowedPunto K Orienteering ASDItaly
4.Neuhauser Sebastian771004M10 shadowedSportclub MeranItalyYES
5.Cop Ivan31201M10 shadowedA C BeauchampFranceYES

M12
1.Mlakar Robi1110266M12OK AzimutSlovenia
2.Prezelj Mihej2141155M12OK AzimutSlovenia
3.Obid Anze2132996M12OK AzimutSlovenia
4.Kerčmar Kevin8099121M12OK AzimutSlovenia
5.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
6.Kurt Sascha7212294M12KOVZNetherlandsYES
7.Peel Nathan8251010M12South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
8.Baxter Jack8110403M12South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
9.Avaste Aksel8066780M12SK Saue TammedEstoniaYES
10.Lillelaid Lukas8011246M12SK Saue TammedEstoniaYES
11.Cochey Célestin31740M12ORIENT'ALPFranceYES
12.Tirbois Tom8624419M12Esprit RaidFranceYES
13.Frey Augustin1281211M12C.O. MulhouseFranceYES

M14
1.Fediaev MakarM14Individuals/No club
2.Kurtanjek Lovro2142763M14OK AzimutSlovenia
3.Sedej David1100102M14OK AzimutSlovenia
4.Bizjak Beno2148495M14OK AzimutSlovenia
5.Kölner Anže2069806M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Komín Matyáš2121871M14Dong Feng TeamCzech RepublicYES
7.Peel Oscar8241108M14South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
8.Gomà Español Bernat8059518M14Xinoxano OrientacióSpainYES
9.Küronya Rudolf8648830M14Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
10.Lenart Vidjan2112853M14OK Slovenj GradecSlovenia
11.Krüger Louis Antoine8112009M14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
12.Cop Alexis1999060M14A C BeauchampFranceYES

M16
1.Gantar Borut406857M16OK AzimutSlovenia
2.Bogataj Rok2045663M16OK AzimutSlovenia
3.Bizjak Božo2133344M16OK AzimutSlovenia
4.Seljak Jaka2069825M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Lavezzo Diego8308488M16Sele TISwitzerlandYES
6.Malnati Liam8240307M16Sele TISwitzerlandYES
7.Rossi Enea8484818M16Sele TISwitzerlandYES
8.Bence Nagy8655948M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES
9.Cserna Levente8655950M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES
10.Hayman James844007M16SCOM MendrisioSwitzerland
11.Coppik Aaron2903M16OLV SteinbergGermanyYES
12.Hölzer Tamino8003217M16OL Team LippeGermanyYES
13.Acler Samuele8200063M16Gronlait Orienteering TeamItalyYES

M18
1.Courson Virgile340310M18Individuals/No clubYES
2.Gantar Primož2107071M18OK AzimutSlovenia
3.Seljak Luka8011033M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Turk Nejc1425107M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Romagna Sebastiano8644523M18Sele TISwitzerlandYES
6.Chiodoni Gioele8113113M18Sele TISwitzerlandYES
7.Bertozzi Matteo8377777M18Sele TISwitzerlandYES
8.Lunghini Mattia8022222M18Sele TISwitzerlandYES
9.Cserna Andras Mate8656996M18Budakalászi Sport KlubHungaryYES
10.Kunc Matevž2050437M18OK TivoliSlovenia
11.Trochko Nazar9200185M18KSO "IF-Deaf"UkraineYES
12.Wąsiewicz Jerzy8050202M18PL Team 360PolandYES
13.Borton Nathan8090136M18Auckland Orienteering ClubNew ZealandYES

M20
1.Bonora Yoann7002009M20ALCO 69FranceYES
2.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Besomi Tommaso8151102M20Sele TISwitzerlandYES

M21A
1.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
2.Lazar Nejc435607M21AOK AzimutSlovenia
3.Tušar Peter1401615M21AOK AzimutSlovenia
4.Ficur Maurizio8011122M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Zupan Gregor7210497M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Suntila Juha8441912M21ATurun MetsänkävijätFinlandYES
7.Tsai Yachen1131777M21AMoxina OKTaiwanYES
8.Corsi Reto8066666M21ASele TISwitzerlandYES
9.Cecon Alessandro9111115M21AFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
10.Finkenstädt Till8440830M21AOLV UslarGermanyYES
11.Wernig Stefan8019871M21AHSV Spittal/DrauAustria

M21B
1.Courson Robin208251M21BIndividuals/No clubYES
2.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
3.Prezelj Rado1021259M21BOK AzimutSlovenia
4.Bizjak Boštjan1110256M21BOK AzimutSlovenia
5.Mikuž Denis2114453M21BOK AzimutSlovenia
6.Kovačič Blaž435616M21BOK AzimutSlovenia
7.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
8.Kurtanjek Luka2142754M21BOK AzimutSlovenia
9.Mlakar Tomaž2229803M21BOK AzimutSlovenia
10.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
11.Zupan Tilen1425102M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Vogl Roland8077022M21BSV MietrachingGermany
14.Gergely Bugár8111103M21BBÖFHungaryYES
15.Gil de la Vega Félix8089063M21BClimBeer-OSpainYES
16.Mulero Gonzalez Jeus8089067M21BClimBeer-OSpainYES
17.Schüller Wolfgang49763M21BDer Berger-ClanAustriaYES
18.Klinger David433037M21BDer Berger-ClanAustriaYES
19.Gorišek MaksM21BFakulteta za športSlovenia
20.Šintler ŽigaM21BFakulteta za športSlovenia
21.Hren LukaM21BFakulteta za športSlovenia
22.Udir MaksM21BFakulteta za športSlovenia
23.Brenkus JanM21BFakulteta za športSlovenia
24.Petrič TilenM21BFakulteta za športSlovenia
25.Verč AndražM21BFakulteta za športSlovenia
26.Turnsek VidM21BFakulteta za športSlovenia
27.Zavnik MaticM21BFakulteta za športSlovenia
28.Vrhovski AlenM21BFakulteta za športSlovenia
29.Medvešček JanezM21BFakulteta za športSlovenia
30.Kočevar EnejM21BFakulteta za športSlovenia
31.Pavšek FilipM21BFakulteta za športSlovenia
32.Lazić UrošM21BFakulteta za športSlovenia
33.Bertoncelj AmadejM21BFakulteta za športSlovenia
34.Rozman DavidM21BFakulteta za športSlovenia
35.Perhavec DrejcM21BFakulteta za športSlovenia

M21E
1.Cankar Uroš980588M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Štanfel Matjaž8667834M21EOK AzimutSlovenia
3.Salopek Tihon8044022M21EOK RisCroatiaYES
4.Titomers Endijs D800200M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
5.Sliksjanis Matiss8062195M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
6.Ràfols Perramon Pol8090491M21EClub Orientació BerguedàSpainYES
7.Pawlowski Feliciano8471995M21ESele TISwitzerlandYES
8.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
9.Pečar Aljoša1399965M21EMariborski OKSlovenia
10.Ma Lok Hin8667704M21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., ChinaYES
11.Despetovic Tihomir8657246M21EOC MünchenGermanyYES
12.Fedoseienko Volodymyr9200172M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES
13.Levytskyi Nazar8045877M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES
14.Marko Christian8445448M21EOLC GrazAustriaYES
15.Berger Xander8068908M21EDer Berger-ClanAustriaYES
16.Rosato Luca8010928M21EA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
17.Franco Michele8237693M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
18.Bittarello Michele8010955M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
19.Ronzani Fabio8007146M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
20.Čufer David2034091M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
21.Paul Rudi8462678M21ESt. Andrew's Orienteering Club GlasgowUnited KingdomYES
22.Upitis Uldis8026600M21ETurun MetsankavijatLatviaYES
23.Wigaard Are972406M21ENTNUI NorwayYES
24.Nilsson Martin959697M21EIFK UmeåSwedenYES
25.Tam Wing Chung8518827M21EPro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
26.Chiu Yau Chung8100984M21EPro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
27.Dallavalle Roberto8237783M21EGronlait Orienteering TeamItalyYES

M35
1.Jevševar Bojan8632325M35OK BrežiceSloveniaYES
2.Piltaver Jaka1398941M35OK BrežiceSloveniaYES
3.Sedej DejanM35OK AzimutSlovenia
4.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
5.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
6.Poljanšek Aleš8101970M35OK AzimutSlovenia
7.Sušnik Rok435614M35OK AzimutSlovenia
8.Bačnar Janko1021018M35OK AzimutSlovenia
9.Goin Guillaume7848511M35Famille GOINFranceYES
10.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
11.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Wittke Jens8670874M35SV Hildesia DiekholzenGermany
14.Guglielmetti Gianni8055555M35Sele TISwitzerlandYES
15.Migliore Andrea8010170M35Polisportiva BesaneseItalyYES
16.Kračun Rajko889724M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
17.Cipriani Andrea8005290M35Panda Orienteering ValsuganaItaly
18.Urbanik Robert8662745M35Slavia Liberec OrienteeringCzech Republic

M40
1.Eržen Valentin1000555M40OK AzimutSlovenia
2.Ruiz Ludovic1390909M40balise orientation albigeoiseFranceYES
3.Fenech Sylvain2015554M40balise orientation albigeoiseFranceYES
4.Dalmases Alex8034542M40Club Orientació BerguedàSpainYES
5.Ubeira Roi8161080M40Club Orientació BerguedàSpainYES
6.Bordonado Romano Mario8004773M40CD Fundi-oSpainYES
7.Lillelaid Tõnu8044348M40SK Saue TammedEstoniaYES
8.Gomà Martínez Sergi1409244M40Xinoxano OrientacióSpainYES
9.Rako Duje7005141M40OK VihorCroatiaYES
10.Tirbois Miguel8620647M40Esprit RaidFranceYES
11.Manfrin Alessio8418003M40misquilenses orienteeringItalyYES
12.Krüger Ronny8001979M40Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES

M45
1.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Pavlič Gregor2065880M45OK AzimutSlovenia
3.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
4.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES
5.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatiaYES
6.Ballik Tom8055033M45WATAustriaYES
7.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Cimerman Andrej886218M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Nagy Viktor8655949M45Budakalászi Sport KlubHungaryYES
11.Komín David8116739M45Dong Feng TeamCzech RepublicYES
12.Dipace Alessandro8206975M45SCOM MendrisioSwitzerlandYES
13.Avar András8052733M45TTT TataHungaryYES
14.Ruggiero Mario8120777M45Nirvana VerdeItalyYES
15.Reynaud Cédric8050473M45ORIENT'ALPFranceYES
16.Cochey Benoît8270728M45ORIENT'ALPFranceYES
17.Barenghi Beniamino8197303M45VAOItalyYES
18.Werner Péter8005878M45Pécsi Vasutas SKHungary
19.Coppik Gunnar8200907M45OLV SteinbergGermanyYES
20.Hölzer Thomas8400193M45OL Team LippeGermanyYES
21.Raj Gregor2102042M45OK Slovenj GradecSlovenia
22.Sandri Eddy8112336M45Gronlait Orienteering TeamItalyYES
23.Larotella Roberto8083001M45Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
24.Neuhauser Ingemar8077114M45Sportclub MeranItalyYES
25.Cop Goran8018615M45A C BeauchampFranceYES

M50
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M50Individuals/No club
2.Stamer Joachim8124720M50SV Hildesia DiekholzenGermany
3.Andrade Octávio544041M50.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES
4.Elias Frederic8250672M50ASM COFranceYES
5.Cserna András8499988M50Budakalászi Sport KlubHungaryYES
6.Kunc Robert2073100M50OK TivoliSlovenia
7.Kurt Ralph7300334M50KOVZNetherlandsYES
8.Baxter Richard541068M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
9.Peel David8645566M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
10.Cherniavsky Sergey8303014M50OC MünchenGermanyYES
11.Hayman Mark8111007M50SCOM MendrisioSwitzerland
12.Bončina Igor2114457M50OK SKSlovenia
13.Wetzel Hendryk8655888M50SV Robotron DresdenGermanyYES
14.Schüßler Thomas8647669M50Gundelfinger TurnerschaftGermany
15.Wąsiewicz Piotr8070620M50PL Team 360PolandYES
16.Le Gland Christophe8117404M50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
17.Garnett Ofer2071157M50lev hasharonIsraelYES
18.Vízi Csaba8648824M50Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
19.Frey Vincent8190970M50C.O. MulhouseFranceYES
20.Opetnik Siegfried8445446M50HSV-KlagenfurtAustriaYES

M55
1.Bonora Laurent7300003M55ALCO 69FranceYES
2.Korelc Andrej2069819M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Courson Hubert301811M55LUBOFranceYES
5.Smole Dušan232445M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
7.Guenin Olivier8002356M55Animation Sillery OrientationFranceYES
8.Brambilla Stefano8190167M55CO2ItalyYES
9.Anuchkin Oleg8006262M55Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
10.Pregartner Georg8117111M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

M60
1.Leban Marijan2114459M60OK AzimutSlovenia
2.Friessnig Joachim8133113M60OC FürstenfeldAustria
3.Proske Herwig8055077M60OC FürstenfeldAustriaYES
4.Hediger Rolf1396712M60Swiss O ToursSwitzerlandYES
5.Arizcun Arizcun Juan Antonio7000737M60COMN MURCIASpainYES

M65
1.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
2.Pavlič Zdenko2088835M65OK AzimutSlovenia
3.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
4.Guglielmetti Francesco8199999M65GOLD SavosaSwitzerlandYES
5.Peissard Bernard8681428M65OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
6.Jozsef Bugar8447500M65BÖFHungaryYES
7.Kete Ivo2034084M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Čufer Stanko2034098M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Minguez Alonso Miguel Angel8670239M65CLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNSpainYES

M70
1.Molnár Gábor8044135M70HSE SzentendreHungaryYES
2.Jukes David8657537M70Berkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Wilson Martin8230647M70Berkshire OrienteersUnited KingdomYES
4.Specogna Giuseppe211343M70Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
5.Grue-sørensen Gunnar8657101M70Køge OKDenmarkYES
6.Tröße Lutz8070750M70SV TU IlmenauGermanyYES

W10
1.Kovačič AjdaW10OK AzimutSlovenia
2.Prezelj Timeja2420719W10OK AzimutSlovenia
3.Mlakar Špela2224209W10OK AzimutSlovenia
4.Fenech Louna1810537W10balise orientation albigeoiseFranceYES
5.Bončina Vianez422512W10OK SKSlovenia
6.Krüger Náya Livia440468W10Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES

W10 shadowed
1.Goin Justine1950218W10 shadowedFamille GOINFranceYES
2.Goma Español Urgell40669W10 shadowedXinoxano OrientacióSpainYES

W12
1.Cankar Tinkara520519W12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Kovačič Neža253339W12OK AzimutSlovenia
3.Gantar Brina2114454W12OK AzimutSlovenia
4.Bizjak Julija2148496W12OK AzimutSlovenia
5.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Šuc Teja2070920W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Stamer Sania62410W12SV Hildesia DiekholzenGermany
8.Wittke Ria2024199W12SV Hildesia DiekholzenGermany
9.Avar Boglárka8100198W12TTT TataHungaryYES
10.Ruggiero Ines4714071W12Nirvana VerdeItalyYES
11.Coppik Mathilda2879W12OLV SteinbergGermanyYES
12.Frey Chloé1090610W12C.O. MulhouseFranceYES
13.Raj Lili Ivana1401643W12OK Slovenj GradecSlovenia
14.Krüger Lianne Joséfine8112011W12Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES

W14
1.Eržen Nika2107055W14OK AzimutSlovenia
2.Baxter Ella8041068W14South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Berger Katja8190909W14Der Berger-ClanAustriaYES
4.Ruggiero Anita9120777W14Nirvana VerdeItalyYES
5.Cochey Apolline40538W14ORIENT'ALPFranceYES
6.Werner Boglárka1396102W14Pécsi Vasutas SKHungary
7.Frey Amandine1200708W14C.O. MulhouseFranceYES
8.Hölzer Delania8003882W14OL Team LippeGermanyYES

W16
1.Majdič Špela442834W16OK AzimutSlovenia
2.Obid Neža2107054W16OK AzimutSlovenia
3.Kölner Brina2113842W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Foletti Nora8150108W16Sele TISwitzerlandYES
5.Rossetti Lorenza8110408W16Sele TISwitzerlandYES
6.Baumgartner Lucia8190907W16Sele TISwitzerlandYES
7.Bonini Ambra8190907W16Sele TISwitzerlandYES
8.Ugrin Nikolina2114455W16OK TivoliSloveniaYES
9.Lillelaid Liise8662267W16SK Saue TammedEstoniaYES
10.Wąsiewicz Urszula8070511W16PL Team 360PolandYES
11.Rako Paola8300220W16OK VihorCroatiaYES

W18
1.Gnezda Neža2142764W18OK AzimutSlovenia
2.Leban Manja2069811W18OK AzimutSlovenia
3.Eržen Nea2052183W18OK AzimutSlovenia
4.Mohorič Lana2077607W18OK AzimutSlovenia
5.Quadri Valentina8044369W18Sele TISwitzerlandYES
6.Kocsis Emma8200504W18Sele TISwitzerlandYES
7.Schüßler Nora8223355W18Gundelfinger TurnerschaftGermany
8.Schüßler Fiona8441122W18Gundelfinger TurnerschaftGermany
9.Cignini Stella8477474W18Punto K Orienteering ASDItaly

W20
1.Werner Boróka8005868W20Pécsi Vasutas SKHungary

W21A
1.Bonora Marine8625777W21AALCO 69FranceYES
2.Bonora Lise9000990W21AALCO 69FranceYES
3.Serra Sala Laura8031187W21AClub Orientació BerguedàSpainYES
4.Nordgren Josefin429920W21AOK73 GladsaxeDenmark
5.Zol Anna250038W21AOK73 GladsaxeDenmark
6.Stromberger Lena631007W21ADer Berger-ClanAustriaYES
7.Berger Anni8080299W21ADer Berger-ClanAustriaYES
8.Scapin Marta8022934W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
9.Michelin Emy7204770W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES

W21B
1.Tušar Tina442828W21BOK AzimutSlovenia
2.Istenič Maja2127789W21BOK AzimutSlovenia
3.Bogataj Nataša2088810W21BOK AzimutSlovenia
4.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
5.Sedej Katarina406859W21BOK AzimutSlovenia
6.Prezelj Klavdija2146199W21BOK AzimutSlovenia
7.Štanfel Urša8668995W21BOK AzimutSlovenia
8.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Romana1425101W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
10.Peternel Izabel2113836W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
11.Lampe Ajda2300251W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Fenech Sandrine2015560W21Bbalise orientation albigeoiseFranceYES
13.Ugrin Maja2114451W21BOK TivoliSloveniaYES
14.Menendez Freire Eden8240983W21BClimBeer-OSpainYES
15.Cárdenas Fernández Irene8032422W21BClimBeer-OSpainYES
16.Berger Marlene1399405W21BDer Berger-ClanAustriaYES
17.Camera Jessica236952W21BASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
18.Reppnow Lea970917W21BOLV UslarGermanyYES
19.Kmetec Tanja7555005W21BKamniški orientacijski klubSlovenia
20.Frey Cécile9190970W21BC.O. MulhouseFranceYES
21.Tasić Radmila2028731W21BPSK PobedaSerbiaYES
22.Smrekar KajaW21BFakulteta za športSlovenia
23.Pivk EmaW21BFakulteta za športSlovenia
24.Srnec GajaW21BFakulteta za športSlovenia
25.Ševerkar LinaW21BFakulteta za športSlovenia
26.Vehovec LanaW21BFakulteta za športSlovenia
27.Rman NinaW21BFakulteta za športSlovenia
28.Pikl PatricijaW21BFakulteta za športSlovenia
29.Sterle MajaW21BFakulteta za športSlovenia
30.Remih TaraW21BFakulteta za športSlovenia
31.Šenica NikaW21BFakulteta za športSlovenia

W21E
1.Tušar Teja2069843W21EOK AzimutSlovenia
2.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSlovenia
3.Razpet Deja2077602W21EOK AzimutSlovenia
4.Salopek Dorja8445444W21EOK RisCroatiaYES
5.Ravnikar Nika1425106W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Babič Katja7210498W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
7.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Huang Yiching8648704W21EMoxina OKTaiwanYES
10.Costa Tania8150778W21E.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES
11.Bertozzi Elisa8422222W21ESele TISwitzerlandYES
12.Osterman Eneja1398927W21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Baxter Kim8662421W21ESouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
14.Leung Ka Ki9850726W21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China
15.Herashchenko Dianora8061995W21EOC MünchenGermanyYES
16.Marko Carmen1680808W21EOLC GrazAustriaYES
17.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
18.Aune Karoline8054131W21ENTNUI NorwayYES
19.Vanel Elise8088035W21ETout Azimut FameckFranceYES
20.Kulow Anicó8001986W21EBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
21.Parkhomenko Oleksandra8110889W21EOLV LandshutGermanyYES
22.Petrenko Galyna307579W21EOLV LandshutGermanyYES
23.Kirchlechner Christine8011477W21ESportclub MeranItalyYES

W35
1.Balashova KseniiaW35Individuals/No clubYES
2.Hribar Anica8632310W35OK BrežiceSloveniaYES
3.Gantar Damjana2107072W35OK AzimutSlovenia
4.Goin Cindy1950212W35Famille GOINFranceYES
5.Krail Lilli8445443W35WATAustriaYES
6.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Chuang Peichi8662075W35Moxina OKTaiwanYES
8.Gil-Brotons Ampa7203689W35Club Orientació BerguedàSpainYES
9.Ventura Gemma8130483W35Club Orientació BerguedàSpainYES
10.Masip Salut8071646W35Club Orientació BerguedàSpainYES
11.Pribaković Borštnik Ana406886W35OK TivoliSlovenia
12.Boncina Abigael Vanessa1968213W35OK SKSlovenia
13.Canal Marta8002595W35Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
14.Herpin Florence8408684W35ORIENT'ALPFranceYES
15.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSlovenia
16.Flerin Drevenšek Suzana1404143W35Kamniški orientacijski klubSlovenia
17.Raj Nastja2102047W35OK Slovenj GradecSlovenia

W40
1.Wittke Kerstin8202040W40SV Hildesia DiekholzenGermany
2.Stamer Esther8197595W40SV Hildesia DiekholzenGermany
3.Ehrl Blandine8201026W40OC MünchenGermanyYES
4.Lopez Sepulveda Eva8004750W40CD Fundi-oSpainYES
5.Avaste Piia1000010W40SK Saue TammedEstoniaYES
6.Terren Francesca8237703W40ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
7.Agostini Federica201440W40Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
8.Rako Sabina7003400W40OK VihorCroatiaYES
9.TIRBOIS Madeleine8624418W40Esprit RaidFranceYES
10.Montibeller Nadia1008247W40Panda Orienteering ValsuganaItaly

W45
1.van Buuren Nadia8123888W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Stojan Petra2069834W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Vuga Seljak Alenka9000050W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Marques Manuela2017030W45.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES
5.Škarabot Alenka445705W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Vodlan Darja438980W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Konrad Rita1396230W45Budakalászi Sport KlubHungaryYES
8.Avar Ildiko7209653W45TTT TataHungaryYES
9.Wetzel Annegret1976057W45SV Robotron DresdenGermanyYES
10.Berger Hedi8010368W45Der Berger-ClanAustriaYES
11.Titoli Emanuela7120477W45Nirvana VerdeItalyYES
12.Ricard Cécile1381009W45ORIENT'ALPFranceYES
13.Marson Marta8197611W45VAOItalyYES
14.Klaassen Marijke8051977W45HOC'93NetherlandsYES

W50
1.Elias Maria2038843W50ASM COFranceYES
2.Peel Jenny8030968W50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Maddalena NovellaW50Nirvana VerdeItaly
4.Guenin Nathalie8002355W50Animation Sillery OrientationFranceYES

W55
1.Bonora Béatrice35606W55ALCO 69FranceYES
2.Courson Isabelle340314W55LUBOFranceYES
3.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerlandYES
4.Berger Gislind8150966W55Der Berger-ClanAustriaYES
5.Maget Brigitte8111211W55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
6.Ruini Cristina2009738W55Punto K Orienteering ASDItaly

W60
1.Steinlechner Elisabeth7771177W60OC FürstenfeldAustriaYES
2.Guglielmetti Daniela8099999W60GOLD SavosaSwitzerlandYES
3.Cejka Kati1958516W60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
4.Margit Jenei4660121W60BÖFHungaryYES
5.Crevatin Franca2063996W60Punto K Orienteering ASDItaly

W65
1.Jenövári Gabriella8383380W65HSE SzentendreHungaryYES
2.Tröße Renate8050254W65SV TU IlmenauGermanyYES

W70
1.Christiansen Gerda Marie8657110W70Køge OKDenmarkYES

KIDS
1.Eržen Izabela980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Mlakar OliverKIDSOK AzimutSlovenia
3.Komínová Ester51628KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES
4.Komín Kryštof9767KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES
5.Cherniavsky Daniel2091745KIDSOC MünchenGermany
6.Dipace Marta339428KIDSSCOM MendrisioSwitzerland
7.Dipace Pietro210640KIDSSCOM MendrisioSwitzerland
8.Ruggiero Enea991045KIDSNirvana VerdeItalyYES
9.Hölzer Timeon8003224KIDSOL Team LippeGermanyYES
10.Krüger Linnéo Étienne435215KIDSBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
11.Kazdova Dana51349KIDSOK VrsoviceCzech RepublicYES

BEGINNERS
1.Hierzegger Herwig2088811BEGINNERSIndividuals/No club
2.Pfeifer Emma8123333BEGINNERSIndividuals/No clubYES
3.Hierzegger Ute9900007BEGINNERSIndividuals/No club
4.Pfeifer Wera8123555BEGINNERSIndividuals/No clubYES
5.Van Den Bosch PatrickBEGINNERSIndividuals/No clubYES
6.Cankar MajaBEGINNERSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Cserna Judit1396278BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES
8.Nagy Eszter8655947BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES
9.Dalla Motta Davide210373BEGINNERSASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
10.Dal Bosco Andrea226160BEGINNERSASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
11.Vizi Dóra8088803BEGINNERSBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES
12.Pino Valentina2137085BEGINNERSPunto K Orienteering ASDItaly
13.Serafino Gabriella2137083BEGINNERSPunto K Orienteering ASDItaly

OPEN LONG
1.Walet Erwann1004504OPEN LONGALCO 69FranceYES
2.Avaste Tarvo1006383OPEN LONGSK Saue TammedEstoniaYES
3.Chung Wai Nang8014132OPEN LONGHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

OPEN SHORT
1.Miklavčič TinaOPEN SHORTOK AzimutSlovenia
2.Leopoldseder Stefan2057946OPEN SHORTWATAustriaYES
3.Hayman Liz777007OPEN SHORTSCOM MendrisioSwitzerland
4.Colombo Roberta7755555OPEN SHORTSCOM MendrisioSwitzerlandYES
5.Kuusik Katre9101286OPEN SHORTSK Saue TammedEstoniaYES
6.Marko Carmen1680808OPEN SHORTOLC GrazAustriaYES
7.Schüßler Ariane8647667OPEN SHORTGundelfinger TurnerschaftGermany
8.Wąsiewicz Marzena8051070OPEN SHORTPL Team 360PolandYES
9.Zanetello RobertoOPEN SHORTNirvana VerdeItaly
10.Cracco Luca2018537OPEN SHORTASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
11.Harmath Dávid8648825OPEN SHORTBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES
12.Albano Alessia2013161OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
13.Pascatti Enrico2137089OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
14.Scolini Camilla1401664OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
15.Dnebosky Frantisek7200582OPEN SHORTOK VrsoviceCzech RepublicYES